Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Palác kráľovskej rodiny de Cruer

Goto down 
+5
Alexandra Ling Xiaoyu
Saffron Isidar Mithrim
Shiroi Yagami
Melian Smang Fu
Viktor de Cruer
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSt apríl 02 2008, 18:07

ty nevieš o veľa veciach a tak to aj zostane*uzavrel to chladným hlasom, jasne dávajúc najavo že nemieni túto tému dalej rozoberať.*ja sa ťa nepýtam čo si robila na plese a ani ty sa mat o nepýtaj. týmto som tento rozhovor ukončil tak už niekam chod...*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSt apríl 02 2008, 18:10

Beriem to tak že mám pravdu*odvetila a vstala*no ako chceš, tak tu lež a namrzene čum na stenu ak si myslíš že potom sa vyriešia tvoje problémy, alebo že sa tu ta červenovlasá ženská potom zjaví*zavrčala chladným hlasom akým hovoril on na nu*ak niečo chceš tak sa o to snaž a prenes za cez nepríjemnosti...*zavrčala*niečo také si mi povedal vtú noc ked som prišla s potrhanými šatami ak si na to spomýnaš, tak by si sa mal začať riadiť svojimi rečami*povedala už miernejšie a vyšla von z jeho izby*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSt apríl 02 2008, 18:12

*po Kiariných slovách si uvedomil, aká pravda v nich bola.*NATALY!*zakričal na slúžku a zúrivo si klopkal po okraji postele, až kým sa dvere opatrne neotvorili. ani ju nenechal niečo povedať a spustil na nu*chcem aby si zariadila, aby som mal prehľad čo sa deje na planéte Gyro, presnejšie v komplexe...je mi fuk ako to urobíš, no chccem každý den informácie...*zavrčal a ukázal na dvere, nečakajúc odpvoed*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 09:44

* Ubehol už týzden od toho ako bol naposledy na palube Thanatosu a snazil sa nejako prežit tie dva strasne dni. Bolesti boli tentoraz take strasne až mu nevdojak napadlo, že by take bolesti nezelel ani svojmu najvacsiemu nepriatelovi. Myslienkami zaletel na plenetu ...na Soriel...kde podobne trpelo dalsich 8 miliar jej obyvatelov. Podla poslednej spravy, ktoru z planety dostal nebolo už na nej takmer nikoho u koho by sa neprejavili prve priznaky choroby. Ta si nevyberala. Vsetci, ženy deti a aj slabí straci trpeli rovnako ako ti najsilnejsi muzi...Uvedomoval si to o to viac, že sam tym prechadzal a teraz aj preto lebo on sam sa mal stat otcom a mal ženu, ktoru miloval tak ako si už nikdy nemyslel že bude milovať. Radsej by zomrel nez aby dovolil aby mali take bolesti. Prave spomienka na Shiroinu tvar, na nezne oci, ktore upierala len na neho a jej makky no stale vyzyvavo draždivy hlas sa mu teraz vynorila pred oci ked prechadzal dlhou chodbou Cruerovskeho palaca, presne tou istou cestou na ktorej ju uzrel prvykrat a jeho zivot sa odvtedy zmenil a nabral celkom iny smer.
- Pane, hej pane tam nemožete isť...- zavolal na neho sluha beziac mu za chrbtom. Zrejme si teda ešt enestihol uvedomit s kym sa rozprava.
- Budte si isty že možem a ze tam aj pojdem. Chcete mi v tom snad zabraniť?- s chladnym uskrnom otocil tvar tak aby na nu sluha mohol vidiet z profilu. Ten sa hned zarazil a prestal raita prenasledovať. Z ruk mu vypadol podnos ktory prave niesol a sklo sa rozbilo o mramorovu podlahu lebo až vtedy si uvedomil koho sa to vlastne pokusal zastavit. Nervozne preglgol a mimovolne sa chytil za hrdlo.
- Pre..precte pan Yagami..ja s-om nevedel že...-
- Povedzte De Cruerovi že ho cakam v salone tam kde predtym.- neunuval sa dalej zdržiavat v rozhovore so sluzobnictvom a zamieril do salona kde po prvykrat okusil sladkost Shiroinych pier este predtym ako ich Viktor tak nepekne vyrusil.*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 09:58

*práve schádzala po schodoch z bratovej izby ked zazrela svojho bratranca. vedela si predstaviť ako bude Viktor reagovať len čo sa dozvie že prišiel, akoby aj tak nemal celý týžden mizenrú náladu. skoro celý čas bol iba v izbe, nechal si tam doniesť jedno a správy čo sa deje a inak vychádzal iba k bazénu, do ktorého po celý čas aj tak vošiel len raz a zdržal sa len chvílu*bratranček*zakričala na neho s úsmevom a zamierila k nemu*rada by som ti povedala že ťa rada vidím, no Viktor je celý týžden nabrúsený a bojím sa že tvoja návšteva ho nepoteší*povedala no aj tak sa usmievala. na rozdiel od Viktora svojho bratranca mala rada aj ked pred viktorom sa snažila byť neutrálna. prešla k nemu a milo ho objala*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 10:06

* Hlas, ktory ho zastavil nepocul už tak davno, že mu na pery sadol uprimny usmev, ktory za inych okolnosti držal pod ladovou maskou. Ako bolo možne že Kiara bola celkom ina než jej brat? A na rozdiel od neho bral ju ako svoju rodinu, ktoru nemal dovod za nic odsudzovat ani nenavidiet. Nemohla predsa za to, že sa narodila do rodinneho zvazku s muzom, ktoreho nezansal už len preto, že sa s nim teraz bude musiet porozpravat, a to rozumne určite nepojde kedže obaja mali rovnako horuce hlavy aj ked sa to snazili zamaskovať svojou hranou lahostajnostou.
Objal Kiaru a ked sa od nej odtiahol pohladkal ju po vlasoch.* Jeho nalada mi je ukradnuta teraz ma zaujima len to ako sa mas. Tak dlho som ta nevidel. Tusim už odvtedy co sme boli ešt ev detskych rokoch.
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 10:12

*usmiala sa. naozaj raita nevidela už viac ako len pár rokov*to už bolo teda viac než dávno čo sme sa videli*usmiala sa ešte viac, pričom po týždni podráždenosti jej brata ju milý ton hlasu ktorý počula naozaj potešil*no tak keby som povedala že sa mám dobre, asi by som ti klamala*odvetila no neprestala sa usmievať*no už som si zvykla na to ako to tu funguje, aj ked bračeka som takého podráždeného takto dlho ešte nevidela. vlastne relatívne som ho za celý týžden videla len pár krát*odvetila a riadne si ho obzerala. pohľad sa jej zastavil na prsteni ktorý mu žiaril na ruke*hádam to nie je len obráčku*zvolala prekvapene a chytila jeho ruku aby sa lepšie pozrela*Raito nevrav mi že si sa oženil a ja som ti nebola na svadbe*zaznela výčitka, aj ked sa v skutočnosti nehnevala*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 10:35

* Nebola prva ktora reagovala takto prekvapene ked zbadala na jeho prsteniku obrucku. Nikto okrem nej sa vsak neodvazoval na nic vypytovat ani robit ziadne narazky aj ked bolo viac ako iste že by dali neviem co za to aby mohli zistit s kym sa to vlastne ozenil.* Pozvem ta na nu ked sa odohra znovu. Vzhladom na okolnosti to muselo prebehnut velmi rychlo...teraz je už moja žena v bezpecnej vzdialenosti od toho co sa bude diat ked sa tvoj brat uraci zist dole...* o krok od Kiari odstupil a nastavil jej rameno aby ju odviedol do salonu kde mal v umysle pockat už predtym.*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 11:06

NO tak to som rada*usmiala sa ked začula jeho odpvoed* a blahoželám*dodala ešte, stále trochu prekvapená že práve Raito sa oženil.*no Viktor vie byť hrozný ale určite by tvojej žene neublížil*dodala ešte k jeho slovám. nikdy nevidela brata že by nejakej žene ublížil, teda určite nie fyzicky. chytila ho za reameno a nechala sa viesť do salonu*a ktomu ten ma dosť starosti so ženami aj bez nej...
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 11:40

*namrzene hľadel na papiere pred sebou a robil si aké také poznámky. bol týžden po plese a jemu sa nálada ani o trochu nezlepšila. vždy ked vyššiel von, s úmyslom okúpať sa, myšlienky mu zablúdili úplne inam, alebo zostali v bazéne, v ktorom prvý krát pobozkal Melian. až na jediný raz sa vždy otočil a vrátil do izby, čo mu aj tak na nálade nepridalo.
"Pane" ozval sa Natalyn hlas od dverí "nerada vás..."
"Tak nevyrušuj" odvrkol jej ani sa neotočil "nie som hladný ani nič nechcem..."
"Prišiel váš bratranec, čaká vás v salone" rozprávala rýchlo akoby sa bála že sa spustí krik. Ten nenastal, no Viktor prudko zaklapol knihu ktorú mal otvorenú a vstal.
"Dobre" odvetil a preklínal v ducho toho chlapa, že ho musí ešte aj teraz otravovať.malo to však aj jednu výhodu, aspon na chvílu sa bude musieť sústrediť na niečo dôležité. zišiel dole, kráčajúc do salonu*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:15

Dakujem Kiara, cenim si to.* otvoril dvere na salone a zamyslene sa pousmial pretož eprave s tymto miestom sa spajalo najviac jeho spomienok na Shiroi. Ako ju zvadzal bozkavajuc jej krk a ako sa ona branila tak že sa snazila nasadit si na tvar ladovu masku pokoja. V zahrade sa prvykrat pobozkali. Ani si to neuvedomil a na moment privrel oci akoby si ju chcel opat predstavit v tejto miestnosti a teraz. Myslel na Shiroi stale odvtedy co odila na jeho zelanie tam kde bola v bezpeci, ci už pred Viktorom a Enesianom alebo pred nim samotnym. Potom si uvedomil, že Kiara niečo hovori a už sa sustredil.* Ako to myslis, že Viktor ma starosti so ženami? Cely Enesian predsa vie, že može mat každu, na ktoru si pomyslí...žeby tentorz mala niektora jeho milenka prilis vysoke naroky?* v hlase mu napriek tomu, že sa snazil pred Kiarou miernit svoju nechut k Viktorovi , zaznela posmesnosť.*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:20

*jemne mu drgla do rebra aby si prestal uťahovať*Mám taký pocit že môj braček si nechce priznať, že si ho princeznička omotala okolo prsta.*vzdychla si. už len ta predstava že jej brat zmakol natoľko aby miloval nejakú ženu sa jej zdala priam neuveriteľná*od kedy sa vrátil z plesu je naštvatý a dokonca som sa na nu aj pýtala, ale nechcel by si vidieť ako sa zatváril*ušknula sa*nechcem vidieť čo by robil keby teraz počul čo ti tu rozprávam. ešte aj ten jeho zmorený výraz by sa premenil na nazúrenca...
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:36

* Aj ked to nechcel musel sa priznať, že Viktora aj celkom chapal co sa tykalo ohladom princeznej Gyra pretože len nedavno niečo podobne zazival on sam ked si ani z asvet nechcel priznať, že sa do Shiroi zalubil. Akonahle vsak odhodil svoje zabrany zistil, že zem pod nohami sa mu vobec nerozplynula ale navstivil ho krasny sen, z ktoreho sa už nikdy nechcel zobudiť.* Zeny su silne nepriatelky a bojuje sa s nimi ovela tažsie nez s hociktorym inym muzom. Keby mi na Viktorovom stasti zalezalo aspon trochu poradil by som mu aby proti princeznicke prestal bojovat ak nechce prist o zdravy rozum...* odvetil necakane apohodlne sa usadil do sirokeho kresla pricom potlapkal po miest evedla seba aby si k nemu Kiara sadla.* Kym tu ten hundros nie je navrhujem..nekazme si nim naladu... co nove mi o sebe povies?
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:44

*Viktor konečne prišiel k dverám salonu a s hlbokým nádychom ich otvoril*čo chceš Raito*vyštekol na neho len čo vošiel. dvere nechal otvorené aby dal Kiare najavo nech odíde a potom sa usadil do kresla*dúfam že si neprišiel otravovať kvoli Zemi, lebo odpoved sa nezmenila...
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:45

Pôjdem*usmiala sa na Raita*na zatiaľ prajem veľa šťastia*zašepkala*uži si jeho nádhernú náladu a viem že ti nezáleží na jeho šťastí no niečo mu povedz lebo ak bude takýto naštavtý ešte dlhší čas tak ma tu vystrie*ušknrula sa a zašepkala to tak potichu aby to brat nepočul. potom zamierila k dverám, vyšla a zavrela ich za sebou*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:59

* Ignoroval ocividne zlu Viktorovu naladu ked konecne vosiel do miestnosti a vnimal len Kiarine slova ked mu ich ticho sepkala aby ju brat nepocul. Neodpovedal na ne len sa usmial a kyvol neurčito hlavou.* Dovidenia Kiara.* postavil sa a pred odchodom jej ešte pobozkal letmo ruku. Až ked odisla obratil pokojny pohlad na Viktora a znova sa pohodlne usadil.* Co ti mam na to povedat? Tvoje dufanie sa nepotvrdilo pretože som naozaj prisiel kvoli Zemi ako som slubil...po tvoju odpoved. A kedže ju už mam nebudem sracat cas zbyttocnym presviedcanim...* odmlcal sa na chvilu a pozorne Viktora sledoval ocami.* Tvoja sestra si o teba robi starosti...žeby u teba nastali problemi s citmi De Cruer? Viem, ž eironia ti isla vžd ynajlepsie takže teraz mas trochu problem sa zorientovať co?
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:04

Takže si to ujasnime. Nemám jediný dôvod dať ti podiely zo Zeme a ktomu aj tak ma poslednú tretinu Gyro...a načo ti vlastne je celá zem? nikdy si o nu nejavil takýto záujem*zavrčal a sledoval jeho pohľad*kiara je moc ukecaná ako vidím*odvetil mu na jeho poznámku*moje city nechaj na pokoji, som si istý že si to vyriešim aj bez tvojej pomoci, ale ked sme už pri tom, ako sa má moja bývalá asistentka?*spýtal sa sa s ľadovou tvárou. nemal chuť sa ani len usmievať ako by to zvyčajne urobil*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:19

Povedzme že sa vykytli určite okolnosti, ktore ma nutia k takemuto radikalnemu kroku, ale ako si už poznamenal ty, že nemas chut preberat so mnou svoj lubostny zivot tak ani ja nemam chut cokolvek ti vesat na nos. Som si až privelmi isty tvojou reakciou.* vstal a presiel k oknu ktore poskytovalo vyhlad na predny dvor palaca. Po Viktorovej otazke sa obratil a zodvihol ruku s obruckou.* Co myslis?
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:25

TAk to hádam nie*zareagoval ked zbadal obrúčku na jeho ruke. po týždni mračenia a zúrivej nálady sa konečne zasmial*ty si sa naozaj oženil?*spýtal sa akoby tomu čo videl sám neveril. raito, raito yagami mal na ruke obrúčku. bolo to také neuveriteľne že to až vyrážalo dych*no tak to ti blahoželám*povedal s úškrnom*pozdravuj Shiroi, inak ked už ste manželia tak si ju mohol zobrať sem, ved patrí do rodiny*dodal a stále sa úškrnal no potom prešiel spať k téme Zeme*ak nemám skutočný dôvod tak sa podielov na zemi nevzdám...
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:39

Shiroi je tam kde je prave teraz najbezpecnejsie a ked mam pravdu povedat za svoju rodinu povazujem z De Cruerovcov len Kiaru ....bratrancek. A radsej mi neblahoželaj ked to nemyslis važne , možno by som mohol ešt ecitis aj lutost ked ta znicim* doplnil s ladovym uskrnom na tvari. Chvilu nic nehovoril len presiel až k miestu kde Viktor sedel a pozrel sa na neho z vrchu.* Povedz mi Viktor ty ma povazujes za svoju rodinu? Povedz nie som ti lahostajny? * opytal sa necakane pricom jeho tvar nic neprezradzala.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:46

Pravdaže, Kiara sa predsa nemieša do našich sporov ani do situácie medzi planétami, tak prečo by si mal mať dôvod s ňou nevychádzať*odvetil a pozoroval ho ako kráča ku kreslu v ktorom sedel. jeho otázka ho trochu prekvapilo. či ho považoval za rodinu? bola to viac než otázka na zamyslenie no rozhodol sa odpovedať*bratranček...s tým že sme rodina nemôžem nič robiť a ak mám byť úprimný, nemusíš odmna čakať nijaký prejav ľútosti tak ako ho nečakám ani ja od teba. potých rokoch spolužitia ktoré sme prežili a nedokázali sa znášať, pravdepodobnsoť že by sa to zmenilo je nulová, takže čo viac k tomu povedať*ovedi mu pokojne*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:51

Ine slova som ani necakal. Len ma utvrdzuju v tom co musim urobiť a prečo ti o svojich planoch so Zemou nepoviem viac.* zalozil si ruky za chrbat, s prehnanou zdvorilostou, ktora vyznala až posmesne kyvol Viktorovi hlavou a zberal sa na odchod.* Ked sa uvidime znova pre jedneho z nas to bude už naposledy.* odvetil poza chrbat ani sa neotociac a polozil ruku na klucku dvier.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:56

Raito?*vzdychol si ked už bol pri dverách a vstal.*ešte jedna vec*prešiel k nemu a pozrel sa mu do očí*obaja vieme, že sme rovnako krutý a neberieme na niektoré veci ohľady ked to slúži cieľom ktoré chceme dosiaťhuť*začal zamyslene*avšak dúfam že ked sa stretneme najbližšie a bude to posledný raz čo sa stretneme ako vravíš, tak to bude boj len nás dvoch a nijaké iné osoby v tom nebudu zahrnuté ako zbraň na vydieranie*ked rozprával, prvá tvár ktorá sa mu vynorila bola Melianina, dobre vedel že Raito by ju mohol použiť ako zbaň proti nemu, no dúfal že sa teraz dohodnú na čistom boji*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 20:05

* Viktorov hlas ho prinutil zastat a zvedavo nadvihnut obocie. Ked si vypocul to čo mu chcel povedať len na neho chvilu pozeral no potom odpovedal.* Prečo asi myslis že som Shiroi spolal preč? Neboj sa ja tvojej princeznicke neublizim.* viac už nepovedal ani slovo, otvoril dvere na salona a vysiel z nich von. Cesta na Telarion bola dlha a on mal nad cim premyslať...Naosledy sa ešte porozhliadl okolo seba lebo si bol viac nez isty že toto miesto už neuvidí ci už bude zit alebo nie...*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 20:30

*Viac už nereagoval. Nemienil to komentovať, pravdaže poslal Shiroi preč aby sa jej niečo nestalo, no Shiroi nebola jediná ktorej by sa dalo ublížiť. v hlave mu prebleskla spomienka na tu jeho malú blondatú chovankynu, no potom sa zvalil na sedačku. bol rád že sa viac menej dohodli. nemal záujem s ním vojnu zbytočne naťahovať ani hrať špinavú hru, jedne z nich musel zomrieť rukou toho druhého a bolo jasné že sa to čoskoro stane. nech už by to bol aj on, bol spokojný s tým že Raito sa Melian ani nedotkne. ibaže v tom si uvedomil zámeno ktoré použil. ja tvojej princezničke neublížim. on? k iný by mal zájem jej ublížiť*NATALY*zaziapal na slúžku*áno pane?*pribehla ihned ako ho začula*pred týždnom som ti kázal informovať ma o komplexe, no doteraz som od teba nedostla nijakú správu...*zavrčal*pravdaže pane, len som si myslela že slečna Saffron vás informuje o tom čo sa tam deje a že je tam na vaše poverenie*odvetila slúžka. Viktor zbledol ako stena. čo tam robila saffron...čo mohla chcieť v kompexe. prudko vstal a vybehol do svojej izby. zúrivo kráčal hore dole po miestnosti a v hlave sa mu vynárali tie najhoriše predstavy...*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác kráľovskej rodiny de Cruer   Palác kráľovskej rodiny de Cruer - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Palác kráľovskej rodiny de Cruer
Návrat hore 
Strana 9 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» De Cruer biblia
» Viktor de Cruer

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Enesian-
Prejdi na: