Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine

Goto down 
AutorSpráva
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine Empty
OdoslaťPredmet: Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine   Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine Icon_minitimeNe júl 27 2008, 00:19

Mam sladkych 15 rokov! No a? Ze mlada? Ale tak preskakala som si bars cim...


Povolanie...ostrolovacka...a to co pride...aj zasivat rany viem, ba i papulovat, no ked chcem som sladka a mila...
Ochorenie...promiskuita sposobena nasilnym predajom tela v rannej puberte..desim sa vztahu tak ako priputania domova ci inej hlbsej naklonnosti..a papulujem, niekedy penim
Rodina? Matka sucina ludska, ktora si povedala, ze ma bude predavat aj s jej otcom...Moj otec? Vojnovy veteran, ktory skrz vozicek nevedel co sa deje..on ma vsetkemu naucil..po vypuknuti vojny bojoval s robotom, ktory mu nahradzal nohy..Surodenci? Parom by ich vzal..


Mam cierne dlhe vlasy..pravidelne korzety..no najdu sa i ine od veci veci...ako derave strimflaky:D no...a inak..kristusky...

Uchylky? Muzi...no ano...rozumiem si s nimi..zeny...an nemaju ma radi...a inak...vybijam si zlost na smrti inych...a nie len tak pekn z blizka nech to vidim...

Majetok? Moj batoh... A MAM PLYSAKA...takeho tiggra z winnie the pooh....omg


Naposledy upravil Anawel Eia dňa Ne august 24 2008, 19:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine   Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine Icon_minitimeUt august 12 2008, 17:29

Ah...ako som s ja krasny blazonko len mohla mysliet ze ma rodina vo vzduchu nezastihne..no ano matka a jej vystrazne sny, ktore ma mataju uz od detstva...tomu sa neda ujst, ako ma ta pozemska krasavica objima a bozkava, pricom mi za chrbtom podpisuje novu zmluvu...ano zmluvu, kde ma predala prec, chvala bohu o otec videl a pochopil, ze musime usjst...a usli sme ..do bojiska...a co sa mi sniva? Ano Ano o mojej milovanej mamicke...wrr...potrebujem chlapa:-O
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine   Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine Icon_minitimeNe august 24 2008, 19:34

Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine DGM_Rabi_x_Kanda_by_twinklee


Sen..ANO SEN JAK SLAK
UCINKUJUCI MAX CASS RYAN LEE a klasika JA

Nebolo to len tak! Bohatstvo par dni som verejne na lodi, stretnem par muzov a uz to moja fantazia akoze nezvlada? A to spavam sama a s medvedikom!!!

PODSTATA SNA bola celaa o tom....ze som bola na nejakej fiktivnej oslave kapitana Cassa a mala som tam spievat

JA SOM MALA SPIEVAT?!!!
Tak som spievala, tancovala a vsetci boli nadseni! Az neskor mi doplo, ze to bola party len pre vyvolenych chlapov!!!

Cas utekal, alkohol sa lial...a mila Anawel bola mila zlata rozkosna...az nakoniec sa nejak ocitla vo vrucnom objati s Ryanom NO ano...lenze on ma opat odbil..prote pani som sa skoro vo vlastnom sne rozplakala, ze ma ten chlap pre vek poslal do kybla, naco ma vsak zazrel Cass a ako velky brat ma pozval k stolu k sebe. Okrem neho tam sedel Lee, Max...

Par pohodovych debat...par vtipov a ked uz to cele malo koncit, nejak sa mi ocitla MAXOVA ruka na stehne...ANO JEHO

No a kedze mi bol sympaticky, a Ryan ma poslal do prdele, nechala som sa odprevadit do kajuty, leeenze neviem ako to skoncilo.....

BUDICEK! PRISTALI SME V PORIADKU POSADKA K VELITELOM


Ano takto koncia teenagerske sny:D:D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine   Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Anawel Eia, jej sny, depky, uchylky a nic ine
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Anawel mala hviezdicka na ciernej diere

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: Profily-
Prejdi na: