Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Okinko s výdajom stravy

Goto down 
+4
Amacaraka Morgen
Melian Smang Fu
Caffeé Latte
Alexandra Ling Xiaoyu
8 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Aleera E
Anonymný




Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimePo marec 12 2007, 19:26

*je naozaj veľmi hladná, no akosi má žalúdok uplne stiahnutý - od strachu. je v novom prostredí, s novými ľudmi.. ktorí sú navyše veľmi divní.. ako keby boli z úplne inej planéty. sama nevie, kde sa nachádza a je bezradná. postaví sa ku okienku a čaká, čo sa bude diať*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimePo marec 12 2007, 21:16

*vojde do jedalne a prekvapene zastane ked zbada male dievčatko*ahoj*pozdravi ju milo*ty si tu nová že?*spýta sa no nečaká na odpoved*poď za mnou*ukáže na jeden stôl*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Aleera E
Anonymný




Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeUt marec 13 2007, 12:06

*trochu ustráchane sa zahladí na neznámu postavu.. má strach z cudzích ľudí, ale toto dievča akoby ju vnútorne posmeľovalo.pozrie smerom k stolu a odpovie* ďakujem...a..ale môžem sa niečo opýtať? *pozrie jej do očí* kde...kde to vlastne som? *vyjachtá zo seba*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeUt marec 13 2007, 15:31

*zamysli sa nad tym čo jej môže prezradiť*neboj sa, všetko sa dozvieš, ale bude lepšie ak budeš poslúchať lebo dozorcovia nemajú radi neposlušné deti*vysvetlí jej a zoberie misku s jedlom a položí ju pred dievča*nebude to dlho trvať a dozviete sa čo vas bude čakať, len budte trpezlivý a nerobnte problemy a bude všetko v poriadku
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Okinko s vydajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeUt marec 13 2007, 18:47

*nakukne dnu a ked ju dozorca posoti, zakopne a skoro spadne. Rychlo sa vsak pozbiera a pomaly ide k okienku, aj ked nevie co sa tu ma diat - ani ju nenapadne, ze taketo miesto (celkovo budova) by mohlo mat jedalen*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeUt marec 13 2007, 19:01

* dvere na jedalni sa potichu otvoria a dnu vstupi vysoka postava mladej ženy. Na chvilku zastane aby sa porozhliadala a ked sa zbada znamu tvar zrychleným krokom sa pohne k nej. * Ahoj Alex. *pozdravi ju priatelsky * Ak budeš mat cas rada by som s tebou neskor niečo prediskutovala* povie zahadne a zrau jej pohlad zabludi k malemu dievčatku, ktore sedi pri Alex. Prekvapene nadvihne obocie a tvarou jej prebehne tien, mimovolne si rukou zahrnie červene vlasy na prave lice aby zakryla jazvu. * Ty tu musis byt nova* pozie sa dievcatku rovno do oci, z jej tvare sa nede nič vycitat, len po chvili jej na pery sadne lahky usmev.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeUt marec 13 2007, 19:04

*pozrie k dverám ako vojde dalšie dievča*Latte pod sem*zakriči ked si spomenie na meno v zozname čo má na stole v pracovni a ukáže na miesto pri Aleere a vsimne si kto prisliel*princezná vitajte medzi nami*zaškeri sa*


Naposledy upravil dňa Ut marec 13 2007, 19:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeUt marec 13 2007, 19:09

* obzrie sa ked pocuje ako Alex na niekoho krici a zabda dalsie nove dievca, tien ktorý jej prebehol tvarou pred malou chvilou sa objavil opat *
Návrat hore Goto down
Aleera E
Anonymný




Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeUt marec 13 2007, 19:43

*s otovrenými ústami sleduje, čo sa okolo nej deje* mohli by ste.. mohli by ste mi prosím aspon povedať, kde sa podelo...moje vznášadlo? *opýta sa. odrazu vidí do miestnosti vstupiť vysokú ženu. tá je ale nádherná ... pomyslí si na okamih, no potom sleduje veľké dievča vedla nej, ktoré pred ňu položilo misku.* a čo je to za jedlo? je to dobré? *cíti sa trochu trápne, že sa jej z úst sypú samé otázky, no nedokáže to zastaviť. je prirodzene velmi zvedavá..navyše, zvykne preberať v jedle a toto sa jej veľmi nevidí*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeUt marec 13 2007, 19:49

*zamysli sa nad jej vznasadlom*no tak tvoje osobné veci budú odložené*povie napokon vyhýbavo ale pravdivo*a nemáš veľmi navýber čo budeš jesť, ale zlé to nieje*povie a pozrie na jedlo*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Aleera E
Anonymný




Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 14:38

*zahľadí sa na dievča, potom na jedlo a zas na dievča* ja som také ešte nejedla.. mám rada kakao.a..a palacinky! *pri pomyslení na palacinky sa jej začnú zbiehať slinky. pomaly sa začína osmelovať a skúšať čo všetko by si mohla dovoliť* toto vyzerá ako dáka divná hnedá kaša...ja to asi nezjem... *dodá po chvíli so znechuteným výrazom na tvári*

((lol sorry ze som taka protivna sa snazim stvarnit to dievcatko Very Happy Very Happy ))
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 15:02

/to je dobre, je dôležité vcítit sa do postavy ktorú hras, prave to je super/



*trochu sa zamračí*no tak to nejedz, ja ta nenútim*povie nenútene a bez hnevu*ja hladná nebudem, ale ty hej*povie jej*ked uz budes naozaj hladná tak to zješ uvidíš a ked nie, no tak smola, som lekárka a napojím ťa na infúziu aby si mala živiny*povie jej bez premýšlania*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Aleera E
Anonymný




Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 17:17

*oduje spodnú peru, ako to zvykne robiť keď s niečím nesúhlasí. na infúziu už raz bola napojená, keď mala 8 a veru, nebolo to príjemné. preto sa mlčky porýpe v jedle* a kedy budú palacinky?! *buchne rukou po stole. po chvíli, keď sa ukľudní, vloží si do úst malé sústo hmoty na tanieri. chutí to ako jej obľúbená krabia pasta...* je.. je to výborné! *vyvalí oči na lekárku prekvapená chuťou jedla. dá si ešte jednu lyžičku,.. a ešte jednu.. * a budem si môcť pridať? *zaškerí sa*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 17:59

*spokojná sama so sebou sa usmeje*no tak vidíš že je to dobré*povie*no palacinky, tu palacinky nerobia, aspon o tom neviem, ale sú tu dobré jedlá aj ked na vonok nevyzerajú práve najkrajšie*usmeje sa*no a nedajú ti viac ako ti dali, je to norma na každý deň, ale neboj sa, ked to dojes tak budes mat dost
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Okienko s vydajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 18:43

*aj ked sa jej nepaci ze ju oslovuju priezviskom po chvilke uvahy uvazi, ze je to jedina rozumna vec, co moze urobit a tak pristupi k zene, ktora ju zavolala* Prosim? *spyta sa ticho*
//btw. raz za mesiac treba odoslat na 1 A4 RPGcku, ze? Mozem poslat tu este z gyro.estranky.cz?//
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 18:47

*usmeje sa*Caffeé ešte sa nepoznáme, som tvoja a aj ostatných doktorka*vysvetlí*takže ak by niečo nebolo v poriadku tam mi povedz a teraz sa už môžeš najesť
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Aleera E
Anonymný




Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 18:50

*doje posledné sústo a cíti, že má naozaj dosť.. * to je zvláštne...taká malá miska a...*povie si len tak pre seba a odrazu ju niečo napadne. *už to mám! už viem kde som... ale nechápem, ako som sa tu dostala.. som v mojom sne. určite sa mi toto sniva. zaujímave, myslela som že toto ešte vedcom potrvá minimálne 20 rokov kým na niečo taketo pridu.. som zvedavá, kedy sa zobudím.. *uzažuje nahlas a zbadá dievča, ktoré stretla v tej svietivej miestnosti v ktorej sa prebudila a čo jej nechcela povedať svoje meno* ahoj *povie s usmevom a už sa skoro vobec nebojí*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 18:52

*trochu prekvapene pozre na Aleeru*ubezpečujem ťa, že niesi v sne, všetko je skutočnosť
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Okienko s vydajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 18:56

Tesi ma ze vas spoznavam *povie doktorke a potom odpovie Aleere* Ahoj *usmeje sa na nu a rozmysla o tom, co Aleera povedala - ze je to sen...*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 18:57

sadni si k nam*pozve aj Caffeé*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 19:00

Dobre *suhlasi, vezme si misku so stravou a lyzicu, odtiahne stolicku a sadne si*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 19:05

*spokojne sa postavi*no ja uz pôjdem, vy sa napapajte*povie a pozre na princeznú Melian*Mel ideme do tvojej pracovne aby sme si teda pohovorili*usmeje sa a odíde od stola*

/idem uz het, pridem o deviatej/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 19:10

dobre... *povie trochu smutne a naberie lyzicou obsah misky, da si ho do ust, na chvilu sa zamraci, potom usmeje a zacne hltavo jest* no... kazdopadne o dost uepsie ako u nas v Anguicku *povie s plnymi ustami komentujuc jedlo*
Návrat hore Goto down
Aleera E
Anonymný




Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 19:49

(( to že je to sen som si povedala len tak pre seba. vy ste to akoze nemali pocut. vsak si to nejak musí to dievcatko vysvetlit nie? ))

*neveriacky pozrie na lekárku a stále si myslí, že je v sne. no to určite..kde inde potom by som bola? alebo som dakde v budúcnosti..začne si dalej vymýšlat, lebo jej fantázia pracuje naplno* trochu sa usmeje na Caffe a pohodlne sa oprie o sedadlo*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitimeSt marec 14 2007, 20:18

/ale ved ty si napisala ze si si hovorila pre seba, teda si to vyslovila nie? no teraz je to uz jedno/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Sponsored content





Okinko s výdajom stravy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Okinko s výdajom stravy
Návrat hore 
Strana 1 z 9Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: