Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Blízke mestečko

Goto down 
+15
Kate Sanchez
Niekto
Amacaraka Morgen
Admin
Yuki Yamihoshi
Yuffie
Mike Morgen
Alexandra Ling Xiaoyu
Chris Deniel Shered
Shiroi Yagami
Viktor de Cruer
Melian Smang Fu
Anoella
Caffeé Latte
Sebastián Hill
19 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
AutorSpráva
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 18:19

*usmeje sa* MOŽE BYŤ.
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 18:24

Tak poďme.Najprv Vás zavediem do jedného z najlepších hotelov.Neviem prečo ale volá sa to BLUE ROSE.*Pokrčí plecami a ide k hotelu.Z vonka je biely a veľmi čistý.Vnútri je na strope modrá obloha a na nej hviezdy.Na podlahe sú zas modré ruže.*Zdá sa že vedúci je maniak modrej...*Povie s úsmevom ktorý je zmiešaný s malým úškrnom.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 18:26

PÁČI SA MI TO TU, MÁM MODRÚ RADA. * obzerá sa okolo seba, zbadá, že sa stratila svojej sprievodkyni a ide za ňou do vnútra.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 18:30

*Pozerá sa okolo a všimne si že zabudla na Yuffie ktorá prichádza.*Oh...Prepáčte no veľmi ma zaujala planéta Gyro ktorá je na strope medzi hviezdami namaľovaná.Dopredu sa ospravedlňujem že niekedy budem kecať nezmysli ale ja už som raz taká.Tamtie schody ktoré vedia dole, vedia do reštaurácie.Ja som ju raz videla na fotke v katalógu keď som sa tu niekde chcela ubytovať a bol nádherný.Chcete si reštauráciu pozrieť?*Spýtala a nadýchla sa lebo rozprávala bez prestávky.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 19:45

NO TO JE DOBRÝ NÁPAD, ZAČÍNAM BYŤ CELKOM AJ HLADNÁ* vykročili spolu smerom ku schodom vedúcim do jedálne. Ktovie čo tu jedávajú, pomyslí si a obzerá sa všade naokolo. Nespočetné množstvo nástenných a stropných malieb ju nadchýňalo. Postupne sa objavovali obrazy planée Equillibria. Zišli dolu schodmi a pred nimi sa objavila nadherná hala.
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 19:48

//skúšam či ide ten podpis//
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 19:48

// a nejde Sad//
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeNe apríl 13 2008, 20:05

((treba v profile si zakliknut "vzdy zobrazit moj podpis" alebo nieco take...))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 04:00

/ten podpis si nadstavíš v Profil- tam klineš na možnosti a jedna z položiek je aby ti to zobrazovalo Smile/
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 12:31

OKI VYSKUSAM, DIK Smile
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 12:32

: d
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 12:39

Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 12:57

((ta fotka ti tu nepojde, pretoze to nie je priamy odkaz na obrazok, ale na fotoalbum...myslim, ze na azete sa ani priamy odkaz na fotku dat neda...
a navyse, ta fotka je na podpis hrozne velka, zbytocne by iba zatazovala server pri nacitavani...Smile ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 14:21

*Vstúpi do haly ktorá je nádherná.*Presne ako som to videla na obrázku...*Zamrmle si radšej pre seba.V hale sú moderné stoly zo stoličkami.Na niektorých miestach sa zjavia zo zeme časníci s pomocou malých výťahov, ku stolu aby vedeli čo si zákaznýk objedná.Anoella zamierila k jednému kútiku kde je jeden nádherný obraz ktorý ju fascinoval.Tento obraz som videla aj na plese...Pomyslí si a porozhliadá sa.Výzdoba bola nádherná a na každej stene boli aspoň tri obrazy.Anoella pozrela na strop kde bol digitálný vesmír.*Tu je jedna veľmi presná mapa.Môže Vám pomôcť.*Anoella si sadla k stolu a podala Yuffie menu.*Vyberte si čo chcete.Ja si objednám Záhadu.To jedlo je vždy niečo iné.*Pri rozprávaní a ukazovaní na jej tvári si tancuje pozbujúci úsmev.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 17:51

ASI SI SI DÁM TO ISTÉ ČO VY, NEPOZNÁM TUNAJŠIU KUCHYŇU* pousmeje sa. Zaujme ju vesmír nad nimi. Zrazu sa jej zacnelo po tých hviezdach, ktoré vídavala doma. Zo spomienok ju vytrhla čašníčka, ktorá sa zjavila pri nich.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 18:26

*Čašníčka ktorá za zjavila ako nejaký stroj automaticky povedala: *
-Dobrý deň!Čo si prosíte?
-Dva Záhady týždňa poprosím.
*Odpovedala Anoella a nenápadne pregúlala očami.Dala dopredu peniaze čašníčke lebo nemala chuť vybavovať to neskôr.Tá po okamihu zmizla pod zemou.Pozrela okolo a zazrela niečo čo ju dosť prekvapilo.Spolupracovník v misiách sedel na druhom konci haly.Anoella rýchlo otočila tvár aby ju Kolomus nespoznal.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimePo apríl 14 2008, 19:23

*Všimla si, že jej spoločníčka niekoho spoznala, ale nechcela vyzvedať. * KOĽKO SOM VÁM DLŽNÁ??
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeUt apríl 15 2008, 05:19

*Prekvapene pozrie na Yuffie a potom povie.*Nie ste mi dlžná ničím.V tejto chvíľi ste pre mňa ako hosť.*Usmeje sa.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeUt apríl 15 2008, 08:37

ĎAKUJEM, CENÍM SI TO AKO MILO SA KU MNE SPRÁVATE. VIETE* na chvíľu sa zarazí a na tvári sa jej zjaví bolestný výraz a chytí sa za rameno. * NEČAKALA SOM TO.* dokončí vetu a urobí krúživý pohyb ramenami, akoby chcela odohnať bolesť.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeUt apríl 15 2008, 10:39

*Vidí ako sa chytila za rameno.Keď má zranenie na ramene, sme si trochu podobné.Na pravom ja mám takisto.pomyslí si a spomenie na tú udalosť vo vojne.*Je Vám niečo?*Spýta sa s obavami no odpovede sa nedočkala lebo sa zjavila čašníčka s jedlom ktoré dala na stôl povedela: Dobrú chuť!*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeUt apríl 15 2008, 17:42

VYZERÁ TO DOBRE* skonštatovala* TAK DOBRÚ CHUŤ* popriala, chytila do rúk strieborný príbor a začala jesť. Pritom občas pozrela na svoju spoločníčku. *
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeUt apríl 15 2008, 18:23

*Pozrela na jedlo a sklamane povedala.*Znova nie to čo som si priala.Ale aj toto jedlo je chutné...*Zoberie príbor a takisto začne jesť.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeUt apríl 15 2008, 19:02

BOLO TO VÝBORNÉ* utrela si servítkou ústa*ĎAKUJEM ZA POZVANIE, NIEKEDY VÁS MUSÍM POZVAŤ JA.* Zjavila sa pri nich čašníčka, zobrala taniere a znova zmizla.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeUt apríl 15 2008, 19:08

*Usmiala sa.*Pokračujeme ďalou budovou alebo si prezrieme tento hotel?*Spýtala sa.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitimeSt apríl 16 2008, 19:36

CELKOM RADA BY SOM SA TU AJ POOBZERALA* povedala zamyslene a zívla*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Blízke mestečko - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Blízke mestečko
Návrat hore 
Strana 8 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: