Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Oznamy

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeŠt apríl 10 2008, 17:37

Doterajšie oznamy:

Oznam č.1

Možno ste si podaktorí všimli, že nám pribudlo pár vecí.

-sú vytvorené inventáre a môžete získavať agamy
-agamy sa získavajú testami a jeden test už v menu nájdete
-pribudli obchody
-treba si napísať aspoň stručný profil

Oznam č.2

Po menšom chaose v jednej z miestností, som sa rozhodla vytvoriť novú skupinu - Oči Gyra.

Dá sa povedať že ide o moderátorov. Ich úlohou je kontrolovať príspevky a upozorniť na vážne prehrešky Admina. Pravdaže nebudú hlásiť každú maličkosť, len ak to už bude fakt neprípustné.
Bežné veci môžu vyriešiť sami, zmazaním,upravením príspevku a pravdate upozornením užívateľa.

Naše oči budem vyberať ja, podľa vlastného uváženia. Dúfam, že budete rešpektovať pripomienky vybratých osôb a že tie nebudú až tak prísne .

Prvé naše oko je: Shiroi Kami, kto by potreboval vysvetľovať dôvody, tak stačí napísať poštu

Oznam č.3

V najbližších dňoch plánujem porozdeľovať, pospájať a premiestniť príspevky/témy, čiže bude veľké upratovanie Niečo som už rozdelila, len na tie podstatnejšie nemám prístup, tak by som poprosila adminku, nech ma hodí aj do neut. územia, nech urobím poriadok

Pre istých ľudí: Oznamujem existenciu tlačítka EDIT, tým pádom nemusíte dávať XY príspevkov za sebou (Vy viete! )

Oznam č.4

No, ako padlo v návrhoch, bolo by dobré keby ste si do profilu dopísali informácie typu: oblúbená farba, jedlo...

Ak aj nemáte iné informácie v profile, bolo by dobré keby ste základné veci iba tak v krátkosti spísali.

Oznam č. 5

Dnes 10.4. prebieha presúvanie príspevkov a tém, takže keď sem nakuknete, tak je možné že bude forum rozhadzane. Prosím o trpezlivosť, nebude to dho trvať a dám to doporiadku.


Naposledy upravil Admin dňa Po marec 01 2010, 15:34, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeSt júl 09 2008, 20:08

Oznam č. 6

Možno ste si niektorí už všimli, dnes sa premazavali prispevky. Týmto chcem poprosiť, aby sa nevytvárali zbytočné témy, kedže ich je podla mna dosť. Smile Vopred dakujem
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeSo júl 19 2008, 10:17

OZNAM č.7

Dnes o 12.15 /neodolala som ked je taky pekny čas/ sa pomenili smailikovia Smile

Za pomoc ďakujem Miyu, keďže mi s ich premazávaním a pridávaním pomohla Smile

V prípade že máte nejaké pekné smialíky, kludne pošlite do pošty.

:-sex-: - nedá sa nepridať tento, ktorý mi včera zaslali Shir a Yuki Very Happy
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeNe december 07 2008, 13:07

Oznam č.8


7.12.2008

1.Premazala som nepotrené témy, ktoré už máme za sebou (mikuláš, a nejaké take témy...)

2.Ďalej oznamujem, že bude PLES. Má byť silvestrovský (ak si dobre pamatám) takže farebne zladený biela-červená (viete...Vianoce Very Happy ). Za tento nápad vďačíme Shir a Yuki. Ešte neviem kedy presne bude, ale tak niekedy cez Vianočné prázdniny, určite to bude niekde veľkým napísane. Začnite si teda hľadať obrázky šiat Very Happy

3. Ide pribudnúť nová postava, s otáznikom. Postava sa bude volať Niekto a bude mať heslo 123456 (aby ste si pamätali). Sme ju využiť ktokoľvek bude potrebovať nejaku postavu na krátku dobu. Jednoducho sa za ňu prihlási a môže z nej hrať, s tým, že do príspevky VŽDY vloží Meno postavy a obrázok postavy.

Ukážka: napr. potrebujete dakeho zlodeja alebo čo...tak sa prihlásite z postavy Niekto (ak to bude len v jednom príspevku tak samozrjeme môžete hrať aj z normálnej postavy, táto postava len tak že ak sa postava chvíľu zdrží...) . Vložíte obrázok a meno postavy a následne rpg.

Oznamy Poster_set_by_heise
Zlodej

- text rpg-

Znamená to, že z tejto postavy sa bude hrať veľa iných postáv a nebudú sa musieť zakladať stále dalšie a dalšie, ktorá by sa využili iba na krátku dobu. Dúfam že som sa vyjadrila zrozumiteľne Smile
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeUt február 10 2009, 19:26

Oznam č. 9

V profile sa zmenila kolonka Funkcia na Schopnosť. Prosím opravte si to, podľa informácií ktoré boli na stránku priadané (Všetobecné informácie).
Funkcie budú zapísané pod menom ako hodnotenie, tí čo nemáte, napíšte mi do pošty.
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeSo marec 07 2009, 18:07

OZNAM! č. 10

Dúfam, že tento oznam nikomu nespôsobí nijaké ťažkosti a v prípade problémov stačí napísať Adminke. Myslím, že nie je potrebné upozorňovať na to, ako sa stránka nehýbe. Je tu verejne známe, že mnohý z nás ovládajúc viacero postáv a teda v prípade že nestíha, zanedbáva všetky postavy. Väčšina z nás teraz má dosť vecí v súkromných vecí, od povinností do školy, maturita, priatelia, niektorí sú na intráku a tak ďalej, takže bol určený ďalší dej.
(ako som vyššie spomenula, pokiaľ budú výhrady, stačí kliknúť na Pošta).

Počas plesu ktorý prebehol, Raito s Viktorom vymysleli plán ako zachrániť obyvateľov Zeme, keďže tu chcú zničiť. (musia). Má to samozrejme háčik, kam presťahovať toľko ľudí? A tak padla myšlienka, nájsť im planétu, podobnú ako je Zem a premiestniť ich tam.

Nasledujúca hra sa začnetri mesiace po plese. Thanatos bol poverený nájsť vyhovujúcu planétu a počas týchto mesiacov už dve prezrel a zamietol. Dej sa začne objavením ďalšej, na ktorej pristanú.
Kto chce, môže napísať a nejako sa pridať k posádke, pretože tento dej sa bude rozvíjať najbližšiu dobu. Na planéte sa stretnú už so spomínanou treťou rasou, o ktorej samozrejme nikto nič nevie. (tí čo niečo počuli si to môžu vymazať z pamäti Wink pretože sa to prehodnotilo, upravilo a vymyslelo inak.)


Tých čo nijako nezasiahne táto výprava majú samozrejme ruky voľné, aj keď by som bola rada, keby si vymysleli nejakú rpg a nie si len tak niekde písali.


Na záver zhrnutie:



  • Dej sa začína po plese, prešli 3 mesiace
  • Bolo by dobré zhrnúť čo sa vašej postave zatiaľ stalo
  • Thanatos odchádza objavovať planétu, kto sa chce pridať na loď, hláste sa adminke
  • Námietky, návrhy píšte tiež adminke



Akékoľvek otázky môžete dávať SEM a tí čo ste ešte nečítali, bolo by fajn prečítať si veci o novej technike a tak ďalej TU.
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimePo november 09 2009, 22:36

Oznam č.11

Ako ste si mohli všimnúť, server mal nejaký problém s obrázkami, tým pádom nejdú avatary ani smailíky a podobne.

Vlastne idú, len ich treba znovu nahrať. Poprosím preto, aby ste si v profle nadstavili znovu avatary a čo sa týka smailíkov, v najbližšje dobe ich všetky vymažem a pridám znovu. Prosím o strpenie.
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeNe november 29 2009, 00:16

Oznam č.12

Ak ste sa niektorí zľakli kde ste sa to dostali, nebojte, ste na správnom miete. Dúfam, že zmena vám nespôsobila psychickú ujmu, to len už to tu začínalo byť sterilné Very Happy

Okrem iného máme spravené dve videá, jedno si môžete pustiť priamo na stránke, druhé pozrite odkaz Wink

Pribudnú ešte nejaké veci, no je štvrť na dve a ja som skytá pod paplónom s notebookom, takže najvyšší čas zabaliť to tu. V každom prípade máme smailíky, avatary v galérii, zmenené ikonky (inak za tie horné ďakujem našej novéj užívateľke Kate), video...no a čaká nás ešte zmena podikoniek v jednotlivých témach, keďže tie som si zabudla prepripraviť.

Bude benefičný ples, bližšie informácie sú v Info. Smile

Toď vše, čo som schopná v túto skúrú rannú, prípadne neskorú večernú hodinu, vypotiť.

P.S. Lenka kukni správu na Mel.
P.S.2 Za spoluprácu pri hladaní videa tiež ďakujem Am Smile
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeUt december 01 2009, 20:21

Oznam č.13

Idea Prvé kroky bývajú asi najťahšie, kde sa začleniť, čo hrať. V prípade že máš takýto problém, je jedno či si tu nováčik alebo stály člen, napíš na Pomocník a určite sa niečo nájde.

Pomocník bol predtým iná postava (tiger to bol), takže si tie staré príspevky nevšímajte.

Embarassed Dúfam že pôvodný majiteľ tigra sa nebude hnevať za takkéto zneužitie chúdatka zvieraťa Embarassed
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimePi január 01 2010, 13:56

Oznam č. 14

Neviem či ste si niekto všimli, ale v profiloch vám pribudla kolonka Komentáre. Je tam dosť miesta a preto ma napadlo, že by sa do toho mohli vpísať veci z profilu. Samozrejme nie celý text, len základné údaje ako stav postavy, ak je vydatá/ženatý tak kto je jej manžel, deti, obľúbené veci čo máte v profie a tak. V podstate čosi o postave.
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeUt január 12 2010, 18:18

Oznam č.15

Ako ste si niektorí možno všimli, v téme Návrhy sa rozbehla diskusia a bolo by dobré, keby sa pridalo čo najviac ľudí.

Padla aj poznámka na veky postáv a nebolo by od veci, prehodnotiť vek postáv, keďže niektoré sú primladné na svoje funkcie.

Ako príklad skopem hneď svoju postavu, Alex má teraz len 23 či koľko, pričom je lekárka. Je fakt že podľa minulosti to študovala od neviem koľkých rokov, ale aj tak je to hodne málo. A to je len jedna postava....
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeSo júl 10 2010, 22:09

Oznam č.16


Všimli ste si niečo nové?
No dúfam že hej Very Happy
Pri kliknutí na ikonku Info sa presuniete do novej časti stránky, dúfam že sa bude páčiť.

P.S. Pripomienky a postrehy prosím píšte do návrhov, som si vedomá nejakých chybičiek, ale tých tam bude viacej, takže pokojne píšte Smile
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeUt august 03 2010, 20:32

Oznam č. 17

Len take krátke oznámenie, že zajtra v noci odchádzam na dovolenku a vraciam sa až 15.8, preto ak sa vyskytne nejaký problém, píšte Pomocníkovi, prípadne Melian.

Skupinové hry ktoré hrám so svojimi postavami, no na Asale som poprosila Alice aby sa mi o Alex postarala, takže hrajte dalej a na Loriene, tam dúfam že sa na mňa počká Very Happy

Tak tu poslúchajte Very Happy
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeSo december 11 2010, 17:32

Oznam č. 18

Padol návrh, že by bolo fajn, keby sa spravil zoznam s obsadenými menami ľudí z avatarov. Takže by som týmto rada požiadala jednotlivých aktívnych členov, nech pošlú mená hercov, ktorý sú obsadení. Tých čo poznám si naťukám aj sama, no ale vaša pošta by mi uľahčila prácu Smile

Čas máte, neviem či na intráku pôjde net, dačo s ním robia, takže pohoda Smile

Oki, edit Very Happy Posielajte to Yuki Smile
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimePi december 24 2010, 11:21

Oznamy __Merry_Scary_Christmas___

queen queen queen

Miláčikovia, prajem Vám krásne Vianoce, síce bez nejakého verša, no predsa.

Tak nech si pod stromčekom nájdete čo si prajete a nie nejaké uhlie,
nech Vám nezabehne kostička pri večeri, nezhorí stromček,
nech Vás doma nikto nestresuje
a nech aj ten sneh napadne. Smile

Krásne Vianoce a vianočné sviatky praje Ivka a všetky jej RPG postavy I love you
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitimeUt január 25 2011, 09:25

Oznam č.19


Takže za
  • A: zoznam s postavami obsadených ľudí je už spravený (Yuki ešte takto raz ďakujem Smile ), kto sa tam nenašiel a vie meno osoby na ave, stačí sa ozvať, doplní sa.

  • B:Tí čo neviete kde sa chytiť, chcete hrať a máte postavu, chcete postavu alebo hocičo, je tu jedna taká možnosť, keď sa pozriete v Telarione do Kráľovskej leteckej akadémie. NIe je tam určetný nijaký konkrétny dej, niektorí z nás sa tam idú zapojiť s tým že si vytvorili vedľajšiu postavu, ktorá sa dá ovládať cez Niekto alebo cez inú vlastnú postavu. Kto by sa chcel zahrať, jednoducho sa tam chyťte, myslím že by sa to dalo uhrať na hru pre viacero osôb podobne ako plesy, predsa len, nebudú sa baviť všetci so všetkými, len budú mať spoločný "cieľ" alebo ako to nazvať. Samozrejme tam pôjde skôr o srandu než "vyučovanie pilotovania" takže kto by mal záujem, rovno sa tam zapojte. Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Oznamy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy   Oznamy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Oznamy
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: