Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Návrhy

Goto down 
+11
Rijana Emurssie Amadi
Kate Sanchez
Pomocník
Yuki Yamihoshi
Raito Yagami
Admin
Shiroi Yagami
Thomas Lerm
Amacaraka Morgen
Caffeé Latte
Alexandra Ling Xiaoyu
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimePi január 08 2010, 14:01

Mňa tak teraz napadlooooo, taká strašná kravina Very Happy, že až by sa na Loriene dostala Szania k "vláde" tak by sa mohol urobiť Deň otvorených dverí Very Happy Že by pozemšťania na deň mohli vstúpiť do vôd Lorienu xDDDDDD
Návrat hore Goto down
Kate Sanchez

Kate Sanchez


Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimePi január 08 2010, 14:47

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy No, kdo by nechtěl? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.keilillydesigns.blog.cz
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimePi január 08 2010, 15:44

Zvyky nejaké? napadajú ma dáke Very Happy ale nvm Very Happy

Mňa napadá k tomu plesu, keďže je ten benefičný vianočný ples ešte stále, že by sa usadilo pár ľudí na svoje fleky, ktoré by sa nejakým spôsobom ukázali a robila by sa dražba na niektoré veci od niekoho, proste také, alebo nejaká hovadina, nech to tam troška ožije a dá sa dokopy každý, aby sa nehralo desať rpgčiek mimo ostatných a niektorí /neeee, nehovorím za seba Very Happy:D:D:D/ by sa prosto nenudili kruto xD alebo ..... Nechám na iných ako to nejak dostať do správnych koľaji mám milión nápadov, pár zrelizovateľných, ale akosi ich neviem vysvetliť (A)
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:40

Rijana inak nemáš skype? Smile ked maš toľko nápadov, šup sem s nimi Smile

No ten Lorien, to je v moci princeznej, len nech je to nejako vysvetlené, prečo sa rozholi ľudom veriť, kedže sa ich boja Smile

Na plese, no dražba, neopakujte Very Happy Very Happy aj na lodi bude Very Happy ale nie, vpohodke môže byť Very Happy
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:47

To s tým Lorienom ž princeznička vyrieši, ale to je zatiaľ v ďaleje budúcnosti (možno ak sa tam urobí neskôr časový skok, uvidíme čo a ako)

A tá dražba je celkom zaujímavý nápad, ale to by som navrhoval, aby sme sa aspoň väčšina dohodli na jeden deň a odohrali to v jeden večer, bo sa to môže potiahnuť na mooooc dlho Smile
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:56

Hej, asi by to tak bolo lepšie. Inak tie návrhy na sviatky a zvyky? (A) nejaké nápady?
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:58

Aj to bude, daj nám času Very Happy
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 12 2010, 14:39

Teraz sa nechcem vyjadriť k tým sviatkom, ale mám návrh- čo keby sme poobnovovali postavám profily? Keď si vezmete mnohé už nahrajú- čiže ich profily zamknúť a ostatné majú záležitosti, ktoré už dávno nie sú aktuálne- Napríklad aj profil Mikea- nech mu je zem ľahká- však on sa oženil, mal jedno dieťa a v profile mu svieti, že miluje Alex Very Happy To iba taký krásny príklad Smile
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 12 2010, 14:41

A nemám na mysli siahodlhé úpravy.. Iba tak pár vetami opísať čo sa udialo a čo sa pomenilo v ich životoch Smile
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 12 2010, 15:52

Žiarlivka Very Happy Very Happy Very Happy

...ale nie, žartujem. Ono by sa to síce hodilo, len horšie je to zrealizovať, keďže je tu jedna vec o ktorej sme sa bavili včera na skype. Treba na to čas a ten si vynásob, no ale tak ved uvidíme, čo sa týka mojich postáv, ked bude čas, kuknem sa na to. Smile
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 12 2010, 17:08

Áno, žiarlim Razz Very Happy Keby si to Noby nebola všimla,t ak to ani neviem... tse... bordel toto Very Happy Jjjj, však to, že toho času je tak málo... Ale bolo by to fajn, keby sa časom trochu zaktualizovali Very Happy Bo ja osobne nie som VÔBEC v obraze Very Happy
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 12 2010, 17:32

Aha...čosik mi doplo Very Happy Very Happy Very Happy amen dolina Very Happy Very Happy

Inak Am, tvoj profil som ti teda zmazala, takže sa kludne realizuj a píš si ho Very Happy Very Happy, vieš priladom ostatným Very Happy

Nejaké ďalšie návrhy? geek *nedá pokoj a nedá)
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 12 2010, 17:35

No jasné Very Happy Very Happy Very Happy a hlavná vec, že nato nezabúúúúdaš Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Hahaha Very Happy

Áno, budem na ňom pracovať, neboj sa Razz Iba pár dní potrebujem Very Happy

Ďalšie návrhy? Very Happy Hm, aj by ich bolo ale veľa a hlúposti Very Happy Inak to je ťažko s tými sviatkami, keď Vianočný ples sa bude hádam hrať až do apríla Very Happy Inak by som aj na 1. apríla niečo vymyslela Smile
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 12 2010, 17:45

Ale tak na gyro ide čas pomaly no, my mame ešte december Very Happy Very Happy ale ples by sa mohol dohrať do marca...
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 12 2010, 17:47

Ono si myslím, že by nebolo zlé, keby sa dohral aj skôr.. Niekedy na začiatku februára... Rada by som urobila u Am časový sek a prípadne sem dala postavu Benjamina... niečo nové, bo napr už nehrám- teda k mi niekto nepísal, čo som si nevšimla Very Happy- a tak po plese s ňou nemám nič vymyslené Smile
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 12 2010, 17:54

Časový sek by bol možno dobrý aj pre ostatné postvy, kedže tu čas ide tak pomaly Smile
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 12 2010, 17:58

No hej, ale to je každého osobná vec Smile Ale u Am urobím taký zvláštny sek- lebo jej vek sa zvýši iba o pár rokov- možno tak na 30tku a syna jej urobím už 20tnika Very Happy
Návrat hore Goto down
Kate Sanchez

Kate Sanchez


Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeSt január 13 2010, 17:07

Ten časový posun je dobrý nápad, zvlášť v případě, že bychom vánoce dohráli až bůhví kdy Smile
Návrat hore Goto down
http://www.keilillydesigns.blog.cz
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeSt január 13 2010, 17:10

Kate, takýto časový posun je automatický, akonáhle sa dohrá Vianočný ples.. Ale osobný posun je niečo iné, vzhľadom k tomu, že sa to týka výhradne jednej postavy+ postavy ktorá s ňou hrá.. Wink
Návrat hore Goto down
Kate Sanchez

Kate Sanchez


Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeSt január 13 2010, 17:53

Však já jsem to pochopila, jenom jsem netušila to, že je ten posun automatický Neutral
Návrat hore Goto down
http://www.keilillydesigns.blog.cz
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeSt január 13 2010, 17:56

To je v pohode Smile Ono sa to vždy tak hráva, že keď je niečo takéto- hromadné- tak po skončení si robievajú postavy sek, závisí už od nich aký dlhý a či sa nejako vracajú k tomu Wink
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeNe júl 11 2010, 11:26

Vážna otázka ľudkovia Smile Dofrčala som na net a ževraj nejde kliknúť na planétky v Infu? Prosím skúste to a dajte mi vedieť komu to ide a komu nie, nech zistím čo s tým je Smile

Edit: Inak som tam dorobila menu s planétkami aby tým čo to nejde sa tam dostali, aspň kým to nevyriešim Smile
Edit2: dobre, tak ževraj to nezobrazuje Very Happy ono je to asi od prehliadača Very Happy Very Happy musím to prezrieť Very Happy
Edit3: už som napísala prevádzkovateľom serveru, uvidím čo odpíšu Smile
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimePo júl 12 2010, 13:07

No tak už mi ujovia odpísali, že stránku prezreli (inak povedali že je krásna Very Happy, áno ja viem, to asi drístajú každému, ale taj tak ma to potešilo Very Happy) no a im to fungovalo.

Pri vete: Nobody should be having problem with these links, if they do it can be the browsers configuration.

som sa zamyšlala ako presne to mysleli, ale asi si treba niečo nadstaviť prehliadači, inak mi tam žiadnu mudrosť nenapisali Smile
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Niryai Diska'ha Moaite

Niryai Diska'ha Moaite


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20 rokov, 28. 2.

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeSt júl 14 2010, 19:47

odo mna obrovska (trosku oneskorena:)) pochvala Smile a funguje mi to bez problemov na vsetkych prehliadacoch.
Návrat hore Goto down
Sayrus Esman

Sayrus Esman


Male
Počet príspevkov : 22
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 2912
Povolanie : Ako kedy, no momentálne vystupuje ako vedec

Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitimeSo december 11 2010, 14:44

mala by sa založiť niekde nejaká miestnosť, kde by bol napisaný zoznam k každým uživateľom a pri ňom napísaná osoba na avoch. Je jedno či je to reálna, alebo nejaká postavička z hry,komixu, ropzrávky... ak má niekto na avoch postavy také, čo sa nikde nezaraďujú, ako napríklad Raito, Cassia, či Dylan, čo majú chlapov od Heise, či feimo, tak tých samozrejme nerátam, ale poprípade, by sa uviedol len autor, ak ho dotyčný pozná.
To len pre to, aby sa nestalo, že by mali niektoré postavy rovnaké osoby na avoch.

Mal by sa nájsť nejaký dobrovoľník, čo by to zatiaľ všetko spísal a potom by sa dalo do oznamov, nech dotyčnej osobe každý pošle súkromnú správu s menom osoby, ktorú má na avoch a ten to pripíše do oznamu. Chápeme sa? Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Návrhy - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy   Návrhy - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Návrhy
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: