Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Telocvičňa

Goto down 
+3
Melian Smang Fu
Caffeé Latte
Alexandra Ling Xiaoyu
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorSpráva
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimePi január 25 2008, 18:35

/ Dokeluuuuuuu babyyyyyy tI chalani mi poslali spravu!!!!!! lol! mna sibneeeee ževraj su radi že nam chutilo a už sa tesia na nasu dlasiu navstveu lol! ja nezASPííííM :LOL!: no ja vam to napísem cele: Dakujeme za odkaz a sme radi že vam chutilo . tesime sa na Vasu dalsiu nawstevu. mozno aj zajra papa :loil!: a taky smajlo co dava pusuuuu lol! /
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimePi január 25 2008, 19:20

/ no ja som mrtva Very Happy ty kokos...kedy ideme najblišie Very Happy lol/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimePi január 25 2008, 19:30

/ a potom mi poslal dalsiu že Mimochodom tu Jojo Pizzer lol! no ved jatraaaaaaa lol! pani to by som v zivot enepovedala že sa ozvu lol! a napísal že su radi že nam chutila tak myslel asi aj toho casnika:))) lol! tak vidís to pero za 4 koruny sa oplatilo lol! to si necham a budem ukazovat svojim vnucatam lol! ze mile deti neverili by ste co dokaže jeden blaznivy napad, cierene pero, origami labut, tri baby a dvaja zlati pracovnici pizzerie lol! skoda že si tram nedala aj ty to cislo lol! /
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimePi január 25 2008, 19:38

/ty si bola napisana prva, nike nepisali Very Happy sak im dakedy napíšeme z môjho mobilu ked nemáš kredit...Very Happy no ako ja mam dosť Very Happy/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimeSo január 26 2008, 20:44

*zdesene pokrúti hlavou a radšej od nej odstúpi, pričom meč stále pevne zviera v ruke* Zvládneme ju my dvaja odniesť k doktorke? Alebo... ? *nedokončí vetu a zas o krok ustúpi*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimeNe január 27 2008, 14:00

/vymazali sa niektoré príspevy, spravím tu čiaru, akože je hodina po tvojom výťažtve a Anoella odišla.../


*****************************************************
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimeNe január 27 2008, 20:47

// okej //
*mierne sa pousmeje, teší sa z víťazstva. Hodí pohľad na Sebastiána a pomaly prikráča k lavičke na ktorej sedí* Nevieš, kde je princezná? *spýta sa, aby nestála reč*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimePo január 28 2008, 09:49

*pokrúti hlavou a drží v rukách obálku*nie neviem, no určite sa nájde*povie povzbudivo,*ved predsa pôjde na ples*podotke a zamáva obálkou*práve mi prišli lístky a chcel som sa ťa spýtať či somnou nepôjdeš*opýta sa jej zvedavo*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimeUt január 29 2008, 20:04

*podíde ešte bližšie* Fíha *prehodí a pozrie sa so zrejmým záujmom na obálku* Hmm *chváľku sa tvári, že premýšľa potom prikývne* Dobre, pôjdem... *pousmeje sa, no potom ju napadne problém* Ale čo si mám dať na seba? *Však tu na Gyro nemám žiadne pekné oblečenie... maximálne tak väzenskú uniformu...*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimeUt január 29 2008, 20:23

*pousmeje sa*myslím že s tým nebude problém*vytiahne z vrecka mobil*technika je skvelá vec*uškrnie sa a na mobile sa pripojí na internet*pači, tu si môžeš prezerať šaty.ktoré sa ti zapáčia, môže ich byť aj viac, si ozanč a oni ti ich donesú aby si si ich vyskúšala
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimeŠt január 31 2008, 16:38

*usmeje sa a vezme si od neho mobil* Vďaka... *ticho zamrmle a začne si prezerať šaty*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimePo február 25 2008, 11:43

*napokon si vyberie* Tieto sú nádherné... *zamrmle ticho a podá Sebastiánovi mobil. Na displayi svietia červené šaty so sukňou až po zem*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimePo február 25 2008, 13:22

*usmeje sa a zavolá jednému známemu*tak to môžeme ísť na ten ples*povie a ukáže na dvere*

/môžeš napísať ak chceš už do tej miestnosti kde sa hrá ples/
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimeSt február 27 2008, 19:23

// okej Smile //
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimeNe august 10 2008, 17:39

*Prišla do telocvične.Svôj plášť hodila do kúta.Svoje zbrane odložila a postavila sa pred vysiacim lanom a začala šplhať.Po niekoľkých minutách po jej bledej tvári stekal pot ale ona sa nevzdávala, nedovolila by si to.Vonku sa odohrávala vojna ktorá by mala byť u konca a ona zatiaľ ležala v posteli a každý deň jedla päť chutných jedál.V poslednom mesiaci na seba začala byť prísna, možno že až príliš prísna.Keď bola už na ceste dolu zoskočila z lana.Nebola to veľká výška, jeden meter ale aj tak si buchla koleno o vyleštenú parketu.Dotackala k lavičke a zaspala na nej.Bola bledá a každý si mohol myslieť že umrela ale ona si len konečne po mesiaci dobre odpočinula.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitimeSo september 13 2008, 15:21

*Po niekoľkých hodinách vstala.Zívne a porozhliadne sa okolo až nakoniec zazrie malú prasklinu ktorú sa dalo jednoducho nájsť keby sa niekto porozhliadol.Spomenula si na to keď spadla s lana.Poškrabkala sa na hlave a nevinne sa usmiala.*Ja som nič neurobila...*Zašepká nevinne a rýchlo odíde z telocvične.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Telocvičňa - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telocvičňa   Telocvičňa - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Telocvičňa
Návrat hore 
Strana 8 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: