Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeNe jún 08 2008, 15:49

/ kukáš alias ? Smile moja spriaznena duša lol! /


Myslím, že ked sa prezradím už na to nebudes mať dlhy čas.* odvetil jej s usmevom, ktory vsak rychlo vystriedali obavy o jej bezpečnosť. Za celu svoju karieru najomneho vraha bol zvyknuty skryvať sa ale vždy si poradil sam. Tentorz do toho zatiahol aj Amacaraku a to nechcel. Nepacila sa mu predstava, že odniekial pozera ako je v nebezpecenstve a desila ho myslienka, že by jej nemohol pomocť. Preto bol pripraveny každu chvilu vyskocit zo svojho ukrytu a pripadneho utocnika prekvapiť.

Ked sa dvere otvorili na prahu sa objavila tvar muža, ktory mohol mat niečo cez styridsat rokov, viac nie. Gastanovo hnede vlasy mal scesane uhladne dozadu a každy vlas mal na jeho hlave presne určene miesto. Unudene crty tvare, unavene hnede oci a tenke uzke perypoukazovali dost jasne na jeho povolanie. Ked si vsimol Amacaraku prekvapene nadvihol obocie a zodvihol ruky tak aby ich mohla jasne vidieť.* Som poručík Doret z veliteľtsva miestnej polície, budem veľmi rad ak zložite zbran dokorka. Nechceli by ste predsa niekomu ubližiť.* ozval sa policajt davajuc doraz do svojho hlasu.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeNe jún 08 2008, 16:14

*pomaly sklonila odistenu zbran, no nezaistila ju znova*co si prajete?*zavrcala nedovercivo a naschval nepozvala neznameho dovnutra*a najskor... preukazte sa
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 10 2008, 19:55

* Poručík nadvihol obočie a pomaly zložil ruky aby si mohol z vnútorneho vrecka na hnedom károvanom plasti vytiahnuť svoj policajny odznak. Ked tak urobil a preukazal sa urobil krok dopredu a uprel na Amacaraku prenikavy pohlad.* Vec ohladom, ktorej som prisiel je velmi delikatna a radsej by som sa s vami o nej porozpraval vnutri ak dovolite...* poručik Doreth zaklapol preukaz a vopchal si ho na povodne miesto do vrecka. Nevyzeral že by bol nervozny alebo by mal naponahlo.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 10:16

*Amacaraka pozorne ustupila porucikovi aby mohol vojst a potom za nim zavrela dvere*začnite.. mam vela prace ako iste chapete a nemam cas sa tu s vami zapodievat*zacala stale nevrlo na muza ktory mal byt od policie... Amacaraka vzdy bola velmi podozrievava a preto sa spravala tak neprijemne aj teraz, kedze muza videla prvykrat*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 14:18

* Vošiel dovnutra doktorkinho domu a unudene sa na nu usmial. Pockal kym zatvori dvere a uvolnene presiel do obyvacky akoby mu dom patril. Pristupil ku kreslu a pohladkal jeho povrch koncekmi prstov akoby vyrovnaval už aj tak rovnu latku.* Poznate muža menom Mike Morgen?* očividne mu nerobilo problem prejst hned k veci.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 17 2008, 14:51

ano poznam*odvetila pravdivo a pohotovo*je to utecenec, nemylim sa?*opytala sa mrzuto a zaroven znudene*kedysi som sa s nim stretla na gyro ked bol este vaznom a raz na zemi.. ale odvtedy som ho nevidela*odvetila tvrdo a pozorne hladela porucikovi do oci... vedela ze nejako Mikea vystopoval k nej, ale ona sa neda.. bola az moc tvrdohlava aby ho prezradila.. len dufala kutikom duse, aby Mike zostal schovany... narobil by problemy aj jej aj sebe*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSt jún 18 2008, 19:32

* Pri slove utečenec sa poručik len ironicky uskrnul akoby vedel niečo viac a prave prisiel cas na velke odhalenie. Obratil sa k doktorke, zalozil si ruky na hrudi a pokojne jej pozeral do oci. Presla možno minuta kym sa ozval stale s tym istym unudenym pokojom, ktory vsak skryval jasnozrivosť a ostrazitost.* Obovam sa, že o panovi Morgenovi neviete tak celkom vsetko...okrem toho, že je to utečenec je to aj niekolkonasobny vrah hladany ako na Zemi tak aj tu.* pockal kym tie slova najdu odozvu v doktorkinej mysli a velmi pozorne sledoval každu zmenu na jej tvari.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 19 2008, 06:12

*lenivo nadvihla jedno obocie a potichu povedala*a čo ja mam s tym teraz? Mike Morgen je slobodny a hlavne svojpravny clovek ktory kona podla toho ako sa mu zachce.. mojou pracou je liecit a nie sudit*povedala nevrlo a pobrala sa k dveram.. otvorila ich*a teras sa s vami zapodievatraz prosim odidte z mojho bytu, mam vela prace a nemam
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 19 2008, 08:58

* Pokrčil plecami akoby nemohol robiť nič viac no v skutočnosti sa neplanoval tak rychlo vzdať. Na stanici dostali hlasenie o vražde jedneho z Regreinových mužov a on, Doret, sa už dlhsie zaoberal pripadom Mikea Morgena. Napravil si golier na karovanom plasti a spod husteho obocia vrhol na doktorku pevny pohlad.* Ak vsetko pojde ako ma Mike Morgen si už slobodu dlho neuzije a vy si na seba davajte pozor madam, radim vam to pre vase dobro.* porucik kyvol hlavou a bez dalsieho slova ci pohladu presiel okolo Amacaraky von na ulicu.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 21 2008, 08:04

kreten*zasepkala si potichu a zavrela dvere a poriadne za sebou zamkla*Mike*povedala potichu a pristupila ku skrysi a pomohla mu vyjst von*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeNe jún 22 2008, 21:02

* Mike pocul vsetko o com sa Amacaraka s porucikom rozpravala a pri vysloveny slova vrah len zaskripal nahnevane zubami a najradsej by hned vyliezol zo svojej skryse. Ten policajt sa až prilis vyzvedal a nepochybne mu stacila len mala zamienka na to aby Amacaraku nejako potopil len co by na sebe dala poznat, že ho pozna. To bol jediny dovod preco tak potupne cusal ako vos pod chrastou a vobec sa neozval. Radsej si svoje veci vybavoval sam, ale teraz sa citil akosi bezmocne a to nenavidel. Bezmocnost bola jeho jedinym nepriatelom.
Len co porucik odisiel a on mohol pokojne vyjst von nahnevany vyraz mu zostal na tvari ako nema ozvena pochmurnych myslienok. Mracil sa ako burkovy mrak no jeho hnev nebol obrateny proti Amacarake, a preto ked sa na nu zadival zlost ho trochu opustila.* Tak...myslim, že pán Doret už naznacil niečo ohladom toho, čo som ti chcel povedať.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 24 2008, 06:23

*ticho prikyvla a najskor ho ulozila do postele..chrbat mu podlozila pod chrbat a prikryla ho len po pas.. *moment*povedala este a zasla do kupelne po kyblik s vodou a handrickou*mozes zacat*povedala a zatial sa pustila do jeho umyvania.. namocila handricku do vlaznej vody, vyzmykala ju nad kyblikom a potom ju prilozila Mikeovi na krk*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 24 2008, 19:08

* Mal chuť začať sa smiať a neveriacky civel na Amacaraku akoby pred neho zostupila rovno z neba. Nemal ani cas nejako zareagovat ked ho odviedla naspat do postele. Prudko jej chytil ruku aby ho prestala umyvat, čo ho len odvadzalo od dolezitejsej temy, no daval si pozor aby stisk nebol pre nu bolestivy. Nechcel jej ubliziť.* Amacaraka, len pred niekolkymi minutami sa dozvies, že som ničomny vrah a mam dojem, že to na teba zaposobilo rovnako ako by zaposobil prichod zmrzlinarskeho auta.* bol podraždeny a zaroven vyvedeny z miery. Ocakaval, že len co sa dvere za porucikom zatvoria zahrnie ho morom vycitiek a kliatob. Uz sa pripravoval na žensky hystericky zachvat a teraz nevedel ci bol viac sklamany z toho, že sa nic take neudialo alebo z toho, že prava je konečne vonku.* vacsina ludi sa vrahov boji a myslim, že ich strach nie je neopravneny.* zacal stisiac hlas a s akymsi zahadnym leskom v ociach. Stale jej držal ruku od svojho krku a cakal co na to Amacaraka povie.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 24 2008, 19:43

*nijako nereagovala nato ze jej chytil ruku... chytila handricku do druhej ruky a hodila ju do kyblika s vodou.. z hlboka sa nadychla, otvorila ústa, ale nic z nej nevyslo.. na druhy raz sa nadychla a potom povedala*lubim ta
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 24 2008, 19:56

* Na to, čo prislo ho nemohlo nic pripraviť. Pustil Amacarkinu ruku a s pocitom nedozerneho prekvapenia mu trhlo kutikom ust. Nadvihol sa na posteli tak, že sedel a mal dokonaly vyhlad do Amacarakynych oci.* Lubis ma?* zopakoval po nej a vlastny hlas mu znel trochu cudzo.* Ale Amacaraka...ako ma možes lubit ked ani nevies kto vlastne som?* chytil jej brudu medzi palec a ukazovak tak aby mu nemohla uhnut pohladom. Pocity sa v nom chaoticky miesali a vytvarali nesurodu nahustenu kopu. Uz od detstva vedel len malo o citoch, lebo už od mala bol vychovavany pre svoje terajsie, aj ked trochu obmenne, povolanie. Kedysi si myslel, že citi niečo podobne laske k Alex, mladej doktorke na Gyro, ale teraz si už sam nebol taky isty. Nic v nom nezostalo len akysi neurčity pocit straty.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSt jún 25 2008, 04:34

*sklonila pohlad a potichu povedala*uhm*nadychla sa a potom zacala rozpravat*cez noc si ty krasne spal, ale nevies aku som ju mala ja strasnu*povedala potichu ale nehladela mu pritom do oci*to ci si vrah, alebo nie.. to mi nevadi.. si clovek.. a mas v sebe dobro, len ho musis najst*na chvilu sa zastavila a z hlboka sa nadychla*kedysi, ak si pamatas ked sme sa prvykrat stretli, na senatora... tak on bol vrah.. chcel zabit Mel.. a ja som ho aj tak lubila.. aj ked som sa to dozvedela.. je jedna vec co by som nedokazala odpustit*odmlcala sa a v ociach sa jej zjavila kruta nenavist.. pozrela Mikeovi do oci*smrt mojich rodicov*dokoncila vazne*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimePo jún 30 2008, 05:16

* Važne ju počúval a črty tváre sa mu menili v závislosti od toho, čo práve Amacaraka hovorila. Pri poslednej vete mu v kútiku úst nabehla malá ustarostená vráska. Pohladkal Amacaraku po líci a očami ju nabadal aby pokračovala a rozvila svoju poslednu myslienku.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimePo jún 30 2008, 09:53

*smutne pozrela Mikeovi do oci a zacala rozpravat svoj smutny pribeh*po senatorovej smrti som sa spamatavala dlhu dobu, az kym som nestretla jeho... bol vedec.... a ja som mala dolezitu pracu mimo Gyra... a ked som prisla musela som jemu odovzdat vzorky na analyzu DNA... tak som ho spoznala... bol mily.. dokonca za taky..*na chvilu sa zamyslela az kym nasla to spravne slovo*..nevinny... az kym nestratil pamat... vtedy vysvitli na slnko rozne okolnosti... *nadychla sa z hlboka a potom potichu povedala*on.. zabil mojich rodicov*dokoncila zronene a po lici jej stiekla velka slza, ktora pomaly stekala smerom ku krku*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeUt júl 01 2008, 18:56

* To, čo sa prave dozvedal bolo strašné nevdojak mu vsak napadlo kolkym detom zabil rodicov on. Pri tej myslienke ho striaslo a Amacarakina pokožka ho zacala pod prstami palit akoby sa dotykal jasnej hviezdy. Chvilu len mlcky sedel a hladal vhodne slova.* Amacaraka ... ja...je mi to velmi luto...kvoli tebe, ale ...* pokrutil hlavou a trochu ju sklonil pricom odtiahol ruku, ktorou predtym Amacaraku hladkal.*...nemyslim, že rozumies tomu, čo sa ti snazim povedať. Som rovnaky ako ten vedec iba s tym rozdielom, že ja som nezabil tvojich rodicov. Vražda sa neda odpustiť viem o com hovoris...
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSt júl 02 2008, 07:15

a ja viem zase o com ty hovoris*povedala potichu a potom pozrela Mikeovi do oci*ja som tiez zabila... a ani neviem kolkokrat.. *vysvetlila a pozrela mu do oci*ja ti pomozem zmenit tvoj zivot....ak by si chcel*dodala potichu a cakala co povie*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeŠt júl 03 2008, 07:53

Moj život už je iný.* odvetil neurčito a prešiel si unavene rukou po tvari.* Viem, že by si pri mne nebola stastna.* zodvihol k Amacarake pohlad a zadival sa jej do oci. Tak ho ocarila ich hlbka a uprimnost, že mu z mysle odrazu vyfucali vsetky dovody proti. Naklonil sa a zlahka ju pobozkal na pery.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeŠt júl 03 2008, 07:56

*bozl mu nezne opatovala a potom sa odtiahla*a co ked ano?*opytala saay dufajuc ze tento muz ju neopusti*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeNe júl 06 2008, 15:30

Potom už zostava len jedno.* zadival sa Amacarake do oci a po chvili dokoncil.* Risknut to a zistit pravdu.* chytil jej ruku a vtisol je jna dlan jemny bozk. Nadvihol obocie v ocakavani co mu na to Amacaraka odpovie.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeNe júl 06 2008, 22:04

*do oci sa jej nahrnuli slzy stastia a len stastne vydychla*ani nevies ako rada*sepla a po lici jej stiekla jedna velka slza stastia*
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitimeUt júl 08 2008, 18:15

************************O 3 mesiace***********************

Nech už ste sa za tie 3 mesiace dostali kamkoľvek, na začiatku by bolo dobré zhrnúť čo ste robili Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3   Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3 - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Amacarakin byt na Gyre, č. dverí 3
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: