Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vesmírna loď

Goto down 
+10
Melian Smang Fu
Kiara
Anoella
Admin
Thomas Lerm
Raito Yagami
Yuki Yamihoshi
Cassian Scrad
Shiroi Yagami
Tessa Scrad
14 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorSpráva
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 20:12

Lee

Hej...* Lee sa poobzeral okolo seba po svoje pracovni a na tavri sa mu objavil pesimizmus.*...asi tu budem musiet trochu upratat nech sa pomestime...* odvetil zaujato ocividne už rozmyslajuc nad zajtrajskom* ...mal by som sem dat nejake konfety alebo co...hmm. neviem...* mrmral si už sam pre seba ale ked Jesson odchadzal strhol sa a venoval mu priatelsky usmev.* Jasne budes prvy, ktory to uvidí ked to bud e hotove. Maj sa...* zakyval mu na rozlucku a dalej sa venoval svojim uvaham o konfetach.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 20:22

*kým kráčala ku kajute, rozmýšľala nad veľa vecami. hlavne nad Cassom a tým, čo urobí keď zistí pravdu. tak strašne sa bála že sa bude hnevať, že si niekedy až vyčítala že sa na to dala. za ten týžden si vyčítala okrem klamstava aj večer ked sa prvý raz stretli, to že pila. boli na tom podobne, stačili jej tie tri poháriky a nevedela o sebe. na tú noc si len matne spomínala čo bolo na jednej strane dobré, pretože sa nemusela tak hanbiť, no na druhej strane cass si to pomatal pekne celé. možno keby sa stretli za iných okolností, nemusela by sa pred ním schovávať a neplánovala by si svoje činy takýmto spôsobom. tieto myšlienky ju zase zaviedli k tomu čo sa chystala urobiť a rozmýšľala ako to zatají aj pred spolubývajúcimi. orem nich ju napadol aj Lee, posledná osoba ktorej názor ju zaujímal. čo urobí on ked to tajomstvo praskne? nebola si tým istá, lee vyzeral vždy pokojne, možno by to prijal najlepšie rovnako ako Bryan. Jackovu reakciu si nevedela ani len predstaviť, bol nevyspapitateľný, no bola si istá že Cass sa naštve a to ju tak trápilo že v myšlienkach prekvapene narazila do dverí pretožťe nedávala vôbec pozor.*au*zastonala a vošla dnu. vo vnútri narazila len na Bryana, Jack sa niekde vyparil*Lee odkazuej že ho opijeme*zhodnostila a prešla k srini s vecami. vytiahla si hrubú knihu s perom a ľahla si napostel. v knihe ležal ružový papierik na ktorý začala písať svoje slová. na konci, ked už sa chcela podpísať pomaly zastavila pero a prečítala si tie dve vety. nakoniec tam len preda nakrelsila srdce s podpisom. v hlavne sa jej vynorila spomienka na rozhovor s cassom o tej jeho snúbecnici a myšlienky pokračovali dalej, ako asi tá žena vyzerala. premýšľala nad množstvom vecí, o cassovi aj mimo neho a ani si to neuvedomila, po líci jej stekala slza*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 10:27

Bryan

* Ked Jesson odisiel aj Jack sa kamsi vyparil, asi tahat penieze od ostatnych clenov posadky po ich prehratej stavke. Rozhodol sa, že sa pred nocnou sluzbou v hlavnom hanagari ešte osprchuje a tak pocul len slabo ked sa dvere na ich izbe opat otvorili. Zazdalo sa mu že pocuje tichy naraz a Jessona ako zaukal. Odstavil vodu v sprche, natiahol sa za uterakom a omotal si ho okolo pasa. Voda mu ešte kvapkala z mokrych vlasov a tela ked vosiel do do izby s otazkou.* Co to Lee odkazuje? Mali by sme ho opi..* zarazil sa len co si vsimol Jessona na posteli ako si niečo píse na ruzovy papierik a po lici mu steka slza.* Jesson...co to...?* pristupil blizsie k jeho posteli až si mohol vsimnut nakreslene srdiecko v poznamkovom bloku. Mimovolne o krok odstupil a jednou rukou sa oprel steny.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 12:01

*strhla sa. už to nezvládala tajiť, nie ak to nemala komu povedať. zdvihla k nemu lesklé zelené oči a zavrela blok, pričom uvažovala čo mu má povedať*Bryan...ja už to nezvládnem takto...*zavzlykala a vstala. malý blok nechala na posteli a postavila sa zoči voči svojmu spolubývajúcemu. nebola si istá čo si teraz myslí, no vedela čo mieni urobiť ona*Ja...ja...*začala koktať a potom si siahla do vlasov, rozpustila ich, aj ked teraz jej už blondaté vlasy padali len po plecia*nemala som si vymýšľať tento plán...ked netušila som...*začala*Bryan ja nie som muž*povedala napokon a radšej sa pozerala do zeme, aby nevidela jeho pohľad*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 12:47

*Pozorne sledovala každý jeho, čo i len najmenší pohyb. Všimla si jeho nechápavý pohľad a v podstate sa mu ani nečudovala. Nemôže tušiť o čo tu ide, prečo zrazu tak zmenila správanie a prečo robí to, čo robí a dostala strach. Satové vidiny už načisto pominuli. Uvedomovala si, že pred ňou nesedí on, ale Thomas, ktorý ako sám hovoril jej určite nechcel ublížiť. No aj tak keď sa k nej priblížil a ona už nemala kam cúvnuť, iba sa schúlila viac do seba, akoby tým chcela zabrániť, aby ju objal. Odvrátila od neho tvár a silno privrela oči aby zabránila slzám.* Nie...Ja...Nemôžem... *Zašepká a pokrúti hlavou v nádeji, že tým všetky tie obrazy z detstva, čo sa jej v mysli zjavovali zaženie. Aj keď Sato pre ňu už nepredstavoval žiadnu hrozbu. Vlastnými rukami od neho očistila tento svet, no spomienky, tie jej ostanú navždy.* Nemôžem... *Zopakuje. Dnes im už druhý krát pokazila krásnu chvíľu a bolo jej to nesmierne ľúto. Aj napriek Thomasovým ukľudňujúcim slovám ju strach neprechádzal. Nikdy by ju nenapadlo, že by sa jej niekdy mohlo toto stať. Myslela si, že tieto časy v sebe už nadobro pochovala, že už nie je nič, čo by ju ohrozovalo. No spomienky su niekedy silnejšie ako sa zdá. Náhly šok a strach sposobili, že jej prišla zima, preto jej prišlo vhod, keď ju Thomas prikryl prikrývkou a ona sa do nej ešte viac zababušila. Chcela sa mu ospravedlniť, no nevedela ako sa mu ma teraz prihovoriť. Nevedela, čo si teraz myslí, či je našvaný, alebo niečo iné. Nevedela čo má robiť. Najradšej by bola teraz sama, nech si môže myšlienky znova usporiadať a pevne uzavrieť, no zároveň chcela, aby bol Thomas pri nej. Otvorila oči a na krátku chvíľu naňho pozrela. Na to ho silno objala v nádeji, že ju tým ochráni pred temnými myšlienkami.* Prepáč... *Zašepká a opäť zavrie oči.*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 13:36

Bryan


* Tak takto vedla nebol ani vtedy ked si to raz v plnej rychlosti napalil so Splinom do hlavneho hangara. Stal pred Jesson teda vlastne pred ženou, ktora cely tyžden zila s nimi v jednej izbe a vyvaloval na nu oci. V prvej chvili nevedel co ma na to povedat a hoci otvoril usta nevysiel mu z nich ani hlasok. Jeho sok bol taky velky že mu oterak skoro padol z pasa no v poslednej chvili ho ešte stihol zachytit cely cerveny v tvari.* Jesson...teda vlastne ..hmm...toto je na mna vela.* popri stene a zosuchol do svojho kresla a oci stale vyvaloval na...na koho?* Kto?...prečo?..ako?* citil sa ako mantak lenže kto by sa necitil ao mantak a ako totalny slepec ked tyžden zije s niekym o niekom si myslí že je to muž a potom bum...pride zapis na ruzovy papier, srdiecko, slzy a nakoniec ohromujuce priznanie. ešte stastie že Jack tu nie je. Preblesklo mu myslou a radsej na to už nemyslel. Aj bez tak to bolo zle.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 13:46

*nemusela sa na neho ani pozrieť a vedela že je v totalnom šoku. takéto priznanie by ju na jej mieste asi zabilo. nie doslovne,ale nevedela si predstaviť čo by spravila. okrem toho, v tejto chvíli stál oproti nej iba v uteráku a istotne si uvedomoval čo všetko tu videla pokým s ním bývala.*ja...ja....vieš...*koktala zo seba a nevedela čo mu má povedať.*povedala by som ti svoje meno, ale nechcem aby si sa nahodou v šoku preriekol...takže radšej zostanem ako Jesson...*povedala potichu a sadla si spať na postel. na kolená si položila knižku a pohrávala sa z jej okrajmi, pričom nervozne pozerala na Bryan. musela mu aspon niečo vysvetilť, vedela, že to je jediná možnosť presvedčiť ho aby to tajomstvo zotalo medzi nimi*prečo...vieš, potrebovala som odísť...no nie odísť ale...ťažko sa to vysvetľuje...môj život vyzeral do chvíle ako som prvý raz vstúpila na túto lod dosť inak a šanca že by ma sem kapitán vzal ako ženu je nulová. aj keby akceptoval to že som žena, tak...*odmlčala sa a zamyslene hladala vhodné slová*predtým sme sa už stretli a je to proste zložité....*hovorila slabým hlasom*no a ako...jednoducho som si od Raita vypítala odporúčanie s tým že je pre kamaráta a doniesla som ho cassovi...*dokončila napokon*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 13:56

Bryan


Jesson, žena, vypýtala odporucanie od Raita, zaniesla Cassovi...* mrmlal si ticho Bryan popod nos akoby sa snazil zrekapitulovat si vsetko co sa prave dozvedel. Nepozeral sa na Jessona alebo vlastne na koho ale na podlahu ich izby. Zrazu akoby si niečo uvedomil vyskocil z kresla akoby mu horelo pod zadkom a zvolal.* Cass! Cass ty zartujes?! Ak zisti, že si tu ..teda vlastne nie že si tu ale kto si...a potom aj to že si tu...* Bryan si presiel rukou po tavri a nervozne sa zacal prechadzat po izbe.* Musime to povedat Cassovi. Zabije ta...ale to je fajn pretože najskor zabije mna a ty budes mat cas utiect..ano tak by to mohlo byť. Idem za Cassom...* horuckovito si mrmrlal dalej a na Jessona alias ženu sa ani nepozrel akoby sa bal že dostane infarkt len co to urobi.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 14:02

NIE*zvolala len čo začula jeho slová*nemôžeš to cassovi povedať!*tohoto sa obávala, že mu to bude chcieť povedať a že to čo sa tak snažila za ten týžden dokázať a skryť takto vyjde na zmar*Bryan počúvaj! Cass sa to nesmie dozvedieť, bude sa na mňa hnevať!*povedala a vyskočila k dverám. oprela sa o ne aby ich nemohol otvoriť.*som si istá že sa to dozvei, dal mi dva týždne aby som sa vrátila...teda ono...proste teraz som akože u Hanah teda je spokojný a nezaujíma sa o to čo robím...o týžden to aj tak praskne...tak mu to nemusíme hovoriť tera...ak by na to prišiel...*začala premýšľať čo mu povedať aby ho ukecala*tak on sa nedozvie že si o tom vedel...nepoviem mu to ...nebude zúriť na teba len na mna...okrem toho by som nechcela aby si mal problémy pre to čo som urobila....ja si to odskáčem sama...*hovorila rýchlo*a neviem...ak sa ti teraz zdá moje meno divné tak ma volaj iba Jass, tú skratku používaju pre svoje meno aj ženy, takže...*dúfala že ho presvedčila aby mlčal*nepovieš mu to však nie?*spýtala sa s obavami a uprela na neho zelené oči plné prosby*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 14:27

Bryan

* Bol už len na tri kroky od dvier ked ho Jesson-Jess predbehla a oprela sa o ne chrbtom aby mu tak zabranila vyjst von.* Tak pocuj Jess toto...* chcel jej povedat že toto nebude podporovať, ale ked sa zahladel do jej zelenych ocí, tentoraz už celkom inak ako vtedy ked si myslel že je to muz, vsimol si tam prosbu, ktoru nemohol len tak odignorovať. Vždy mal slabosť pre ženske oci...len musel chvilu predychať, že tieto oci naozaj patria žene. Ked si predstavil o com vsetkom sa s Jackom za ten cas rozpravali a ona ich pocula a kolkokrat ju sami podpichli...zastonal a jeho povodne odhodlanie zacalo ochabovať. Možno by mal zurit, lenže to nemal v povahe. Neznasal hadky...bol len v soku a bude mu trvat ešt edlho aby sa z neho dostal.*...toto nedopadne dobre.* rohodol sa nakoniec že povie a pokracoval.* Ako si to predstavujes?Co budeme robit teraz? A nehovor že mna sa to netyka lebo teraz sa ma to už tyka...Co Jack? Och dokelu...ved on spava nahy!* zvolal a pozrel sa na Jackovu postel a potom rovno na Jess. V tej chvili si uvedomil že ani on nema od nahoty daleko a tak rychlo vosiel zase do kupelky aby na seba nahadzal svoje veci.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 14:33

*vydýchla si ked začula že to vzdal. teda nie vzdal, ale podvolil sa tomu čo chcela ona. ved okrem toho musel to znášať už len jeden týžden, to pre neho mohlo byť útechou*No...*začala váhavo a zaviazala si spať vlasy pre prípad že by sa Jack rozhodol vrátiť*dopadne to dobre...teda pre mna možno nie ale ty sa neboj, zbytočne ťa do toho nezatiahnem...jack...nie som si istá čo by povedal a urobil keby to vedel...*povedala napokona chvílu rozmýšlala čo mu povedať na to čo ho napadlo*vieš taký detail som si ani nevšimla*musela sa pousmiať čo ho t vej chvíli trápilo*ak ťa to trápi tak nemusí, vždy som sa pozerala inam, nemusíš sa obávať toho čo som tu videla...a k tomu sama som si zvolila to že som tu...teda nemaj obavy...
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 14:56

Jack a Bryan

* Prvotne zdesenie z neho trochu opadlo ale aj tak sa necitil o nic pokojnejsi než predtym. Stale mu behalo po rozume co sa udialo pocas celeho tyždna...ich spolocne rozhovory, Jackovo podpichovanie, Jackova potreba splynut s okolím bez toho aby mal na seba aspon trenky...neveril Jess, že sa na neho ani trochu nepozrela. Teda ak boli ženy ason v niečom podobne muzom. To ho skrelo najviac, nie to, že Jesson je Jess, ale to co pocas celeho tyždna musela zazit. Pri tom vsetkom nemyslel na seba ani nemal potrebu hrat sa na obet, pretože mal pocit, že to Jess by sa mohla stazovat no nepovedala ani slovka. Pred ocami sa mu vynoril prvy den. Zvladla jazdu s cassom lepsie nez on sam ako to vtedy povedal, lepsie než ktokolvek iny predtým a to bola žena. Slaba žena...vlastne nie. Jess nebola slaba. Cely tyžden s nimi drela bez slovka odporu...keby bola na jej mieste napriklad Rowan pravdepodobne by hundrala že si pri cisteny lietadiel zlomila nehet na malicku. Lenž e dalej sa už Jess neodvazil porovnavať s Rowan. Rowan! Ved ta po nom isla! Je to coraz zaujimavejsie zhodnotil v duchu.
- Dokelu co tu niekto umrel ci co? Zelenac uhni z cesty alebo chces mat s Bryanom sukromie? Staci povedať dajte mi do ruky len pukance a budem tu ticho sedieť.- Jack, ktory sa prave vracal z obchodky s vyhratymi peniazmi v ruke strcil do dverí a pretisol sa cez ne dnu. - Aha, mame prachy na Cassmanovu oslavu. Este stastie, že Thorent si nakoniec nestiahol pred Rowan nohavice vedel som ž ane to nema...hej tak co sa tu deje?- rozhodil rukami a pozrel sa raz na Jessona raz na Bryana, ktory vyzeral akoby mal skolabovať.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 15:04

*už sa usmievala. vedela že Bryan ju nesklame a bude mlčať. na tvári videla že má o čom premýšľať a mala pocit že najvhaic ho aj tak trápi to, čo všetko videla a počula. aj ked mu povedala že sa nepozerala, nebola to úplná pravda. bola by viac než hlúpa aby aspon jedným okom občas nepozrela na to čo mala pred očami, hlavne pri tom čo vystrájali s Hanah na škole. špehovanie mali viac než v obľube a tu mala o divadlo postarané aj bez špehovania. ked začula Jackov hlas, prudko sa strhla akoby videla ducha*Jacky*odvetila mu s úškrnom*keby sme s Bryanom potrebovali súkromie tak by si sa sme nedostal*odvetila a prešla k posteli. kniha ktorú na nej mala položenú rýchlo strčila do svojich vecí, aj ked sa tvárila akoby to bola len bezcenná vec, no vedlea že zajtra bude ten lístok ešte potrebovať. * to vieš Jacky, ked si tu nebol tak sme ťa trochu pohovarali a ty si nás takto prichytil*povedala s ironiou v hlase*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 15:14

Jack a Bryan

* Bryan nepovedal ani slovo len vypliestal na Jacka oci, ale potom akoby sa spamatal a uskrnul sa aj on. Teraz bolo hlavne aby Jack nic nezistil, pretože jeho reakciou si ani on nemohol byt nikdy isty. Možno ani Jack sam nie. Určite by vsak nedržal jazyk za zubami aspon nie na dlhy cas.
- Jesson ma pravdu...- zacal naoko beztarostne Bryan a oslovil ho jeho nepravym neom pretož eJack by si vsimol keby ho zrazu zacal volat len Jess. Nehovoriac o tom že sam by sa mohol pomyliť. To si radsej necha na cas ked budu osamote. -...hovorili sme o tom, že by si si už konecne mohol vyprat ponozky.-
- No taaaak Bryan vona mojich ponoziek je len o niečo horsia nez vona z tych tvojich.- nedal sa vyviest z miery Jasc a akoby už zabudol, že obaja sa netvarili prilis nadsene ked prisiel , zvalil sa na svoju postel a zacal ratat peniaze utržene v stavke.
- Zajtra to roztocime páni. Už ste na niečo prisli?- Jack spytavo nadvihol obocie a pohlad uprel na Jessona.- Co navthuje Lee Zelenac?
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 15:17

*Spokojne sa usmiala. Bryan sa tváril akoby nič a ešte aj pristal na jej slová. nemienila sa ale dalej venovať tomu čo tam riešili a prečo sa tvárili ako zmoknuté kurence a tak prešla rovno k tomu, čo povedal Lee*Lee navrhuje aby sme Cassa riadne spili...aby sa uvolnil ...no preste aby sa riadne ožral....*vysvetlila rýchlo a ľahla si na postel.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 15:27

Jack a Bryan

* Po Jessonovych slovach sa Jack zacal rehotat ako zmyslov zbaven a len v prestavke medzi vybuchmi smiechu sa mu zo seba podrailo dostat.*
- Ten Lee ma teda gule.-
Bryan, ktory si prave zasiel k stolu po svoju antistresovu lopticku sa skoro potkol na vlastnych nohach a ocervenel ako repa.
- Jack...- zacal varovne no ten sa zacal smiať ešte viac ked ho zbadal.
- Kedy si stihol ist do solarka Bryan? Co ti vadí? Na taky skvely napad by som nepriesiel ani ja. Urobime to. Ozereme Cassmana. Ale musime si vymsliet plan a to hned na dve veci. Ako sa dostaneme k alkoholu tu na lodi a ako Cassmana ožereme bez toho aby nam to vycital.-
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 15:32

*tak ako sa začal Jack smiať, aj ona sa rozrhehotala pri tom čom povedal. ked začula Bryano vhlas, pozrela na neho a musela uznať že vyzerá naozaj ako zo solárka. chudák teraz ked vedel čo je zač, cítil sa trápnejšie než ona sama, čo jej prišlo dosť ľúto. chudák sa pri nej bude musieť omedziť v zábave pri tom jej takéto slová aj tak nevadili. možno by niečo ironicky dodala k tomu solárku, no nedokázala si z neho robisť viac srandu*a kto ma klúče od skladu s alkoholom?*spýtala sa po chvíli ked sa prestala smiať*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 16:06

Jack a Bryan

* Bryan sa tym dvom radsej otočil chrbtom aby im nepsokytol dalsiu prilezitost aby si z neho utahovali a zacal si hadať lopticku o stenu.
- Myslím, že v tejto izbe možem doverovat už len tejto stene. Ta si zo mna aspon nerobi zarty. - zamrmlal si Bryan naoko urazene pricom velmi dobre vedel že jeho slova padnu na urodnu podou najma u Jess. Hned sa vsak zacal uskrnat aby si to zle nevysvetlila. Nemienil ju zradit, ale od tejto chvile najma chranit a slovo gule alebo pomenovanie akejkolvej inej casti muzskych pohlavnych oraganov tu už nebude mat miesto. Ešte donutit Jacka spat obleceneho a mier na jeho dusi bude ciastocne dokonaly.
- Trikrat hadaj zelenac.- odvetil Jack na Jessonovu otazku pricom ignoroval Bryanovo vyhundravanie. - Cassman ich ma vo svojej pracovni. Nepytajte sa ako to viem pretože svojich informatorov vam neprezradim, ale jedno je iste. Ak ich chceme ziskať a nabalit sa kvalitnym chľas...- v tej chvili do Jackovej hlavy udrela Bryanova antistresova lopticka a na malu chvilu mu zapchala usta. - Co si dnes stal ritou napred Bryan? Alebo si sa stihol pohadat už aj s tou stenou? Dnes ti ide vsetko kvalitne rychlo...aj nastvat ma.- natiahol sa po Bryanovu lopticku a hodil mu ju napsat. No Bryan sa tentoraz nemienil nechat len tak odbiť.
- Prepac zdalo sa mi že si mal niečo na tvari...- zahlasil s uskrnom a nevinne zaklipkal ocami.
- No..- Jack ešte zazrel na Bryana a pokracoval- ...takže kde som to skoncil? Ach ano...ak sa teda chceme nabalit kvalitnym chľas...- tentoraz už Bryanovu lopticku zachytil vcas aby mu nestihla znova udriet do tvare, prebodol Bryana vražednym pohlad v style Len provokuj dalej a schytas. a posmesne dokoncil. - ...tom, bude ho musiet niekto z vas dvoch zabaviť a ten druhy so mnou pojde po kluce. Treba ho zdržat na dlho pretože neviem ako dlho potrva kym ich dostaneme z jeho pracovneho stola ani ako dlho nam bude tvat poznasat vsetok potrebny alkohol. - Jack hodil lopticku Jessonovi a odvetil mu.
- Teraz mas sancu dokazat co je v tebe Zelenac.-
- Nie! Ja ho zadržim.- Bryan skocil Jackovi do reči azatavril sa rohodne.
- Pokoj Bryan vari mu už neveris? Jediny komu teraz Cass venuje viac pozornosti je Jesson a preto bude pre neho lahsie zdržat ho. -
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 04:08

*Mlčala a premýšľala. Mala ísť, zdržať ho aby ho okradli. trochu ju to zamrzelo, no bolo to pre jeho dobro a tak to mienila urobiť. usmievala sa pri pohlade na loptičku ktorá letela k Jackovi. vedela prečo to Bryan robí a musela sa s ním porozprávať. nežila v kláštore aby nepočula kadejaké veci, takže sa nemusí báť*To je v poriadku, pôjdem a nejako ho zabavím...len ešte neviem ako...*vzdychla si a znovu vstala. pozrela na Bryana a tak aby si to Jack nevšimol sa usmiala. mala pocit že pre neho to bude až prlíliš stresujúce a dohliadať na nu sa mu určite nepodarí, to vedela. bolo to od neho milé, no nepreziekla sa za muža a potom mu to neprezradila aby mala za zadkom dalšie stráže*kolko budeš potrebovať času približne?*spýtala sa a obrátila tvár k Jackovi*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 04:20

*sledoval ju ako omráčeny a nevedel čo ma robiť. nevedel čo jej urobil a trápilo ho to, a vlastne si nebol ani len istý či to súvisí s ním. videl ako sa bála a trochu sa bál priblížiť sa k nej aby sa ešte viac nevyplašila*Yuki nemusíš nič robiť....*zašepkal*je to v poriadku...*zašepkal a prešile kolenačky po posteli až k nej a sadol si vedľa nej, dúfajúc že sa nezlakne.*nemáš sa za čo ospravedlnovať, nehnevám sa na teba*zašepkal potichu a pritiahol si ju k sebe a by ju objal. * nemusíš sa báť*hovoril tichým upokojujúcim hlasom. nechcel sa jej na to pýtať, no zároveň by chcel vedieť čo sa to s ňou tak náhle stalo. nemienil to ale teraz rozoberať, chcel jej dať čas a najma chcel aby sa upokojila a nebála ho*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 18:50

Jack a Bryan


* Jack otočil hlavu k Jessonovi a nad jeho otazkou sa nemusel dlho zamyslat. Clovek by až povedal, že nekradol Cassovi kluce od skladu s alkoholom prvykart.*
- Tak tridsat minut dajme tomu. A mali by sme ist na to hned. Nahodou viem, že Cassman je prave na mostiku a mame presne cas na to kym nepojde do svojej pracovne. Myslis že to zvladnes zelenac?- Jack provokativne vstal a otvoril dvere na izbe akoby chcel nechat jessona prejst prveho. Bryan len pokrutil hlavou a trochu sa zamrazil ale nic nepovedal. Len sa pozrel na Jess a nechal na nej nech sa rozhodne.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 18:53

*Opatovala pokojný pohľad Bryanovi a potom kývla Jackovi*nejako to zvládnem, no ponáhľaj sa. ked budeš hotový, prídi len tak na mostík aby som videl že už si vonku*vzdychla si a vyšla von, pričom ešte raz kývla Bryanovi a s úsmevom počkala na Jacka. nikdy v živote ešte niečo takéto neskúšala a nenapadalo ju nič čím by ho mohla zabaviť, no za pokus to stálo*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 19:04

Jack a Bryan


- Skus viac než sa o to len pokusiť jasne Zelenac? Jedine zavahanie a plan je v troskach, nehovoriac o tom, že Cassman by nam to riadne zratal.- Poucal Jack ešte Jessona len co sa pobrali dlhou chodbou smerom k mostiku a kapitanovej pracovne. Boli dost daleko na to aby videli ako sa Bryan napriek vsetkemu stale nespokojne mracil no na dlhe uvahy o tom čo vsetko sa može pokazit a o Jess samotnej nemal cas musel sa pripravit na nocnu sluzbu. Tam budem mat prilezitost nad vsetkym poriadne pouvazovať...
Zatial Jack spolu s Jessonom sa dostali tam kam chceli.
- Tridsat minu zelenac a keby niečo pokus sa ma nejako varovať.- to boli posledne slova, ktore Jessonovi venoval a stratil sa v druhej chodbe, ktora smerovala do kapitanovej pracovne. Mostik bol presne na opacnej strane a už nie velmi daleko.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 19:09

*kráčala k mostíku s úsmevom na perách. úsmevom sa snažila maskovať stres ktorý práve prežívala. nervozne sa poobzerala a hľadala Cassa. stál našťastie sám a tak nemusela čakať a nemala čas na zbytočné úvahy o tom, čo všetko sa môže pokaziť*Dobrý večer pane*pozdravila ho s veselým tonom, ktorý znel až prekvapivo úprimne.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 19:14

* Prave studoval nove suradnice len co pokojne presli cez branu Ganom-ni. Vsetko vyzeralo byt v poriadku, ziadne varovne spravy od inych lodi ani od vojenskej lode Telarionu, ktora strazila branu. Na pozdrav sa necakane strhol pretože bol až privelmi zaujaty rozpravanim no len co otočil tvar a zbadal za sebou stat Jessona kutiky ust sa mu vyzdvihli v miernom unavenom usmeve.* Dobry vecer Carter. Co vas sem privadza?* otočil sa k nemu celkom a ruky si zalozil na hrudi. Chystal sa už prave odist do svoje pracovne a tam pokracovat v písani kapitanskeho dennika no toto malo prednosť.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vesmírna loď - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 23 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 23 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: