Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hory a les

Goto down 
+19
Nobodys Home
Mark Aladron
Gfm. von Lukatsch
Melian Smang Fu
Pomocník
Shiroi Yagami
Anoella
Rijana Emurssie Amadi
Viktor de Cruer
Saffron Isidar Mithrim
Tiannia
Imary Khei
Amacaraka Morgen
Admin
Chris Deniel Shered
Caffeé Latte
Mike Morgen
Thomas Lerm
Alexandra Ling Xiaoyu
23 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
AutorSpráva
Fye Kean
Anonymný




Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeUt jún 05 2007, 18:47

Áno, správne... Mike, môžme? *Spýta sa upierajúc naňho netrpezlivý zrak.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeUt jún 05 2007, 19:35

* prikyvne na suhlas s lahkstou vyskoči na svojho kona a podoprie Chrisa. Jednou rukou ho chyti pod pasom a do druhej schyti vodzky. Popchne kona a ten vyrazi cvalom k vazeniu. Ešte sa obzrie čo ho Fye a Caffee nasleduju a potom už pozornost venoval ceste.*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 05:18

(( poriadne čítajte príspevky Wink Very Happy:D:D ))
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 06:02

(( ved ja čitam napisal som, že som Chrisa vyložil na svojho kona Smile Very Happy Very Happy už predtym Very Happy ))
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 11:44

(( blek, no nič, ideme Very Happy ))
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 13:21

/tak tak...nezamyslajte sa nad tym, hrajte dalej/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Chris Deniel Shered

Chris Deniel Shered


Male
Počet príspevkov : 151
Rasa : človek
Vek postavy : 19.1.3992 23 rokov
Povolanie : nijaká

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 14:27

*prestava vnimat svet okolo. Jeho mysel sa presúva tmov niekam inam az kým nevídí rozlahlú slnečnú luku. Tam na hojdačke sedí nejaká osoba, ktorá mu radostne máve. Chris spraví krok k nej a zvedavost v nom rastie...*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 14:33

Ideme! *Povie a cvála stále v pred, aj ked cestu nepozná a po chvílke čaká kým ju dobehnú ostatní.*
Návrat hore Goto down
Chris Deniel Shered

Chris Deniel Shered


Male
Počet príspevkov : 151
Rasa : človek
Vek postavy : 19.1.3992 23 rokov
Povolanie : nijaká

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 14:37

*Chris pozrie na svoje telo a vidí že je bosý, že má len krátke gate a košelu. má pocit akoby cítil makku zem pod svojimi nohami a vônu ktorá sa nesie po lúke. Osoba na hojdačke sa stále hojdá no on počujeje jej smiech, ktorý sa mu vrýva do hlavy a nejde von...*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 15:18

*trochu spomali, lebo nezvladne dobre kona. Ked sa jej ho podari zase ovladnut vyrazi za ostatnymi, za ktorymi zaostava*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 17:53

/nemusite sa navzajom akoze cakat...sak kto je tu nech dalej pise..sak akoze idete naraz..tak to aspon urychlite/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 17:56

//ok Smile //
*rozhliadne sa do dialky a potom prudko obzrie za seba. Dewree nas nebude prenasledovat?? spyta sa sama seba, lebo jej pride trochu nelogicke, ze ked ciel uz zranila, nedorazila ho... Dewreenino poranenie totiz nevidela*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 17:57

//ako dlho ma trvat, kym sa dostaneme do komplexu?//
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 18:01

/neviem nie dlho...necham na vas/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Fye Kean
Anonymný




Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 18:03

((môžme rovno ošetrovňa?))
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeSt jún 06 2007, 18:07

/jo bezte to bude najlepšie, straze vas akoze pustia/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeNe jún 10 2007, 20:17

*túlajúc sa po lesoch a horách náhodou narazí na akési miesto, kde cíti pach krvi sprisahancov. Sám pre seba sa usmeje a pomaly kráča ďalej. Nechce, aby ho niekto objavil a tak kráča pomaly a opatrne, aby na neho nikto nenarazil*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeUt jún 19 2007, 18:02

*na okraji lesa pocka kym sa k nej pripoji Joseu*
Návrat hore Goto down
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeUt jún 19 2007, 18:05

*Kym sa trochu rozhybe Amacaraka sa mu stratila z dohladu. Rychlo preto vysadol na svojho bieleho kona a hnal sa za nou. Ked ju konečne zazrel na okraji lesa vydychol si a v duchu sa usmial. Vsetko islo podla jeho planov* Už som sa bal, že ste sa ma zlakli a usli ste sama* zažartoval ale pozrel jej do oci či sa nahodou predsa len netrafil*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimeUt jún 19 2007, 18:10

*v posmechu nadvihne obocie a prehodi*JA? a zlaknut sa? HA!*zasmeje sa sucho..*keby som vam chcela utiect, tak ma nikdy nedobehnete*povie rozhodne a pritom potlapka svojho krasneho cierneho kona po jeho mohutnom krku*cierny princ je velmi rychly*povie a popchne ho pritom do krokku, cim vstupi do zradneho lesa... kyslo sa vsak usmeje, ked pociti palcivu bolest v bruchu.. och.. ja som ale hlupa!pokarha sa pre sebazabudla som sa previazat... hadam to zvladnempremysla...zvladnem to! nie som ziadne becko a bolest ma neskolimysli si a pritom hrdo vystrci bradu dopredu*preco ste sli so mnou?*opyta sa Joseho
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimePi jún 22 2007, 05:14

*v očiach ma mrazivý pohľad a obzerá sa okolo seba. Na Gyre už nieje bezpečne, ako bývalo. A preto si ho zvolili, aby skolil tých, ktorí sa postavia proti princeznej a jej podriadeným. Zastane a načúva, čo sa okolo neho deje. Keď začuje iba spievanie vtákov kdesi na oblohe, pokrúti hlavou a svižnými krokmi sa stratí mezdi stromami, kde si zacne prehliadať stopy po sprisahancoch. Musí ich nájsť a vypočuť ich plány, ktoré kujú proti Princeznej. Pozerá sa na jedno miesto n azemi, kde sú akési stopy a iste niekam vedú. Ale kam ...?*
Návrat hore Goto down
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimePi jún 22 2007, 12:41

Prečo?* zasmial s aveselo ale v duchu s atak necitil. Dufam, že Amacaraka jeho plany neodhali. Bolo by jej skoda ..pomyslel si... Keby som ju musel zabit. No navonok s atvaril, že ho jej otazka vobec neprekvapila.* Nemožem predsa nechat taku krasnu damu ako st evy potulovat s apo tychto nebezpečnych lesoch. je to vela povstalcov, ale to nie je to najhoršie co sa tu da stretnut.* odmlči sa velavyznamne*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimePi jún 22 2007, 12:46

/ kto to sem dosieeeeeeeeeeel? Smile)/

*pozrie na neho no nic nie je badat*len tak ma to zaujima*povie jemne*ja sa nebojim chodit sama do lesov...*povie mu a pritom sa slabo usmeje*a bojovat a branit sa viem
Návrat hore Goto down
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimePi jún 22 2007, 12:52

/ ahoj Smile Very Happy Smile som sa sem konečne dostal Very Happy /

* uznanlivo pokyva hlavou.* Ved čo sa čudujem* povie nakoniec* ste predsa velitelkou tajnej služby a musite mat nejake skusenosti inak by ste neboli taka dobra v tom čo robite.* popchne kona aby isiel zarovno s Amacarakou a pozrie na jej profil. Krasne žena naozaj ..usmeje sa v duchu a zaroven mu mraz prejde po chrbte*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitimePi jún 22 2007, 12:55

/no fakt ze konecne Very Happy zazrak ta tu vidiet Very Happy/

*pohmka si*velitelkou uz dlho nebudem..*povie potichu*mienim sa vzdat funkcie*povie a trochu sklopi zrak lebo ma rada tu funkciu no uz sa rozhodla*a aby som nakojila vasu zvedavost tak vam hned poviem preco*povie a sibalsky sa pritom na neho usmeje*myslim si, ze mozem byt uzitocnejsia v inej funckii...*usmieva sa stale na neho.. hmm... co keby som... pomysli si a usmeje sa este sirsie*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hory a les - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hory a les
Návrat hore 
Strana 9 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: