Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pracovňa princeznej Melian Smang Fu

Goto down 
+16
Mike Morgen
Shiroi Yagami
Anoella
Viktor de Cruer
Camuel Beau Pre
Chris Deniel Shered
Sebastián Hill
Mark Aladron
Kiara
Thomas Lerm
Imary Khei
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
20 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next
AutorSpráva
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 17:54

Princezná Melian*zakročí do jej slov*Shiroi nie je môj otrok, ako jedna z mála osôb o ktorej si to dovolím povedať. neviete nič o tom ako to u nás je, tak radšej neskúšajte urážky na osoby o ktorých nič neviete*povie pohrdavo.*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 17:55

/len im daj Very Happy ale nieee/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 17:56

Pravdaže. To je v poriadku, Veličenstvo, nemusíte ma brániť. *Prikývne s miernym úsmevom na perách. Nebojí sa prejaviť pokoru pred týmito bytosťami, pretože sama veľmi dobre vie, že je zbytočné sa dostávať na ich úroveň, keď je to nemožné. Aj svoju hrdosť je ochotná obetovať pre vyšší cieľ. Presne tieto slová od nej očakávala. Áno, zhoď ma, mne to aj tak neprekáža.* Ale neprofesionalitu od Vašej strany som neočakávala. Pretože potom nie je iný dôvod okrem trestu, ktorý na nej chcete vykonať, aby ste ju následne držali.
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:01

(( To je v pohode Very Happy Veď je to len hra Smile Ja sa už nejako vymotkám XD ))
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:04

* Takže ten namysleny Viktor si myslel že pre neho žiadne pravdila neplatia? Mal tu drzost prist sem po tom vsetkom?* Ak okamzite nedovolate Morgana zabijem vas holymi rukami!* Melian vytasila svoj mec a namierila ho na Viktora subezne s tym sa ocitla skokom pri Chrisovi a uvolnla mu puta. Kyvla hlavou na stenu kde bol zaveseny krasny ligoavy mec, dar od Melianinho otca.* Radsej sa oni nepohnite važeni hostia.* ironicky zahalsila a kyvla hlavou k dveram kde stala straž.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:09

*ani sa nepohne a chladne na nu pozrie.*princezná, ked ma zabijte, svojho drehého bračeka už určite neuvidíte*povie sladko*no myslím že sme práve našli spoločné záujmy a môžeme sa dohodnúť. vy mi dajte doktorku, ja nechám prepustiť vášho brata*povie a pozrie jej do modrých očí*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:11

*Šach mat, na Thomasa akosi pozabudla. V duchu sa zákerne zasmeje. Určite nechce vidieť svojho bračeka mŕtveho, stáť v čiernom ošatený pri jeho bezvládnom tele a sledovať, ako sa jeho spomienky a duša strácajú spoločne s plamienkami ohňa spaľujúcimi jeho pozostatky na prach. Nedá jej to a uškrnie sa aj navonok.*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:17

* Vsimne si Shiroin uskrn a najradsej by ju udrela do tvare. Bezcitna mrcha! Niekde sa musela stat chyba alebo Shiroi bola clovekom len z polovice lebo inak si Melian nevedela vysvetlit ten chlad a vypocitavost, ktoru jej zazrela v ociach. Viktor je ocividne dobyrm ucitelom. Preniesla pohlad na neho no nepohla ani brvou. vsteko si to v duchu zratala ale aj tak jej to akosi nevychadzalo.* Naco by vam už len potom bola Alex keby moj brat nezomrel? Nezda s avam že si trochu protirečite?
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:20

*na chvíľu si uvedomí že má pravdu*do toho vám nič, ale vlastne máte aj pravdu. morgan ublíži vášmu bratovi, on sa teraz nedozvie že svadba je odložená*povie s úšknom..*je to na vás...
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:35

Morgan ublizi mojmu bratovi a vy mu natarate, že je vsetko v poriadku, že svadba bude.* Melian zopakovala Viktorove slova akoby si ich potrebovala ujasnit no v skutočnosti jej islo o niečo ine.* Toto by ste mohli tvrdit keby ste si boli isty že z tejto miestnoti vyjdete zivy aby ste mu to mohli povedat. Ak teda predpokladate že Morgen už mojmu bratovi ublizil nemam teda dovod aby som vas nezabila.* pozrie mu do oci, ktore si ju len prednedavnom tak zvlastne obzerali no teraz, aspon Melan sa tak zdalo, boli plne nenavisti.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:39

tak ma zabite*povie* a už sa nedozviete či by prežil alebo nie*odpovedal stroho a zacíte jej pohľad. pozrie jej do očí a napriek tomu že sa mu celkom páčil ich kludný začiatok a doberadnie si sa, teraz jej nemohol vyjsť v ústrety*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:40

Neriskujete, Veličenstvo? *Opäť sa ozve chladným a pokojným hlasom.* Viete, Viktor má mnoho, dalo by sa povedať, vplyvných známych. Riskujete tým veľký konflikt. Určite nechcete Gyro zatiahnuť do vojny. Obi dve strany by tým veľa stratili a výsledok by nebol v podstate žiadny. Smrť môjho pána by bola tým pádom nezmyselná. Robíte to len zložitejšie a ťažšie. *Dohovorí pokojne dívajúc sa jej do očí, aj kedˇjej pozornosť skôr upadá na jej zbraň.* Ak si však chcete vyliečiť svoje komplexy a ak vám zabíjanie prináša uspokojenie, máte ma na dostrel. *Sladko sa pousmeje, hlas však zostáva stále ten istý.*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:42

// dokelu co mam teraz s vami robit???Smile taketo hnusne citove vydieranie...Smile hanbite sa! Smile)) //
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:44

(( Vydaj nám ju, nech sa už konečne pohneme Very Happy ))
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:45

/veru vidaj nám ju...dáme ti čas, nech si snou pokecáš osamote a potom nám ju daj Very Happy/
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:54

* Či riskuje? Cely svoj život len riskovala. Ako mohla inak v case ked jej brat bol nezvestny a ona musela viest vojny s parlamentom aby ju uznali za vladkynu so vsetkou mocou. Pravdaže riskovala aj teraz o to viac, že v stavke bol zivot jej brata. Prebehla pohladom zo Shiroi na Viktora a zrazu jej na tvari zasvietil typicky uskrn, ktoreho sa nevedela zbavit a ktory dodaval jej tvari skor detsky nevinny vyraz.* Vydieranie pan Cruer? Na takeho vysokopostaveneho cloveka sa znizujete dost nizko ale nech je po vasom aj budem hrat s pravidlami, ktore ste určili. Mate pravdu zabit vas by prinieslo viac skody ako užitku, ale co takto uboha Shiroi? Je to len clovek. Nic pre zvysok sveta, ale vam je velmi draha ako som si vsimla. Asi by ste sa bez nej zaobisli velmi tažko. * Melian vycarila jeden z tych najkrasich usmevov ked mec namierila na Shiroi.* Je to na vas pan de Cruer.* odvetila sladko.* Nemam ziadnu zaruku, že Morgen už Tomovi neublizil a tu zaruku by ste mi nevedeli dat ani vy povedzme si pravdu. Navyse pan Morgen je nevypocitatelny, sama som si už myslela že ho dobre poznam ked ma niečim prekvapil. Tak si vyberte pan Cruer co je vam teraz prednejsie? Postavite sa chrbtom k jedinemu cloveku, ktory vam pravdepodobne rozumie? Nechate ju tu medzi nami aby sme si s nou zahrali hru podla nasich pravidiel? Je to nepriatelka a vy tiež, ale hadam nemate srdce z kamena.
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:54

// nooo ani ma nehneeee:) °) asi si ma Shiroi vystihla:)) som velmi sentimentalna:))) //
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:57

(( Podpásovka, ale čakala som to XD Zákerné Smile Počkám na Viktora a dám sa do defenzívy, alebo ofenzívy, uvidíme, budem sa riadiť podľa toho Smile Inu Mel, máš odo mňa správu ^-^))
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:00

// jaaj prepac moja hned odpísem Wink dost sa tu trapim ako vam prejst cez rozum:)) ako vy tak aj ja:) Wink Smile //
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:01

/majnen nervy...nekopiruj moju metodu zastrašovania Very Happy Shiroi teraz neviem čo spraviť...no uvidm čo ma napadne ... Very Happy/

*zamračí sa. princezná značne čaká že teraz bude váhať. spraví však nepredvídateľný ťah a ako tak blízko stojí pri nom, zdrapí jej ruku v ktorej drží meč a druhou rukou ju potiahne k sebe tak aby sa nemohla metať. rukou v ktorej drží jej ruku uvoľní a rýchlo jej zoberie meč. odkopne ho pod skrinku a drží princeznú tak, aby mal bradu položenú na jej pleci*šach mat princezná
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:01

(( V pohodičke Smile Mne sa takéto hry strašne páčia, je to také kto z koho a v živote sa to podľa mňa bude hodiť Smile Aneb kto je sviňa, prežije. Smile ))
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:03

(( Veru veru treba s anaucit intrigovat lebo to je zakon divociny:)) ako si povedala prežije len ten najvacsi podliak:)) //
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:21

Prilis skoro .* zasepka mu do ucha a sikovne ho kopne medzi nohy s takkou silou akej bola schopna.* Straže!* zakrici nahlas a na jej volanie sa vo dverach hned objavi skoro cela ozbrojena garda.*

// a inak Chris mas mec tak ma dokelu aspon trochu bran Smile Smile //
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:24

*zastona a kývne rukov na Shiroi*neunúvajte sa princezná*povie*Shiroi ideme, necháme princezne tú jej doktorku a mrtveho brata
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:29

* Ked pociti že Viktor uvolnil zovretie vysmykla sa mu a oci jej horeli ako dva dive plamene.* Nikam nejdete! * zvola na neho s novym pokojom ked za sebou citila tolko muzov ochotnych obetovat jej ochrane aj zivot. Melian si vytiahla spoza opaska dyku a uvolnene si ju prehadzovala v ruke.* teraz by ste chceli ist ked s atak dobr ebavim? Sni napad musite s nami zostat dlhsie.* usmiala sa na Viktora.* Mame predsa svoje pravdila no nie? Zavolate...* schmatla zo stola mobil a hodila mu ho.*..Morganovi a poviete mu že vec sa ruši. Ak nie možete ist ale bez Shiroi.* povedala to dost nahlas aby ju pocula aj starž a ona už vedela plnit jej rozkazy.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 17 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pracovňa princeznej Melian Smang Fu
Návrat hore 
Strana 17 z 28Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Melian Smang Fu
» Melian Smang Fu, 23.5. 07, Cesta
» Melian Smang Fu, 2.1. 08 , Spomienky z detstva

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: