Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama?

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Empty
OdoslaťPredmet: Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama?   Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Icon_minitimePi júl 11 2008, 23:24

Raito je na bojisku, vládne úplný masaker, všade odseknuté končatiny, hlavy, prsty, vlasy, nosy, uši. Všade krik. Zrazu sa cez výkriky ozve: https://www.youtube.com/watch?v=4IjgkGS8YF4&feature=related
Boj utíchne. Raito vyberie mobil a ukáže bojovníkovi, ktorý sa naňho vrhol so sekerou, nech chvíľu počká.
"Volá mi manželka..." Všetci chápavo prikývnu a odvšadiaľ sa ozýva "jasne, chápeme, kľudne to zdvihni chlape, my počkáme, on má nejakú starú?" Raito naznačí rukami timeout a zdvihne telefón
"Raito, máš syna." Ozve sa z druhého konca linky. Raito s prekvapeným výrazom pustí mobil a vyhodí ruky do vzduchu
"LUDIA, JA MAM SYNA!" Vykríkne na plné pľúca od radosti. "POZYVAM VAS! VSETKYCH! NA MOJ UCET!" Každý do jedného sa rozbehne napravo do provizórneho podniku, kde sa podáva najlepšie pivo v galaxii. Všetci oslavujú a popíjajú ho.

Pretože jedinečné chvíle si žiadajú jedinečné riešenia...


"Miláčik, miláčik! Zabudol si vybrať meno!" Ozvalo sa v telefóne, ktorý nečinne ležal na vyľudnenom bojovom poli...


Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Baby%20Drinking%20Beer
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama?   Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Icon_minitimeSo júl 12 2008, 20:14

Milačik pokojne mu môžeš dať meno, ktoré si mi raz večer zašepkala do ucha Very Happy vieš hned potom ako sme sa spolu pomilovali a ja som ťa držal v naručí Very Happy
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama?   Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Icon_minitimeSo júl 12 2008, 20:15

Už teraz som na svojho syna pysny..,pozrite ludia toto som ja s flaskou dokazal až ked som sa batolil lol!
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama?   Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Icon_minitimeUt júl 15 2008, 15:08

Bohužiaľ, z tých minút mám amnéziu ^^ My vieme prečo ^^

Možno už sa mu aktivovali tvoje bunky Úžasnosti xD
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama?   Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Yuki(detaily),Shiroi(námet a produkcia)12.7.2008, Reklama?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 3.1.2008, Shiroi Kami, The Voice of Destiny
» 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: