Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vesmírna loď

Goto down 
+10
Melian Smang Fu
Kiara
Anoella
Admin
Thomas Lerm
Raito Yagami
Yuki Yamihoshi
Cassian Scrad
Shiroi Yagami
Tessa Scrad
14 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 18:50

(( Inu, kto ide teraz u nás? ))
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 18:54

A ja som si myslel že vas tam ucia len same nepodstatne hluposti a nic do zivota.* zachechtal sa pricom vyraz na jeho tavri daval dost jasne najavo ako to myslí.* Zlakli ste sa? To znamena, že vam na mne zalezi? O aka to cest...alebo sa skor zlakli toho, že by vas už potom nemal kto odviezt domov?* zatvaril sa zmucene akoby mu pukalo srdce aj ked kutikmu ust mu posklbavalo.* A...* zatiahol pomaly*...ja už predsa nie som pre vas len taky obycajny cudzi chlap, o ktorom nic neviete. Nehovorí sa že bozky hovoria za vsetko?
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 18:55

/ myslím že ty lol! /
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:01

vystihli ste to*odpovedala mu*nemal by ma kto zaviesť domov, takže radšej vas treba mať pri živote*odpovedala a uškrnula sa. tomu chlapovi ani zdaleka nič nebolo, namiesto toho si z nej mienil robiť srandu*a ktomu čo tu robíte? nemali ste mať náhodou rande?*ako sa hovorilo, najlepšia obrana je útok a tak sa nemienila jeho narážkami zmiasť*chcete proti mne zneužívať môj podnapitá stav? a ktomu nijaké bozky ale bozk pán kapitán*uškrnula sa.*to sa už nebude opakovať, to si môžete zapísať za uši*zaškerila sa ešte viac.*ďalší bozk už nečakajte...nechceme predsa aby vaša priateľka žiarlila*povedala a už trhalo aj jej kútikmi a hrozilo že sa začne smiať*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:04

(( Do frasa lol! Dobre, dohrám Warcraft a odpíšem lol! ))
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:18

O svoj lubostny zivot sa postaram sam ak dovolite. Ak budem potrebovat nejaku radu slubujem, že budete prva, za ktorou pribehnem so svojim problemom. Dovtedy rieste spory medzi svojimi babikami.* anjelsky sa usmial a vstal no urbil to asi prirychlo pretože sa mu na chvilu zatocila hlava a on si musel sadnut na Tessinu postel. Chytil si ju do dlaní a pomedzi prsty mu zacal stekat mensi pramienok krvi. Prekvapene sa pozrel na svoje ruky akoby ich videl po prvykrat v zivote a ticho zapískal.* Zrejme to bude vacsia rana než som si myslel...a to som chcel skontrolovat len male mierumilovne dievcatko.* hovoril akoby sam pre seba no pritom velmi dobre vedel že ho Tessa pocuje.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:26

ale ale...hádam som len nezasiahla citlivé miesto*zaškerila sa po jeho reakcii. snažil sa ju vytočiť tým že z nej bude robiť decko ktoré sa hrá s babikami, no to sa mu ani zdaleka nedarilo. dobre vedela že je to len obranný manéver, ktorým chcel odbočiť od jej slov. jasným dôkazom toho bolo aj to že sa prudko postavil. ked sa mu však zatočila hlava a sadol si, prekapene sa postavila*to viete, aj mierumilovné dievčatká majú silu*odpovedala mu a vošla du kupeľne. namočila uterák do vody a vrátila sa k nemu. bez toho aby jej stihol brániť mu priložila uterák k rane a sadla si na posteľ.*keby ste tu nešramotili a nestrašili ma tak by sa to vôbec nestalo*zaškerila sa*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:36

Ó takže teraz je to moja vina ak sa nemylim? Tesse Tessa hovoril som vam predsa, že vas pridem skontrolovať ak ste na to už zabudli.* Ked sa k nemu vratila z kupelne a prilozila mu na ranu mokry uterak zatvaril sa akoby bol ťažko zraneny a nie iba lahko porezany. Rany na hlave vždy dost krvacali a tak to bolo aj v tomto prípade. Sykol od bolesti hoci to vsetko len tak trochu predstieral aby v Tessinych ociach vyzeral co najzubozenejsie a vyvolal v nej vycitky svedomia.* Trochu jemnejsie vy mierumilovne žieňa nie som z ocele ak ste si to nevsimli.* natiahol ruku k uteraku pricom sa nechtiac zlahka dotkol Tessinych prstov. * Dnes mam už od vas pamiatok viac nez dost. Obavam sa že tu dalsiu by som nemusel prezit.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:44

Nepovedala som že je to vaša vina*odvetila pokojne*mali ste pred sebou bielu plachtu či čo ste to držali, tak ako som mala vedieť že ste to vy?*spýtala sa, no ak v nej chcel tými rečami vyvolať výčitky svedomia, darilo sa mu to viac než dobre*ja som spala a zrazu zbadam v izbe niečo veľke a biele, tak som po vás hodila čo prvé mi prišlo pod ruky*povedala a sledovala krv ktorá sa pomaly nasiakavala do uteráku.*keď vám to dosť tečie*odpovedala a na jeho poznámku chvíľu nereagovala*ja som mierumilovná no to neznamená že nemám silu. a čo ste to za chlapa ked nevydržite ani len toto*povedala po chvíli držiac mu uterák na rane. nikdy sa nestala do kontaktu s ranami a netušila ako mu ma krvacanie zastaviť*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:49

(( "nikdy sa nestala do kontaktu s ranami a netušila ako mu ma krvacanie zastaviť" - Takýmto ľudom hovorím "tepše" ^_^ lol! ))
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:51

(čo sú tepše??)
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:52

(( Tepša je plech na pečenie lol! U mňa plyšové decko, ktoré nikdy nič nevidelo/nerobilo/nebolo von/nezažilo lol! ))
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:53

(to poteší Very Happy lol ale relativne som ani v reali nevidel niekoho s krvavou hlavou lol Very Happy )
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:53

* Pri Tessinom vysvetleni toho čo sa stalo sa musel znou zacat smiať.* Nieco velke biele...* vyrazal zo seba medzi prestavkami v smiechu.* Hadam ste si nemysleli že mate pred sebou strasidlo.* chvilu sa ešte smial no po Tessinej vycitke sa zatvaril akoby mu zobrali oblubenu hracku.* Nebudte taka...aj mam predsa pravo hrat sa na citlivku ked vy ste za tvrdasa. * na chvilu sa odmlcal a potom zas eprskocil do temy, ktora ho zaujimala ovela viac.* Tak čo aky ste mali spanok? POmohlo to?* rukou kyvol smerom k hrnceku na nocnom stoliku.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 19:56

Neviem čo by ste robil vy keby sa zobudíte a zbadáte niečo veľké a biele*potvrdila svoje slová*zľakla som sa už len toho že som tu nebola sama, strašidlo ma zrovna nenapadlo, ale ked tak nad tým uvažujem, celkom by sa to na to aj hodilo*odvetila*ja som za tvrdasa? to vy sa mi tu smejete že som vas považovala za strašidlo*uškrnul sa, no potom mu odpovedala na otázku*no tak dá sa to tak povedať, zaspala som ani neviem ako, no spánok to teda príjemný nebol*odpovedala mu a pozrela na pokčenu plachtu od sústavného sa prehadzovania v posteli.*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeSt marec 12 2008, 21:02

*Prešla popri radu stoličiek a jemne vložila svoju ruku do jeho dlane a usadila sa na prázdne miesto po Raitovej pravici.* Len aby to nebolo tak skoro, prichádza vojna... *Zamrmlala potichu prakticky iba pre seba, pretože nezniesla myšlienku, že by bez neho mala žiť. Možno by si to dokázala predstaviť pred mesiacom či troma týždňami, ale dnes už nie. Smútok by ju pomaly strávil zvnútra, nechávajúc v realite niečo, čo bolo kedysi človekom, avšak už dávno vlastne prestalo jestvovať. Radosť zo života by uzatvorila do prázdnej truhlice, spoločne s inými vecami, ktoré jej niekedy pôsobili radosť a už nikdy by ju nebola schopná otvoriť, pretože by to bola Pandorina skrinka. Nebolo by žitie, ale prežívanie z minúty na minútu a z dňa na deň až do súdneho dňa, ktorý jej bude vykúpením z pravého pekla na zemi. Už by nemala s kým zdieľať niečo také krásne, pretože v živote sa nájde len jediná pravá láska, vtedy, keď nechcete ísť spať, lebo realita je oveľa sladšia než krátky sen. Nič už nenahradí ten moment, keď môže sedieť, čo i len takto, v Raitovej prítomnosti a tešiť sa, milovať ho a aj keď je možno myšlienkami ďaleko, je stále s ním, pretože jej duša a srdce zostali pri ňom a tam je navždy ich miesto. Výraz jej pochmurnel, do mysle sa vkradol tieň, ktorý sa snažila vyhnať pozitívnymi myšlienkami. Pevnejšie zovrela Raitovu ruku, akoby ju už nikdy nechcela pustiť, aby nikdy neodišiel. Nie tam, kde za ním nemôže. Pokúsila sa o mierny úsmev, čo sa jej aj podarilo, no myšlienky sa odrážali v jej očiach ako vo veľkých zrkadlách.* Porozprávali? Tým pádom už čakáte asi len na vyjadrenie Yuki ohľadom jej odchodu. *Zhodnotila a prešla pohľadom od Yuki, cez Thomasa a opäť ho upriamila na Raita.*

((Mala ísť Yukita, ale nevadí Very Happy ))
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeŠt marec 13 2008, 04:52

Vy spavate v blizkosti vazy na nocnom stoliku ja so zbranou pod vankusom takže si asi viete predstavit kde by to dopadlo lepšie. No najskor by som sa aspon opytal kto to je, ale nechajme to už tak neumieram predsa.* uskrnul sa ked doplnil.* Aspon zatial nie. A co sa tyka vasho spanku mrzi ma že som vas zobudil no podla toho čo hovorite aj tak by ste mi za to hlavu asi neodtrhli. Nebojte sa zajtra to bude lepsie ked už budete mat o udalostiach, ktore sa stali dnes zazili vytvoreny nadlhlad.* otocil k Tesse tvar a chvilu jej skumavo hladel do oci.* Mal by som ist, ale...* zasmial sa kratko a druhou rukou si unavene presiel po tvari*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeŠt marec 13 2008, 05:05

*teraz bola rada že nespáva so sbraňou pod vankúšom, pretože by za chvíľu vyvraždila polku lode*dobre že som sa zobudila*prikývla*radšej byť hore než v snoch*povedala a na chvilu dala preč uterak aby sa pozrela či ešte rana krvaca. z rany ešte stále tiekla krv, aj keď už pomenej*mali by ste si ľahnúť lebo vám to neprestane tiecť*odvetila pokojne a vratila uterak späť k rane* a čo ste to hovorili? ale čo? *doplnila ešte otázku*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeŠt marec 13 2008, 18:58

*Hneď po Shiroi vsúpila do miestnosti aj ona a pozrela sa na Thomasa a následne na Raita. Avšak úsmev a ani akékoľvek jeho náznaky sa na jej tvári neobjavili. Prešla zozadu k Thomasovi, rukou mu zľahka len bruškami prstov prešla po ramene. Sadla si vedľa neho a ruky spojila pred seba na stôl. Pri slove "vojna" je mysľou prešiel tieň, avšak len na krátky okamih. Aj keď sa to týkalo aj jej. Predsalen bola pravou rukou jedného z princov, ktorí tento spor vyvolali. Možno by bolo lepšie v tých dňoch a možno aj rokoch ostať pri Raitovi, avšak teraz mu môže podporu ponúkať jeho snúbenica. Popravde nevedela, čo bude, keď sa vojna naozaj začne, no to nebolo práve to, čo ju teraz najviac zaujímalo. Chcela prehovoriť ohľadom jej prepustenia, no Shiroi ju predbehla. V podstate ani nebola prekvapená. Ona a Raito sú dostatočne inteligentní na to, aby si vedeli spočítať koľko je jedna plus jedna rovnako ľahko, ako prísť hneď na začiatku na to, o čo tu vlastne ide.* Takže sa čaká len na moje vyjadrenie? *Zopakuje úplne vážne a pohľadom skúmala lesklý povrch mahagónového dreva.* Raito... *Zdvihne k nemu pohľad. Snažila sa nájsť správne slová, ktorými by Raita presvedčila o prípadných pochybnostiach, no na druhej strane nechcela prednášať premyslené a tvrdo nacvičené reči, ktorými by ho mohla naopak odradiť.* Veľmi dobre vieš, že chvíľkové očarenia na mňa neplatia rovnako, ako na mňa neplatia ani podlisné rečičky rovnako podlisných chlapov. Ako jediný poznáš moju minulosť plne takú, aká je a aj to, že sa k nej nerada vraciam. Avšak verím, že teraz to je iné a nemýlim sa v tom, čo robím. *Povie a otočí sa na Thomasa. Jej výraz bol kľudný, ba až bezcitný a aj ona sama bola kľudná. S Raitom bola vždy rozumná reč, preto sa nebála žiadných nepríjemností, či hysterických scén. Obrátila sa späť k Raitovi, pričom jej pohľad kútikom oka padne aj na Shiroi.* Nikdy som ťa nežiadala o niečo, čo by ti spôsobovalo starosti, alebo by si to nemohol splniť. *Zastaví sa, aby sa mohla zhlboka nadýchnuť.* Preto sa ťa pýtam Yagami Raito, prepusťíš ma zo svojích služieb a dovolíš mi odísť s Thomasom Lermom? *Vysloví priamu otázku a s mierným napätím čaká na Raitovú odpoveď. Jednu ruku natiahne k Thomasovi a nahmatá tú jeho, aby mu ju mohla nežne zovrieť.*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeŠt marec 13 2008, 20:10

* Sprvu nic nepovedal len pozorne sledoval tvare vsetkych pritomnych akoby tie mohli prezradit ovela viac než len obycajne slova. Ked mu Shiroi stisla ruku obratil k nej pohlad a zamyslenie sa razom niekam vyparilo. Zostal len nežny svit v jeho ociach a prislub niečoho co sa len ešte malo stat ked si Shiroinu ruku prilozil k peram a jemne ju pobozkal. Ked zacul Yukin hlas obratil sa k nej a dalej ju sustredene pocuval. Miestami pokyvkaval hlavou a zamyslene si prstami podopieral bradu. * Tak ako som sa spytal aj pana Lerma tak sa pytam aj teba...Prečo? Co je dovodom toho že chces aby som ta nechal slobodne ist? Neprijmam vysvetlenie lebo mi to len tak z dlhej chvile napadlo. * hlas mal chladny a neuprosny. Vsetky tie problemi, ktorymi dnes musel celit sa trochu odrazili aj na jeho nalade takže v tejto chvili vobec nevyzeral až tak pristupne novym myslienkam ako Yuki zrejme dufala.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeŠt marec 13 2008, 20:23

Som rad, že viete čo mate robiť.* uskrnul sa na Tessinu poznamku o tom, že by si mal lahnut do postele.* Lenže ako som už zacal, ale nedokoncil ...nie som si celkom isty ci by som mal len tak odísť.* povedal zahadne a zlozil si uterak z rany aj napriek tomu, že ešte trochu krvacala.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeŠt marec 13 2008, 20:27

*Nebola si istá či je tak nechápavá alebo ešte stále pripitá, no netušiala o čom to rozpráva*aj tak vám nerozumiem*odvetila a sledovala ako si dáva uterák dole z rany*nerobte somariny*zareagovala a vytrhla mu ho z rúk a znovu priložila k rane*je dosť neskoro...vlastne už skoro ráno, takže mne to nepáli, mali by ste hovoriť tak aby som aj ja chápala*uškrnula sa a hodila pohľad "ja nič, ja muzikant"*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeŠt marec 13 2008, 20:32

/ ja už padam damy lol! dnes mi to nejako nemyslí lol! radsej vas nebudem obtazovat nizkou kvalitou svojho rozpisovania lol! nehovoriac o tom že ešte musim nechat pobehat zajaca lol! Dobru nockuuu Wink /
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeŠt marec 13 2008, 20:34

/dobrú noc Smile ale rano môžeš odpísať Smile/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitimeŠt marec 13 2008, 20:34

(( Ide o kvalitu, nie kvantitu lol! Brú noc prajem a skoré "získanie inšpirácie" Smile ))
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vesmírna loď - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 11 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: