Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Blízke mestečko

Goto down 
+15
Kate Sanchez
Niekto
Amacaraka Morgen
Admin
Yuki Yamihoshi
Yuffie
Mike Morgen
Alexandra Ling Xiaoyu
Chris Deniel Shered
Shiroi Yagami
Viktor de Cruer
Melian Smang Fu
Anoella
Caffeé Latte
Sebastián Hill
19 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
AutorSpráva
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 06 2008, 17:20

Ohohó!*Povedala s nechutenou tvárou a pychlavím pohladom rovno Mikeovi do očí.Márne sa snažila vyslobodiť ruku a druhou si držala skrytú zbraň pod plášťom ktorá sa nebeznečne zaleskla.*Nezabúdajte že som dlhé roky pracovala na mieste kde som musela plniť misie ktoré si VY neviete predstaviť.A kto je ten "Váš" známy?*Zavrčala.*Práve som si asi zachránila kožu.Varujem Vás.So mnou si nezačínajte.*Varovane zdvyhla prst hneď ako dala svoju zbraň na svoje miesto pod plášťom no ten "známi" ju nemohol vidieť.Jej prst bol nebezpečne blízko Mikeových očí a hrozilo že mu ich vypichne no potom prst trochu vzdialila.*Nuž teda nedbám, zachránim si kožu ale keď niečo urobíte čo ma nahnevá a podobne, ochladíte sa striebornou guľkou z mojho pištoľa.*Po prvej vete už radšej začala šepkať a varovane udrela Mikeovi ruku ktorou ju držal, nech ju pustí.Teraz som kvôli Vám v nebezpečenstve.Pomyslela si.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 06 2008, 18:06

* Možno keby bol len tak obycajnym muzom Anoellino zastrasovanie by v nom vyvolalo aspon stipku obav z toho, že by mohla splnit svoju vyhražku. Pravda vsak bola taka, že dlhorocny najomny vrah nema vo zvyku stiahnut od strachu chvost a už vobec nie pre ženou preto sa len pobavene uskrnul a na obranu zodvihol ruky ked prestal zvierat Anoellin lakeť.* Moja draha...* zacal teatralne.* ...o tych vasich misiach sice nic neviem ale viem si ich velmi dobre predstaviť. Dokonca by som povedal, že ste ešte v mnohom za mnou.* podpichovacne na nu zmurkol pricom narocky neodpovedal na otazku o jeho "znamom" . Namiesto toho opat chytil Anoellu za lakeť , tentoraz už vsak miernejsie, a zacal ju tahať prec do jednej z bocnych uliciek pricom sa ani raz nepozrel za seba.* Takže Anoella teraz ked nas caka dobrodruzstvo mohli by ste mi o sebe niečo povedať. Napríklad co robi taka skareda zbran v rukach takej krasnej krehkej mladej ženy...
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 06 2008, 18:57

*KREHKÁ ZENA?!Pomyslela si naštvane.*Najprv Vám poviem že ja niesom ten krechký typ žien pre ostatných na zabávanie.*Odpovedala prísne.*A keď je tu reč o dobrotudžstve, nejdem s vami, radšej sa pobijem v vašim "známim" než mať niečo spoločné s Vami a preto Vám nepoviem ani nič o sebe.*Po týchto slovách si vytrhla svoju ruku z Mikeovej lebo ho nenávidela ale trochu sa šibalsky začala baviť.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimePo apríl 07 2008, 18:35

* V tej chvili ako sa mu Anoella opat vytrhla zaskripal nahnevane zubami co nemal velmi casto vo zvyku, iba vtedy ked mu už naozaj dochadzala trpezlivosť. * Pocujte ma vy jedno tvrdohlave dievcatko nedovolím aby vas Arden dostal jasne? Ziadny nevinny clovek už kvoli mne nezomrie...* preriekol sa sice nechtiac, ale nemohol dopusit aby Anoelle teraz niekam odchadzala. Preto sa rozhodol informovať ju aspon trochu o tom co sa okolo nich prave spustilo do pohybu.* Ako som už povedal..Arden...moj stary znamy...* ironicky zdoraznil posledne slovo.*...sa len tak nehra na slepu babu. Ked teraz odídete vas zivot bude skutočne ohrozeny. Idem po nom už dlhsi cas a rovnako on ide po mne. Je to taka zabavna hra pokial je ohrozeny len jeho ci moj zivot, ale teraz...* chytil Anoellu pokojne okolo pasa pricom jej sikovnym pohybom vytiahol zbarn, ktoru si schovala pod plast a odzbrojil ju.*..sa budete riadit mnou.* tesnejsie si ju pitiahol k sebe a zacal rychlejsie kracat smerom do opustenej ulicky. Po par krokoch prudku zabocil do jedneho z vyklenkov, oprel Anoellu chrbtom a stenu budovy a ruku jej prilacil na usta.* Pssst a radsej nehryzte ja sa damy udriet nestitim.* doplnil zaparacne a trochu sa vyklonil aby videl co sa na ulici deje.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimePo apríl 07 2008, 18:51

*Nahnevane zavrčala keď ju Mike chytil okolo pása a keď ju odzbrojil.Že sa nehambíte!Som z Vás znechutená!Pomyslela si a len, len nevyprskla.V jej očiach bol vidieť plameň plný nenávisti.*Nedotýkajte sa mojej zbrane...*Zašepkala tak nahnevane že to skoro každé človeka nepríjemne pychalo.Stisla svoju päsť a dalo sa počuť tiché škrípanie rukavice.Vy, vy...Chcela si vymyslieť v mysli nejaké škaredé slovo no radšej si ho ani nevymyslela v mysli lebo pohlad Mikea bol taký akoby vedel čítať myšlienky.Keď Mike netrpezlivo zaškrípal zubamy, šibalsky sa v nútri tešila no neprejavila to lebo nechcel aby to Mike zazrel.Stále chcela vymyslieť nejaké škaredé slovo no radšej sa toho vzdala.Tento, tento...No tak fajn prestanem no prísna na neho budem.A som naneho aj veľmi nahnevaná.Najradšej by som ho niekde silno udrela...Pomyslela si a skoro kopla do nohy Mikeho keď ju pritisol na stenu.Trochu odhalila svoje zuby kde boli očné trochu ostrejšie akoby mali byť.*

/Tak fantázia mi nedošla celkom.Našťastie.../
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimePo apríl 07 2008, 19:06

/ Zatial je to zaujímave dufam že fantazia nam obom nedojde lol! /

* Vratil sa pohladom k Anoelle a skumavo sa jej zahladel do ocí.* Ako vie život rychlo nabrat spad pravda draha?* uskrnul sa pretože hnev ho zacal pomaly prechadzať. Jeho dlhoročny vycvik už od malicka urobil svoje- zbavil ho akychkolvek nepotrebnych citov a ted aaj akejkovek slusnosti. Musel Anoellu obdivovat za to, aka bola. Každa ina ženy by sa asi hystericky rozvzlykala a zacala by si mysliet najhorsie. Bola celkom ina ako Alex a predsa ho niečim pritahovala. Zahnal v mysli rychlo podobne myslienky pretože predstava toho ako Anoellu bozkava mu prisla absrudne neuskutočnitelna. S najvacsou pravdepodobnostou by mu asi zahryzla do jazyka. Musel sa zasmiať a trochu priblizil svoju tvar k tej jej.* Ja, ja ..co? Prekvapujete ma viete narabat so zbranami, ale svoj jazyk tak dokonale neovladate. Hoci...* pohladom sa pozrel na Anoelinu zbran , ktoru držal vo volnej ruke. zrazu vsak zacul pohyb z ulice a tak sa k Anoelle pritisol bizsie aby ho nebolo vidieť.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimePo apríl 07 2008, 19:14

/no ja už musím ísť spať.dobrú nocku!/

*Skoro sa zadusila a pomyslela si: Vy bezcitný neviem čo!Zadusíte ma!Varovane ho kopla do nohy no nie príliš silno lebo si začala uvedomovať situáciu nebezpečenstva.Zahryzla si do jazyka aby nevykričala lebo sa naďalej dusila ale zatial mohla dýchať.Pritom si pomyslela keď uvidela svoju zbraň lesknúť sa vo východe slnka.Takže Vy si myslíte ža som odzbrojená?HA!Nie.Mám ešte menšiu pištoľ v tajnom vrecku plášťa.A to ma strašne tlačí!No čo už.Vydržím to.Dúfam že čoskoro odídem od tohto blázna ktorý ma za chvíľu zadusí keď si to nevšimne...Najradšej by kopla Mikeho do rozkroku a potom utiecť no nemohla lebo práve si musela zachrániť kožu od udusenia a tak druhý krát varovane kopla Mikeho slabo do nohy.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimePo apríl 07 2008, 19:48

* Zacitil Anoellino kopnutie na svojej nohe a tak trochu zmieril tlak ruky, ktorou je prikryval usta. Nakoniec ruku zlozil celkom, ale ukazovak si prilozil na pery aby zostala ticho. Vobec sa vsak nenamahal trochu odstupit, ešte stale nebolo po vsetkom.
- Morgen! - zareval hlas z ulice pricom nebolo pochyb, že patril prave Ardenovi. Mike sa len zadival vyzyvavo Anoelle do oci a pocuval, čo sa mu chysta Arden ešt epovedať. Možno Anoella pochyti od neho aj nejake vhodne pomenovania na jeho osobu , pomyslel si s uskrnom.
- Dostanem ta ty prekliaty potkan! Aj vsetkych, ktorí su s tebou! - Ardenov nenavistny krik sa ozyval prazdnou ulickou až nakoniec v ozvene stichol. Mike napato cakal co sa bude diat dalej. Nastastie zapocul, že Arden sa otočil na pate a jeho topanaky ho s vrzagavym zvukom podraziek o kamienkovy povrch ulice odniesoli dalej. *
Tak...* spokojne sa uskrnul Mike ked sa Arden celkom stratil.* co podnikneme teraz? Kde byvate?
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 11:34

*Konečne sa mohla nadýchať vzduchu.Počul Ardenov hlas ako kričí.Morgen...Je mi to trochu povedomé.Počula som to meno niekde na ulici.Neviem si spomenúť...V tomto mal Mike šťastie lebo keby vedela alebo počula niečo ako "vrah" a jeho meno, hneď by ho napadla.Prekrížila si ruky a naštvane pozrela na Mikeho.*Prepáčte, no nemám v úmysle Vám ukázať kde bývam...a čo podnikneme?Ja v prvom rade odchádzam od Vás!No pred tým chcem dostať svoju zbraň!*Zavrčala naštvano a vystrela ruku aby zbraň dostala.Druhú ruku vsunula pod plášť blízko menšej a menej účinkujúcej zbrane pre bezpečie.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 20:54

Najskor poproste a potom o tom možno pouvazujem...* vsimol si pohyb jej ruky cvicenym okom cloveka, ktory je vždy v strehu a protestne zacmukal.* Ts, ts, ts ..to by som na vasom mieste nerobil..ak o tom neviete vraždy sa pachaju zvacsa v noci a bez svedkov, nehovoriac o tom že by Arden mohol zase vratit.* Ignoroval Anoellinu vystretu ruku a pevnejsie zovrel jej zbran v dlani.* A prestante si namyslat...do vasho bytu by som teraz radsej nechodil. Ak je pravda to, čo st emi o sebe tak zahlmlene povedali musia byt o vas v systeme Gyra nejake informacie, Arden ich vytiahne a zisti si vasu adresu...preto ideme ku mne...
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeŠt apríl 10 2008, 12:23

*Len, len nevyprskla.*JA S VAMI NEJDEM!*Vykríkla naňho.*A mimochodom.Ja som s tou prácou skončila takže pochybujem či to nájde lebo ani ja sama neviem kde sú o mne informácie.A keby ich predsa len našiel, boli by zlé lebo moje informácie sú zmenené.*Vystrela sa a naštvane pozrela na Mikeho.Potom povedala mierným hlasom.*Môžem dostať svoju zbraň?Keď ju nedostanem, tak...*Nedokončila vetu no Mike nevedel čítať z jej myšlienok ako z otvorenej knihy.V mysli si dokončila vetu no neprezradila to na tvári....tak dostanete mänší výprask...*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 10:19

Tak? * bezocivo sa opytal Mike a premeral si Anoellu od hlavy až po paty. * Budete zla? Ó, hrozne to by som určite neprežil...* vybral z Anoellinej zbrane vsetky naboje a s cinkotom ich nechal dopadnut na povrch chodnika. Potom jej zbran podal a nevsimal si je rozculenie.* Robte si teda co chcete ja idem do komplexu...ked vas Arden navstivi pozdrvte ho odo mna a nech je k vam jemnejsi.
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 07:30

*Konečne...Pomyslela si.Naštvane pozrela na Mikeho.*Áno, možno áno.*Zavrčala.*A v prvom rade nenávidím takých ľudí aký sú presne taký ako vy.Ja viem byť zúrivá no ale viem byť aj opatrná.A toho Ardena si pozdravte sám.*Zobrala zbraň, otočila sa a odkráčala.Perfektná ochrana...Pomyslela si.Vysipať náboje.Našťastie ich ešte zopár mám no nie veľa.Len tri...*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 17:21

*Prechádza sa po ulici a zamyslene pozoruje svet okolo seba. Tak toto je miesto, kde som sa narodila? - pomyslí si. Pevne chytí hviezdicu do svojich rúk a nevšímajúc si ľudí okolo kráča po ulici.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 17:31

*Ide ďalej a všimne si o hlavu nižšiu ženu.Bola od nej mladšia a Anoella si všimla na nej niečo čo vo vojnách videla stále.Potom už vedela kto to je: generálka.S úsmevom ju pozdraví lebo si spomenie na časi keď prišla do královskej armády nič netušiac.*Dobrý!Som Anoella.Teší ma.*Ako dospelá žena jej dá ruku.Neopováži sa povedať že pracovala v královskej armáde lebo sa bála že to Mike bude počuť, sice už prešla niekoľko ulíc.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 17:38

AJ MŇA *odpovie* SOM YUFFIE* prezrie si ženu čo stojí pred ňou.[/i]Vyzerá ako jedna z ozbrojených síl, dúfam.[i]*


Naposledy upravil Yuffie dňa Ne apríl 13 2008, 17:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 17:44

*Usmeje sa ešte viac.*Som rada že Vás poznám.Dúfam že jeden človek ktorého som stretla toto nebude počuť: Pred dávnými rokmi som pracovala pre královskú armádu.Potom som sa zranila na ramene a musela som odísť.Veľmi toho nelutujem lebo to nebola príjemná práca robiť misie a bojovať vo vojnách.Nikdy to nebolo bez zranenia.*Povie a pozrie si za chrbát aby zistila či tam nie je Mike.Našťastie nikoho nevidela no mala podozrenie ze Mike sa niekde skryl a preto pri svojom rozprávaní trochu-aby to nebolo podozrivé-stíšila hlas.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 17:55

Takže je to pravda, pracuje pre armádu. TO POZNÁM, JA SOM ŽILA 20 ROKOV NA ZEMI S MENŠÍMI PRESTÁVKAMI, SOM CVIČENÝ ZABIJAK, AKO TOMU NIEKTORÍ HOVORIA. NO NEZABÍJAM. * odmlčí sa, začnú sa jej vynárať nepríjemné spomienky zo života na Zemi. *
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 17:58

*Pozerá sa na Yuffie.Zem?Pomyslí si a predstaví si ako to tam mohlo byť.No akokoľvek si to predstavovala, vždy sa to podobalo Gyro.*Aj o mne si nejaký čas mysleli že som nájomný vrah no potom sa spamätali.
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 18:03

VEĽMI SA TO TU PODOBÁ ZEMI, BOLA SOM TU LEN RAZ, NO VLASTNE DVAKRÁT. NARODILA SOM SA TU A POTOM SME TU RAZ NÚDZOVO PRISTÁLI S NAŠOU LOĎOU. JA * zarazila sa, nemala by som jej všetko hovoriť, veď ju nepoznám*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 18:05

*Všimla si ako nedokončila vetu.Len sa priatelsky usmiala a povedala.*Ja čo?Nemusíte mi všetko povedať hneď.Najprv by sme sa mali lepšie spoznať až potom rozprávať.Myslím, že lepšie je byť opatrným.
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 18:07

TO SI MYSLÍM AJ JA* povedala a poobzerala sa okolo seba* MÁTE TU NIEČO AKO HOTEL??
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 18:10

*Pousmiala sa ešte viac.*Ja v jednom bývam.Volá sa Castle či ako.Nikdy sa nepozerám na jeho tabuľu s menom ale viem kde je a čo to je.
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 18:14

AHA , MUSÍM SA TU ZORIENTOVAŤ* pousmeje sa vytiahne si z čierneho batohu malý kovový okrúhly predmet, stlačí červený gombík v strede. Nad touto vecičkou sa zjaví virtuálna 3D mapa. Pozrie sa ňu a potom sa poobzerá okolo seba. * HM, KDE ZAČAť?
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 18:17

Ja neviem.*Pokrčí plecami.*Napríklad s miestami kde sú ľudia ako reštaurácie, hotely, kaviarne atď...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Blízke mestečko - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Blízke mestečko
Návrat hore 
Strana 7 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: