Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 bar Previnilé slasti

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimeUt október 21 2008, 14:03

bar Previnilé slasti BLC_MainBar

*Bol neskorý večer, bar preplnený a Layla nestíhala obsluhovať náročných hostí. Nejakú tú hodinku pred záverečnou tu je vždy rušno. Kate sa objavila vo dverách za barom a opretá o ne sledovala čo sa deje. Baru sa darilo, ľudia sem chodia a strávia tu aj celý večer. Každý pondelok, stredu a piatok tu bývajú aj rozličné zábavné večery so zaujímavým programom, ako napríklad súťaže v pití, či tanečnice, alebo tanečníci. Bar s tak úžasnou návštevnosťou a šteklivým názvom si to dovoliť môže. Kate tešilo, že ľudom sa tu páči a ona na nich dobre zarába. Layla ju zbadala a venovala jej jeden z jej zronených pohľadov. Kate sa pousmiala, zavrela dvere a vybrala sa Layle pomôcť. Druhá barmanka ostala v posteli s chrípkou a Layla jednoducho nestíhala. Aj keď Kate nebola vyučenou čašníčkou, naučila sa tomuto remeslu, keď Previnilé slasti začínali a ona si ešte nemohla výpomoc dovoliť a tak sa o všetko starala sama. Stáli zákazníci ju poznajú. Vlastne ju pozná úplne každý a ľudia sú radi, ak ich obslúži samotná majiteľka baru. No okrem toho, že dokázala byť k ľudom veľmi priateľská, bola známa a hlavne u mužov aj svojou záľubou v sexe. Nestriedala partnerov každú noc, no ani s nikým nezostala príliš dlho. Má rada zmenu a to v každom odbore. Stereotyp by ju unudil k smrti. Takmer vždy sa však s mužmi rozíde v dobrom. Ostanú priateľmi, s ktorými sa možno ešte niekedy na jednu noc, či dve ocitne tak či onak v posteli. Vedela si mužov vychutnávať a vedela, že v nich môže byť prieberčivá. V Previnilých slastiach to nebolo žiadne tajomstvo. Muži viedli témy, ktorý bude jej najnovší úlovok a ženy sliedili na svojich partnerov, či po nej náhodou nehádžu očkom. Kate to všetko vedela a niektorých si vďaka tomu s radosťou doberala.
V dvojici šla práca pri bare rýchlejšie a ľahšie a nejakých desať minút pred zavretím baru sa už ľudia začali pomaly poberať domov. Kate si sadla za barový pult, vzala papiere a začala kontrolovať bežiaci obchod. Vedela, že to už dávno nie je potrebné, obchod beží hladko a všetky čísla sedia. No robí to už en z čistého zvyku a malej roztopašnosti na spomienku, keď bola ešte na úplnom začiatku a musela rátať každú mincu. Bar bol síce stále otvorený a pár ľudí v ňom ešte sedelo a v prítmí sa bavili. Layla sa pomaly chystala na odchod domov a čakala už len na tých posledných, aby potom mohla dať všetko do konečného poriadku. Všade vládol kľud a pohod. S reproduktorov sa tiahla tichá nevtieravá hudba. Väčšina ľudí, čo tu sedeli boli muži, ktorí v sebe stále uchovávali nádej, že dnes možno strávia noc v Katinom byte nad barom. To však ešte nevedeli, že Kate má dnes v pláne ľahnúť do postele úplne sama.*
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePo december 22 2008, 21:22

*Jacobs sa vyrútil zo svojej starej rozheganej skodovky ktoru zaparkoval vedla obrubníka* dobrý večer* pozdravil mladú slečinku avošiel do baru...*
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePo december 22 2008, 21:36

*Práve dorobila svoju prácu, keď do baru vtrhol nejaký chlapík. V rýchlosti sa naňho pozrela a zamračila sa.* Dobrý večer... *Odzdraví ho a preloží si jednu nohu cez druhú. Červené minišaty bez ramienok jej toho skôr viac odkrývali, ako zakrývali. Pozorone si ho obzrie, vôbec nie je na zahodenie. Určite si s ním vedela predstaviť veľa vecí.* Želáte si? *Spýta sa ho so šibalským úsmevom.*
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePo december 22 2008, 21:56

Dvojite mojito*Povedal a uprene sa zahladel na jej nohy.Pomaly presiel pohladom od spodu hore a pochvalne zakyval hlavou.Saty co mala oblecene,ani nemusela mat.Povytiahol si padajuce nohavice,sadol k baru,vybral cigary a zapalil si.Sledoval ako mu pripravuje napoj a obdivoval jej ladne pohyby.*
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePo december 22 2008, 22:02

*Uškrnula sa.* Jasné, hneď to bude... *Povie stále s úškrnkom na perách. Všimla si jeho pohľad, preto sa musela uškŕňať ešte viac. Vstala zo stoličky, obišla bar a začala robiť koktail. Layla už medzičasom odišla, preto to ostalo na nej.* Idete z flámu, alebo sa len na nejaký chystíte? *Spýta sa len tak zo zvedavosti a aby reč nestála. Nevyzeral totižto ako chalan, čo sa len tak túla osamelý po meste, potom príde domov, zapne počítať a po chvíly ide spať.*
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePo december 22 2008, 22:26

Idem z prace a zatial nemam na dnesny vecer ziadne plany*Povedal a vratil jej sibalsky usmev.Zahasil cigaru a poobzeral sa okolo seba.Bar bol uz skoro prazdny o chvilu tam ostanu sami.Znovu si ju premeral pohladom,stala by za hriech,pomyslel si a milo sa na nu usmial*
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePo december 22 2008, 22:36

*Sklopila zrak na koktail vo svojich rukách a slabo sa zachichotala. Položila hotové mojito pred neho a opätovala mu úsmev.* Takže ste sa sem prišli len tak napiť? *Spýta sa a obzrie sa po bare rovnako, ako pred chvíľou aj on.* Môžem vedieť, kde pracujete?
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePo december 22 2008, 22:51

Napit a nabrat inspiraciu,nechce sa mi ist este domov*Povedal a zmurkol na nu.*Mam nudnu pracu,som sukromny detektiv*Povedal a cakal ako zareaguje.Nezvykol to hovorit kazdemu kto sa opytal,ale to dievca ho tak ocarilo ze nevedel klamat.Napil sa mojita poskrabal na zadku a zapalil si dalsiu cigaru*
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimeUt december 23 2008, 13:59

Inšpiráciu na čo? *Spýta sa a z toho nejako v mysli vyprodukuje, že bude asi spisovateľ, alebo niečo také, no tieto myšlienky sa jej rozplynú v okamihu, keď jej prezradí, čo v skutočnosti robí.* Takže súkromný detektív... *Zopakuje pobavene.* Hádam si vás len niekto nenajal, aby ste mi našili nejaký zločin. *Zaškerí sa, pustí všetko, čo má v rukách a zdvihne ich ku hlave.* Okrem pár menších afériek som úplne čistá. *Zasmeje sa.* Oprie sa a nakloní nad bar k nemu.* Nejako veľa fajčíte nemyslíte? *Zvodne sa naňho usmeje.*
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimeUt december 23 2008, 20:48

Inspiraciu na dnesny vecer*Povedal a opatoval jej zvodny usmev*Ale nemusite sa bat,niesom tu sluzobne*zasmial sa a zmurkol na nu.*Mate pravdu,fajcim viac ako je zdrave*Zahasil cigaru a ostatne zahodil do popolnika*Najvyssi cas prestat*Kam sa chystate vy,ked zavriete bar?*Opytal sa a tuzobne pozrel do popolnika*
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimeSt december 24 2008, 10:06

((inak btw...v profile mas funkciu zlodej xD Wink ))

Tak to ste tú inšpiráciu prišli hľadať dosť neskoro. *Uškrnie sa.* Už by som totižto mala mať dávno zatvorené. *Dodá trochu hlasnejšie, aby to počuli aj chlapi vzadu. Bola by najradšej, keby už odišli.* Pri vašej práci sa ani nečudujem, že toľko fajčíte. Nepoznám policajta, či detektíva, čo by nefajčil... *Usmeje sa.* Kam sa chystám keď skončím? *Zopakuje jeho otázku.* No pôjdem hore do môjho bytu a budem spať až do neskorého poobedia. *Povie a všimne si jeho pohľad uprený do popolníka.* Prestať fajčiť z jedného dňa na druhý nie je ľahké...vlastná skúsenosť... *Jej úsmev sa ešte rozšíri.*
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimeSt december 24 2008, 20:32

((btw....Predsa sa sam neudam (ahoj,ja som zlodej) Very Happy ))

Na inspiraciu nieje nikdy neskoro*Zasmeje sa a odpije si z uz skoro prazdneho pohara.Odsunie popolnik dalej od seba*Ja to zvladnem* a uprene sa na nu pozrie*Mate zaujimavy program na dnesnu noc,mozno sa necham inspirovat*Milo sa na nu usmial,dopil posledne zvysky mojita a s usmevom sa opytal*A co teraz,nalejete mi este,alebo ma vyhodite*Cim dlhsie sa na nu pozeral,tym viac sa mu pacila.Mala nadherne oci a zmyselne pery*
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimeŠt december 25 2008, 12:28

(( Citujem: "Nezvykol to hovorit kazdemu kto sa opytal,ale to dievca ho tak ocarilo ze nevedel klamat."
mas to aj v myslienkach, tak ja len preto upozornujem xD ))

Tak to si dosť veríte mladý muž... *Opätuje mu jeho pohľad.* Zdá sa, že ste tu tú inšpiráciu predsalen našli... *Zasmeje sa aj ona a vezme prázdy pohar od mojita. Začne ho umývať.* Myslím, že už je najvyšší čas to tu zatvoriť... *Povie skôr pre mužov vzadu, ako pre neho. Na to sa akoby na jej povel muži zo zadu s mrmlotom postavili a prešli k baru aby mohli zaplatiť. Kate sa neprestávala usmievať a keď muži odišli, podišla k dverám, žamkla ich, no kľúče nechala vo dverách, potom prišla k stolu, pri ktorom sedeli a poodnášala odtiaľ veci.* Tak čo si ešte dáte? *Spýta sa muža s úsmevom, keď sa vráti k baru.*
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePi december 26 2008, 18:59

((Prepac,som si to neuvedomil,som vecny zaciatocnik Very Happy ))

A na co mate chut vy?*Odpovedal otazkou a uprene sa jej zahladel do oci.*
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePi december 26 2008, 20:23

((v pohode, stava sa aj lepsim Smile ))

*Neznášala keď ju nekto dostal do pomikova, tak, ako to teraz urobil aj on obyčajnou otázkou. Kam s tým mieri? A ešte k tomu ten jeho pohľad...
Chvíľu zostala neistá, no potom sa opäť spamätala a zaškerila sa.* Vy ste zákazník. Ja sa mám snažiť vyhovieť vám. *Povie sebavedome.* Tak teda...Čo si ešte dáte?
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePi december 26 2008, 20:35

*Zasmial sa pri pohlade na neisty vyraz na jej tvari.Trval len chvilu,ale stihol si ho vsimnut*Pre zaciatok by sme si mohli zacat tykat,ja som Anders,kamarati ma volaju Andy*Povedal a podal jej ruku.*
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePi december 26 2008, 21:11

*Zasmiala sa.* Ja som Kate, teší ma Andy... *Povie s úsmevom a potrasie mu rukou.* A teraz, keď sme prešli formálnym zoznámením?
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePi december 26 2008, 21:56

Teraz si dame mojito*Povedal a zmyselne sa na nu pozrel.*Na chvilu ma ospravedln,odskocim si na zachod*Presiel rychlym krokom k dveram,otvoril a uz za cesty rozopinal nohavice.Podisiel k pisoaru,zamotali sa mu nohy do nohavic a takmer donho padol.*Do kyblika*zahresil a postavil sa.Konecne vypustil aladina a pozeral ako steka po stenach pisoara.*Fu,to je ale ulava*Zamrmlal ked skoncil a otriasol svoj nastroj lasky.Zapol nohavice,umyl si ruky a so spokojnym usmevom na tvari sa vratil k baru*
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePo december 29 2008, 20:58

Nepiješ nič iné, len mojito? *Spýta sa a potmehúdsky sa usmeje, no to už Andy vstával a chystal sa na toaletu. Za ten čas mu pripravila mojito a sebe naliala fínsku vodku. Po tom len tak z roztopašnosti naliala aj jemu to isté. Chvíľu premýšľala, či ju nezriedi džúsom, no rozhodla sa, že nemá zmysel kaziť jej úžasnú chuť. Obišla bar a sadla si na barovú stoličku tak, aby keď sa Andy vráti, mohli sedieť vedľa seba. Položila ruku na barový pult a podoprela si ňou hlavu. Hlavou jej lietali všelijaké myšlienky z hĺbky jej mysle. Pristihla sa pri tom, ako sa mimovoľne usmieva a v mysli si predstavuje Andyho nahé telo. Musela priznať že je to naozaj pekný a príťažlivý muž. Rozhodne si s ním vedela predstaviť aj iné veci ako len rozhovor. A ak by Andy nebol proti, rozhodne by neváhala meniť plán dnešnej noci. Uvidí, ako sa táto noc vyvinie.Určite sa nebude nikam ponáhľať, rovnako, ako ani nebude len tak pasívne sedieť. Bude sa s ním hrať. Vychutná si ho...
Keď sa Andy vráti späť k baru, pozrie sa mu do očí a usmeje sa naňho.* Tvoje mojito už na teba čaká aj s mojou maličkosťou... *Zaškerí sa naňho.*
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePi január 02 2009, 19:27

Dakujem,si fakt rychla*zasmeje sa a sadne si k nej pri bar.Teraz ked sedela pri nom,si ju mohol lepsie obzriet.Bola nadherna.Nevedel ci to bolo tym alkoholom,ale zacinali sa mu burit hormony.Citil ze su mu nohavice stale uzsie a mal problem to zakrit.Zdvihne pohar co mu naliala a da si ho k nosu*Finska vodka?*Opyta sa a pozrie na Kate*Moj druhy najoblubenejsi napoj hned po mojite*Povie a zmurkne na nu*Na co si pripijeme?
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimeNe január 04 2009, 20:50

Sila zvyku. *Ušknie sa keď si opäť sadne za bar. Stále podopretá rukou si ho prezrie.* Áno, tiež ju mám rada. *Zasmeje sa, keď uhádne, čo mu to vlastne naliala. Vystrie sa a vezme aj svoj pohárik do ruky.* Trebárs na tvoju dnešnú múzu? *Nadvihne spýtavo obočie.*
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimeSt január 07 2009, 14:42

Tak tu uz som myslim nasiel*Zasmeje sa,zmurkne na Kate a vypije svoj poharik do dna.Polozi ho spat na stol a zahladi sa jej do oci.*Si nadherna*Povie a dotkne sa jej ruky*Myslis ze by si mohla svoje plany na vecer prehodnotit?
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimeSo január 17 2009, 16:48

*Veľmi dobre vedela na čo naráža s jeho nájdenou múzou. Takých ako je on už zažila nespočetne veľakrát. V podstate...bol každý muž rovnaký. Všetci muži sú ako malé deti. Tvrdohlaví, ženú sa hlúpo za tým, čo chcú, čo si zaumienia, za svojou obľúbenou hračkou. A keď ju nedostanú, alebo ich tá hračka sklame, urazí, alebo nebodaj poníži, tak urazení odídu a hrajú sa na obeť. Na to najväčšie a najútrapenejšie neviniatko. A ženy sú potom zas a znova tie najväčšie svine, ktoré môžu za skazenie tohto sveta. Muži sú hlúpi, detinskí, ale možno práve preto ich ženy tak zbožňujú. Pretože žena má okrem ostatného aj cit materstva, ktorý ju núti toto mužské, dospelé dieťa milovať.
Rovnako ako aj on, tak aj ona vypila obsah svojho pohárika na jeden dúšok a usmiala sa naňho. No po jeho slovách sa musela usmiať ešte väčšmi. Neuhnula rukou, keď sa jej dotkol. Vôbec nechcela pôsobiť placho, či uzavreto. Jeden kútik sa jej nadvihol vyššie do úškrnu.* Žeby ten alkohol pôsobil už tak rýchlo? *Uškrnie sa naňho a natiahne sa bližšie k nemu. Zahľadí sa mu do očí a úškn z jej pier stále neschádza.* Chceš si dnešnú noc so mnou užívať a to aj napriek tomu, že o mne vôbec nič nevieš... *Povie takmer šepotom a zvedavo nadvihne obočie. Rada sa hrá.*
Návrat hore Goto down
Anders Jacobsson

Anders Jacobsson


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 30.4.3990;25 rokov
Povolanie : Zlodej

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePi január 23 2009, 13:45

*Pozeral sa jej do oci a pochopil,mylne si myslela ze s nou chce spat.Na chvilu ho to zarazilo,ale potom si uvedomil ze od nej ani nemohol nic ine cakat.Vsetky zeny su rovnake,povrchne,zahladene do seba,myslia si ze jedina vec ktora chlapov napadne pri pohlade na ne je sex.Ani na chvilu ju nenapadlo ze by mohol mysliet na nieco ine.Je pravda ze ubranit sa hormonom je niekedy tazke,ale nie kazdy chlap rozmysla bimbasom.Su aj citlivy,milujuci romantici,tuziaci po laske a porozumeni ako on.Chcel sa s nou prejst nocnym mestom a trochu ju spoznat.*
Mal som skor na mysli romanticku prechadzku nocnym mestom.Kusok od baru je pekne miesto,daju sa z tade pozorovat hviezdy.Chodim sa tam odreagovat a uvolnit po praci.*Povie a nesmelo sa usmeje*
Návrat hore Goto down
Kate Fundark

Kate Fundark


Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitimePi január 30 2009, 16:33

*Trochu ju prekvapilo, keď vyvrátil jej pochopenie situácie, no to neznamenalo, že by sa neprestala zabávať. Musela sa premáhať, aby sa nezačala sama nad sebou smiať.* Takže romantická prechádzka nočným mestom? *Spýta sa s potláčaným smiechom a trochu prekvapená.* Asi máš dobrú výdrž, keď ešte chodíš po práci pozorovať hviezdy. *Povie, vyslobodí svoju ruku z pod tej jeho a vystrie sa.* Alebo len nemôžeš spávať? *Potom sa postaví, prejde za bar a umyje poháriky od vodky.* Moc sa mi do tej zimy nechce, ak mám pravdu povedať... *Povie a mierne sa zamračí pri pomyslení na studený zimný vietor.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





bar Previnilé slasti Empty
OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   bar Previnilé slasti Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
bar Previnilé slasti
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: