Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Klubovňa (všeobecný pokec)

Goto down 
+40
Krea Nhi'Arrei
Remyane
Thenayre Ross
Olivia Pangiote
Leffay Nero D´boa
Zoyana Zorg
Wargan Nathrin
Ayela Miraell
Sierra They Lee
Niryai Diska'ha Moaite
Alexander Axel Carpenter
Noxie Deondra M. Courtney
Dreena Thall
Nobodys Home
Pomocník
Kate Sanchez
Szania Lanchestrova
Kazuo Yakusoku
Torry Landon
Ryan Lombardi
Eliot Rower
Anoella
Sephirot Kazuma
Lyra Vonte
Anawel Eia
Amyna
Miyu Katsuki
Raito Yagami
Cassian Scrad
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Admin
Vergill Valentine
Shiroi Yagami
Viktor de Cruer
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Chris Deniel Shered
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
44 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
AutorSpráva
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePo december 01 2008, 16:37

1, Mno...mne osobne sa najviac na tomto fore pacilo to, ze kazdy jeden..az na par ma kresleny av! Proste genialna original myslienka.....a bola by skoda to menit..priam strata originality,.....

2, Ten anjel sa mi nepaci...je taky ja neviem nijaky...prepac, ale tak ja si este nemozem moc dovolit asi do toho hovorit...skor by som spravila, ze obrazok imaginarneho vesmirneho mesta, ci lode a to upravit do zimneho niecoho...ci uz gycovy brush s namrazou a vlockami..alebo boh vie co..ale nie anjela..ved to nema nic s gyrom, to by som si myslela ze sme na blogu o anjeloch.-...

3, VDAKA ADMINKE ZA OZNAMKOOOOOO :zamil:
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePo december 01 2008, 18:01

No takže takto lidičky kedže k vyjadrovaniu sa svojho nazora zvyčajne mlčím teraz by som už konečne niečo chcela povedat Very Happy:D Možno sa nestotožnite s mojím nazorom tak ale čo už s vami Very Happy:D

Ked som sa sem po prvy krát regla a dozvedela sa o čom je vlastne rpg, tak som sa najviac tešila na to že som mohla mať svoju vlastnu rpg vymyslenú postavu ktorá by mala svoj vlastný vymyslený život ale predovšetkým SVOJ avatar .... CHAPETE MA ... SVOJ VLASTNY KRESLENÝ AVATAR :::: nie nejaké vlastné fotky alebo fotky nejakých hercov/herečiek či iných znamych celebrit ... /to možte mat na iných všeliakych stránkach o filmoch kde vyjadrujete svoje nazory alebo proste na iných stránkach ktorých je dosť ... toto je podla mna SUPER RPG stránka ktorá by nemala nič meniť čo sa týka tých skvelých AVATAROV ... Tak velmi som si na ňu zvykla že takáto zmena by ma asi ZABILA/

MOŽNO sa budem opakovať ale tiež si NEMIENIM zmenit žiadne avatary na svojich postavách .... !!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePo december 01 2008, 18:53

Myslím, že týmto môžeme diskusiu o realnych verzus kreslených postavičkách uzavrieť.

Myslím že mimo dvoch osôb tu už nie je nikto kto by to podporoval, takže na hornom logu či čo to je nebude realna osoba. Neviem či Yuki je tam kreslena alebo herečka daka, no zapada tam takže ma to ani nejako netrápi.
Avatary kto chce nech má s fotkami, ale hore nebudú. Tí čo nechcu zmenou avatarov, si ho nemusia meniť, myslím že sa tu vyjadrili už stály hráči čo si o tom myslia a v každom prípade nepopieram že som rada ako to dopadlo.

Ja som s kreslenými avmi spokojná, mam rada tie kreslené postavičky a rada si ich ukladám a určite nemienim svojim postavám obrázky meniť.

V každom prípade sa k tomu môže hocikto z vás vyjadriť, ja tu nechcem nastliť že takto to bude, keby som bola sama proti tym avatarom, tak sa prispôsobím, ale je tu viac hlasov proti, takže niet o čom diskutovať.


P.S anawel niet začo Smile
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePo december 01 2008, 20:08

Okay, ale potom odo mňa nečakajte, že bude niečo svetaborné, POMIMO toho ... čudne žltého pozadia, štvorčekov so zjedenými obrázkami a tak.

úprimne? Kebyže teraz uvidím túto stránku, tak sa brutálne zasmejem a zavriem okno. Vlastne to som mala chuť urobiť aj prvý krát, ale bola som vo vianočnej nálade, nudila som sa, tak som sa regla. Smile
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePo december 01 2008, 20:14

Jo a ešte, k tej fixácii určitých vecí...

Ja som si napríklad ku Tife priradila prudko naivnú babu, čo si myslí, že ju neskonale miluje Cloud, pri ktorej som sa kvalitne chytla za halvu, že "Holka pane bože, vzdaj to konečne".. K Lightning z FFXIII, že je to neskutočná mrcha, kedže Square Enix tak povedal, k Stormovi zas, že je neskutočne nevystaté infantilné a nezodpovedné malé decko, čo sa rado predvádza - opäť vyjadrenie Square Enixu. K Yune - že v X-2 bola neskutočná pipka a že som hru vypla po záchvate smiechu zo začiatočných tituliek aj s 1000 words, kde jej k všetkému stačila len tyč a jeeela.

K môjmu starému avataru - vybavím si akurát tak nejakú cicu, čo mi tak dokopy 2 hodiny triasla na monitor svojími vnadami v hre Guild Wars.

Čiže to je asi tak ku zaujatosti voči avom. Very Happy

Dovi Very Happy
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePo december 01 2008, 20:22

Posledná vec k tomu všetkému (oh yay, flood!)

https://www.youtube.com/watch?v=Zypoa4nL9Fg
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePo december 01 2008, 20:35

Pozri, pre mna za mňa sa to ani meniť nemusí, čo sa týka výzoru. Ak máš pocit že je to tak smiešne aby si to zavrela, tak ako ja ti brániť nebudem, len som nemala pocit, že keď si sa sem regla tak si z toho bola taká zhrozená...

No a ano samozrejme, tí čo videli final fantasy majú utvorené názory aj na postavy z nich, ale dajme si otázku koľko z nás videlo FF? Dobre, vidieť ukažky a možno filmy je nas viacej,ale pochybujem že niekto hral hru (možno až na teba, neviem) s Stormom a Lighting...

...proste málokto tu hral tie hry, teda je viac pravdepodobne že ked zbadá postavu z filmu alebo dakoho iného známeho ho napadnú práve oni, než kreslené postavičky z hier...ja som videla ten film s Tifou a Cloudom...a je mi uplne uriti aká tam bola Tifa...a to mam ten obazok pri svojej postave, ako ty si to hrala, možno si to s tým spájaš, ale tak my ostatni to podla mna osobne vidime skôr ako postavičky urobene počítačom...

A na zaver...prečo tak vážne /ak som to teda správne pochopila.../ no preto lebo z toho prispevku citim asi toľko, že si sa na to urazila a preto aj ten komentár k avatarom z Final fantsasy.

A ešte na záver, nemám chuť sa o niečom takohom hádať, ale takto nejako to proste vidím.
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeSo december 06 2008, 12:24

Ja sa nehádam, ak by som sa hádala, tak by to vyzeralo inak xD

Len sa mi zdá čudné, že kedysi som robila no dosť... nekvalitnejšiu grafiku, a teraz ked som sa zlepšila, tak sa vám to nepáči, aj ked na to dávam dosť veľa energie. Nie, neurazila som sa, ale chcela som len podotknúť, že ako aj k normálnym avatarom, ale ako aj ku kresleným, sa vždy dá niečo priradiť, čiže je to tak či tak subjektívne. Smile

Tak ako chcete, mne je to prakticky jedno, aj tak tu moc nie som.


Možno ešte toto
https://2img.net/h/i289.photobucket.com/albums/ll236/whitekarasu/f33171f514599e359b744505b0210ac1.jpg
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeNe december 07 2008, 00:09

Ja osobne si myslim ze sme vykrocili zlou nohou na celu tuto nevyvazenu podu rozlisnosti nazorov lol! ale teraz uz fakt vazne ... velmi sa ospravedlnujem ak som niekoho svojimi poznamkami urazila a sama si priznavam že som dost neprisposobivy clovek, ktorý si berie k srdcu kazdu poznamku a samozrejme si ju vysvetli tak aby z nej mohol nacerpat dost prostriedkov na " opraveneny" hnev ci sebalutost ale...nezabudajme hlavne na to na co ma tato stranka sluzit a kvoli comu sa aj tebe Shiroi tak pacila a vlastne hadam nebudem klamat ak poviem ze nam vsetkym... nebola to grafika ( aj ked samozrejme aj ta zohrava nezanedbatelnu ulohu ) ale hlavne My, ktorí tu stranku tvorime ...každý jeden z nas... mohli sme sa o kadečom prorzprávat, zasmiat sa, zistit kolko toho mame spolocneho, nikto sa nad nikoho nevyvysuje, spravodlive vypocutie vsetkych nazorov, pomoc... to je to cim je Gyro vynimocne, alebo by aspon malo byt a nie napatie, ktoré zacinam citit
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeNe december 07 2008, 08:42

...amen! Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeNe december 07 2008, 08:51

...čeho? Very Happy
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeŠt december 11 2008, 14:04

Návrat hore Goto down
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeŠt december 11 2008, 14:24

Very Happy:D Shir, si prvá, ktorej sa dnes podarilo rozosmiať ma Smile)
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeŠt december 11 2008, 14:34

Tak to som rada Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeUt december 23 2008, 16:49

ja len ci suhlasite s tym, aby sa zajtra otvoril ples? (A)
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeUt december 23 2008, 17:02

Very Happy myslím že kludne môžeš, aj tak odpíše každý ako môže Very Happy kedže je štedrý den Very Happy aspon ja tu minimalne pol dna nebudem Very Happy teda vačšinu dna Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeUt december 23 2008, 17:14

vsak prave preto sa pytam Smile
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePi december 26 2008, 15:24

počuli ste už pesničku z filmu Zmeškaný hovor?.. ja som včera videla film a Yuki mi poslala tu pesničku takže som to pustila bratovi a ona zadrel, že aka pekná uspávanka!!! Very Happy som mrela!!
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePi december 26 2008, 15:55

na ktoru? xD
japonsku, ci americku? xD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePi december 26 2008, 16:40

One Missed Call Melody... to je tá, čo sa podobá na Stasovu, čo som ti posielala cucu
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePi december 26 2008, 16:46

cucu ja viem...
ale sa jej pytam, ze ci japonska, alebo americka, bo ja som jej poslala oboje Smile
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimePi december 26 2008, 16:47

Jaaaj Very Happy
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeSo december 27 2008, 10:59

to americke.. japonske mi príde ako vianočná koleda.. Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeSt december 31 2008, 07:28

*****************************************************


Nikdy som nebola príliš originálna vo vymýšľaní vianočných či novoročných prianí, a tak to aj teraz radšej napíšem vlastnými slovami Wink Želám všetkým veselého Silvestra a po ňom Šťastný nový rok 2009 Very Happy , aby vás počas neho stretlo šťastie väčšie než v starom roku, aby ste boli zdraví a mali okolo seba veľa lásky Wink
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitimeSt december 31 2008, 10:47

Taktiež prajem pekného Silvestra a ešte krajší nový rok Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 22 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Klubovňa (všeobecný pokec)
Návrat hore 
Strana 22 z 34Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: Voľné témy...-
Prejdi na: