Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Bar vedľa hlavnej sály

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Bar vedľa hlavnej sály Empty
OdoslaťPredmet: Bar vedľa hlavnej sály   Bar vedľa hlavnej sály Icon_minitimePi december 12 2008, 21:29

Ak by ste chceli trochu uvoľnenejšiu atmosféru, hneď vedľa hlavnej sály nájdete bar.Bar vedľa hlavnej sály Bar
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Bar vedľa hlavnej sály Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar vedľa hlavnej sály   Bar vedľa hlavnej sály Icon_minitimeSo január 24 2009, 21:11

*Zdvihla hlavu a pozrela na ženu ktorá stála vedla nej a pýtala si to isté. V tej chvíli ani nevedela či dotyčnu pozná alebo nie. Jordan ju tak vyviedol z miery že ani nedokázala normalne rozmýšlat, len rýchlo preglgla pohárik tequili a zapila to tonicom* velmi zlý večer *odpovie a caka kým si barman pohne a nalejem im obidvom do pohárikov* ale ani ty nevyzeráš nejak štastne *zdvihne pohárik a ten druhý jej podá* vo všetkých problémoch vybaju vačsinou chlapi, tak teda nazdravie mužom *povie s miernym uškrnom a preglgne celý pohárik naraz*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Bar vedľa hlavnej sály Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar vedľa hlavnej sály   Bar vedľa hlavnej sály Icon_minitimeSo január 24 2009, 21:15

*žena viditeľne tiež bola v takej istej nálade, v tej chvíli jej bolo jedno či sa baví s bezdomovcom alebo keby aj so samotným princom. Osud sa s každým kruto zahráva a nikto nechápre prečo sa to tak deje. Mohli si položiť otázku prečo sa stalo toto a toto, no dostali by odpoved? jasné že nie, bolo to zbytočné* tiež zlý večer* odvetila a chytila do ruky pohárik* presne si t ovystihla, problemom su vždy muži..tak teda na ich pevné zdravie...nech nám môžu komplikovať životy aj nadalej* a hodila do seba celý pohárik. Nebola zvyknutá piť, trošku ju zatackalo, no iba kývla na barmana, nech im ešte naleje*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Bar vedľa hlavnej sály Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar vedľa hlavnej sály   Bar vedľa hlavnej sály Icon_minitimePo január 26 2009, 20:35

*Barman sledoval obe ženy a vedel že čo nevidiet budu v inom stave v akom sa doteraz nachádzali. Bol však platený za nalievanie alkoholu a to presne aj robil, a tak bez slova znova a znova nalieval obom ženám všetko čo len chceli. Torry sa pomaly začat krutit hlava no nič si s toho nerobila len pokračovala s pitim* na mužov ... sa už .. kašlem .. už nikdy ..nechem nijakeho ..vidiet * pravdaže všetko hovorila pod vplyvom alkoholu a tak jej chvílu trvalo kým dopovedala všetký slová* som T .. *začala sa smiat lebo už ani nedokazala pomaly vyslovit svoje vlastne meno* som Torry *odpije si a pozrie na ženu* a prepač .. že ma spoznávaš akurat v takejto chvíli *usmeje sa a pozrie smerom do sály s poharikom v ruke*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Bar vedľa hlavnej sály Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar vedľa hlavnej sály   Bar vedľa hlavnej sály Icon_minitimePo január 26 2009, 20:55

*Bolo jej jedno čo si môžu myslieť ludia navôkol nej, teraz sa mienila opiť, najlepšie tak aby si na další den necítila hlavu a tak nemala čas premýšľať nad tým čo sa udialo, čo videla alebo nevidela, či to bol chris hla či nebol. A to chcela isť za eliotom. no čo by si ten pomyslel keby ju vidí v takomto veľmi milom stave* no to ja tvrdiť nebudem, lebo viem že by som to porušila* pokrútila hlavou sama nad sebou* ja som Alex a soom rada že si v takomto stave...aspon sa necítim ako trubka* štngla si s nou a naliala si dalši poharik, aj ked to už bolo na nu vela. skoro spadla z barovej stoličky, našťastie sa zachytila*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Bar vedľa hlavnej sály Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar vedľa hlavnej sály   Bar vedľa hlavnej sály Icon_minitimePo január 26 2009, 21:08

*Usmiala sa ked jej povedala svoje meno, ktore si zrejme aj tak na druhy den nebude pamatat lebo sa chysta tak opit aby si vobec nič nepamatala, a už vobec nie to že sa Jordan vratil s natáčania* nestačia mi už tie male poháriky daj sem dve flaše vodky a chod nalievat inam *povie barmanovi ktorý na jej rozkaz predloží pred každu flašu vodky a vzdiali sa od nich dalej* tak čo moja, čo je v tebe? hm? *pozrie na Alex pričom si otvára flašku a mrmle si popod nos* dnes sme tu len ja a ty flaštička moja *ked ju otvori nečaka na Alex ale hned s nej začne pit akoby to bola len obyčajna čistá voda* hm .. chutí tak skvele, človek by povedal že je to čistá voda, no len ju ochutnaj *povie Alex a kývne hlavou aby si otvorila svoju flasu pričom cucká s tej svojej*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Bar vedľa hlavnej sály Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar vedľa hlavnej sály   Bar vedľa hlavnej sály Icon_minitimePo január 26 2009, 21:16

*Sleduje čo Torry robi, aj ked jej už ani alkohol netreba. nechce skončiť na nejakom vyplachu žaludka alebo kde, radšej by ssa terez išla vyblazniť dakam von do snehu alebo tancovať. ano tancovať by chcela...poriadne....vyblázniť sa a dlabať na každého kto by skúsil hodiť pohoršený pohľad alebo niečo podobné. Je to jej vec, aj ked jej zamestnávateľ asi nebude mať radosť. no čo už, život je pes, treba si ho užiť kym sa da* čo tu po flašiach, namaš chuť sa isť vyblazniť pred touto užasnou smotankou?* spýta sa jej pokojne, aj ked ma energie za piatich* ja mam neuveriteľnu chuť sa vyblazniť...najprv tam a potom dakde v snehu...* povie zasnene a podoprie si hlavu o ruku*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Sponsored content





Bar vedľa hlavnej sály Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar vedľa hlavnej sály   Bar vedľa hlavnej sály Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Bar vedľa hlavnej sály
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: