Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pracovňa princeznej Melian Smang Fu

Goto down 
+16
Mike Morgen
Shiroi Yagami
Anoella
Viktor de Cruer
Camuel Beau Pre
Chris Deniel Shered
Sebastián Hill
Mark Aladron
Kiara
Thomas Lerm
Imary Khei
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
20 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next
AutorSpráva
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 10 2007, 14:21

//ale neopovaz sa Markovi ublizis, bo bue bitka.. ne teda smrt..dak uraz mooooze byt ale neeeee smrt! Wink//

Dakujem*stihla len sepnut a postavila sa na odchod..pri dverach sa este zastavila*Nevies, kde by som nasla laboratorium??*uvedomila si, ze potrebuje zajst za Markom a ani nevie kde su labaky*potrebujem ist za Markom Aladronom*vysvetlila*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeNe november 11 2007, 08:48

// a prizabiť ho? Smile Very Happy ved to je ešte v ramci nie?Smile Very Happy neboooj:) Very Happy bude to zaujimave:) to ti zaručujem:) //


*Melian prekvapene nadvihla obocie a pozorne sa Amacarake zahladela do tvare. Už mala na jazyku otazku prečo ho chce vyhladat ale vcas si to rozmyslela. Nebola to predsa jej vec, tak sa do nej nechcela starat. Chytila do ruky dalsi papier, na ktory sa podpísala rychlym rozhodnym tahom ruky a pri písani informovala Amacarku.* Laboratoria su v druhej casti arealu. Nemožes to nenajst ta budova vyzera ako kopula a ma priestory aj pod zemou.* usmiala sa popod nos a podpísala dalsi papier.* Ako som už povedala Amacaraka bud opatrna.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeNe november 11 2007, 09:34

*usmiala sa*dakujem*ked Mel jej povedala aby bola opatrna, len sepla*budem aj ty.. nie ze sa tu nieco stane*povedala napoly so strachom a napoly so smiechom a uz jej nebolo.. rozbehla sa priamo k labakom*

//ach moje srdiecko zlate.. nemozes mu ublizit... nechaj ho zit! :žaba: //
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimePo november 12 2007, 13:46

(ja nemám doma net preto ništ nepíšem:( napravím Very Happy )
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimePo november 12 2007, 13:51

*vykročí tesne za Camuelom, až mu takmer šliapne na päty a uškrnie sa* Čo ti vraveli moji rodičia? *spýta sa nechutne podlízavým tonom, ktorý zo seba nevylúdila nikdy v živote. Zabočí za roh, kde na konci chodby uvidí dvere do pracovne Melian*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Camuel Beau Pre
mrtvy/a
Camuel Beau Pre


Male
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 3.1.1980
Povolanie : Sensej

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimePo november 12 2007, 13:54

Prečo ma táto otázka neprekvapuje? *spýta sa a pozrie sa ponad plece na Rijanu. Uškrnie sa ako ona* Tvoji rodičia mi nevraveli nič. Len chceli, aby som ti dal ten papier, ktorý si mimochodom pokrkvala a práve ho žmolíš v ruke *obráti sa späť a pozrie sa na dvere princeznej Melian* Tu je to? *spýta sa zbytočnú otázku a natiahne sa za kľučkou na dverách. Stisne ju a otvorí dvere, nechá však prvú prejsť Rijanu* Neviem, čo by mi mali povedať *ešte jej šepne*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimePo november 12 2007, 15:44

// Nebooj Amacaraka ved on bude zit Smile Very Happy ale ako...Smile Very Happy ved zistis:) Very Happy //


* už zodvihla hlavu a cakala že sa vo dverach jej pracovne opat objavi Amacaraka a bude jej chciet ešte niečo povedat. Ked vsak zbadala Rijanu a Camuela spokojne sa usmiala a vstala z kresla, v ktorom cely cas sedela a vybavovala nejake dokumenty.* Rijana.* usmiala sa Melian najprv na svoju ochrankynu a potom sa otočila k Camuelovi.* Rada vas opat vidim. Som rada že ste prisli aby som sa mohla s vami porozpravat.* podisla k nemu a podala mu ruku.*


// Už si nam tu chybala Rijana Wink ako sa ti dari?Smile) //
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeUt november 13 2007, 20:16

//no ved toho sa bojim Very Happy//
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeŠt november 15 2007, 07:27

*pousmeje sa na Melian a potom sa presunie k stolu, aby priliz nezaclanala.* (no, celkom to ujde, ale net nemam aj tak. Zatjal. Smile )
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimePo november 19 2007, 21:21

* Opatuje Rijane usmev ale stale ma na mysli dovod kvoli ktoremu sem zavolala aj Camuela. Obratila sa teda k Rijane a poziadala ju.* Rijana ak budes taka dobra a nechas nas chvilku osamote. Samozrejme potom ti vsetko vysvetlim ale su veci, ktore su určene len usiam tvojho senseja.* melian vrhla na Rijanu pohlad v ktorom sa miesala prosba s pevnym rozhodnutim.*
Návrat hore Goto down
Camuel Beau Pre
mrtvy/a
Camuel Beau Pre


Male
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 3.1.1980
Povolanie : Sensej

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:15

*pozerá sa na tie dve, ako veľmi si rozumejú a potom sa pokojne pozrie na Rijanu, ktorá si stala niekde za stôl. Potom však vrhne pohľad na Melian* O čom sa chcete rozprávať? *spýta sa jej pokojne, avšak predsa len vetrí niečo zlé*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:18

*Pozrie sa na Camuela, ktorý prehovoril a potom sa pozrie na Melian, ktorá na ňu pozerala. Prikývne a pomaly prejde k dverám. Jemne sa usmeje na Camuela, chcela by vedieť, o čom sa budú zhovárať. Otvorí si dvere a pomaly vyjde na chodbu. Zavrie ju a prejde k stene, o ktorú sa oprie, prekríži si nohy a potom aj ruky pod prasiami. Pohľad zabodne do zeme a ticho čaká*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:18

* Vrhne na Camuela zahadny takmer smutny usmev.* To sa cochvila dozviete.
Návrat hore Goto down
Camuel Beau Pre
mrtvy/a
Camuel Beau Pre


Male
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 3.1.1980
Povolanie : Sensej

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:19

*pozrie sa za Rijanou, ako odišla a potom na Melian* Tak teda? O čom sa chcete zhovárať?*spýta sa jej potichu a ruky si dá za chrbát, kde si ich spojí*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:22

* Ked Rijana za sebou zatvori dvere ponukne Melian Camuelovi aby si sadol do kresla pri velkom kozube, ktory zaberal celu jednu stranu miestnosti a sama si sadla do druheho kresla tak aby mu mohla hladiet do oci.* Pravdaže vec o ktorej chcem s vami hovorit sa tyka Rijany. Sam isto dobre vieto o vsetko o Rijaninej rodine a tak isto že sa tym trapi a nie je si ista sama sebou. mam preto jeden navrh.
Návrat hore Goto down
Camuel Beau Pre
mrtvy/a
Camuel Beau Pre


Male
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 3.1.1980
Povolanie : Sensej

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:27

*Keď mu Melian ponúkne sadnú´t si do kresla, sadne si rád, už mal dosť toho pobehovania. A keď Melian prehovorí, len sa potichu zasmeje* Áno, viem o jej rodine veľa. Jej rodina pre ňu chcela vraj to najlepšie. Ak vám to takto povedala, potom som to počul od nej. Nemá svoju rodinu rada. Ale podľa toho, čo viem... Nikdy si nebola istá sama sebou, i keď pár krát na to vyzerala. Prečo sa o tom chcete rozprávať? *spýta sa potichu a pri tom si premeria Melian od hlavy do päty, pokiaľ teda vidí*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:33

*Zachyti jeho pohlad no vobec ju to neznervozni. Naopak iba sa uvolnene oprie a prisnost jej tvare a celeho postoja sa kamsi vytrati. Ked tam tak sedela vo velkom kresle pripominala skor male dieta než princeznu planety.* Dovod je celkom jednoduchy. Vo svojom zivote mam len velmi malo ludi ktorym možem doverovat a Rijana je jednou z nich. keby som povedala že ju mam rada nebolo by toto vyjadrenie dostatočne.* Zbhlboka sa nadychla aby mohla pokracovat.* Velmi si ju vazim ako bytost aj ako svoju ochrankynu a preto ked vidim že ju niečo trapi je to rovnake akoby to trapilo aj mna. Mysli si že skor ci neskor ma nejako sklame a tak som sa rozhodla že Rijanu vystavim skuske a garantujem vam že ak nou prejde nebude mat už ziadny dovod o sebe pochybovat.* cakala co jej na to Camuel povie .*
Návrat hore Goto down
Camuel Beau Pre
mrtvy/a
Camuel Beau Pre


Male
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 3.1.1980
Povolanie : Sensej

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:38

*Zamračí sa na ňu* Vy ju chcete nechať podstúpiť niečo takéto?? nemá veľa sebadôvery a ani guráže. Ale ochrankyňa je z nej dobrá. Psychicky je labilná, to je pravda. Ale vždy sa vie ovládnuť. Viem, vidím to na vás, že ju máte rada. Ale nemienim ju nechať podstúpiť skúšku, kde moźno neprejde. nehovorím, že neprejde. Hovorím len možno *povie mierne nahnevane, ale dýchal normálne* A však... Keď si myslíte, že jej to pomôže...
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:47

*Skumavo sa na Camuela zahladi a potom akoby jej z ust vyklzla myslienka ktoru si chcela nechat pre seba povie.* Asi to muselo byt pre vas velmi tažke...* usmeje sa na neho upokojujuco.* Ak teda nechcete aby to vyzeralo ako skuska nazvyme to ulohou. A to odst neodkladnou. Mam informacie o jednej osobe ktoru tu len pred par dnami zahliadli straže. Je to dost nebezepčna osoba čo sa tyka pretvarky a skrytych umyslov. Ak mi Rijana privedie zivu ...* kruto s auskrnula.* može si byt celkom ista že nei je ako jej rodina.
Návrat hore Goto down
Camuel Beau Pre
mrtvy/a
Camuel Beau Pre


Male
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 3.1.1980
Povolanie : Sensej

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:50

*zasmeje sa, ale nie jemne a ani nežne, ani pekne ale chladne* Vy si myslíte, princezná, že Rijana je ako jej rodičia?? Jej Rodina bola brutálna od začiatku vekov. Ale ona? On azabila moźno hŕstku chlapov, dá sa ich spočítať na rukách. Nedokáže zabiť len tak. Dovedie vám tú osobu živú. A ak sa pýtate, či som to mal s ňou ťažké *pozrie sa na svoje ruky a zasmeje sa, znova* Áno, mal som. Brutálne som ju musel tlači´t do brutálnych vecí, čo sa týka toho zabijania. *pozrie sa znova na Melian* Ale nestane sa jej nič, však? ako jej sensej som za ňu nielen zodpovedný, ale aj za ňu musím ručiť.
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 13:54

* Uskrnie sa lebo si je celkom ista že Camuel nepochopil jej narazku ale nechala to radsej tak. To si može zistit neskor. A pravdupovediac keby to aj bola prvda čo teraz tusila vonkoncom by jej to nevadilo.* Ako možete odo mna chciet takuto zaruku? Ja len hovorim že vsetko o co sa snazim ma nejaky hlbsi vyznam a velmi to može zmenit dejiny tejto planety.* uskrn sa jej prehlbil.* Rijana može zmenit dejiny tejto planety. Nebudem ju vsak nutit do ničoho do coho by sama nechcela ist. Ale musi sa rozhodnut . Ak pojde , pojde po tej este sama.* vyhražne pozrela na Camuela cim chcela zdoraznit aby Camuel do toho nezasahoval.*
Návrat hore Goto down
Camuel Beau Pre
mrtvy/a
Camuel Beau Pre


Male
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 3.1.1980
Povolanie : Sensej

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 15:12

*pozrie sa Melian hlboko do očí, potom však vylúdi zo seba hlboký povdzych a prehrabne si rukou vlasy* Dobre teda. Keď si myslíte, že ju v istom sova zmysle prinútite, aby sa vydala na "honbu" za tým vašim nebezpečným indivíduom.... Máte voľnú cestu, povedzte jej to. Súhlasím *povie a pozrie sa na ňu trocha chladnejšie*Ale ak to nevyjde, musíte jej toi vysvetliť. Je schopná zabiť seba ako niekoho iného. *zamračí sa na ňu*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimeSo november 24 2007, 17:26

* Chladne opatuje pohlad Camuelovi a v ociach jej jasne bolo badat podraždenie.* Bola by som rada aby ste neprekrucali moje slova váženy sensej.* odtien jej hlasu bol o dva stupne chlapdnejsi než za obvyklych okolnosti ked sa rozprvala s vaznami.* Nejde mi o nic ine len o Rijanino dobro. Nemožete si ju chovat ako v perinke. A myslim že Rijana toho zvladne viac než ste jej ochotny priznat. So vsetkou uctou k vasmu povolaniu, nemyslite si že ste dokonaly len vy. Každy z nas ma pravo urobit chybu. A rovnake ju aj napravit. Spominam si ako horlivo ste cheli Rijanu potretsat. Ale cim? A aky by to malo zmysel? Ja ponukam možnost nie ako ju potretstat ale to aby si zvolila stranku, ku ktorej sa prikloni. O jej zivot sa obavat nemusite.* povedala nakoniec dost zahadne. Bez dalsieho slova ktore by adresovala Camuelovi sa pobrala otovorit dvere a na chodbe zahliadla cakat Rijanu. Upokojujuco sa na nu usmiala a kyvla hlavou nech ju nalseduje do pracovne.*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimePo november 26 2007, 14:03

*opierajúc sa o stenu sa pozrie na dvere, ktoré sa otvorili a pozrie sa na Melian, ktorá sa na ňu usmiala* Dnu? *spýta sa nechápavo a nahne sa, aby videla na senseja. Mykne plecami a prejde okolo Melian, keď sa uráči odtrhnúť od studenej steny. Prejde do pracovne a pozrie na mierne vykoľajeného senseja, aspoň tak sa zdá a potom na kreslo, ktoré je oproti nemu*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitimePo november 26 2007, 19:12

* Melian si vsimne Rijanin pohlad.* Pokojne si sadni Rijana to čo ti chcem povedat je dolezite. * na chvilku sa odmlci.* Vlastne je to ovela dolezitejsie nez by sa mohlo zdat a preto to nebudem zbytocne natahovat. Mam pre teba ulohu, ktoru možes splnit len ty. Prečo, to zistis ak sa na nu das. Hovorim ak , pretože ta uloha je dobrovolna. * Melian presla k oknu a oprela sa o oblocny ram tak že svetlo ktore presvitalo cez sklo jej okolo vlasov vytvaralo slnecnu auru.* Potrebujem aby si mi priviedla jednu osobu, zivu. Ak sa ti to podari zistis že o sebe nemusis pochybovat.* po chvili zahadne doplni.* Nemusis pochybovat že by si ma mohla niekedy zradit.* spytavo nadvihne obocie a caka na Rijaninu reakciu. Nechcela toho povedat viac aj keby mohla , ale to bolo sucastou velkeho planu, ktory zosnovala pre Rijanino dobro ako aj pre dobro celej planety.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pracovňa princeznej Melian Smang Fu
Návrat hore 
Strana 14 z 28Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Melian Smang Fu
» Melian Smang Fu, 23.5. 07, Cesta
» Melian Smang Fu, 2.1. 08 , Spomienky z detstva

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: