Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Narodeniny

Goto down 
+11
Niryai Diska'ha Moaite
Ayela Miraell
Pomocník
Eliot Rower
Amacaraka Morgen
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Anoella
Melian Smang Fu
Shiroi Yagami
Admin
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 11 2010, 21:44

To sme už takí staríííí????? Suprised Suprised Suprised Suprised Nie vlastne toto som nechcela povedať Laughing Chcela som stránke popriať všetko najlepšie, ale keďže stránku tvoria ľudia a bez nich by to tu vôbec nefungovalo ďakujem všetkým, ktorí na Gyro kedy hrali hrajú a veľmi dúfam, že aj budú hrať a tiež im prajem, aby tu vždy našli potešenie z hry a z rozvíjania fantázie Idea a čo predovšetkým... tak aj priateľstvo ľudí, ktorí sú rovnako zbláznení do fantasy postavičiek a úžasné kreatívni a tvoriví, všetci máte veľkí talent a ja len dúfam, že v budúcnosti budem mať dosť financií na to, aby som si kúpila všetky vaše knihy, ktoré vydáte a stanú sa svetovo známe monkey
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 11 2010, 21:46

To sme už takí staríííí?????Surprised Surprised Surprised Surprised Nie vlastne toto som nechcela povedať Laughing Chcela som stránke popriať všetko najlepšie, ale keďže stránku tvoria ľudia a bez nich by to tu vôbec nefungovalo ďakujem všetkým, ktorí na Gyro kedy hrali hrajú a veľmi dúfam, že aj budú hrať a tiež im prajem, aby tu vždy našli potešenie z hry a z rozvíjania fantázie Idea a čo predovšetkým... tak aj priateľstvo ľudí, ktorí sú rovnako zbláznení do fantasy postavičiek a úžasné kreatívni a tvoriví, všetci máte veľkí talent a ja len dúfam, že v budúcnosti budem mať dosť financií na to, aby som si kúpila všetky vaše knihy, ktoré vydáte a stanú sa svetovo známe geek
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 13 2010, 14:19

Mel ty čo? Very Happy opakovanie je matka múdrosti? Very Happy scratch

Ale taktiež sa chcem pridať. Je to krásne, že nám to tu tri roky drží. Stránku robia ľudia a nesmierne ma tečí že je to tu tak ako je. Že sa vždy nájdu nadšenci pre rpg, že aj keď je tu iba pár ľudí, stále to tu žije. Nejde predsa o kvantitu ale o kvalitu a je úžasné aký je tu kolektív. Čo viac si môže zakladateľ ako Gyro admin môže priať :-* či aj tí ktorí sa na tomto nápade podieľali. Mne osobne je veľkým potešením, že som tu (aj keď real život je dosť hektický a nie je vždy na rpg čas) a že takmer pred troma rokmi som predsa len navštívil tieto stránky. Tak ako aj zakladateľky tejto stránky, tak aj ja pevne dúfam, že tých rokov tu bude ešte veľa a Gyro bude vždy našim koníčkom Smile Mám to tu rád a za tie rôčky sme si stihli čo-to preskákať, no vždy Gyro bude v mojich spomienkach, ako stránka na ktorej som spoznal super dievčatá. flower

P.S- dúfam, že to naše slávne stretko nám vyjde! Môžme si v lete urobiť spoločný výlet do Bojníc Embarassed Like a Star @ heaven
Návrat hore Goto down
Ayela Miraell

Ayela Miraell


Female
Počet príspevkov : 26
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 24
Povolanie : Vedkyňa

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 25 2010, 20:35

Narodeniny - Stránka 2 19777 Prajem všetko najlepšie!
...aj keď dosť oneskorene... Narodeniny - Stránka 2 78246

Na Gyro som zatiaľ veľa nenachodila ale dúfam že budem a prajem tejto stránke aby ešte zažila zopár naozaj pekných rokov ako aj s novými, tak aj so starými hráčmi rpg. Nemôžem tu práve povedať že poznám ju alebo jeho, toho hráča alebo oného hráča, ale o rok či dva už možno budem mať túto možnosť.

Stránku som si už však prezerala mnohokrát, prečítala som veľa príspevkov, aj rpg hry hráčov ktorý už tu žiaľ nie sú(alebo toho nemám ľutovať? Very Happy) a už nemám možnosť spoznať ich. A hanbím sa že tohto ročné pranie k narodeninám píšem tak neskoro.

Nechcem a ani nebudem sa hrať na nejakú mníšku či tučného anjelika so zlatými krídlami a harfou - ktorý sa zrodil z podpazušia Boha(nie, nie som kresťanka, to je dúfam vidieť) - a preto tu nebudem svojimi kecami špiniť vaše monitory. A preto zachránim klávesnicu pred ohromujúcim bombardovaním spôsobené tým ako neuveriteľne do nej trieskam.

Ayela
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 11 2011, 14:13

Narodeniny - Stránka 2 54996e2055thday4.jpg

A je to tu zas, ako Lenka minulý rok písala, sme riadne starí Very Happy ale dúfam že budeme ešte starší, mám radšej nepárne čísla takže 4 sa mi moc nepozdáva Very Happy

Ale keďže stránka oslavuje štyri roky, prajem jej všetko najlepšie a ďakujem všetkým hráčom, že ich fantázia funguje naďalej a že si napriek všetkému nájdu časť a prídu hrať Smile Predsa len, je to o oddychu a o potešení z hry ktoré nás tu spája, pričom som naozaj rada že som tu spoznala tak super ľudí Smile (a samozrejme si rozšírila slovnú zásobu ako som povedala svojmu drahému spolužiakovi ktorý nechápe čo to tu robíme Very Happy)

Verím, že tento rok dáme zase stretko, možno i vo väčšom počte, či už pri našich sestrách kozičkách Very Happy alebo niekde inde Very Happy

Narodeniny - Stránka 2 Present

A aby som nezabudla, plánoval sa pre Vás i darček (akurát istá nemenovaná osoba /ja Very Happy/ si neskoro otočila kalendár a nejako sa to už nestihlo zrealizovať tak ako treba), ktorý možno (ale naozaj len možno:D) ešte bude. Potrebovala by som k tomu od tých čo majú záujem ale jednu vec, keby ste mi do pošty napísali mená postáv ktoré tu máte radi (nemusi abyť len vaše) ale zase nie celý zoznam Very Happy Iba tak pomenej, jednoducho tie najobľúbenejšie.

jocolor study jocolor study jocolor
I love you Hurá do oslavovania schizofrenici. I love you
Návrat hore Goto down
Niryai Diska'ha Moaite

Niryai Diska'ha Moaite


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20 rokov, 28. 2.

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 11 2011, 18:31

Uuuuuu Smile aj ja sa pripájam k prianiu len toho najlepšieho pre celé Gyro a jeho skvelých hráčov, ktorí tu vydržali už tak neskutočne dlhý čas a predviedli schopnosť odohrať naozaj takmer čokoľvek Very Happy Smile
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Myslím, že špeciálne vďaka patrí dvom slečnám, ktoré tu majú zrejme najviac postáv a držia to všetko od úplného začiatku pokope Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Všetko najlepšie Smile I love you
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 11 2011, 19:56

Ja budem možno trochu sentimentálna, ale chcem to napísať, pretože si myslím, že je to veľká pravda Smile Spomínam si ako sme s Ivou len rozmýšľali o stránke a vtedy som ešte netušila, že do Gyra sa doslova zamilujem, že sa stane svetom, v ktorom môžem byť kýmkoľvek a že spoznám takých talentovaných ľudí. No nechcem, aby to vyznelo neúprimne alebo ako klišé, a tak sa pokúsim povedať niečo o každom hráčovi, ktorého som tu spoznala Smile a ak niekoho nespomeniem, tak to nie je preto, že by som mu bola menej vďačná alebo ho úmyselne prehliadla Smile

Amacaraka Jedna z najvernejších členiek Gyro klubu Very Happy Z reálneho života možnom neviem o tebe všetko, tak ako by som ako tvoja priateľka chcela, ale môžem urobiť aspoň niečo. Môžem sa pokúsiť vytvoriť pre teba svet, v ktorom nájdeš všetko, po čom túžiš presne tak ako to ty robíš pre mňa a za to ti ďakujem. Tvoje postavy ma dokážu rozosmiať, zlepšiť náladu a niekedy dokonca aj doviesť k zamysleniu. Nie si len obyčajná členka Gyra, ale zaujímaš sa o stránku aj viac než by sme od teba mohli žiadať a aj vďaka tebe je Gyro také aké je - krásne a plné fantázie Smile rabbit

Yuki Ocelotka telom aj dušou Very Happy Very Happy Možno tu teraz nehrávaš tak často, ale ja viem, že na stránke je badať tvoj veľký vplyv Smile Máš taký nápaditý štýl písania, že keď raz napíšeš knihu alebo sa budeš venovať inej umeleckej činnosti potom budem stáť prvá v rade a podporovať ťa, lebo tvoj talent si zaslúži byť objavený a obdivovaný Smile Možno si ani medzi sebou nepíšeme tak často a nehovoríme spolu, ale chcem sa poďakovať za to, že si mi dovolila poznať ťa. Pretože aj keď je toto vymyslený svet odhaľuje veľkú časť našej duše a práve preto sa tu medzi sebou cítime tak dobre, pretože aj keď je toto pre ostatných možno smiešne mi poznáme celkom inú pravdu Wink

Shiroi Nech sa tu v minulosti stalo čokoľvek a akokoľvek nás to pohnevalo chcem sa ti poďakovať za to, že si bola jednou z prvých, ktorá to tu s nami rozbehla Smile Tvoje nadšenie sa prenieslo aj na mňa a aj preto som Gyro zakaždým mala ešte radšej. Nechcem, aby to znelo ako nepodarený epitaf alebo čo Very Happy, ale vážne som rada, že som ťa mohla spoznať a odhliadnuc od toho všetkého, čo sa stalo potom a na čo si už popravde ani nedokážem dobre spomenúť, chcem, aby si vedela, že ti patrí veľká zásluha na Príbehu, na stránke, na postavách akým je napríklad Raito, pretože dušu si mu vdýchla ty Smile

Niryai Moja milovaná Tiuška Smile Povedz mi, vieš si predstaviť aká chudobná ľudská bytosť by som bola keby som na Gyro nestretla teba? Nedokážem si to ani predstaviť, pretože ty si nielen mojou priateľkou, ale aj obdivovanou spisovateľkou, pretože nech by som to obracala z akýchkoľvek strán tvoja fantázia tvorí svety, nádherné silné a zároveň krehké príbehy ako je napríklad ten na Miletei. Je to náš svet a nech by sa stalo čokoľvek aj naďalej bude existovať... bola by som sťastná keby ho poznali aj iní ľudia, pretože je príliš krásny na to, aby sa z neho tešili a milovali ho len dvaja ľudia. Ďakujem, že si sa sem prihlásila a my dve sme sa tak mohli stať priateľkami. Veľa to pre mňa znamená. I love you

Sierra Hoci my dve sme spolu začali hrať len nedávno musím ti povedať ako veľmi sa mi páčia tvoje postavy a štýl hry Smile Ani netušíš koľkokrát si mi zlepšila náladu a to ako píšeš ma inšpiruje, odrazu mám chuť vymýšľať nové veci a nepochybujem o tom, že ak to tu s nami ešte nejaký čas, a ja dúfam, že bude dlhý, vydržíš ... zamiluješ si to tu rovnako, nájdeš vynikajúcich priateľov, pretože nech je ako chce už teraz si súčasťou stránky Smile

Ivuška /Admin Very Happy Je toľko vecí, za ktoré som ti vďačná a za ktoré ti chcem poďakovať aj osobne Smile My dve sa už poznáme celé veky, bez teba by som dnes nebola takou osobou akou som dnes - to viem celkom iste Smile Ale k tomuto dňu sa ti chcem špeciálne poďakovať za to, že si to bola práve ty, ktorá si ma priviedla do rpg sveta Smile Ešte si pamätám ako si mi v autobuse hovorila o Rokforte a mne sa to vtedy veľmi zapáčilo Smile Je to vážne pravda, pretože inak by som možno stále len kysla nad knihami iných a nikdy neobjavila tú časť v sebe, ktorá je schopná stvoriť si vlastný svet Smile rabbit

A nakoniec chcem povedať len toľko, že nezáleží na tom, že toto všetko je len vymyslený svet, pretože aj napriek tomu mal silu spojiť takých úžasných ľudí, spriateliť ich, ukázať im ich sny vykreslené pestrou paletou slov a nakoniec, verím tomu, ich aj v niečom zmeniť a obohatiť. Sme chudobní boháči Smile Lietame v krásnych predstavách bez možnosti reálne sa im priblížiť a predsa sa v každom jednom z vás ukrýva sila preniesť niečo z toho aj do skutočnosti cez talent písania Smile Máte jeden z najkrajších a najvzácnejších talentov, Gyro nie je len hra - možno je to jedna z ciest, ktorá vám ukáže, čo dokážete vytvoriť Smile
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 11 2012, 13:34



Päť rokov. Až sa mi to nezdá. Ešte si pamätám, ako som sedela za ICQ (ktoré už veky ani nemám Very Happy) a bavila sa s Lenkou, že by sme mohli urobiť nejakú RPG stránku, len to chce nápad. Lenkina reakcia bolo strelenie slovíčka, ktoré napokon vytvorilo túto stránku - UFO. NIjaký čarodejníci, upíry, vlkolaci a všetko ostatné čo sme hrávali dovtedy, vesmír plný možností vytvoriť si vlastné rasy, vlastné svety a jednoducho svet nekonečných možností a nápadov.

Za tých päť rokov sa to od pôvodného nápadu o unášaní ľudí posunulo množstvom smerov a ja som naozaj rada že to tu napriek malému počtu ľudí stále s akousi pravidelnou nepravideľnosťou funguje. Ako sme sa dneska so Siou rozprávali, je to tu také rodinné a preto najväčšia vďaka patrí Vám slečny, ktoré to tu držíte pokope I love you a dopĺňate svojou fantáziou jednotlivé príbehy.

Po Lenkinom minuloročnom príspevku sa sem toto prianie trošku hanbím vložiť Embarassed , ale lepšie to už nebude. Very Happy Všetko najlepšie Gyro Žienky study

P.S. Malo byť aj vtipné video, no nevydalo. Možno o rok. (ale len možno What a Face )
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 11 2012, 14:01

To už je 5 rokov??? Surprised Surprised Surprised Surprised Moje blahoželanie bude možno tento rok kratšie, ale pretože je naozaj pravda, že túto stránku tvoria ľudia, tak dnes máme narodeniny všetci study Pravdupovediac, neviem, čo by som robila, keby sa to tu tak nerozbehlo, pretože za ten čas som si obľúbila postavy tu na stránke až tak, že ich v istých chvíľach vidím ako skutočných ľudí a najkrajšie na tom je, že som sa takto zoznámila s Vami Smile iným sa to možno ťažko vysvetľuje, ale ja verím, že Vám nemusím vysvetľovať nič, lebo to beriete rovnako Smile samozrejme, že sme mali aj nezhody, ale bez toho to nejde a nakoniec sme sa možno naučili aj niečo viac, než len písať príbehy. Naučili sme sa spolu smiať, skamarátiť sa, pustiť iných do nášho sveta a objaviť miesto, kde sa máme najlepšie, preto Vám všetkým prajem krásne narodeniny jocolor jocolor jocolor jocolor Very Happy Very Happy Nech nie je nič také, čo by sa už nedalo napraviť, nič také, čo by sa už nedalo zlepšiť a nič také, na čom by sme sa spolu nemohli zasmiať Wink
Návrat hore Goto down
Sierra They Lee

Sierra They Lee


Female
Počet príspevkov : 179
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20
Povolanie : Zlodejka

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 01 2013, 20:45

Tuším je to tento rok 6 rokov! A síce reagujem spomalene, no som prvá, lebo všetky ste zabudli. Embarassed Nebudem sem vkladať žiadne video, ani obrázok, ale možno, ak sa raz opijem tak vám nakreslím. Very Happy Páni, 6 rokov, to je niečo úžasné. Ja sa vlastne ani nedivím. Hoc to tu miestami mrzne a niekedy ani ja nemám na Gyro chuť, tak keď si naň spomeniem, na tvári sa mi rozžiari úsmev, lebo je to skutočne hádam najlepšia stránka, na akej som kedy bola. (Okrem zhluku českých stránok, prepáčte, prvé veci sú proste najlepšie) Páči sa mi tá rodinná atmosféra, ktorá sa tu spomínala minule, to, že tu môžete naozaj čokoľvek, kdekoľvek. Hoc iné stránky majú obmedzenia, nekonečný vesmír ich nemá. Tu dáva hranice jedine naša fantázia. A som neskutočne rada, že som sa sem dostala a spoznala vás, nehorázne strelené baby. Embarassed Skvele sa mi s vami hrá, hádam vás veľmi nekašlem gramatikou, ale tento program na opravovanie nemá až takú slovnú zásobu. Embarassed Chcela by som prežiť s Gyrom ďalší rok vo víre RPG od výmyslov sveta a raz niekto hádam nazbiera odvahu, aby si so mnou zahral na tetu, ktorá bude zapekať do koláčikov zakázané látky. Evil or Very Mad


jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor

A lepśie si spomenúť neskoro, než nikdy!
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 01 2013, 20:59

Ja som nezabudla Very Happy Teda zabudla ale spomenula som si už pred týždnom, len aj tak mi bolo čudné sem niečo písať oneskorene Embarassed

Ale keďže si spravila krásnu reč za mňa, neostáva mi nič iné len hodiť tohto smailíka jocolor study a pripiť si s vami Very Happy Ak niekto raz nájde spôsob ako oživiť postavy, zavolajte mi a podeľte sa Very Happy

A ty jedna z pufov Very Happy neboj sa, dožiješ ten rok Very Happy Veď minule si mi písala ten zoznam, ak ti zomrie jedna psotava, dožiješ s inou Very Happy
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 01 2013, 21:14

Ja skapem Laughing Najmladší trvalý osadník si spomenul! Laughing A my haksne staré nie lol!

Nom, nom, nom... Ja nie som na prejavy, preto keď som sa vždy vyjadrila, bolo to chabé, preto bolo lepšie pre mňa zdržať sa komentára a byť ticho ako voš pod chrastou. Ale dnes by som sa rada aspoň trochu hecla! :flowers:

monkey Zajtra je to u mňa šesť rokov čo som tu a ešte dnes si pamätám ako ma jedna dievčina s nickom Ykaaaa (neviemkoľko A Very Happy ) zavolala sem. Bola to krátko otvorená stránka o RPG. RPG??? Čo to je? A tu sa to všetko začalo! Nie vždy boli svetlé chvíľky a priznám sa, že boli okamihy kedy som preklínala deň, kedy som vlastne do RPG svetla spadla, ale viete čo? ( lol! ) Nevadí mi to. Stretla som tu Vás, strávili sme spolu pekné chvíle, či už to bolo v RPG, alebo osobne, keď sme škrabkali čudného tvora, smiali sa na rybe čo plávala hore bruchom a podobne. A nie vždy to bolo fajn aj medzi nami - vzťahy a podobne. Ale ponorková nemoc nakoniec vzniká všade, čo je celkom normálne.
Ale viete čo ešte? Very Happy S Gyrom sme dospeli. Stretli sme sa tu pred šiestimi rokmi. Preboha, však to sme boli ešte pubertiačky, rozhliadajúce sa po svete, ale v mnohom nám Gyro pomohlo v rozvine. Zlepšila sa nám slovná zásoba, aj písanie, keby si porovnám naše prvé príspevky, tak by som sa asi moc smiala, či spomínaná fantázia.
Snetiment však nie je v popise mojej povesti, ktorá občas uteká míľovými krokmi predo mnou, ale tak snáď to tu ešte v tejto komornej atmosfére nejaký ten rôčik potiahneme Smile Šesť je pekné číslo, ale desať ešte krajšie Very Happy

Papoi, dámy! jocolor :flowers: :flowers:
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 01 2013, 21:24

Počkja Very Happy Very Happy to ešte na staj ufonek Very Happy Very Happy ja si pamatam ako som ti tam kreslila kartu nádeje do nejakej klubovej súťaže Very Happy Very Happy Very Happy (bolot o len jedno a Very Happy to v maily ich mam ako nakakaných Very Happy Very Happy)

Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 01 2013, 21:25

Olivia Pangiote napísal:
Počkja Very Happy Very Happy to ešte na staj ufonek Very Happy Very Happy ja si pamatam ako som ti tam kreslila kartu nádeje do nejakej klubovej súťaže Very Happy Very Happy Very Happy (bolot o len jedno a Very Happy to v maily ich mam ako nakakaných Very Happy Very Happy)


Jou, Ufonek, ja som to tu nechcela spomínať Embarassed Za ten sa hanbím celkom dosť a nepriznávam sa k nemu Very Happy Very Happy Very Happy ale nespomínam si na tú súťaž Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy no viem, že sme si viac písali Very Happy a zrazu si na mňa vybehla s Gyrom Very Happy
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 01 2013, 21:33

To nič, sme tu predsa v úzkom kruhu Very Happy Každý máme temnú (=trápnu) internetovú minulosť Very Happy (viem o tom svoje, tiež som tam chodila Very Happy)
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 05 2013, 10:23

Tiež by som sa rada pridala teda aspoň dodatočne ku gratuláciám (viem, že neskoro Embarassed , ale predsa! Very Happy ) A hádam mi ani nebudete zazlievať, že odpisujem z tohto anonymného nicku, lebo za ten čas som s ním nejako zrástla (týmto chcem poďakovať Ive, že toleruje moje neustále vytváranie nových postáv Very Happy ). Všetko, čo ste napísali bolo krásne a pravdivé a myslím, že by bolo zbytočné písať to všetko ešte raz, lebo sa s tým sama stotožňujem. Chcem sa Vám však poďakovať, že to tu toľké roky ťaháte, že sa sem vraciate, že ste na Gyro nezanevreli ani potom, keď odpovede niekedy meškali alebo niekto (dosť často ja) tu nebol, aby odpísal. Priala by som si, aby aj ostatní mohli vidieť to, čo vidím ja, úžasné talentované žiaňatá, ktoré sa neboja snívať, ktoré do svojich slov vkladajú dušu aj srdce a aj v skutočnosti sú natoľko dobré priateľky, že by bola večná škoda nepoznať ich. Like a Star @ heaven Možno sa z roka na rok menia naše životy, iné veci sa stávajú dôležitejšie alebo si viac vyžadujú našu pozornosť, ale ten kúsok sveta, ten obrovský kus fantázie, tu bude vždy či už na Gyro alebo v knižkách, ktoré jedného dňa napíšete (a hádam si potom spomeniete, že existuje nejaká Lenka Mondočková, ktorá býva v Pravenci 351 D/ 11, 97216, ktorá chce váš autogram Very Happy Very Happy Dovtedy užívajte života, toho reálneho aj toho fantastického Smile Wink
Návrat hore Goto down
Sierra They Lee

Sierra They Lee


Female
Počet príspevkov : 179
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20
Povolanie : Zlodejka

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimeNe august 10 2014, 08:02

A zase ste si nespomenuli.  Sad 
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimeNe august 10 2014, 09:39

lol! lol! lol! 
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimeNe august 10 2014, 11:11

Prepáčte, prepáčte, mne nejako od minulého týždňa blbne noťas, teraz je v oprave častejšie, než za posledné tri roky  Exclamation Question  ale infiltrovala som sa na domáci comp Very Happy mission sometimes impossible Very Happy zvesila som sa z vetracej šachty a odpisujem visiac na lanách, pot mi steká z tváre, ale aj napriek tomuto nehoráznemu nebezepčenstvu chcem poďakovať stáliciam stránky Smile že na ňu ani po toľkých rokoch nezanevreli a dúfam, že im ešte stále pôsobí aspoň nejakú radosť byť tu a písať si Smile :*
Návrat hore Goto down
Krea Nhi'Arrei

Krea Nhi'Arrei


Female
Počet príspevkov : 146
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 23

Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 24 2021, 19:06

Nebolo to nedávno 14 rokov? (Počítam správne? Very Happy ) Tak to tu len nechám ležať pre náhodné zblúdilé duše pre pripomienku, ako veľmi sme zostarli. Very Happy
Narodeniny - Stránka 2 2764
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Narodeniny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Narodeniny
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: