Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hl. mesto Telarionu

Goto down 
+20
Lee Marcus Monegen
Niekto
Nate Lawson
Anawel Eia
Ricardo Constantine
Admin
Meredith Black
Noehu Ritus
Eliot Rower
Alexandra Ling Xiaoyu
Cassian Scrad
Freya Leslie Ledon
Gerry Constantine
Drew Anderson
Gabriel Zedan
Torry Landon
Tessa Scrad
Shiroi Yagami
Yuki Yamihoshi
Thomas Lerm
24 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next
AutorSpráva
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimePo september 22 2008, 17:22

To vieš ..to robí tá skazená chlapská mysel.. Nemožeš ma brať vážne... *odpovedal jej vyhýbavo stále sa diabolsky uškrnajuc.* ALe obojok beriem... Som netušil že ty rada take sado maso.. Sa prisposobim ale radšej mám rád jemne a pomale milovanie *podpichol ju s vážnou tvárou. Mykalo mu však obočím a mal čo robiť aby zadržal smiech. Nevedel ako zareaguje ale dufal, že sa neurazi alebo nebodaj nenahnevá*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimePo september 22 2008, 17:32

takže sado maso?*zasmiala sa* no to som ešte neskúšala ale predstava s bičíkom v ruke ma nijako nevzrušuje* odvetila veselo a pri jeho dalších slovách si predstavila niečo iné* pomalé milovanie...len aby popri tom nietko nezaspal * podpichla teraz už ona jeho. Neprekážala jej táto debata, predsa len boli to len nraážky nič konkrétne z jej osobného života, a aj keby, nemala nejako veľa skúseností.*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimePo september 22 2008, 17:49

No neviem ake skusenosti máš spomalým milovaním ty ale... *poznamenal škodoradsotne a zachichotals a do päste* Dnes sme obaja velmi vtipní *zahundral veselo* Ako dlho už máš svojho tátoša?
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimePo september 22 2008, 17:58

*Aké skúsenosti má s pomalým milovaním. To bola otázka, na ktorú mu radšej odpoved nemienila dať. Nebola si istá čo by povedal, keby vedel že sa milovala len raz v živote. Pamätala si na to, ako ju v daždi zachránil pred Lucasom a ona sa mu oddala tam na makkej tráve pri jazere. Potom však odišla späť na gyro a opäť sa stretli až v komplexe, kde ani jedne nejavil hlbší vzťah, až potom na zemi, no aj tam nemali čas na dalšie milovanie. Mike a ostatný utečenci, proste plný dom a nijaké súkromie. A ked ho už mali, išla hladať rodinu. Bola to ironia, no na to aký vzťah mali, sa jej dotkol len raz.*...som si istá že ty máš skúseností viac než dosť* odvrátila nenápadne tému od seba* ani neviem, kúpila som si ho na talarione, čo je už zo štyri mesiace...* odvetila s úsmevom*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimePo september 22 2008, 18:04

Nemáš strach, že bysa ti mohol vymknúť spod kontorly taketo stroje su dosť nevypočitatelne, hlavne ked ich šoferuje nežná ženska ruka *poznamenla a spomenul si na jednu noc ked bol svedkom nehody.. Krvavej nehody. Motoristu zrazil nákladiak. Bol to nepekný pohlad a on sa toho muža pokúšal zachrániť ak sa tak dá nazvať okamih kým muž navždy zavrel oči. Ten výraz jeho oči si ani sám nevedel rpečo zapamätal. predsatvoval si, že sa tak tvárila Anita ked umierala. Pokrútil hlavou a v hlave sa káral za to že sa dal strhnúť starými spomienkami. Citils a zvláštne reptože čas stravení s Alex mu akoby pripomínal čas ktorý strávil so ženou. Snažils a však svoju negatávnu energiu nechať pre seba a pri kráčani k motorke sa usmeival*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimePo september 22 2008, 18:20

Pozri*začne pomaly* teraz tu môžem odpadnúť a zomrieť...môže ma uštipnúť had...môže sa stať hocičo...pri čom zomriem... * pokračuje zamyslene* jazdím tak ako si myslím že zvládnem, zbytočne sa neženiem do extrému a pokiaľ nepoznám daný terén, určite nejdem tak rýchlo ako som išla s tebou* pokrčí plecami a pozrie na blízky strom, na ktorom skákala drobná veverička* ženy sú možno jemné, no je dokázané že dávajú oveľa viac za jazdy pozor a viac dbajú na predpisy...aj keď je pravda že som taktiež čítala, že robíme také chyby, čo vy nedokážete pochopiť, prečo sme spravili....no čo...všetci sme dajaký... * usmiala sa pokojne a otočila od veveričky hlavu k nemu. Pohľadom zablúdila k blonďavým vlasom a v duchu sa usmiala. Blonďák...asi bola fakt na blonďákov, pretože len tí sa motali v jej živote...CHris...Mike aj keď ten nie práve tak ako sa mal a teraz Eliot. Blonďák...musela unať že je pekný. Naraz si uvedomila nad čím premýšľa a rýchlo takéto myšlienky zahnala niekde preč. *
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeSt september 24 2008, 17:59

*ked spomenula veci čo muži nedokážu pochopiť usmial sa* Veru skutočne ste niekedy nevypočitatelne či už ide o auta, motorky alebo aj život a myslenia... * A my sme pre vás pochopitelní?? &pretože o nás vy skor hovorite že sme predvidatelní..-*zahundre a zamračí sa. Sám seba nepovažoval za predvidatelneho ale možno ona ho vidí inak . Bol zvedaví na jej názor a túto časť mužskej a ženskej mysle*

/jak hotentot ale fakt som mimo Very Happy/
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeSt september 24 2008, 18:17

/to nič, ani me mne to po ôsmej nepáli Very Happy/

To vieš...naše myslenie nemôžete pochopiť, lebo vaše myšlienky sa prevažnú časť dňa točia okolo sexu...teda kým by si sa dostla k tomu aby si pochopil na čo myslím ja, zase by ťa napadol sexa tak stále dokola*začala sa veselo smiať, až sa jej spravila na líci jamka, ako niekedy ked sa smiala.* no ači ste predvídateľní?* na chvíľu sa zamyslela a až potom odpovedala, no aj tak pomaly, stále nad tým premýšľajúc* ako v čom si myslím, a tiež to zavísi od konkrétneho muža...napríklad od teba by som nečakala že ma pozveš von* usmiala sa*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeSt september 24 2008, 19:42

* Veselo sa zasmial Tessinej odpovedi čím pravdepodobne porušil maliarovu požiadavku na to aby zostal celkom nepohnute ležať. No bolo mu to jedno, pretože v tej chvíli nemohol inak ako sa oprieť lakťom o zem a skloniť sa nad Tessinými perami aby jej venoval rýchly no hlboký bozk.* To bol najkrajsi kompliment aky som zatial od teba dostal milacik.* odvetil s chlapcensky nezbednym usmevom. Potom sa uložil naspať vedla nej a pritiahol si ju blizsie k svojej hrudi. Kedže si bol vedomy faktu, že najblizsich niekolko minut sa nebude moct velmi hybat chcel zaujať co najvyhodnejsiu poziciu a tak jednu svoju ruku polozil na krivku Tessinho chrbta tesne pred vabivymi oblinkami jej zadočka a druhu prehodil cez jej plecia až sa mu bruska prstov pri jej nadychu zlahka obtierali o jej prsia. Bol nanajvys spokojny co dal najavo aj svojim nemenej spokojnym usmevom, ktory mu celkom rozziaril oci a sposobil že si zacal hmkat napev akejsi melodie, ktoru poznal zo svojej rodnej planety.*
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 09:52

*Pokojne zapraskal hankami, ked uz sa ti dvaja konecne usadili a nasledne si udrel pastou do hrudnika, bo mal pocit, ze sa nejak prstenu nadol nechce. Dva uderi to vyriesili a on pokojne mohol zacat. Sikovne zovrel rudku troma prstammi a zacal si crtat osky tych dvoch. Siluety mali obaja dokonale, proporcne si vyhovovali. Dokonaly prototyp muza a zeny, presne ako na ludskom Woyagery, ktory vysielali este davno a jeho predkovia ho ulovili do vesmirnej siete. Este doteraz ma tu platnicku v spalni v starom byte.* Vyborne..zotante v tomto objati aspon 15 minut, nech si vas dobre naskicujem.......*Vyzval ich neutralnym tonom, ktory uz signalizoval ze tu myslienkami nie je a jeho jediny svet je to platno, rudka farby. Sem tam si ich prekontroloval stetcom. Pohlad na nich mu dovolil porobnavat proporcie.Hlava...dve hlavy a je pas...aha aha....hm....Styri hlavy po sirke a su ramena...Miestami mu usiel jazyk a polizol si pery, ako znak sustredenia, ktore hecoval na najvyssiu uroven.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 16:31

*Cass zjavne nemal nijaké námietky proti tomu ležaniu a využil čo sa dalo, niežeby prostestovala proti nejakej polohe. spokojne ho poškrabkala len čo ju pobozkal na hrudi a potom sa prestala hýbať. Spokojne sa zhlboka nadychovala, no ťažko jej bolo zostať uplne potichu a len tak ležať.* inak zlatko* zamrmlala, ledva pohnúc perami* vieč čo mi prezradili chlapci na lodi?* nevinne sa usmiala* konkrétne jack mi hovoril, čo ti prichystali pred rokom na narodeniny...a ešte väčšou ironiou je...že ja som vlastne urobila niečo podobné* zašepkala potichu, snažiac si nevšímať, že ich maliar kreslí*
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 16:35

Myslím, že sa nemyliš pretože aj teraz mám dosť velky problem sustrediť sa an to čo hovoríš ked kráčaš takto rýchlo a boky sa ti tak... *zamyslí sa ake slovo by použil a potom iba bezradne pohodí ramenami* Vidíš zase moje myslenie smeruje k sexu. Ale možem ti povedať, že je to len preto lebo som v tvojej prítomnsoti. Dufam, že si teraz nepomyslíš neičo zle o mojej maličkosti ale niekedy su naše pudy dosť hm... prízemné a to musím priznať aj ja*dopovie vážne a pozrie na ňu so zdvihnutým obočím.* Prečo by som ťa nemal pozvať von? Myslím, že som sa ti takto cchel ospravedlniť?? *povedal s otáznikom. Ani sám riadne nevedel prečo ju pozval von. Jednoducho bolo mu s nou dobre a vedel, že to bola jediná dobrá vec, ktorú urobil za dlhu dobu* Myslím, že inštinkt mi napovedal a možem povedať, že tentoraz ma nesklamal.Ale zaujimalo by ma prečo si to pozvanie prijala ked ťa tak zaskočilo. HM?*vyzývavo zatiahol uškrnajuc sa a prekračujuc z nohy na nohu mieriac k jej motorke, ktorá bola čím dalej tým bližšie*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 16:53

*S nadvihnutým obočím ho počúvala a musela sa premáhať aby sa nezačala smiať. No jasné, kam sa asi tak môže pozerať mimo výstrihu alebo obtiahnutých čiernych nohavíc...* tvojmu mysleniu nijako nebránim, kludne si aj snívaj a predstavuj...je jedno čo sa ti deje v nohaviciach, kým to tam aj ostane* zachechce sa*(to mám z kostí Very Happy) neviem či si sa chcel ospravedlniť, skôr ten posledný deň bol celkom vpohode, tak si možno zmenil názor na moju osobu* pokrčila plecami* a prečo som prijala? nevidela som dôvod prečo nie...* odvetila vysmiata* a ktomu...skvelá šanca vystresovať jedného protivného lekára na mojej motorke* podpichla ho a pomaly zastavila pred motorkou.*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 17:14

/ somsa smial jak kon Very Happy, že kým to ostane v nohaviciach, ty si truba! Very Happy/

*nedokázal ovládnuť smiecha vybuchol do rehotu* Ty si teda neskutočne protivná, ale nemaj strach nehrozí ti, že by som ťa teraz hodil do kríkov. Ja si to nechávam an tu cestu an tej motorke* podpichne ju a pomyslí si ruky* Hm takže nastartujeme tu tvoju potvoru? *zatiahol a vyzývavo si ju prezeral očami. Bola skutočne vtipná a mal pocit akoby ho nič neťažilo. Tento den bols kvelý a dufal, že si to zopakuju. Potlapkal sedadlo an motorke a následne ho pohladil neprestávajuc sa pochechtávať/obkukávam Smile/*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 17:20

/to bolo v kostiach Very Happy Very Happy a som sa na tom smiala Very Happy a sa mi to sem hodilo Very Happy jo ja som truba Very Happy priznavam Very Happy Very Happy/

by som sa ti čudovala...to radšej za kriky....do krikov...to by bolelo*odvetila mu ceriac zúbky od rehotu.* na ceste motorkou? ked budem cítiť vyduté nohavice...pridam aby ťa to prešlo* nasadí si prilbu aby nevidel, že teraz sa aj začervenala. Podala druhú prilbu aj jemu a opatrne si sadne pred neho, čakajúc aby sa mohol chytiť* a k tej protivnosti...to len aby aby si si nemyslel že niičo z tých nohavíc pôjde von* naštartuje, aby stlmila svoj smiech*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 17:29

To aby som si tam strčil niečo ako suspenzor! *zachichoce sa* Ale dufam, že si robíš srandu s tým rpidaním ak nie tak mi ukáž kade sa ide do ajzera budem sa musieť schladiť *zahundre vážne obzerajúc sa skutočne haldajúc jazero* Narazí si na hlavu prilbu a opatrne si sadne za nu* Toto bude fakt utrpenie *zahundre sám pre seba a silno sa jej chytí, na tvári sa mu objaví trpitelský výraz a je len vdačný za prilbu čo ho ochráni pred uškrnami a výsmešnými poznámkami či už od Alex alebo od hocikoho kto by ho an tom pekelnom stroji videl*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 17:35

*Začne sa smiať ešte viac* tiež si myslím* ked zacíti ako sa jej chytil okolo pása, pomaly sa pohne, svietiac si v tú neskorú nočnú hodinu pred seba* jazero ti postačí?* spýta sa veselo, prehlušujúc zvuk motorov z hlavnej cesty.* ja ti neviem či by som sa chcela v takjeto zime kúpať...ja uprednostnujem vanu s bublinkami, aspon na takú hodinu ...*usmeje sa len tak pomimo, kedže cez prilbu to nevidno* prehodín mohy cez okraje vane, hlavu opriem o kraj a zízam doblba alebo tak...nemenila by som za jazero...* dodá napokon*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 17:50

Možem ti povedať, že toto mi v mojom upokojovaní .. ... mi moc nepomáhaš. Takže to bude tvoja vina ked to v mojich nohaviciach ožije. Je ti dufam jasne, že asi nezaspím pretože predsatva teba vo vani... Hm lákavé* kričí na nu cez zvuk motora. Snaží sa nemyslieť na tuto krkolomnu jazdu a radšej uvažuje nad Alex, ktorá sa vo vani ukrýva v bublinkách* Možem povedať, že mne osobne sa lepšie rpemýšla po stojačky vo vani by som pravdepodobne zaspal *zhodnotí napokon trpitelsky a zívne* Ty nie si unavená, Na man to teraz s tebou v náručí, dopadlo *zahundre vyzívavo*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 17:59

*Zahryzne si slabo do jazyka, aby niečo nepovedala. Nikdy nemala šancu viesť s mužom takýto rozhovor a bolo to celkom vtipné provokovať ho.* no samozrejme...som rada že nemusím pripomínať že v tej vani som nahá....* neodpustí si poznámku a potichu sa zasmeje* to je možné, ale ja rada oddychujem aj premýšlam vo vani...ta horúca voda je veľmi príjemná* pokrčí mierne plecami a zahne na cestu k palácu* unavený? to by som ťa na tom kúsku ešte mala dako prebrať...*zachichoce sa*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeŠt september 25 2008, 18:03

No mne stačia tieto tvoje reči a som prebudený. Ty to očividne robíš schválne ved počkaj ja ti to raz vrátim a potom budeš ty, ktorá bude mať čo robiť so sebeovladaním*zahundre namosurene ale má čo robiť aby potlačil smiech. silnejšie ju stlačí a pritiahne si ju bližšie k sebe pomaly jej začne šteliť brucho ale iba tak abys a začala smiať a nie aby naburala* Som zvedvaý či si steklivá *zakričí na nu veselo*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimePo september 29 2008, 19:10

* POhladom sa vpil do Tessine tvare ziaracej sibalstvom no lutoval že sa nemože podopriet laktom a pozrieť sa blizsie, pretože inak by skazil cele maliarovo usilie a svoju trpezlivost ked mu dovolil hladiet na jeho snubenicu v takomto sporom obleceni.* Chlapci...* zacal s miernou ironiu.* ... sa naozaj posnazili no davam prednost ženam, ktore pridu dobrovolne a nepytaju si za to zapletene.* zmurkol vyzyvavo a na perach mu zaihral siroky uskrn.*
Návrat hore Goto down
Ricardo Constantine

Ricardo Constantine


Male
Počet príspevkov : 43
Rasa : mimozenšťan
Povolanie : Automobilový pretekár

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeUt september 30 2008, 10:24

NA POLICAJNEJ STANICI
*Počas prevozu autom sa už nepokúšal o žiadne zbytočné slová, bol nevinný a to sa určite dokáže. Keď už dorazili na policajnú stanicu policajti ho viedli dnu do budovy. Cestou do vypočúvacej miestnosti videl na chodbách vela zatknutých ludi. Zatial čo niektorý z nich len nadávali tí druhý zase stále dookola opakovali že su nevinný. Dvaja policajti ho strčili do vypočuvacej miestnosti, posadili na stoličku a potom odišli. Zostal tam sám sediet s rukami sputanými za chrbtom a s kamerou ktorá ho snímala s praveho horného rohu. Po chvíli sa dvere otvorili a dnu vošli dvaja ludia. Jeden bol policajt ktorý sa postavil hned do rohu miestnosti, ruky si založil na hrudi a zostal tam stáť. Zatial druhý muž ktorý nebol oblečený ako ten policajt čo stál v rohu sa posadil na stoličku oproti nemu. Na stvôl položil nejaké dokumenty a upriamil svoj zrak na neho*
- som detektív Darkman a mám na starosti váš prípad takže my zodpoviete na .. *nedopovie lebo Ricardo mu hned drzo skočí do reči*
- kolkokrát to mám ešte povedať ja som naozaj nikoho nezabil, som nevinný
- ale aj očividne drzý však *povie detektív ktorý si začne prezerať jeho spis* nelegálne pretekanie po uliciach, jazda pod vplyvom alkoholu, pokuty za zlé parkovanie a mnoho dalších priestupkov .. to zdaleka neni nič oproti trojnasobnej vražde *pozrie na Ricarda ktorý sa opiera o stoličku a krúti hlavou* s tohto sa nedostanete .. možno máte na učte miliardy no žiadna kaucia vás nezachráni, lebo za vraždu sa trestá väzením ... zaujímalo by ma však prečo ste ich zabili ? mladé dievčata a vášho komorníka ak sa nemýlim?
- *znovu ho začala boliet hlava, teraz by potreboval svoje tabletky lebo znovu to začínalo. Nevedel to ovládať a nechápal prečo práve on to dokáže. Pokial vedel v rodine nikto s nejakými zvláštnymi schopnostami nebol, teda aspoň mu to nikto nepovedal* nikoho som nezabil a nemienim to znovu opakovať, niekto ma omráčil a ked som sa prebral všetci boli mrtvy ... a potom prišli policajti .. to je všetko čo si pamätám *povie pričom hladí na detektíva s bolestou hlavy*
- *Detektív si oprel ruku o stvôl a podoprel si hlavu. Mlčal pričom nad niečim rozmýšlal a pozeral do spisov. Zatial čo policajt ktorý stál v rohu pri dverách sa len v duchu smial. Nikto ti to neuverí, pomyslel si, ešte dnes budeš prevezený do najostražitejšej väznice aku poznám a tam zhniješ ako pes, žiadne návštevy len tvrdá makačka*
[/i]
Návrat hore Goto down
Ricardo Constantine

Ricardo Constantine


Male
Počet príspevkov : 43
Rasa : mimozenšťan
Povolanie : Automobilový pretekár

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeUt september 30 2008, 10:26

- * Znovu to počul, myšlienky ktoré sa prebúdzali v policajtovom vnútri, nevedel ako a prečo to dokáže no znovu to tu bolo. Chvílu naňho hladel, mal chuť postavit sa a poslať jeho do tej väznice aby si to tam užil no miernil sa a znovu pozrel na detektíva* pozrite ja nechcem ísť do basy prosím pomôžte my nejak ... ja neviem poriadne to vyšetrite proste my pomôžte *chcel začat vyjednávat s peniazmi no zrejme by tu nepochodil. Detektív vyzeral byt slušný, nie ako ten kretén čo stál pri dverách*
- nemôžem vám pomôcť, vaše otlačky sa našli na pištoli a s tým sa nedá nič spravit. Ak ste s tou zbraňou nemali nič spoločné nemali ste ju chytat .. to ale už nikomu nedokážete *Možno ste nevinný ale nemôžem vám pomôct, je mi to lúto pomyslí si*
- nemusí vám to byť lúto *zopakuje jeho myšlienku* mám vela nepriatelov ktorý by ma radi videli v base a zrejme sa im od dnes začne plnit sen *postaví sa a pristupi k nemu bližšie* odvedte ma už prosím
- *Postavil sa celý zarazený akoby mu čital myšlienky a spisy podal policajtovi v rohu. Dvere sa otvorili a detektív naznačil rukou aby Ricardo kráčal pred ním* zatial vás dajú do malej cely a neskôr sa bude konať prevoz spolu s inými väznami *stihol mu to ešte povedat a potom si ho prevzali policajti ktorý ho vliekli do cely. Posledný krát ešte uvidel detektíva a potom sa už stratil za najbližším rohom. Po nejakej chvíli sa ocitol v dolnej časti budovy kde mali menšie väzenie. Ako kráčal uličkou popri celách všetci naňho pozerali. Naštastie ho strčili do volnej samostanej cely. Ked ho zamkli bez slova odišli a on si sadol na postel pričom začal rozmýšlat čo bude robit dalej*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeUt september 30 2008, 10:46

Maya

*Pohladom pretinala stenu nad hlavou, z ktorej nielenze opadavala priamo na nu omietka, ale i pretekala akasy isto odpadova voda z poschodia. Od zurivosti netusila kam sadnut, aby jej nepadla na hlavu dalsia kvapka vody.*Sakra! Mozete mi uz zmenit tu celu?"Nahnevane zovrela dlanami mreze a kopla spicou na cultoch do nej.*Ale kludnee! Ved naco by sme! Nech tam skape na mor!*Opatovne nieco zakricala, no odkedy doviezli straze toho mladika vedla do cely nik sa neukazal.*Tak akoze...on moze mat cistu fajnu celu a ja mam sajrajt? Ved nic z toho co ma obvinujete nemam ani len potvrdene! A na aukciu som doma!"Div ze nevyskakovala na spicky, ked z poslednych sil hulakala cez chodbu. V kratasoch nad kolena jej uz zacinala byt zima a aj ten korzet toho moc neohreje. Zatkli ju na metalovom koncerte, nemala ani len sancu sa obhajit.*Haloo!!*Uz so zufalym hlasom udrela na posledy, ked nahle vrhla pohlad k tomu novemu.*Cau....co si zac?*premerala si ho hladnym pohlaodm.*
Návrat hore Goto down
Ricardo Constantine

Ricardo Constantine


Male
Počet príspevkov : 43
Rasa : mimozenšťan
Povolanie : Automobilový pretekár

Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitimeUt september 30 2008, 11:09

*Sedel na posteli v chladnej cele a premýšlal nad tým že čo ak ich naozaj zabil. V poslednom čase sa s ním dejú zvláštne veci, pamätá si všetko nielen veľmi dobre ale dokáže ludom čítať myšlienky keď sa na to sústredi. Čo sa však stalo v dome na to nevedel stale prísť. Z myšlienok ho vyrušil hluk mladej dievčiny ktorá tam kričala na plné hrdlo. Chvílu ju pozoroval a potom sa pousmial. Miesto toho aby ju pozdravil alebo sa čo i len predstavil si lahol na postel* nemyslím si že krik ti pomôže ty bastardi si robia aj tak čo chcú *povie pričom si začne obidvoma rukami začne chytat hlavu. Išla mu prasknut od bolesti, svoju schopnost ešte stále totiž nevedel dobre ovládať*
- utečiem počas prevozu do väznice a všetky tých policajtov zabijem, už sa nemôžem dočkať *povie si pre seba jeden väzeň ktorý mal celu oproti nemu*
- *pozrel na muža ktorý v ňom zrodil skvelý nápad, tiež sa pokúsi utiecť len bude potrebovať viacej ludi aby im spoločne ušli*
prepáč *postaví sa a podíde bližšie k cele kde bolo dievča ktoré sa mu prihovorilo* chcela by si sa podujat na jednom menšom plániku s trojnásobným vrahom ? *spýta sa pričom sa stále usmieva*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hl. mesto Telarionu
Návrat hore 
Strana 13 z 33Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Heliath, lesy Telarionu
» Mesto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: