Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Mesto

Goto down 
+14
Mark Aladron
Yuki Yamihoshi
Miyu Katsuki
Dylan De Lima
Vergill Valentine
Melian Smang Fu
Shiroi Yagami
Kiara
Viktor de Cruer
Thomas Lerm
Chris Deniel Shered
Mike Morgen
Amacaraka Morgen
Alexandra Ling Xiaoyu
18 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next
AutorSpráva
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 17:57

* Mike sa pri myslienke na Chrisa zachmuril.* Chris je len obycajny naduty pajac, ktoremu hned vsetko spadlo do lona. Nezasluszi si Alex.* povie a v jeho hlase zanie ziarlivost?* Co na nej vidim? To ona mi otvorila oci. Je ako svetlo vo svete kde bola donedavna tma.
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 17:59

*mykne plecom*možno je to pajác, ja ho nepoznám, no ona si to zjavne nemyslí. takže stále mi nieje jasné prečo sa za nou ponáhľas ak je s Chrisom...*pozrie na neho a nechápavo zdvihne obočie*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:07

Chris už coskoro nebude taky problem. Nemam teraz na mysli jeho smrt, len to že budem mat cas presvedcit Alex o tom ako velmi ju milujem a tiež jej ukazat že som hodny jej lasky.
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:11

*zamračí sa*ak dáš Chrisa z cesty a nemusí to byť len smrť, myslíš že potom ti to Alexandra odpustí? ako je to tvoja vec, no mne sa to osobne moc nevidí.
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:19

A prave preto to nie je tvoja starost. Tvojou jedinou starostou teraz je rozhodnut sa, ktoru cast svojho tela chces venovat na pamiatku panu Cruerovi.* tym dal Mike jasne najavo, že na temu Alex sa už nemieni bavit.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:25

nechcel som sa ťa dotknúť*povie úprimne. téma ľúbostných životou sa mu páčila viac ako veta, že má obetovať časť svojho tela*prst?
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:31

* Kyvol hlavou na znak berie na vedomie Tomovu lutost. Mike sam vlastne ani nevedel co bude ked sa stretne zoci voci Alex. Viktor mu predsa slubil že sa o vsetko postara tak aby Alex netusila do akej spinavej hry ju to zatiahol. Pozrel na Tomove prsty a suhlasne pokyval hlavou.* Postaci. Viktor nema dovod mi neverit ma co chcem a ja budem mat dokaz o tom čo chcel on a to aby si trpel.* mikeov vyraz už nebol taky chladny ako ked Toma donutil ist s nim do tejto budovy. Bolo možne že by z ataky kratky cas zacal k niekomu citit priatelstvo? Mike sa nespoznaval. Bolo až udivujuce co dokaze laska.* Je mi to luto, ale...* vyraz na jeho tavri bol uprimny.*...bude to tak musiet byt.
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:33

*preglgne*a nechceš odfakliť prst niektorému z tých mrtvych chlapov čo neprežili v tom aute?*nechce priamo povedať, že tých ktorých zabil*ak by si spálil konček toho prsta, tak by sa nedali zistiť ani otlačky
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:39

A co DNA? Cruer sice nema dovod aby mi neveril no to neznamena, že si moju pracu nepreveri. Vieto ako s ahovori ...Doveruj ale preveruj.* na Mikeovi je jasne vidiet že keby bola ina možnost rad by ju zvolil.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:42

pravdaže, na to som nepomyslel*povzdychne si*a máš nejaký prax v zašívané rán? vieš nerád by som tu vykrvácal..
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 18:59

Neboj sa postaram s ao teba no zrejme by si mal najprv zavolat sestre. Bude to bezpečne ved jej telefonaty nikto neodpocuva je predsa princezna.* uskrnul sa Mike.* Povedz jej že sa musis na cas zdekovat nech ta nehlada a nech sa o teba neboji. Potom ju už samozrejme nemožes kontaktovat.

// pomož segre ma maler ako citam v jej pracovni Wink Smile //
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:05

/ale to nedostaneš manželku Very Happy/

*mykne plecom*nie, zalovám jej až potom. nech vyzerá presvedčivo ked bude oplakávať môj hrob*povie zamyslene*bude to kruté, no asi to tak bude lepšie
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:17

/ ved to by som ju asi aj tak nedostal nemam parvdu?Smile Smile //

Nestve ta že sa budes musiet skryvat ako zlodej a na taku dlhu dobu? Možno sestru dlho neuvidis.* mikeovi to vsak bolo celkovo jedno.* Tak ideme na to?
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:26

*s povzdychom mu podá ľavú ruku*toto raz budem ľutovať*povie a pozrie do zeme*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:35

Alebo si poviete že to bolo to najmudrejsie co ste mohli urobit.* Mike to už dlhsie nezdržuje a aby Tom nemal cas rozmysliet si to rychlym tahom mu odrezal ukazovak na lavej ruke. Z rany sa vzapati vyvalila krv a Mike mal co robit aby na nu rychlo pritlacil ku scisteho platna, ktory si vytiahol z vnutorneho vrecka na plasti.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:38

*zovrie zuby a snaží sa potlačiť bolesť. na ranu sa ani nepozrie a druhou rukou uchopí roh stolíka a snaží sa tak kompenzovať bolesť silou*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:51

* Mike odlozi odrezany prst od Toma co najdalej aby ho nevidel. Pochyboval sice že Tomovi pride zle pri pohlade nan ale aj tak nechcel nic riskovat. Teraz jeho vyraz neprezradzal nic. Bol na krv zvyknuty a tak mu nerobilo problem vytiahnut ihlu s nitou, ktore si predvidavo vopachal do vrecka a zacat zosivat okreje rany. Ked bol hotovy obviazal Tomovi ruku novym kusom cisteho platna.* Hotovo.* zvolal takmer veselo keby tato situacia nebola taka vazna.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:57

/morgan zvoní ti mobil...chod do pracone princeznej a piš tam ako keby sme telefonovali, diky/
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 19:58

*preglgne naprázndo a otočí k nemu hlavu. otupnú bolesť cítil v celej ruke a necítil sa práve dobre.*nemáš vodu?
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 20:02

* Z vrecka naplasti vytiahne malu nadobku podobnu tej do akej sa dava alkohol no bola tam cista voda. Skor ako by sa Tom opytal mu Mike odpovedal.* Dost som sa zmenil aj co sa tyka tohto ohladu.* podal mu nadobku ked zapocul že mu zvoni mobil bol Viktor. Mike zodvihol a zapocul sova rusim akciu.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeŠt december 27 2007, 20:04

*napil sa vody a vdačne na neho pozrel*teraz by som mal byť vdačný doktorke že ťa zmenila*povie s krivým úsmevom, ktorý však nemá preto že by ho nemyslel úprimne, ale pre bolesť*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimePi december 28 2007, 10:09

* Ked Mike zlozil a mobil si vopchal do vrecka nebolo mu vsetko dvakrat jedno. Prave sa totizto dozvedel ovela viac veci ako by sa mohlo zdat z tych par slov. Museli sa vyskytnut problemy lebo Viktor by inak akciu nezrušil. Mike stal k Tomovi otočený chrbtom a nevedel ako ma zacat. Bol si isty, že len čo Tom prekona ten sok Mike bude mat co robit aby ho znova upokojil. Rychlo sa k nemu obratil lebo to už dlhsie nechcel natahovat.* Tom mam pre teba jednu dobru a jednu zlu spravu. Zla je pre teba ta, že Viktor zrusil akciu a o ten prst si vlastne prisiel zbytocne, ale ...* Mike sa nadychol a rychlo dodal aby ho Tom nemal cas prerusit.*...ak si svihneme tak je tu ešte možnost že ak ti ten prst znova prisijem bude to v poriadku.* Mike sa spytavo pozrel na Toma a vedel, že prave v tejto chvili musi mat strasnu chut ho zabit. Ešte pred par dnami by mu tak bolo srdecne fuk ci nejaky princ pride o svoj prst, ale dnes bolo vsetko ine.* Tom? Citis sa na to?* Mike musel trochu zapochybovat ked si vsimol Tomovu tvar skrivenu bolestou a mnozstvo krvi, ktora vytiekla z rany.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeSo december 29 2007, 09:31

Sms:

Nerob paniku. Pokračuj v tom čo si začal. Alex chytila princezná a zajala aj so Sheredom, aj ked tomu to prejde...necháme tomu čas a vrátime sa po doktorku. o päť hodín pošli princeznej nejakú fotku aby uverila že je mrtvy.
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeSo december 29 2007, 09:33

*ked zas zablika mikovi mobil tak len pokrúti hlavou*dneska si dáky židaný*povie a snaží sa neuvedomovať si že o prst prišiel zbytočne*tak mi ho priši, ale rýchlo
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitimeSo december 29 2007, 12:07

// tak toto je dobréSmile Smile lol:) Smile //

* Na Tomovu poznamku sa len uškrnie, ale ked si prečita spravu od Viktora usmev mu zmizne z tvare a nahradi ho hnev. Toto už bolo naozaj neskutočne. S tym chlapom budu len problemy.* Dalsia zmena planov. Thomas Lerm teraz ste oficialne mrtvym mužom. Bohužial to znamena, že tvoj prst si budem musiet nechat ako dokaz o tvojej smrti.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mesto - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mesto
Návrat hore 
Strana 11 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Zem-
Prejdi na: