Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Sieň

Goto down 
+2
Viktor de Cruer
Admin
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 09:43

*chvíľu počúva ten ich hlúpy rozhovor a potom do nich ostro skočí*no šak vy a zamilovať sa? neviem ktorá žena by bola schopná milovať také zviera ako ste vy. za to že vy ani netušíte čo to slovo "láska" naozaj je si môžete sám. dúfam však že pre lásku budete trpieť. raz sa každý zamiluje aj VY, no do vás sa nezamiluje nik a potom uvidíte tú bolesť!
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 09:44

Presne tak, milá Alex. Pán Viktor má pravdu. Prejavenie afektu je nepripustiteľné. Muži dávajú nám to čo potrebujeme a my im. Je to obojstranné. Sme si jednoducho kvit. Uvedomujete si, že ak by ste neprejavili city, tak by to bolo ľahšie. A aj keby ste sa vzpierali, my si nájdeme dôvod, pre ktorý by ste splnili to, čo od Vás žiadame. Zvážte to. Ak ho naozaj tak milujete, tak ho ochráňte tým, že sa vydáte. *Dodá príjemným hlasom k Viktorovým slovám.* Vidíte, ja som len človek, nižšia bytosť od Vás a dokonca aj ja som sa vedela zbaviť citov. Nie, nie je to neľudské, je to skôr rozumné. Prekážky sa musia eliminovať.

Omyl, slečna. Ste na omyle. Viktor je obklopený len rozumnými ľuďmi. Fatálne chyby nie sú na pláne. Svoje rečičky si môžete nechať, lebo pravda je len jedna.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 09:49

*pozrie na nu chladne svojimi hnedými očami*poznala som jedného muža ktorý tvrdil že láska je omyl. vyrazstala som tam, kde sa city neprejavovali, žila som tak, že ani okolo mňa nemohla prejsť láska. zmenil to však jeden pre vás "osudový" okamih, ked som na týžden opustila koplex. aj Viktor sa zamiluje, tomu verte. srdcu nemôžete rozkázať. kým nemilujete tak si môžete hovoriť že vy to dokážete, nepodľahnúť srdcu, no ked to príde tak to pochopíte. raz som sa riadila rozumom a nie srdcom a skončila som tu. keby som vtedy urobila čo som chcela, tak by som už bola vydatá a žila na farme a my by sme sanikdy nestretli*povie chladne a zovire bledé pery*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 09:57

Narozdiel od Vás Viktor nie je takej slabej povahy, aby urobil takúto chybu. Ja možno áno, pretože som predsalen človek, ale to radšej umriem, než to všetko prežívať. A kvôli čomu? Kvôli jednej osobe? To sa ani neoplatí. Ste na omyle. Ak by ste nemilovali, mohli ste žiť v celku pokojný život a neprežívať intergalaktické dobrodružstvá. Všetci by boli v podstate spokojní. Už viete, čo to všetko spôsobilo? *Jej slová ňou ani o centimeter nepohli. Teraz sa však k nej mierne priklonila, aby zdôraznila svoju reč, ktorú doplnila širokým sladkým úsmevom.*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:00

a načo máte potom srdce?*spýta sa jej chladne*nie vy nieste človek, ste ako oni, chladná a myslíte si že srdce máte ako zbytočnú súčasť svojho tela.*vyprskne na nu*nedivím sa že vám to tu vymiera a musia unášať ľudí zo zeme aby ste mali nejakú populáciu. ak nemáte city, nemáte deti a vymierate....
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:05

*Zachichoce sa nad jej slovami, pretože ju to naozaj pobavilo.* V podstate - s tým srdcom máte pravdu. Každý je to, za čo sa považuje. Nikdy nebudem môcť byť ako oni, dokonalosť človek totižto dosiahnuť nedokáže. Čo sa týka populácie... Drahá, naozaj si myslíte, že necháme vymrieť ľudstvo? To nie, to určite nie. Potomkov vychováme na svoj obraz, aby sme potom mohli predať štafetu. Na budúcnosť myslíme, o to sa Vy nebojte. *Opäť za pobavene zasmeje. Naozaj si myslela, že keď sa ľudia nemilujú, nemyslia na budúcnosť a na nové šachové figúrky, ktoré sa pridajú do hry tým, že sa splodia deti a uzatvoria manželstvá, aj keď sa tam vlastne nenachádzajú žiadne city? Hlúpe...*


Naposledy upravil dňa So december 22 2007, 10:09, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:08

toto mi príde hlúpe.mať dieťa a nemilovať to dieťa?*povie namrzene*a áno, vymierate. preto musíte unášať ľudí zo zeme. a nevravte že nie. celý život som žila v komplexe kde si týchto ľudí cvičili a učili ich aby boli ako mimozenšťania. no v ľudoch sa city potlačiť nedajú. ja som človek ktorého tu odchovali od malička a aj tak city mám a pritom som ich potláčala sedemnásť rokov!
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:09

((Počkám na Viktorove vyjadrenie Smile ))
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:13

/ja som sa do toho nechcel miešať Very Happy nech sa zabavíte Very Happy/

*chvíľu počúva hádku dvoch žien a nálada sa mu ešte zvihne. úbohý názor ženy ktorá miluje ho pobavila, no bol čas sa znovu zapojiť*Alexandra, viete prečo ste tu? prečo sa máte vydať? práve kvoli srdcu. zabijak ktorý sa zamiloval, to je dôvod prečo ste tu. hlúpy cit vás sem doviedol
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:18

další príklad muža ktorý nemal city*povie chladne, aj ked tento príklad ju netešil*máte pravdu, vydám sa za neho, ak mu stačí žena, ktorá s ním ledva prehovorí, večer urobí čo od nej bude chcieť a inak to bude iba živá mrtvola, ktorá tu bude chodiť a hľadieť von oknom. no nech už sa aj vidám, verte, ja nájdme spôsob ako ujsť
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:18

(( V pohode, ale nerada nechávam niekoho nezapojeného, blbý pocit ^_^ ))

*Prikývne na súhlas s oprie sa o chladnú stenu siene.* A teraz kvôli tomuto citu, chudáčik úbohy, môže zomrieť. Nie, nie my budeme mať krv na rukách, ale Vy, pretože Vy ste mali možnosť ho zachrániť a neurobili ste to. Ak si myslíte, že ujdete, nedokážete to. Ak chcete byť hrdá a zabiť sa, zomrie aj on. Buďte rozumná. Realita je krutá, ak ste si už určite stihli všimnúť. Dnes, v tejto dobe, musíme zhodnotiť každý krok, ktorý spravíme. Aj keď je to len ten najmenší. Aj najmenšia tehla, ktorá sa vyberie zo stavby, ju môže celú zbúrať. Isto to chápete.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:25

pravdaže to chápem. ako vravím vidám sa, budem poslušná, no pravdaže nenechám to len tak. pred oltár predstúpim iba ak mi zaručíte že Chrisa pustíte*povie a nemieni o tejto požiadavke diskutovať*ak ho nepustíte tak radšej obetujem naše životy. nenechám ho žiť zavretého vo vaznici*povie a myslí to smrteľne vážne*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:27

ale pravdaže, on pôjde preč. hádam si nemyslíte že ho tu mienim živiť. pustím ho preč, nech ide kam chce. no ak ho skúsite kontaktovať po odchode, alebo za ním ujsť, tak ZOMRIE. on dostane tie isté informácie, nesmiete sa kontaktovať, inak ho neoobmedzíme. nepotrebujem vraždiť ked sa dá dohondúť inak. no podmienky sú podmienky. svadba a už nikdy ho nevidieť, to je to čo musíte urobiť aby bol slobodný*povie chladným tonom a pošrabe sa vo vlasoch*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:30

/musím ísť, zatiaľ pa, prídem hádam večer, alebo možno aj skôr. len ma oco volá.../
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:33

Som rada, že ste sa rozhodli takto, no nezabúdajte na tie podmienky. Ak to porušíte, ja budem tá, ktorá Vám zaručí jeho smrť. Vidíte, dá sa aj rozumne dohodnúť. A ani to nebolelo... *Postaví sa na vlastné nohy a urobí pár krokov vpred hľadiac na Viktora. Čaká na ďalšie rozkazy, ktoré má splniť. Je vcelku spokojná s tým, ako to vyšlo.*

((Papa Smile))
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 10:39

*bolelo. žena ani nevedela ako ju bololo toto rozhodnutie. nobolo by jej horišie keby ho odsúdila na smrť. to by neprežila*

/ok pa pa/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 19:20

/som tu pol dna nebol a čo sa tu nedeje Very Happy, nový image je super/

*mlčky stojí a v hlave mu víria dalšie plány*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 19:23

(( Som rada, že sa ľúbi, snažili sme sa Smile ))

*Ťaživé, ba až nepríjemné ticho vznášajúce sa vo vzduchu sa zakusáva do jej mysle ako divoký dravec požierajúci schopnosť akýchkoľvek myšlienok.* Kedy by sa mal uskutočniť sňatok? *Obráti sa na Viktora.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 19:25

najprv pán Morgan musí urobiť svoju prácičku. až potom dodržím ja svoju časť dohody, teda sem doviedim doktorku. do vtedy máme ešte času dosť, kým pán morgen spraví čo má, to bude ešte pár dní trvať.*povie zamyslene*pôjdeme ešte pred tým na gyro, vysadiť pán Shereda. pôjdeš s nami Shiroi?
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 19:27

*preruší ich, pretože má ešte pár otázok*nerada ruším*povie ironicky*mám ale ešte dve otázky. zákaz stretávania sa týka len Chrisa, alebo sa nesmiem priblížiť ani k ostatným priateľom?*položí prvú otázku*a ešte, uvídim posledný krát Chrisa?
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 19:34

S radosťou sa pridám, ak Vám moja spoločnosť nebude prekážať. *Na perách sa jej zjaví jemný úsmev, no vtedy začuje hlas Alex. Je v ňom cítiť agóniu. Toto ju donúti sa v duchu uškrnúť a obrátiť sa späť na Viktora, čakajúc na odpoveď.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 19:34

*chvíľu premýšľa a napokon dospeje k záveru že sa nič nestane ked sa rozlúčia. dopraje im ten komfort, bude tak milosrdný. pozrie na Shiroi a potom odpovie ešte doktorke*môžete sa s ním rozlúčiť počas cesty, pretože pôjdete s nami na výlet. nech sa ešte zabavíte. ved ak by ste utiekli tak Shered zomrie, tak načo sa báť. no a k priateľom, to sa dohodnite potom s pánom Morganom
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 19:51

*je prekvapená že ju chce vziať so sebou, no tak trochu ju to poteší. aspon na krátky okamih znovu bude vonku*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 19:59

(( Som mimo, aký je plán? Very Happy ))
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 22 2007, 20:04

/pojde sa na zem, omrknuť melian...čo sa robi...a popri tom vyložime tam aj chrisa. ty, alex a ja pojdeme tam Very Happy/
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sieň - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sieň   Sieň - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sieň
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Enesian-
Prejdi na: