Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vesmírna loď

Goto down 
+10
Melian Smang Fu
Kiara
Anoella
Admin
Thomas Lerm
Raito Yagami
Yuki Yamihoshi
Cassian Scrad
Shiroi Yagami
Tessa Scrad
14 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AutorSpráva
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePi marec 14 2008, 06:04

* Ked sa mu vytrhnuty uterak znova ocitol na hlave len si utrpne povzdychol a odvetil.* Vase prianie je mi rozkazom slecinka, ale necakajte že s tymto turbanom na hlave dlho vydržím. A aby ste spravne pochopili moje slova opytam sa vam to na rovinu. Co by ste povedali, že sa dnes večer stalo? * uskrnul sa, postavil z postele a presiel na opacny koniec postele kde Tessa sedela pridržiavajuc si uterak na hlave.* Viete čo je mojou každodennou povinnostou voci zamestnavatelovi a v tomto prípade aj priatelovi? Podat mu spravu. No neviem, či by sa Raitovi pacilo to čo by som mu vo svojej najvacsej cestnosti a uprimnosti povedal...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePi marec 14 2008, 06:09

*naprázdno preglgla. skvele to vystihol, raitovi by sa to ani zdaleka nepáčilo, ved videla reakciu na to že ju našiel na chodbe obezrať si obraz*mám vymyslieť najakú výhovorku?*spýtala sa nakoniec s miernym úškrnom*nemusíte mu predsa povedať pravdu, nikto okrem nás tu predsa nevie čo sa dnes dialo, teda mu stačí povedať že ste urobili čo ste mali, dovliekli ma sem a...*rozmýšľala čo povedať, pretežo síce o tom nevedel, musela počítať s tým že raito ju videl a bude ho zaujímať kde sa flákal kým ona pobehovala po chodbe*no a že mi bolo zle, tak ste mi išli dačo zobrať a potom som tu zaspala*dokončila s úškrnom*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePi marec 14 2008, 08:09

* Rukou sa opel o ram postele a s naoko vaznou tvarou pocuval to čo Tessa navrhovala. Iba sem tam sa trochu uskrnul popod nos.* Ste velmi presvedciva klamaraka až mam obavu z toho co vsetko ste zamlcali mne. Samozrejme pre vyssie dobro.* odmlcal sa a chvilu ju skumavo pozoroval no v ociach mu zasvietili sibalske iskricky.* Prečo vsak by som mal klamat? Položme si tuto zakladnu otazku. Nepochybne pridete na nejaky dobry dovod takže pocuvam.* jeho slova snad vyzneli dostatocne vystizne. Bolo to možno trochu ako vydieranie, ale rozhodne si nemienil ziadat nic co by Tessa nedokazala prežit.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePi marec 14 2008, 10:21

*musela uznať že nemala pravdepodobne nič čo by chcel*neviem vám presne odpovedať na vašu otázku, prečo by ste mali klamať*zaškerila sa*no ked ale napadá ma jedna vec ktorú som vám zamlčala*uškrnula sa.*pre spomínané vyššie dobro. nechcite však vedieť pravdu, aj tak by sa vám nepáčila a okrem toho ked budete uprimny tak kvoli istým zamlčaným informáciam by ste potom museli priznať, kde ste sa nejaký čas flákal*zaškerila sa ešte viac. ona ho síce kryla, no kryla ho klamstvom ktoré Raitovi povedala.*a prečo ste ma nestrážil*zasmiala sa. jej hlas neznel ako vyhrážka, skôr si z neho chcela robiť srandu, než ho vydierať.*

/ak to nemá hlavu a patu tak si to prepíšem, len mam asi 2 minuty cez prestavku Very Happy/
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePi marec 14 2008, 17:54

Viete ako neskutocne protirecite sama sebe?* zasmial sa pobavene a pritom trochu naklonil havu nabok.* Najskor mi div nevipichnete oci od rozhorečenia, že som vas nazval malym neskusenym dievcatkom a teraz proti mne chcete zneuzit, to že som vas ako to male soplave decko nestrazil cely ten cas. Nebudem sa teda ani pytat na to čo ste urobili take zle, že by som sa to nemal dozvedieť pretože aj tak sa to dozviem od niekoho ineho. Dufam pre vase dobro, že vtedy už budete v bezpaci telarionskeho palaca.* pomalym krokom obisiel postel a pozrel Tesse do ocí. Stale mala na sebe len uterak tak sa zohol po prikryvku, ktora mu vo chvili ked do neho hodila vazu vypadla z ruk a hodil ju rovno k nej aby sa zakryla. Potom pokracoval celkom pokojne bez jedineho slovka vysvetlenia.* So vsetkou uctou k vasmu umeniu vydierania...na mna nemate.* uskrnul sa sebavedome pretože mal v rukach tie najvacsie tromfy a Tessa len druhorade karty, ktore celkom stracalai na vyzname.* Ako ste už pocas vecera stihli podotknut nie som prave v sluzbe a na vas som dohliadol len preto, že ma o to Raito priatelsky poziadal. Nebol to prikaz. A ked nie som v sluzbe možem si takpovediac robit co chcem ak to nikoho nejako obzvlast neohrazuje. Vy ste boli na tu...aspon dufam...takže moje svedomie može byt ciste. Ide mi len o to aby sa udalosti dnesneho vecera už nezopakoval. Nepoviem nic o tom co sa stalo Raitovi pod podmienkou, že vy sa pekne vratite k ženskym zalezitostiam...budete vysivat , lustit krizovky, citat presladene romany o velkej laske ci co to vy ženy vlastne robite a už nikdy sa od nikoho nedopocujem, že ste svojim nepristojnym spravanim zosmiesnili to za co bojujem je vam to jasne slecinka? Akukolvek diskusiu na moju nespravodlivost a grobianstvo si setrite na neskor ked o tom budete vykladat svojim priatelkam, ženske pletky ma otravuju.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePi marec 14 2008, 18:04

*ked sa jej do uší dostali jeho slová budete vysivat , lustit krizovky, citat presladene romany o velkej laske jej tvár nadobudla výraz že sa každý sekundu rozosmeje. jeho slová len potvrdzovali to, že o nej nevie ani mäkké "f". hodenú prikrývku si pokojne prehodila cez seba a oprela sa o stenu pri posteli na ktorej sedela.*toto vám nesľúbim aj keby ste mu to mali povedať*zasmiala sa*nemienim vyšívať, čítať trápne knihy o nekončiacej láske plné nezmyslov a k šťastiu mi nechýbajú ani krížovky. tie klebety, to už je lepšie*uškrnula sa, predsa len to bolo istým spôsob naplnou jej práce*no ja mám iné plány. môžete byť sto krát lepší vo vydieraní, no na toto nepristúpim, pretože sa vás nebojím. ak to chcete raitovi povedať, tak bežte...čo si myslíte že mi spraví? som plnoletá, smiem piť, takže čo mi spraví. dostanem prednášku? aj tak som pila kvôli nemu a on to bude vedieť...tak čo mi povie? aby som to nerobila? to viem aj sama a nepotrebujem na to jeho príkaz. tak čoho sa báť?*spýtala sa ho pokojne. okrem toho si ani len nevšimol že v sebe mala alkohol, predsa len ked sa stretli bola už osprchovaná a viac menej kráčala rovno.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePi marec 14 2008, 18:21

* Pri Tessinych slovach sa len pobavene uskrnul a nadvihol obocie. Zlozil ruku, ktorou si na hlave pridržal uterak teraz už spola nasiaknuty jeho krvou a ako predtym hodil Tesse prikryvku tak teraz jej hodil aj uterak.* Ak ja toho vela neviem o vas potom ani vy neviete vela o mne. Zelam vam prijemny zvysok vecera...* uskrnul sa ešte viac, mierne sa uklonil a otočil sa Tesse chrbtom aby vysiel z miestnosti.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePi marec 14 2008, 18:27

dobrú noc*odvetila a tiež sa uškrnula aj ked si nebola istá čo chce akože teraz urobiť. bolo to však vlastne jedno, aj tak potrebovala ísť za raitom niečo si vybaviť, takže bolo len dobre že odišiel. krvavý uterak jej zostal na kolenách a ona ho chytila do pravej ruky. ak si myslel že jej vadí krv, tak sa mýlil. hodila ho do umúvadla v kúpeľni a otvorila skrinku, či tam náhodou nenájde nejaké oblečenie z predchádzajúcich cidest. problém bol však tom, že za posledné tri roky necestovala, takže skrinky zívali práznotou. šaty ktoré mala na plese bolo cítiť alkohol, čo bol dôvod prečo si ich nemohla obliecť. nakoniec teda prešla k dverám a počkala, kým kapitán niekam zalezie*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimeSo marec 15 2008, 18:03

*Čakala túto otázku, no odpoveď si na ňu nijako nepripravila. Nevyzeral dvakrát nadšený jej žiadosťou, ani touto danou situáciou. Veď čo by mu povedala? Že sa do Thomasa zamilovala? To sa neodvážila tvrdiť ani ona sama. Že jej tento nápad vnúkli a jej sa vcelku pozdáva? To by ju Raito vysmial, ako sa dala ľahko ovplyvniť. Že ju to len tak z ničoho nič napadlo? To jej zatrhol, ani na to nestihla pomyslieť. Avšak Thomas jej predsalen niečo dal. Vrátil jej sny. Chvíľu na Raita len mlčky hľadela. Zažmurkala, pričom oči nechala krátku chvíľu zatvorené. Potom sa pozorne na Raita pozrela.* Aby som si mohla ísť za svojími nanovo získanými snami. *Povie nakoniec. Aj keď si nemyslela, že Raitovi asi bude táto odpoveď postačujúca a bude sa naďalej vypytovať.*

((inu, ty si sa to Thomasa nepytal xDDD a prepacte, ze az teraz odpisujem, ale mslela som, ze pojde Thom, alebo Shir))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimeNe marec 16 2008, 10:08

* Sny...kto ich nemal. Kto netuzil po tom aby sa mu vyplnili aj ked realna sanca bola miziva. Tusil ake sny mala Yuki na mysli, ale jej tuzba po ich uskutocneni už ani nemohla prist v nejvhodnejsom case. Vojna vsetky sny drvi na prach a posiela ich do zabudnutia prenechavajuc tak miesto prazdnej ciernej diere bolesti. * Nebudem ti branit v tej ceste Yuki...* nadychol sa a hned pokracoval aby jeho slova nepochopila inak než ich sam myslel.*...neskor samozrejme, ale sama velmi dobre vies, že teraz ta nikam pustit nemožem. Vojna je tu, či už to niekto chce alebo nie a ja nemienim od ustupit na to je v stavke prilis vela, ovela viac než si kto dokaže predstaviť...Nie je bezpecne aby si teraz kamkolvek chodila chapes Yuki? Viem, že už nie si male dievcatko, za ktore musia rozhodovat iní, ale nie si ani tak celkom slobodna.* jeho hlas znel pri tych slovach chladne. Bol odhodlany obratit vsetok Yukin hnev na seba len aby jej zabranil v odchode. Nech si mysli, že je nehorazny sebec, že v sebe nema ani kusok sucitu, čo bola v podstate aj pravda, ale nedovolí aby teraz niekam cestovala. Obratil pohlad na Thomasa ked sa opat ozval.* Nezakazujem ti aby si sa aj nadalej stretavala s panom Lermom na uzemi Telarionu no obavam sa, že ak ťa chce odviest so sebou bude musiet ešte pockať.
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimeNe marec 16 2008, 11:45

*Len co zostal stat na chodbe pred Tessinou izbou porozhliadal sa okolo seba akoby uvazoval co by mal prve urobiť. Rozhodne vsak nemienil ist za Raitom a zalovat mu na Tessu ako sa jej tym tak skyrto vyhražal v izbe. Ved o par dni ju dopravi spat na Telarion a ona bude moct dalej pokracovat v tom čo robila predtym. Stane sa len spomienkou len prihodou, na ktorej sa nebude moct zasmiat s nikym inym len sam pretože tarat o tom aky vecer prežil s Tessou Montenegrovou, chovankynou Raita Yagamiho nemal vobec v umysle. Namiesto toho aby teda vyhladal Raita zamieril na mostik skonrolovat svoju posadku a posledne zadane suradnice na cestu spať. *

/ Tessa mas odo mna postu a som zvedvy co mi na to povies Wink /
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimeNe marec 16 2008, 13:08

*ked zanikli na chodbe kroky kapitána, vytrčila hlavu von a vyklzla z izby. už mala svoj plán a nemienila premýšľať nad tým čo sa stane. potrebovala však dve veci a obe mohla nájsť v jednej miestnosti. prvým bolo oblečenie, aj obyčajný plášť a druhou vecou bol papier. stačilo nakuknúť do miestnosti kde boli uložené knihy a mala čo chcela. na vešiaku vyseli kabáty tak si jeden zobrala a potom sa začala prehrabávať v šanónoch a hladala tlačivo ktoré tam určite niekde bolo. netrvalo dlho a mala čo chcela. vypísala ho a vyrazila priamo za Raitom, rozmýšľajúc nad klamstvom ktoré bude musieť použiť aby ho presvedčila o svojcih na vonok čistých úmysloch. zastala pred miestnosťou v ktorej počula hlasy a zaklopala*

/kokos...no husto...Smile niekto sa doma musel nudiť Very Happy/
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimeNe marec 16 2008, 13:32

*mlčky počúval Raitove slová a čím ďalej tým viac sa mračil. ked vyslovil verdikt, otvoril ústa že mu niečo odvrkne, no potom ich zavrel. mal istým spôsobom pravdu, vojna tu bola a nepochybne zasihne aj gyro, čo však nemenilo fakt že sa mu rozhodnutie nepáčilo, akoby ju na gyro nedokázal ochrániť. napriek tomu že muža ktorý rozhodoval o jej osude nepoznal vedel že s ním vyjednávať nemôže a že by mu to nepomohlo, Yukin domov bol nateraz na Telarione a nemohol urobiť nič aby ju vzal skôr než mu to dovolí.*Nepáči sa mi vaše rozhodnutie pán Yagami no istým spôsobom chápem prečo ste tak rozhodli. dúfam však že kým sa sem vrátim tak mi na ňu dáte pozor*povedal a upriamil na neho pohľad.*a dovolíte jej potom odísť ak bude chcieť*povedal a vstal. bol čas odísť, ples už určite končil a bol čas vrátiť sa domov a čeliť problémom.*nebudem vás oberať viac o váš čas, vidím že tu máte aj bez tak dosť veľa starostí*uškrnul sa ked si spomenul na ženu ktorú stretol princ na chodbe*Dovidenia pán Yagami, slečna*kývol princovi a jeho snúbecni*Yuki môžeš na chvíľu?*spýtal sa a kývol jej smerok k dverám. pred tým než nadobro odíde chcel sa snou ešte porozprávať, no osamote a tak vyšeil von, kde narazil na blondýnku ktorú už raz videl*asi nebude mať dobrú náladu*uškrnul sa a počkal kým príde Yuki*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimeNe marec 16 2008, 22:17

*Lakeť oprela o okraj stola a bradu si podoprela ukazovákom a palcom a s naoko pokojným výrazom sledovala rozhovor, ktorý prebiehal medzi Raitom a Yuki. Celé toto vystúpenie, o snoch a o ambíciách, o tom čo bude a čo je, o chvíľkových očareniach a o jej minulosti, ktorá bola pre ľudí, ktorí mali prístup k informáciám takmer neobmedzený pomerne známa, sa jej zdalo skôr patetické, prenesené s toľkou vážnosťou, že by obstála aj na najvyššom súde. Avšak tu nie, tu nebol žiaden sudca, pretože na jeho mieste sedel nik iný než Raito a nik iný než on mohol povoliť Yukin odchod zo služieb. Prichádzala vojna, nad bojiskami sa začali objavovať kŕdle supov, pretože smrť, ktorá visí vo vzduchu ako hustý dym ich privolala. A tak sa začnú zbiehať mračná vojen, ktoré neveštia nič dobré - pre nikoho. V tomto čase, ktorý nastáva, bude Raito potrebovať "svoju vernú pravú ruku" po svojom boku. Samozrejme, každá princezná má svoje sny o princovi na bielom koni, ktorý ich príde zachrániť z veže, kde ju drží zlá bosorka. Ona potom vyhodí svoje zlatisté kadere, aby sa po nich mohol vyšplhať a vydrať ju zo spárov neblahého osudu. Práve tento okamih oddialil tým, že jej zakázal odchod. Len kvôli tomu, aby mu stále robila asistentku. Zobral jej ten malý sen na dlhší čas, princezná musí stále prebývať v začarovanej veži. Lebo Raito chce. Egoistické a sebecké, ale určite to nerobí nadarmo. Určite má nejakú prednosť, ktorá by sa dala vo vojne využiť. Okrem toho by bolo Gyro oveľa viac nebezpečné, spoločne s Enesianom, než kedykoľvek predtým. Aspoň predpokladala, že ak sa Raito rozhodol ísť do vojny, tak zaútočí ako pravý agresor, prudko, bez zľutovania a s plnou silou. Plačlivý nárek bude siahať až do nebies, ticho noci prerazí hlučná streľba. Ak by však padla do zajatia v jednej z planét a vedeli by o tom, že bola v službách panovníka Telarionu, určite by ju vypočúvali. Ako poznala Viktora, on by sa nezdráhal použiť rôzne metódy, aby vojnovej zajatkyni rozviazal jazyk. Potom by mu pomaly, ale iste, prezradila všetky tajnosti ohľadom nepriateľskej planéte, že Telarion by zastihli naozaj drtivé problémy. Keďže bola asistentkou, musela sa starať o väčšinu papierov, chodila s ním na rôzne stretnutia a stála za Raitovým kreslom počas dlhých rokovaní, zariaďovala mnohé veci. Bola tu aj možnosť, že Lerma tu nasadilo Gyro, aby prilákal priamo jeho asistentku na domovskú planétu a tam by z nej vytiahli, čo sa len dá. Princezná Melian tiež nebola neviniatko, akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať. Poznala to na vlastnej koži. Takto by ju jednoducho mohli nalákať na sladkú návnadu, získať tak dôležité informácie a potom sa jej potichu zbaviť. Avšak toto nepredpokladala, už len kvôli tomu, že Thomas bol len pacholček, v ktorom by sa dalo jednoducho čítať ako v knihe. Pohľad mal úprimný, reakcie nanajvýš spontánne, plné nekontrolovateľných emócií. Jednoducho - konal skôr než rozmýšľal. Aj napriek tomu čo prežil, správal sa tak. Mohla mu to nakázať jeho sestra, ale nespravil by to. Jednoducho to bolo naozaj nepravdepodobné, pretože by musel byť až príliš schopný a talentovaný herec na to, aby to dokázal. Opak sa utvrdil aj vtedy, keď súhlasil a vlastne nijako neoponoval Raitovi v jeho rozhodnutí. Síce sa najprv zdráhal, či bude protirečiť, ale nespravil nič, v čom by vlastne drasticky nesúhlasil s jej snúbencom. Aj napriek tomu, čo všetko vírilo jej mysľou za celú diskusiu, neukázala na povrchu svoje domnienky a teórie. Len prechádzala pohľadom po tých, ktorých myšlienky sa týkali. Po Thomasovom rozhodnutí odísť následovalo aj tiché zaklopanie na dvere zasadacej sály. Vstala a mierne kývla pohľadom na rozlúčku, pretože nepovažovala za slušnosť stáť pri pozdravoch, nech sa jednalo o kohokoľvek. Tak teda Yuki zostáva. A jej pribúda jeden problém naviac. Vedela, že sa dávna rivalka bude neustále snažiť hádzať jej malé polienka pod nohy, aby tak zistila, či sa Raito nerozhodol príliš skoro a naozaj veľmi nevhodne a zle. Pri tejto predstave sa v duchu uškrnula, vediac, že jej sarkastickým poznámkam a rôznym úskokom bude čeliť bez najmenších problémov. Nemala z toho však veľké obavy, raz sa presvedčí. Zhlboka sa nadýchla a upriamila pohľad na Raita, tentoraz jej tvár lemoval povzbudzujúci úsmev, nie nezničiteľná maska pokoja a vyrovnanosti, ktorá tam bola takmer vždy a inak nebolo tomu aj teraz.*

((705 slov a nevraždiť prosím ^_^ ))


Naposledy upravil Shiroi Kami dňa Po marec 17 2008, 10:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 06:33

((joj....ty mi uplne beres myslienky aj slova...nechces s tou telepatiou na chvilu prestat? xDDDD
btw..odpisem, ked sa vratim z blazinca lol! ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 15:00

/ ziadna vražda sa neplanuje lol! /

* V duchu musel uznať, že mu Thomasov rešpekt nad jeho rozhodnutím uľahčil par veci no v Yukinom prípade sa ma ešte určite na co tesiť. Musi to vsak pochopit aj ona a na danu temu s nou už nebude diskutovať a dohadovať sa o tom kto mal pravdu. Zaklopanie na dvere rokovacej saly mu prislo ako vhodne vyslobodenie od neprijemnej situacie, ktorá ich na chvilu ovladla. Kyvol ešte hlavou na rozlucku Thomasovi a dufal, že ho tak skoro neuvidí. Uprimnost nadovsetko ako sa zvyklo hovoriť...* Ano?* zavolal smerom k dveram, na ktore už predtym niekto zaklopal. Myslel si, že to bude Cass aby mu podal spravu o tom, čo sa dnes na plese po jeho odchode dialo a tak sa len pohodlnejsie oprel v kresle a potiahol aj Shiroi naspat aby si sadla.* To je v poriadku Shiroi.* usmial sa na nu a trochu nadvihol obocie akoby sa ju snazil doberať.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 15:40

Prežijem to*uškrnula sa na muža ktorého videla v Raitovej spoločnosti a vošla. pohľadom prešla po prítomných a na chvíľu sa pohľadom zastavila na raitovej snúbenici. nemala však najmenšiu chuť sa na ňu pozerať a tak priamo vykročila k Raitovi*dobrý večer*pozdravila ich s ironiou v hlase, pričom si vedela predstaviť čo jej raito povie na to že nezostala v posteli*potrebujem s tebou na chviľku hovoriť...je to dôležité ...potom tu už nebudem otravovať a pôjdem spať*povedala a dúfala že nebude namietať a vybavia to dostatočne rýchlo. nemala chuť zdržať sa tam s nimi*môžeš na chvíľu?
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 19:24

* Jeho predtucha sa nevyplnila a namiesto Cassa zbadal pred sebou stat Tessu. Crty tvare sa mu sprisnili a len sama Tessa mohla vediet čo je toho prícinou. Jedinym dovodom prečo na nu hnes nespustil vodopad podraždenych slov bol tenn, že chcel vediet kvoli čomu musela tak naliehavo prist až si myslelal že to nepocka do rana. Na druhej strane vedel aka je citliva na to ked sa k nej niekto sprava ako k malemu decku a nechcel ju v ten vecer ešte viac prosti sebe popudiť. No nemienil jej tolerovat vsetko na co si len zmysli. Obratil sa tvarou k Shiroi a nežne si jej ruku prilozil k peram.* Tento vecer je až prilis dlhy co povies laska moja? Neviem ako ty, ale ja by som bol už rad v posteli.* stisil hlas pri tej dvojzmyselnej poznamke aby ho mohla pocut len ona.* O chvilu som spať.* pustil Shiroinu ruku, vstal z kresla a pohol sa smerom k Tesse. Ked stal rovno pred nou zalozil si ruky na hrudi a na tvar mu sadol necitatelny vyraz. Iba trochu nadvihol obocie a cakal čo mu chce povedať bez toho aby jej na to cokolvek povedal.*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 19:29

(( Nezdvíhaj toľko obočie, budeš mať vrásky a nepomôžeš ti ani liftingový nočný krém lol! A tu si ma za dobrotu doberajú? Ts ts ts, musím sa opäť stať pure záporák )) lol!
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 19:30

/ Vrasky su predsa pritazlive ci nie? lol! /
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 19:31

*bola rada že sa jej na nič nepýtal a tak priamo spustila*zajtra ráno takdeto bude prechádzať jedne môj blízky priateľ*hovorila rýchlo a pomerne potichu a niečo by som od teba potrebovala.viem že si mi povedal že na tejto lodi su len najlepší z najlepších a ja som ťa chcela požiadať aby si mu napísal odporúčanie*vyklopila narovinu, tváriac sa smrtelne vážne*je dospelý, vie sa brániť a nebude robiť nijaké problémy*dodala ešte*zastavil by sa tu sám, no cestuje z daleka a ja sa s ním stretnem iba na chvílu...*rozprávala dalej, a nevedela čo ešte dodať*kapitán Scrad nebude chcieť prijať muža ktorý nebude mať odporúčanie, a od koho lepšieho ak od samotného princa ho môže dostať?
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 19:32

/cass by mi mohol inak odpisať na poštu Smile/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 19:34

(( Oooo pardon vtedy, kľudne sa mrač lol!
Tess? Ty sa naozaj tak strašne chceš dostať do tej armády? lol! ))
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 19:36

( a čo sa tu budem nudiť Very Happy )
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitimePo marec 17 2008, 20:01

* Chvilu hladel na Tessu akoby sa chcel presvedcit ci si z neho nahodou nerobi zarty ale kedže si vsimol jej už beztak vaznu tvar podozrenie ho zacalo pomaly opustať. Nevedel či to bolo unavou z celeho dna alebo obavami zo zajtrajska, ktorý mu chystal ešte krusne chvile, ale nemal ani najmensiu naladu teraz sa s Tessou hadat. Ak chcela odporucanie nech ho teda ma. Vedel, že ak ten dotycny, Tessin znamy nebude vyhovovat Cass ho aj tak posle kadelahsie.* Teraz ma monetalne nenapada ziaden chvalospev takže sa budes musiet uspokojit len s mojim podpisom a odporucanie napísat sama. Nemal by to byt pre teba problem.* uskrnul sa a cakal kym mu Tessa neda prislusne tlacivo.* No varujem ťa, že aj napriek " mojmu"* zdoraznil to slovo* odporucaniu Cassi urobi sam ako uzna za vhodne.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vesmírna loď - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 12 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: