Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Klubovňa (všeobecný pokec)

Goto down 
+40
Krea Nhi'Arrei
Remyane
Thenayre Ross
Olivia Pangiote
Leffay Nero D´boa
Zoyana Zorg
Wargan Nathrin
Ayela Miraell
Sierra They Lee
Niryai Diska'ha Moaite
Alexander Axel Carpenter
Noxie Deondra M. Courtney
Dreena Thall
Nobodys Home
Pomocník
Kate Sanchez
Szania Lanchestrova
Kazuo Yakusoku
Torry Landon
Ryan Lombardi
Eliot Rower
Anoella
Sephirot Kazuma
Lyra Vonte
Anawel Eia
Amyna
Miyu Katsuki
Raito Yagami
Cassian Scrad
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Admin
Vergill Valentine
Shiroi Yagami
Viktor de Cruer
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Chris Deniel Shered
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
44 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
AutorSpráva
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePi august 15 2008, 17:34

jezis...tak tam mi brutalne pripominaju tu skupinu na "L" v ktorej bol isty cas aj Juka....vies, ta co v jednom videu Juka paril tych plysakov...a co maju toho divneho spevaka, co si nanho hovorila, ze ma hormonalnu poruchu xD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeSo august 16 2008, 07:14

http://aktualne.centrum.sk/domov/regiony/clanek.phtml?id=1163208
citácia :
Búrka strhávala strechy a padali stromy

V Trenčianskom kraji búrka v noci strhávala strechy, padali stromy, billboardy, poškodilo sa i elektrické vedenie a niektorým obyvateľom zostala v záhradách iba blatová spúšť.

V Trenčíne na sídlisku Noviny strhlo viacero striech v radovej zástavbe rodinných domov. Bez strechy nad hlavou zostalo v daždivom počasí viacero obyvateľov.

"Lietajúce" strechy poškodili i ďalšie domy. "Strecha k nám preletela asi 300 metrov od susedov, cez átriové domy a porozbíjala nám okná. Okrem toho nám poškodilo aj zateplenú stenu," povedala obyvateľka poškodeného domu na Puškinovej ulici Mária Koprivňanská.


"Skoro ma to zabilo, pretože strecha letela a ja som spala v spálni. Garniža a všetko sklo letelo dovnútra. Som úplne mimo a celá sa trasiem," dodala nešťastná Trenčanka.

na Novinach byvame... kks, to bolo strasne, celu noc som nespala lebo v priebehu 3sekund ste tu mohli vidiet 5 bleskov a toto bolo od pol jednej do druhej rano a o hodinu znova. Kupelnu nam kompletne vytopilo, strechu som este nevidela, ale staci pohlad z okna a vidim tri znicene strechy a dva zlomene stromy len na nasej ulici.
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePo august 18 2008, 22:49

deticky a lasky moje...
tak zajtra skoro rano odchadzam na desat dni do Grecka a ja sa stale s tym nedokazem zmierit (proste tam nechcem ist a just...)...ak sa sem uz rano nedostanem, tak by som sa chcela so vsetkymi rozlucit...a hlavne so segriskou, s ktorou som akosi nemala moznost sa vobec rozlucit...
majte sa mi tu teda krasne, uzivajte si tych uchylacin (ved mi vieme, ze?) a tragedii aj za mna aaa...posluchajte mamu Alex xDDD a nerobte zbytocny bordel, nech v tom nemam este vacsi chaos ako mam stale po prichode z Lubochne xDDD
paaaaa * boku no kisu*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePo august 18 2008, 22:54

KYAAAAAAAAAAAAAAAH *Rebelant a Agent Provocateur* Ja nikoho poslúchať nebudem! ><""""

Každopádne prajem peknú dovolenku. Shir má totižto na starosti jednu babu (vid. môj blog) a k tomu si užíva nového Death notu a balíčku z Mangashopu :3
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeSt august 20 2008, 20:00

ahoj lasky moje najmilovanejsie...hlasim sa vam z Grecka a ani sama neviem, kde presne sa nachadzam, ale je tu pekne, trochu nuda...sami uchyl atd tad...som na webe a pracuje tu slovak, pekny chalan a podobasa na toho z Prison Breaku....sorry za pravopis, ale je tu grecka klavesnica a ja rukopis neznaju xD

balil ma tu nejaky Kosovcan...blondak modrooky, ale kedzenevedel po anglicky, tak mal smolu chlapec xD

aaaa....ten chalan mi prave dovolil zostat kolko len chcem muhehehe...aleviete, zas nebudem drza a necham pristup aj brachovi a kamaratke...

majte sa mi tu krasnucko zlaticka a budte dobrucke...s.pominajte na mna len v dobrom....aaaa ked si sem donesiem USB a odfotim to, ze meno Thomas mi je naozaj asi sudene, tak sem este nabehnem a dam fotky xD
tak teda papaaaaaaaa....
vasa vecna zavyslacka Yuki xDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeNe august 24 2008, 17:38

juh jaaaaaa by som sa taaak hrala...
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePo september 01 2008, 20:29

ludia... predpokladam, ze hravate hry.. aj ked ste boli mali hravali ste ich.. zna tu niekto tu detsku hru lion king [levi kral (v preklade Very Happy) ] ? bo opat som sa k nej vratila-cca po 10 rokoch.. a zistila som ze OPAT neviem prejst jednu pasaz v nej... :-cry-:
Návrat hore Goto down
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePo september 01 2008, 20:35

jaaa som to hravala Very Happy kym este fungoval nas stary pocitac..
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePo september 01 2008, 20:37

a prešla si to cele?? :-/ bo ja uz odkedy som to prvykrat hrala som nemohla tu jednu cast prejst... a teraz so snubencom sa to snazime prejst, ale stale to nejde Very Happy
Návrat hore Goto down
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePo september 01 2008, 20:39

jj, presla Smile) a ktoru cast myslis?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePo september 01 2008, 20:41

ten druhy level.. kde mas tie opicky na stromoch... tam je jedna cast.. kde mas len jednu ruzovu opicku.. modre ta k nej nehodia, ale hodia ta na zem.. a nijako to nepomoze opicku otocit :-/
Návrat hore Goto down
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePo september 01 2008, 20:43

jaaaj, asi viem.. tam niekde na strome by mal byt taky chrobak, ktoreho musis predtym zobrat. viem, ze sa tam potom dvakrat museli otacat nosorozci, ale neisom si uplne ista v akom poradi.. ak chces, zajtra sa skusim spytat brachu, na toto ma lepsiu pamat Very Happy
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePo september 01 2008, 20:46

no... ten chrobak o ktorom hovoris, je na tom strome kde su dve ruzove opice.. ale k tej druhej sa nemozem ani za svet dostat.. bo je vysoko a ja neviem.. proste sa mi tam neda vyskocit.. keby som ju otocila vyslo by to... a tie nosorozce sa preboha ao otacaju? Very Happy oka... budem rada ked sa opytas.. bo som normalne zmorena Very Happy hhh
Návrat hore Goto down
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeSt september 03 2008, 17:21

okey, takze s bratom sme sa zhodli, ze najskor treba preskakat cez tie dreva na druhu stranu. tam otocit opicku, cez nosorozca sa nechat poslat naspat. na tom prvom ostrove, ci co to je, sa potom nechas znovu vyhodit (tam sa tiez nejak vymienali opice, ale netusim ako sa to kombinovalo) ony by ta mali poslat na druhy ostrov a nasledne odtial zase naspat po toho chrobaka. ked uz ho mas, v tej istej casti sa znovu otacala opica a nejak ta to potom prehadzuje, az skoncis za tou zirafou uplne napravo...

ehm, asi je to divne napisane Very Happy ospravedlnujem sa, ale dnesny den ma kompletne odprasil..
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeŠt september 04 2008, 11:26

no.. skusim.. ale nevem ci to pojde... sak ufidime.... zatim dakujem Very Happy
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeSo september 13 2008, 11:31

Miyu ono to nejde Sad
Návrat hore Goto down
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeSo september 13 2008, 12:47

ah Sad
taak, skusim tu hru niekde stiahnut a pozriet to Smile alebo vykopem z pivnice nas stary pocitac, ak ho nahodou este niekto neodniesol prec.
len zajtra rano o siestej odchadzam do londyna a odtial nasledne do pariza, takze ak nevadi, bude to az niekedy o tyzden..
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimePo september 15 2008, 11:16

to je v pohode.... jeby si to nemohla najst, poslem ti stranku s tym kde sa to da stiahnut... Smile inac pkne si uzi svoj vylet Smile
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeUt september 16 2008, 13:43

Yuki, nefunguje ti meebo xDDD
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeŠt september 18 2008, 05:15

jo, jo...na to som prisla aj sama xD
inak, pozdravuje vas vsetkych Miyu Smile
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeŠt september 18 2008, 22:15

heh poznate tuto stranku? ja som tam uz par ludi pochovala....pomaha to na pokoj na dusi:D
http://hrbitov.cz/
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeUt september 23 2008, 11:05

Torry tam už stihla pochovať dve osoby Very Happy a nas sa chysta dať na psychiatiru Very Happy

Inak som prave na hodine cvičnej, tak som hlbko zaneprazdnena Very Happy kedže profka nás vymáka ako sme chceli zdúchnuť. Viete čo je nevýhoda týchto notebookov? vidíme si navzájom do PC a je to nepríjemné, ked viete že niekto zíza do vášho monitora. Práve sa ma spýtala vedlasediaca /z vedlajšej triedy/ "ty sa asi rada hárš...no tak čo už...ked tu kukám travian, sims, gyro a neviem ake kravinky Very Happy
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeNe september 28 2008, 20:14

Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Sephirot Kazuma

Sephirot Kazuma


Male
Počet príspevkov : 18
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : vek 22, 21.2 3994
Povolanie : Agent

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeNe september 28 2008, 20:59

ahoj ja som vas novi clen =))
dufam ze si budeme rozumiet
prave meno je Peter Pavlik
ale volaju ma Pietro
Ludia ja kim sa rozbehnem bude to trosku trvat ale verim ze najdem ku vam cestu
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitimeNe september 28 2008, 21:10

...amen! xD
vitaj, vitaj Very Happy
SEPHIROT...SEPHIROT!!! xDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Sponsored content





Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 19 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Klubovňa (všeobecný pokec)
Návrat hore 
Strana 19 z 34Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: Voľné témy...-
Prejdi na: