Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Nováčci

Goto down 
+43
Cassian Scrad
Jack Harkness
Niryai Diska'ha Moaite
Zoyana Zorg
Sayrus Esman
Alice Henry Fitzroy
Ayela Miraell
Sierra They Lee
Niekto
Alexander Axel Carpenter
Artemis Gorrel
Noxie Deondra M. Courtney
Evangeline Winter
Szania Lanchestrova
Dreena Thall
Pomocník
Kate Sanchez
Nobodys Home
Tessa Scrad
Sephirot Kazuma
Raito Yagami
Christian Ch. P. Preston
Adrasteia Nyx Aneurin
Leffay Nero D´boa
Anawel Eia
Freya Leslie Ledon
Suzanne Arkierre
Anoella
Eliot Rower
Amacaraka Morgen
Lyra Vonte
Sasori Shin
Miyu Katsuki
Dylan De Lima
Alexandra Ling Xiaoyu
Kazuo Yakusoku
Gfm. von Lukatsch
Melian Smang Fu
yami
Yuki Yamihoshi
Admin
Vergill Valentine
Shiroi Yagami
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
AutorSpráva
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeUt december 28 2010, 23:34

Ja mám myslím 11, 13, 18 ..nejaké sa mi ešte prekrývajú tak nie som ešte na všetky prihlásená..A tak sa mi nechce bože dobrý ;D !!! Angličtinu -najhoršia vec akú som si kedy z vlastnej vôle vybrala.
A ty čo študuješ? Inak ujo čo vyhadzuje zo skúšky to mi je veľmi povedomé ;D
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeUt december 28 2010, 23:39

Very Happy anglina Very Happy nepríjemné Very Happy ja manžment taky zamerany na nabytok a drevo Smile
No takých ujov je všade dosť Very Happy lebo zjavne majú pocit, že sú pupky sveta Very Happy
Návrat hore Goto down
Niryai Diska'ha Moaite

Niryai Diska'ha Moaite


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20 rokov, 28. 2.

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeUt december 28 2010, 23:45

prdlačky.. aj tak na 2 z nich pôjdem potom na opravné termíny Very Happy funkcionálne programovanie je tragické, s priechodnosťou 43% sa teším, ako si ho zopakujem v ďalšom semestri..
Návrat hore Goto down
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeUt december 28 2010, 23:47

Tak to si piš, že je to nepríjemné ;D Ale no keď sa tak pozerám na ten manažment tak neviem čo je viac nepríjemnejšie ;DD Ale inak zaujímavé, že zameraný na nábytok a drevo. S takým som sa ešte nestretla.
A takým ujom poprípade tetám by som dala "kres papuľu" aby sa uvedomili troška ;D

Inak ľudia ale fakt dúfam, že sa ešte neučíte, lebo ak áno budem mať silné výčitky svedomia ;D

Niryai - čo to študuješ ? ;D lebo to neviem aké programovanie znie desivo
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeUt december 28 2010, 23:51

My na škole mame takeho paka, čo započet na prvy raz dal zo 150 ludom jednej A4, lebo on ma len titul ing a vie, že ked my doštudujeme, tak budeme na rovnakej urovni. Tak robi všetym napriek. Korunovany somar s ktkorym sa neoplati hadať, inak si to rovno preniesť človek môže.

No učenie je relatívny pojem Very Happy nazvala by som to čítanie Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Niryai Diska'ha Moaite

Niryai Diska'ha Moaite


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20 rokov, 28. 2.

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 00:18

informatiku Smile oficialne sice grafiku a spracovanie obrazu, aleee 3 rozne programovanice jazyky, nejaka teoria k tomu, zufala matika, trochu fyziky, pocitacovej hudby a psychologia toho moc grafickeho v sebe neukryvaju.. Smile Smile
a s ucenim som tiez moc nepohla. ked ma to nahodou pochyti, radsej si vzdy upracem izbu Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 14:40

toto ide mimo mňa Very Happy

ale ten dalek je... jaj úasný, krásny... juuuuj Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 18:09

DEMETRIA! lol! Ako sa podarilo Yuki ukvákať ťa aby si sem došla? Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 18:22

hiiiiiiiiiiiiiiii ^^ :DDDDDDDDDDDDDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 18:40

To človek hneď vidí, že modrá tetka je Demetria Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 20:02

to všetko vďaka môjmu neodolateĺnému šarmu Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 20:20

Niryai tak to klobúk dole ;D Inak ale ako zisťujem veľa odborov je takých čo sa tvári ako niečo a v skutočnosti z toho vznikne niečo úplne iné ;D

Cítim sa ako nahá! Internetová komunikácia mi už neposkytuje anonymitu ;D Ako sa ti podarilo zistiť , že som to ja?To mám taký nezabudnuteľný a uchvacujúci písomný prejav, že každý hneď odhalí moju identitu?;D ;D A kto si ty?
No Yuki vie ako na to ;D jej Stratégia je nenápadná ale zato veľmi účinná ;D Mimochodom chcem toho Daleka do ponuky smejkov ;D
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 21:27

Nie tvoj prejav nie Very Happy Ten mi nič nehovoril, ale poznám iba jednu jedinú osobu čo používa smajlíka ;D to podľa neho som ťa spoznala Very Happy aaaaaaale ja som na fine taká malá nevýrazná myška lol! nestojí za reč Very Happy
Návrat hore Goto down
Niryai Diska'ha Moaite

Niryai Diska'ha Moaite


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20 rokov, 28. 2.

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 21:38

thank you girl. Ja obdivujem tvoju anglinu Smile Smile
po francúzštine na strednej sú pre mňa cudzie jazyky dokonalou nočnou morou Very Happy
Návrat hore Goto down
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 22:09

To nemyslíš vážne že podľa smejka ;D To sa nedá! Neveríííím ! Cítim v tom nejakú kulehu ;D Very Happy Ale nie k to si? Nechcem hádať aby som sa neponížila ;D
No tak po mne na Fine ani pes neštekne, takže chcem počuť to meno.prosííííííííím;D (A)

Niryai(inak zložitejšie meno už asi ani mať nemôžeš;D) tú anglinu by som neobdivovala, pretože ju neviem a jazyky nikdy neboli moja silná stránka.To je silná irónia.
My sme mali minulý rok výberovú franinu a to bola nočná mora! takže plne súcitim.Very Happy hrozný jazyk a strašne moc ťažký. A nešlo mi to a najlepšie bolo , že druhý semester nás to učil belgičan, čo lámavo rozpráva slovensky.a teraz sme mali písomku ústnu ( opýtal sa nás jednu otázku) a písomnú časť. No a proste každého sa opýtal nejakú hlúposť typu: Si japonka? Som učiteľ matematiky? Si na letisku...a mňa sa opýtal či som vydatá.Lenže to slovo "marié" ma úplne zmiatlo .som si myslela, že to je Mária ;D a ja som suverénne odpovedala. Nie, nie som Mária , som Angelika. ;DDD Kokos som sa potom začala tak strašne rehotať keď sa na mňa kukol, že čo za kravinu som to povedala.
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 22:19

ja po tebe budem aj vyť, ak chceš, nie len šťekať! Very Happy

aj ja chcem dalekov ako smajlíkov Very Happy sú úžasní! Very Happy a bohový podpis máš Very Happy dalek´s song Very Happy Extermination! Very Happy

Ja by som ti aj prezradila, kto to je, ale bojím sa, že by ma daná osoba zbila, keďže za ňou chcem niekedy v nasledujúcich dňoch zbehnúť (A)
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 22:20

ale inak fakt, podľa toho smajlíka by som ťa aj ja spoznala Very Happy a potom ešte podľa tvojho osobytného vkusu na všetko, ktorý sa mi mimochodom neskutočne páči Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Niryai Diska'ha Moaite

Niryai Diska'ha Moaite


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20 rokov, 28. 2.

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 22:31

Ako to, že si pri nej skončila? Smile
Franinu by, podla mna, mali dodávať len s upozornením, ako veľmi je zúfala. Vedieť to skôr, vyhnem sa jej, ako to len ide... neskutočne som pri nej trpela.
Inak, meno doteraz kopírujem z príspevkov, lebo ho nikdy neviem napísať poriadne Very Happy A v hre sme ho skrátili na Niry:))
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 22:40

Fakt to bolo podľa toho smajla Very Happy Si jediná osoba u ktorej som si všimla jeho používanie Very Happy A bola by som ťa aj spoznala podľa tvojho vkusu, ale vašu konverzáciu som tu nečítala iba keď som zazrela ten smajlík Very Happy A áno, moja milovaná manželka, ticho treba byť, síce tá tvoja plánovaná návšteva sa mi nehorázne pozdáva! Smile Btw. som Isariel Very Happy
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 22:45

A aby som sa zastala, franina je super! Very Happy Pokiaľ ju učí dobrý človek, čo to vie, tak je super! Učila som sa ju asi 7 rokov Razz Smile
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 23:06

franina je super, pokiaľ sa ju nemusím učiť Very Happy

druhého sa chystám ísť do ZA Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 23:24

Niryai to meno je nočná mora pre každého dislektika, disgrafika alebo aká to je porucha keď sa ti pletú písmenká.;D Inak také varovanie by mohli dávať ku viacerým jazykom a svet by bol hneď krajší a hlave chcem aby sa obnovila myšlienka Esperanta! I love you To by nikto nemal problém a nebola by to ani nočná mora. ;D všetci by sme na tom boli rovnako.

Mariana kľudne môžeš aj vrčať ;D A ja viem že mám skvelý podpis ;D Troška Dalekov nikdy nezaškodí aj keď asi začnem pociťovať výčitky, že nemám Star Wars podpis ;D ..a Dalek song som vybrala preto aby ťa tá melódia mátala ;D Inak práve som si to pustila ;DD tongue

A neverím tomu, že ten smajko je taký kuriózny ;D úplne obyčajný;D Ale sranda toto!

Neuveríte, myslela som si , že si Isariel ;D Ono to by mohol povedať každý, teraz keď to je odhalené, ale naozaj! ;D

PS: Francúzština smrdí ;D
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 23:37

Esperanto! Very Happy ach... chcem sa k tomu jazyku dokopať... chcem chcem chcem, ale som leniváááá Very Happy

neee... vrčať po tebe nebudem, to by si si myslela, že ťa chcem zbiť Very Happy to len Iska je taká drastická O:) Very Happy

haha Very Happy ja si chcem kúpiť ten odznak s dalekom Very Happy a pomaly si na ten song začnem asi aj zvykať Very Happy

nanananaaaaa Doctor Who is gonna fix it Doctor Who will put it right ^^ chcem tennanta, ehm :DDD

McDonald farmu mal ija ija ou :DDDDDD

ZBIJEM TA! :DDDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeSt december 29 2010, 23:54

Mi estas komencanto de Esperanto ;D Kiel vi estas, Mariana? Mi esta tre tre tre bone ;D Mi amas la penso Esperanton ;D Fúúú až som sa zapotila! Som sa cez jeseň troška učila, ale už som to pozabúdala, ale našla som si takú skvelú knižku pre samoukov a behom jendého večera som vedela také sranda základy.

Nieee to by bolo také pekné vrčanie ;D "vrrrrr ňaf" ;D

Na tej farme Tennanta mal hiija hiiija ou ;D https://www.youtube.com/watch?v=7_mol6B9z00 ;D

EDIT: Nieee.. Ooooo McDonald ( David) hárem mal, hííja hííja hou a v tom háreme Marianu mal hiija hiiija hou ;D
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitimeŠt december 30 2010, 10:26

hej, vyrozumela som len niečoho toho zmyslu, že miluješ myšlienku esperanta Very Happy inak na mňa s takýmito vecami nechoď ja nie som na jazyky :DDD

vrrrrrr ňaf! Very Happy teraz si pripadám ako Jack, neviem prečo :DDDD

ježíííííš, tá pieseň Very Happy inak včera večer som si to stále spievala až to začalo matke liezť na nerv Very Happy

eeeeeeeeeeee... ja nechcem byť v jeho háreme :DDDD nemôže to byť naopak? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Sponsored content





Nováčci - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 23 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nováčci
Návrat hore 
Strana 23 z 26Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: Voľné témy...-
Prejdi na: