Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Otázky a odpovede...

Goto down 
+14
Dreena Thall
Nobodys Home
Yuki Yamihoshi
Anoella
Szania Lanchestrova
Eliot Rower
Adrasteia Nyx Aneurin
Amacaraka Morgen
Amyna
Caffeé Latte
Admin
Shiroi Yagami
Tiannia
Alexandra Ling Xiaoyu
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimePi január 08 2010, 19:38

tam ssa pišu tvoje narodeniny, do kolonky vymysleny datum patria narodky postavy Smile
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimePi január 08 2010, 19:47

vrela vdaka..Smile
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 09 2010, 18:32

mozem nejako zmenit svoj profil? skusala som to ale nejde mi tam nic napisat.neviem ci som len sprosta alebo to vazne nejde..Smile
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 09 2010, 19:03

Čo ti nešlo zmeniť?
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 09 2010, 20:01

ako mam svoj profil..tak pod obrazkom a pod vekom rasou atd, tam si mozem dat este nejaky obrazok a mam tam tabulku vedla ktorej je napisane profil:...
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 09 2010, 20:03

Už viem čo myslíš Smile Ono ten profil sa da vypisať, len myslim že ti to musim aktivovať. Je možne že som to blokla, priznávam, neviem. My si totiž vytvárame profily inde, chod kuknúť do RPG a dole je take že Profily. tam si založíš tému a profil vložíš tam.

Tam kde si kukala si môžeš dopísať do Komentáre nejaké základné veci ako napr. či je tvoja postava vydatá, ma deti, čo má rada a tak Smile
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 09 2010, 20:40

vdaka.Smile
Návrat hore Goto down
Einyleen Nentysen




Female
Počet príspevkov : 41
Rasa : Člověk
Vek postavy : 11 let

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimePi september 17 2010, 19:08

Ahoj. Dlouho jsem tu nebyla. Chtěla bych zase začít hrát, ale už ne s touto postavou. Mohla bych si udělat novou? Nebo to není možné?
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimePi september 17 2010, 19:34

Ak chceš, napíš mi meno a ja ti to zmením, nech zbytočne nevytváraš novú postavu a táto tu nestojí Smile
Návrat hore Goto down
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 04 2011, 19:38

Administrátor ;D prečo mi pri novej registrácii vyhadzuje hlášku " Sorry, you cannot suscribe on this forum. Please contact the administrator." ? To isté sa dialo aj pred tým a musela ma sem regnúť teta Yuki ;D
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 04 2011, 23:34

Very Happy Very Happy dobrá otázka Very Happy škoda že ti neviem odpovedať. Nijaka ip nie je blokovana aby to robilo konkretnym osobam a inym nie ani nič ine tam nie je nadstavene, takže ti naozaj neviem odpovedať. Ešte to skusim pozreiť v administrative, ale asi vela nezmôžem. Question
Návrat hore Goto down
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 04 2011, 23:50

;D Ja som si najprv myslela,že to je e-mailovou adresou. Vyskúšala som 3 a nič ;D...Potom, že prehliadačom ale ani to nepomohlo;D. Fakt nerozumiem ;D Táto stránka ma proti mne čosi osobné ;D Cítim to . Very Happy
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSt január 05 2011, 12:04

Very Happy Very Happy no včera som to hladala, ale neprišla som nato v čom je zadrhel Very Happy viem že už to niekomu robilo a tiež som potom registraciu riešila ja Very Happy
Cítiš to? Very Happy ja to necítim Very Happy nevadi, si tu Very Happy porazila si to Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeŠt január 06 2011, 20:39

Admin! Vymaž Jacka Harknessa Very Happy vy to neviete, skúsim to ja Very Happy (A)
registrujem si vlastné prekvapenie Very Happy to je milé Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeŠt január 06 2011, 20:55

Už to ide Very Happy ja koza som tam asi dala zle heslo Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeŠt január 06 2011, 21:57

hovorím, že to neviete Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Sierra They Lee

Sierra They Lee


Female
Počet príspevkov : 179
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20
Povolanie : Zlodejka

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 08 2011, 09:18

Inak aj mňa musela regnúť teta Yuki, lebo mi tie slová ktroým nerozumiem vypisovalo. Very Happy
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 08 2011, 10:09

No ja o tom probleme viem, sama som tak už registrovala niekoho, no neviem tú závadu odstrániť. Preto je tam v registracii aj môj mail pre istotu Smile
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 08 2011, 10:47

do tretice....
hovorím, že to neviete :DDDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Jack Harkness

Jack Harkness


Male
Počet príspevkov : 5
Rasa : človek
Vek postavy : 43
Povolanie : Kapitán

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 08 2011, 18:12

Mariana je "zaklínač Gyra" ;D
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 08 2011, 20:53

kapitán Harkness, pri vás budem zaklínačka čohokoľvek Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Sponsored content





Otázky a odpovede... - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázky a odpovede...   Otázky a odpovede... - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Otázky a odpovede...
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: