Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Yuffiin byt na Gyre č. 4

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 18:11

Tu bývam.

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Apartment

Yuffiin byt na Gyre č. 4 400camv%20c4d.jpgec63b74b-a097-465f-a069-0cb19001feb9Large


Edit: Dala som ti to do jedného príspevku. Admin


Naposledy upravil Yuffie dňa Ut máj 13 2008, 19:24, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimePi apríl 25 2008, 18:43

*Vkročí do nádherného dvojpodlažného bytu. Prezerá si izby a teší ju najmä spálňa v japonskom štýle. Unavená z cesty si ľahne na posteľ . Konečne som tu - pomyslí si a zaspí.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeSo apríl 26 2008, 08:10

*potichu trikrat zaklopala na dvere, ktore sa nachadzali oproti jej dveram a cakala ci bude nejaka odozva*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeSo apríl 26 2008, 20:32

*Strhne sa na klopanie a rozospato vykročí k dverám. Kto to len môže byť? - položí si vduchu otázku a otvorí dvere.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeNe apríl 27 2008, 11:30

*pred nou sa objavi mlada zena, tak v jej veku, s trochu strapatymi vlasami a... oci ma ako mama... pomyslela si prekvapene.. chvilu tam len tak nemo stala a hladela na zenu pred nou.. az po chvilke, ked si uvedomila, ze je ticho, sa ozvala*dobry den.. som Amacaraka a byvam tu vedla.. myslela som, ze by som sla pozdravit svojich susedov, kedze neviem kto kde byva a tak som zaklopala na vase dvere*povedana nakoniec a trochu rozpacito sa usmiala*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeNe apríl 27 2008, 18:17

*So zatajeným dychom sa pozerala na osobu pred ňou. Je to možné?? Vyzerá ako žena na kisaragovej fotografii. Chvíľu nemo stála, nedokázala nič povedať. Zrazu sa prebrala z mrákot a povedala* DOBRÝ DEŇ. SOM YUFFIE. PRÁVE SOM PRICESTOVALA NA TÚTO PLANÉTU. * po ďalšej odmlke pozvala susedku dnu* POĎTE ĎALEJ.




// inac moja ty vidis ten podpis co si mi tam dala?, bo mne ho nechce zobrazit.//
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeNe apríl 27 2008, 19:08

/nie nezobrzauje ho... a aj viem preco... az mi napadne co s tym tak to dako urobime.. teraz ho mozes vymazat/

*videla ze ona nie je jedina kto tu je prekvapena.. privetivo sa na Yuffie usmiala a potom vosla do bytu.. poobzerala sa vokol seba a uvidela vsade tu najlepsiu vybavu Gyra..*mate pekny byt*povedala uprimne a nechala sa Yuffi viest*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeNe apríl 27 2008, 19:40

VĎAKA, AJ MNE SA PÁČI.* pousmiala sa* HEH, BÝVAM TU NECELÉ 4 HODINY.* zaviedla amacaraku do obývačky, kde jej naznačila aby si sadla na sivé sedačky.*


Naposledy upravil Yuffie dňa Ut máj 13 2008, 19:27, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimePo apríl 28 2008, 12:53

*uvolnene si sadla na sedacku a povedala*ja tu byt vlastnim uz dlhsie, ale nikdy som v nom nebyvala casto.. len kym som sasem prestahovala, lebo najskor som vlastnila maly domcek*vysvetlila a pozrela na Yuffie*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimePo apríl 28 2008, 18:47

DOMČEK? V NIEČOM TAKOM PODOBNOM SOMŽILA NA ZEMI, NO TO JE UŽ PREČ.* povedala a smutne si povzdychla, aj keď sa tešila, že je tu na Gyre odkiaľ pochádza, bolo jej smutno za domovom a životom na Zemi. Aj keď posledné 4 roky sa moc životom nazvať nedali.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimePo apríl 28 2008, 19:32

rozumiem vam*povedala a jemne pokyvala suhlasne hlavou*tiez som isty cas stravila na Zemi..*odmlcala sa na chvilu*ale bolo to len pracovne*vysvetlila napokon a jasne si spomenula ake to bolo na tej malej planete*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeUt apríl 29 2008, 17:25

A ČO VLASTNE ROBÍTE? AK SA SMIEM SPÝTAŤ.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeUt apríl 29 2008, 19:08

kedysi som bola velitelkou tajnej sluzby, ako moj otec*odmlcala sa na chvilu*ale teraz robim na Gyre lekarku*vysvetlila*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeUt apríl 29 2008, 19:39

MUSÍ TO BYŤ ZAUJÍMAVÁ PRÁCA * skontatovala a zívla. Ešte sa nestihla riadne prebrať. Zrazu sa zbadala a spýtala sa* NEDÁTE SI NIEČO?? MOC TOHU TU TEDA NEMÁM, ALE KÁVA, ČAJ A NEJAKÉ SUŠIENKY SÚ TU.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeSt apríl 30 2008, 12:22

dam si caj bez cukru, dakujem*povedala a usmiala sa na Yuffie*uz ste si prezreli Gyro?*opytala sa jej lebo sa zbadala ze je chvilu ticho*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeSt apríl 30 2008, 18:48

TROCHU, VIDELA SOM LEN HOTEL BLUE ROSE A TENTO HOTEL* povedala a zašla po čaj, keď sa vrátila podala čiernu šálku amacarake a sadla si s vodou oproti nej* ZDÁ SA MI TO TU CELKOM FAJN, VY STE ODTIAĽTO?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeSt apríl 30 2008, 19:02

áno, narodila som sa tu*kratko odvetila na Yuffinu otazku ale potom sa rozhodla pokracovat*no vela casu som stravila aj na Zemi.. *odmlcala sa*je to carovna planeta*povedala napokon zasnene*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeSt apríl 30 2008, 19:32

ÁNO, TO JE * povedala tichšie a odpila si z pohára.* AKO DLHO STE TAM BOLI??? V KTOROM ŠTÁTE?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeŠt máj 01 2008, 04:52

*zamyslela sa*ach.. velmi dlho*povedala nakoniec*ked to dokopy spocitam, tak velmi dlho... a v ktorom state? ja som nebola stale na mieste.. da sa povedat, ze po tych dlhych rokov navstev Zeme ju mam celu zmapovanu*zhodnotila nakoniec, lebo ako spomenula, nikdy nebola na jednom mieste dlhsie ako niekolko dni*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeŠt máj 01 2008, 17:37

JA SOM NA GYRE BOLA LEN RAZ A AJ TO LEN DVE HODINY* povedala, postavila sa a odniesla prázdne šálky naspäť do kuchyne. Keď sa vrátila znovu si sadla na pôvodné miesto a pokračovala* TERAZ SOM TU PRIŠLA UŽ ASI NASTÁLO.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeŠt máj 01 2008, 20:19

prečo ste tu nezostali uz vtedy? a vlastne načo ste tu boli?*opytala sa zvedavo, no potom si uvedomila, ze mozno zasla dalej nez by mala*teda ak smiem*dodala potom*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeSo máj 03 2008, 17:44

SMEROVALI SME NA TELARION A POKAZILA SA NÁM LOĎ. MUSELI SME NIEKDE PRISTÁŤ, BOLO TO PRVÝ RAZ ČO SOM OPUSTILA ZEM, MALA SOM VTEDY 19.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeNe máj 04 2008, 12:24

aha..*usmiala sa* a vy sa cim zivite?
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimeNe máj 04 2008, 18:52

MOMENTÁLNE NIČÍM* pousmiala sa a pokračovala* NA ZEMI SOM BOLA GENERÁL JAPONSKEJ OCHRANNEJ SLUŽBY*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitimePo máj 05 2008, 14:46

fuha.. vysoke postavenie*povedala uznanlivo*trochu podobne mojmu, ale naozaj len trochu*zasmiala sa*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Yuffiin byt na Gyre č. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuffiin byt na Gyre č. 4   Yuffiin byt na Gyre č. 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Yuffiin byt na Gyre č. 4
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: