Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Gyro In real life

Goto down 
AutorSpráva
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Gyro In real life Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gyro In real life   Gyro In real life Icon_minitimePi marec 21 2008, 18:47

ja som bud total retard, alebo total slepa, bo som si tuto temu vsimla az teraz lol!

hh...nemas za co segro ^^

a nie som jedina, co ma vyzor real cloveka kukni SEM, nie je to nahodou Hamasaki?
dalej, TENTO fesak je podla mna spevak D´espairsRay, t.j. Hizumi (krasne meno ^^). Obrazok pre porovnanie TU
Rijana, alebo teda skor jej postava ma uplne rovnake crty, ako jedna moja znama, ale to je tak trochu mimo, to len taka pikoska lol!
MIKE a la krasny bojovnik z L2 mi dost pripomina Owena Wilsona lol!
YAMI je Yami, kto nepozna o vela prichadza...Yamitko je nenahraditelny. On k bude chciet, on si vlastnu fotku na porovnanie prida lol!
CHRIS je mne osobne dost sympaticky. Shir urcite vie preco. Cloud z FF, ktoremu Chris zobral vyzor bol totizto robeny podla mojho (a aj Shiroinho) mega super idola s umeleckym menom Gackt (Alex, jeden z mojej sv. trojky lol! ), po ktorom salie cela vychodna Azia a ktoreho vyzor ma aj Shir ako svojho otca. Fotka a la Vanilla na porovnanie TU a TU (lol segro, kukni na tie kerky na ramenach Very Happy) lol!
Prvy, kto ma napadol pri SEBASTIANOVI bol prvy clen mojej sv. trojky (uz vidim Shir ako sa sula na zemi) Masaki Haruna aka Klaha. Nie je to uplna podoba, ale bol prvy kto ma napadol, takze sa necudujte. TU fotka na porovnanie.
Pri CASSOVI to je druhy nezmysel. Ale ten mi momentalne pripomenul Kira. Gitaristu z nemeckej skupiny Cinema Bizzare (to robi asi to, ze ich prave pocuvam lol! )

Co sa tyka Thomasa, tak okrem Kimiho a Craiga by som este tipovala aj Davida Wenhama. Shir aj nasla na DA Balthierov obrazok (ktoreho ma Thomas vyzor), ktory bol kresleny prave podla nazornej fotky, takze urcite nie som jedina, ktorej sa podobaju. Ale u mna aj tak jednoznacne je favoritom Kimi ^^

ako aj vacsina clenov, ktori nemaju zrovna postavu z hry, aj TENTO ma vyzor nejakeho fesi EMA...druha polovica ma gothic-ov lol!

Pokusim sa zistit vsetkych ludi, ktori sluzili tvorcom FF ako modeli pre jednotlive postavy, ktorych vyzory sa objavuju aj tu. Momentalne viem jedine o Gakutovi, ktory robil modela na Clouda a aj mnoho inych. Nic neslubujem, no budem sa snazit.

Fuj, ja sa nejako rozpisala...bodaj by mi aj RPGcky takto dobre sli lol!
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
 
Gyro In real life
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Komplex Gyro

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: "Telarionské smetisko"-
Prejdi na: