Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Klubovňa (všeobecný pokec)

Goto down 
+40
Krea Nhi'Arrei
Remyane
Thenayre Ross
Olivia Pangiote
Leffay Nero D´boa
Zoyana Zorg
Wargan Nathrin
Ayela Miraell
Sierra They Lee
Niryai Diska'ha Moaite
Alexander Axel Carpenter
Noxie Deondra M. Courtney
Dreena Thall
Nobodys Home
Pomocník
Kate Sanchez
Szania Lanchestrova
Kazuo Yakusoku
Torry Landon
Ryan Lombardi
Eliot Rower
Anoella
Sephirot Kazuma
Lyra Vonte
Anawel Eia
Amyna
Miyu Katsuki
Raito Yagami
Cassian Scrad
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Admin
Vergill Valentine
Shiroi Yagami
Viktor de Cruer
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Chris Deniel Shered
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
44 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
AutorSpráva
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeŠt október 09 2008, 13:05

ZAJTRA MAM STUZKOVUUUUU!!!!
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeŠt október 09 2008, 14:54

Ooooooooooooooooo! A foto šiat nam nechceš ukázať? Very Happy
Ja mám stužkovú až o mesiac Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeNe október 12 2008, 19:24

jj, po nich treba vyskákať Wink
inak, ako dopadla stužková?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeNe október 19 2008, 07:58

no... ta foto je asi problem, bo som ich neodfotila :/ ale na nejaky taky opis asi staci, ze boli korzetove... korzet taky rudo rude cerveny a na vrchnom kraji kde mas dekolt boli goraliky cervene.. a sukna bola tmavsia cervena s takou priehladnou sietkou tmavsou na vrchu;) inak nato ze stuzkova nebola absolutne zorfganizovana, dopadla sqwele Very Happy
Miyu- no a tam je take medziposchodie a potom zase hore? Very Happy sak to sa neda Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeNe október 19 2008, 08:46

da Very Happy
po tych drevach stale hore a na konci tusim doprava. a potom sa za nim zoskakovalo zase dolu Smile
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeŠt október 30 2008, 07:35

ee... to uz slo normalne... fiiiii... ja som tu hru presla Smile hih.. som taka rada... aj ked neviem na konci ako som urobila ten chmat a hodila ho dolu... :-/ ae nevaaa.. no pre deti je to velmi tazka hra...
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeSt november 05 2008, 15:30

nie som jedina, co si vsimla, ze tu je v poslednej dobe akosi mrtvo...neviem ci to je tym, ze sa uz zacala skola a v podstate je uz po stvrtroku a kazdy ma vela ucenia, no myslim, ze by sa viacero ludi potesilo, kebyze to tu znova aspon trochu ozije...
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeSt november 05 2008, 17:12

Yuki máš pravdu a nie je to len školou ale celkovo Smile napríklad ja stužková a celkovo aj osobný život Smile Ale však nikomu nebranil vo viacerých postavách (však vieme o tom svoje Very Happy) takže kto má čas nech sa navzájom spolu hrá. Smile
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeŠt november 06 2008, 16:20

jeeeeeeeeeeeeee Yuki má new avik Very Happy:d krása..... Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeSo november 08 2008, 15:57

vdak, vdaka....vlastna fotomontaz xDDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimePi november 28 2008, 21:48

Skromne navrhujem grafickú prestavbu Gyra :bosorka:
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimePi november 28 2008, 22:19

Very Happy Very Happy šak sa realizuj Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeSo november 29 2008, 22:01

hmm...hlavne neurob nic take zimne, ze spravis trebars z Raita Mikulasa, ako si to kedysi urobila s Gandalfom a vyzeral "mierne" prihriaty Very Happy
sice...myslim, ze Raitikovi by to aj seklo xDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeSo november 29 2008, 22:10

Nahodou meniť to tu podla obdobia nie je zlý nápad Very Happy Very Happy aj ked raito a mikulás? už ho vidím ako pôjde rozdávať cukríky Very Happy
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeSo november 29 2008, 22:14

Nene, toto bude tmavé elegantné Very Happy
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeSo november 29 2008, 22:15

Zima, kotrá je biela Very Happy a my tu budeme za tmavých Very Happy no som zvedavá Very Happy
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeSo november 29 2008, 22:25

A v prvom rade som vôbec nemienila urobiť to na zimu Very Happy
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeNe november 30 2008, 05:53

Okay, vyjadrenie v niekoľkých bodoch Very Happy

1. Tiuš, to sa nemvolá kobercový vzor, ale pattern. A dávam to všade, pretože jediná móda, ktorú sledujem, je tá grafická, podľa ktorej sa čiastočne riadim. Okrem toho sa mi to páči. Very Happy

2. Keďže som celú noc nespala a pozerala True Blood (vyspelejší Twilight, hl. hrdinka nie je taká tupá a je to podstatne no... oveľa vyspelejšie, určite seriál pre osoby nad 18. Každopádne odporúčam. Upírom zdar! Very Happy) tak som sa rozhodla urobiť ten banner.

3. Ani si neviete predstaviť, aké ťažké je zohnať JEDEN obrázom s tématikou Vianoc s tým, aby tam boli nejaké postavy z Gyra. Nakoniec vyhrala Yuki s jej Mikou - anjelikom.

4. Tým pádom navrhujem, aby si každý vybral nejakú NORMALNU osobu, tj. žiadna Tifita, alebo Yunita alebo čo ja viem čo, proste aby to bol ČLOVEK Very Happy Sľubujem, že potom bude nový výzor Gyra kedy chcete. Bude sa dať nájsť oveľa viac dobrých obrázkov. Wink Nielen pre grafiku, ale aj pre pobavenie. Smile

5. Banner NIE JE VYTVORENÝ pre momentálny vzhľad Gyra, čiže by sa mohlo upraviť aj to bakané pozadie a tak. Ak sa nebudú vedieť kody farieb, čo by sa hodili, dodám. Wink


Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Gyrosvetle


6. HOWGH! Ide sa pozerať ďalej! xD


Návrat hore Goto down
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeNe november 30 2008, 09:21

pardon, pardooon.. mala som to napísať, že: "kobercový vzor" Very Happy

ale mám taký pocit, že zmeny avov na normálne osoby ti asi neprejú.. :čo čo:
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeNe november 30 2008, 12:19

nyuuuuuuuuuuuu ^^
anjelik Mikaaaaaaaa ^^ ...myslim, ze by som mala mat aj ine obrazky Mika a la anjel, ak by si potom chcela...
ehm...ak je Yuki anjelik, tak ja som potom ta brzda, co momentalne randi s Raikkonenom xDDD

ale myslim, ze zmena vyzorov na realne osoby by bola fajn...bolo by to take realnejsie alebo tak no...ved ono to tu uz raz navrhnute bolo, ked sme hladali tie realne podoby...
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeNe november 30 2008, 12:54

No dobre, ja budem za zlú Very Happy mne sa ten nápad nelúbi. Dôvody?

1. Páči sa mi že mam na avoch kreslené postavičky
2. RPG nie je o realite teda nevidím dôvod prečo by to malo byť realnejšie
3. AJ keby som s tým nápadom nejako súhlasila, tak by sa mi necheli hladať realne osoby podobajúce sa na kreslená a aj to by som s nimi nebola spokojná
4. Ten nadhlad je pekný v tej modrej, ale ako, podla mna tažko bude krajší vrh ako je. Takto je pekný (až na to že chris je mrtvy Very Happy) sú tam podstané postavy, viditeľné a KRESLENE Very Happy

Môžete mi vynadať, ale ja to vidím takto Smile
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeNe november 30 2008, 13:02

myslim, ze hladat realne postavy na postavy z FF by nebol problem, lebo kazdu postavu robili podla nejakeho podkladu (to ze 1/5 postav, je podla Gackta je vedlajsie Very Happy ), takze by nol hlavny problem len niekde najst mena ludi, ktori robili modelov...ja to zas vidim takto...
a zivot je zmena, preco sa mu neprisposobit?
a ci RPG je, alebo nie je o realite je otazne...ano, vyuzivas vlastnu fantaziu a v hlbsej podstate si aj plnis sny, ktore by si asi nikdy nezazila, ale drzia sa logickej reality, teda ako ludia nevstavaju z mrtvych, nemaju nadprirodzene schpnosti, nemaju o par ruk naviac atd...asi tak...
a k momentalnemu zahlaviu....moja postava nie je kreslena...teda je, ale ma realny podklad, tu fotku mam aj kreslenu, aj normalnu, teda si tak...potom okrem toho, ze je Chris mrtvy, ma aj Shir uz iny vyzor postavy (mimochodom REALNEJ), takze by to tak ci onak chcelo ine zahlavie...
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeNe november 30 2008, 14:46

Plne súhlasím s Yuki...
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimeNe november 30 2008, 18:37

ehm..ja nechcem aby Eliot bol realny!!!!! Very Happy:d prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííím
nedovolte aby ma niekto zmenil!!!!!
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitimePo december 01 2008, 14:54

Takže opäť tu máme stret záujmov? Very Happy No dobre počúvajte vy zmeny-chtivé-duše moju plnu a bezvyhradnu podporu ma Iva a vsetci clenovia Gyra, ktorý nesuhlasia so zmenou avatarov na ludské a kedže body su tu také popularne tak:
1. Dokelu kto chce cumiet na realne ksichty nejakych opozeranych hercov zo serialov? ( bez urazky tym, ktorý maju ludske avatary) toto je stranka kde si ma každy rozvijat svoju fantaziu a nie riadit sa realitou jasne? Ked si chce Petko Palko z Cukrikova vymysliet novu planetu a na nej novu rasu, ktora sa ludskej nebude podobat nech sa paci.. to je prinos.. to je zmena...

2. Myslim si že tvare hercov alebo respektive realnych ludi ako nahrady za kreslene avatary by mohli ovplyvnit vnimanie niektorých postav ako sa nam to stava aj pri sledovani filmov... poviem priklad ty Shiroi mas na avatare Angelinu Jolie ale predtym si mala kreslneu postavicku.. ja som si tvar Shiroi zafixovala ako tu kreslenu postavicku a prisudila som jej vlastnosti, ktoré si ty opísala pri hre zatial co teraz ma to skor zvadza mysliet na Shiroi ako stratenu partnerku Brada Pitta z Pana a Pni smithovcov, nechcem aby sa niečo podobne stalo aj s ostatnymi postavami ktore mam rada a to su vlastne vsetky tu ... jednoducho nie je tu ziadny priestor pre fantaziu.. ked idete po ulici a uvidite tvar neznameho cloveka to čo vas na nom moze fascinovat je jeho zahadnost a to že o nom nic neviete .. ked niekto vidi znamu tvar uz to nie je to iste .. nie je to ten isty zaujem to iste caro....

3. Zhrnula by som to asi tak... kto chce mat ludsky avatar nech si ho da pre mna za mna nech si urobi aj cely fotoalbum z hercov a hereciek ale na druhu stranu zase tí, ktorí tieto avatary mat nechcu by nemali byt podla mna nutený do zmeny

4. Mozno budem teraz zla a mozno som uz bola aj predtym a mozno som stale zla, ale ja si avatary na svojich postavach nemienit zmenit a to je moje posledne slovo Wink aspon co sa tyka mna ...ostatný tiez maju moznost vyjadrit sa
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 21 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Klubovňa (všeobecný pokec)
Návrat hore 
Strana 21 z 34Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: Voľné témy...-
Prejdi na: