Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Zimná záhrada

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 12 2008, 18:45

* Pozeral na Viktora akoby ho videl prvykrat v zivote. Na tvari sa mu nic neodražalo a jeho oci boli nic neprezradzajucimi sivymi studnicami, do ktorych keby sa niekto zahladel nemohol by dovidiet na dno. Zobral nedotknutu listinu zo stola, pohodlne sa oprel dozadu až prutie, z ktoreho bola sedacka vyrobena protestne zapraskaloa a roztvoril dokument len jednoduchym pohybom ruky akoby rozprestieral jednoduchy papierovy vejar. Ani raz pritom nevrhol pohlad na list ani na jeho obsah pretože už naspamat vedel čo v nom bolo napísane. Ked sa ozval jeho hlas znel rovnako pokojne a vyrovnane ako pred chvilou.* Mas pravdu bratrancek Gyro patri rodine Smang Fu, ale nepochybujem, že keby som chcel nasiel by sa sposob ako tuto planetu ziskat. Viaze ma k nej viac ako si myslis.* uskrnul sa no dalej pokracoval aby ho Viktor nemohol prerusit.* Povedzme vsak, že Gyro nechame bokom a ja si na nu nebudem robit zalusk. Aspon zatial, ale co sa tyka Enesianu a Telerionu...* pohlad mu ešte viac potemnel.* Po smrti tvojej matky a otca prešla sprava oboch planet na Odysa. * Raito bol celkom pokojny pretože to čo hovoril nebola ziadna loz, ktoru by chcel svojho bratranca nachytat nepripraveneho.* Odys bol moj otec a hoci to nebol prave prikladny rodic...* odmlcal sa aby sa mohol uskrnut s istou davkou ironie.*...nie je pochyb komu odkazal spravu Enesionu a Telarionu. No predovsetkym je tu Zem. Rozmyslal som a nakoniec som dospel k zaveru, že ti prenecham Enesion a nebudem si nan narokovat ak mi ty zaručís to, že sa vzdavas akehokolvek naroku na nu. Myslim si, že ke to celkom rozumny navrh.* rukou urobil ležerne gesto a chladne vykrivil kutiky ust trochu dohora. Ak sa Viktor vzda Zeme bude mat Enesian ak nie vyhlasi mu vojnu a može sa stat, že jeho bratrancovi nakoniec nič nezostane.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 12:26

*nadvihne obočie a vôbec sa nemieni nechať vydieťa*bratranček, ked budeš chceť niekho vydierať, preštuduj si zákony. Po smrti rodičov som ich právoplatný dedič a je jasné že Odys spravoval moje dedičstvo. NO to iba dovtedy, kým som nedosiahol plnoletosť. *na chvíľu zmlkol a oprel sa o makke operadlo kresla a potom zo seba dalej súkal informácie z práva*súrodenci dedia až v tretej skupine, ak poručitelia, teda mrtvy, nemajú dedi alebo manželov. potom dedia ich rodičia ak nie sú deti a až potom súrodenci*povedal chladne*vtedy som bol neplnoletý a tak som nemohol vládnuť, preto tvoj strýko mal v moci aj Enesian. Ibaže jemu nepatril, mal ho iba v dočasnej vláde, teda ho nemohol zahrnúť do dedičtva, teda nemáš nijaký nárok.*zrušil akúkoľvek domienku*v knižnici je zákonník, preštuduj si to*dodal ešte a potom pokračoval o zemi*Zem je miesto z ktorého si berú koloniálne planéty ľudí, nikomu nepatrí. ani enesianu, ani Telerionu ani Gyru. takže nestrácaj čas a nerob si nároky na to čo nieje tvoje...*dokončil*

/ja tak milujem právnu náuku... Very Happy/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 12:54

(( Zem pôvodne patrila...pod správu Gyra (Kamiovcov, pracujúcich Leone), časť musela byť počas aliancie odovzdaná Odysovi, tým pádom táto časť prislúcha Raitovi, ako dedičovi, nie? Smile ))
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 13:12

/ja som z tej Zeme mimo...však gyro z nej berie ludi, enesian asi tiež...takže ja netušim Very Happy/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 13:57

(( Gyro bolo nútené ísť do Equilibria Smile A Enesian snádˇberie od Gyrackej vlády ľudí, kedže ako jediní majú komplex na "prevýchovu" Very Happy ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 19:25

* To co hovoril Viktor bola pravda. Raito vobec nepotreboval niekam ist a niečo si prestudovat, pretože hoci mal Viktor pravdu podla toho co hovoril zakonnik Odys sa nim neriadil. V ruke držal listinu, ktoru dal spísat jeho otec a jej obsahom boli podpisy vsetkych vtedy zijucich osob, ktore mali co i len sebemensi podiel na vlastnictve ci sprave Enesionu. Vsetky tieto osoby sa vzdavali svojich narokov v prospech Odysa. Raito mohol iba tušit čo vsetko musel jeho otec urobit preto aby pozbieral tieto podisy. Dokonca nepochyboval, že tych, ktorí odmietli dokument podpísat odstranil z cesty len aby mal v rukach nicim neohrozenu neobmedzenu moc nad oboma planetami. Raito si bol isty, že Viktor sa v tejto chvili musi citit ako konecny vitaz, ktory je v prave, ale on nebol taky hlupak aby meral za svojim bratrancom tolku dialku keby nevedel ako sa bude on ohanat zakonmi, ktorymi by ho za inych okolnosti spacifikoval tak, že by odisiel s dlhym nosom. To by bolo z jeho strany nepremyslene a hlupe. Take chyby by sa dali odpustit laikovi,ktory nema o panovani ani sajnu ale nie jemu, Raitovi, ktoremu islo iba o jednu vec. Enesian bol sice dolezity, ale nebol cielom, po ktorom isiel. Na rozdiel od Telarionu to bola menej urodna mensia planeta, ktora vojensky nemohla zvitazit nad pocetnou prevahou telarijskych vojenskych jednotiek pokial by sa nespojila s inou planetou proti nemu. To by samozrejme viedlo k vojne, ktora by neminula ako ich tak ani spojenecke planety a ine kolonie. A to vsetko kvoli Zemi. Vydieral Viktora to ano. Vydieral ho Enesionom, na ktorom mu vobec nezalezalo len aby dostal bez boja Zem, ktorej sa Viktor tiež nechcel vzdat. Viktor vsak bol rovnocenny super, na ktoreho sa musela zvolit vhodna taktika inak u neho nema ziadnu sancu na uspech. Bola to vyzva, hodena rukavica a raito ju zodvihol...* Ach, Viktor...* vdychol akoby lamentoval nad nepoucitelnym malym dietatom*...vies o narokoch velmi vela, dokonca mi tu sypes poucky zo zakonnika a mal by si pravdu keby...* odmlcal sa a podal listinu s podpismi Shiroi po svojom boku aby si ju mohla prezriet ked Viktor to odignoroval a aby mu mohla podat spravu, že skutočne neklame.*...keby bol na mieste spravcu tvojho majetku niekto iny a nie moj otec. Skutočne si myslis, že cele tie roky vymyslania uskokov, spinavej politiky a vojen robil len preto aby ti tu ťažko vybojovanu moc potom zveril ked dorastieš do vhodneho veku? Jemu neslo o teba ani o mna, o nikoho. Islo mu len o to aby mal vsetko pod svojou spravou, aby mohol byt panom ak nie celeho vesmiru tak aspon jeho casti. Jeho ctižiadost a tužba po moci bola taka velka, až ho dohnala k tomu aby si ju zabezpečil pred tymi, ktori by ho o nu mohli pripravit. Shiroi ma v ruke dokaz. Nepochybne drahy bratranec ani ty by si sa nevyhol osudu, ktory by pre teba nachystal po dovršeni plnoletosti keby tak nahle nebol zomrel ešte predtym ako sa tak mohlo stat.* pokojne hladel Viktorovi do oci. Tym čo mu prave povedal ho nechcel nijako vyprovokovat, jednoducho to bola len cista pravda. Ak Shiroin otec bol bastard tak na toho jeho neexistovalo dostatočne hanlive a uražajuce pomenovanie, ktore by v celych rozmeroch ukazalo jeho obludnost. * Teda prepac ak som sa ta dotkol takym hanebnym vydieranim no sledovalo to len dobru...* Raito sa pobavene uskrnul ked si uvedomil vyznam toho co sa prave chystal povedat.*...vec. Co sa tyka Zeme obaja dobre vieme, že je to kolonizovana planeta a ked je niečo kolonizovane nemože to nikomu nepatrit. Každa z planet Equilibria ma rovnaky podiel co sa tyka možnosti, ktore ponuka, ale ja, Viktor chcem viac. * Neboli to len ludia, zaruka pokracovania upadajuceho mimozemskeho zivota, ale aj morska voda tvoriaca prevaznu cast povrchu Modrej planety. O možnosti vyuzitia slanej morskej vody vedel len malokto a Raito patril medzi nich. Bola celkom ineho zloženia ako voda na ostatnych znamych planetach- celkom jedinecna. To vsak nemienil vesat na nos svojmu bratrancovi aj keby sa mu mohlo zdat cudne prečo mu tak zalezi prave na Zemi odhliadnuc od ludi. Z celej zalezitosti zacinal už byt mierne znechuteny. Trvalo to dlhsie nez predpokladal, ale jeho bratranec je tažky oriesok. Treba na neho ist s chladnou hlavou. * Vladni si na Enesione, kolonizuj ine planety, rob si co chces, ale ...* Raito sa odmlcal a na malu chvilu zavladlo v miestnosti ticho.*...vzdaj sa kolonialneho podielu na Zemi inak budem nuteny vyhlasit ti vojnu a bude mi celkom jedno, že si moj bratranec, kolko usilia alebo preliatej krvi by to mohlo stat.* Nečakal už viac na Viktorove argumenty, o ktorych vedel, že rozhodne pridu, ale postavil sa, napravil si opasok, na ktorom mal v posve zasunuty mec a vybral sa rozhodnym krokom ku dveram. Ked prechadzal okolo miesta kde v kresle sedel Viktor zastavil, nahol sa k nemu pricom sa mu rukou oprel o plece a pokojne mu povedal do ucha stisenym hlasom.* Preklinas ma rovnako ako ja teba a rad by si ma videl na kolenach rovnako ako ja teba. Mame spoločnu krv, spoločne zaujmy a obaja tiež velmi dobre vieme aki sme tvrdohlavi. Mohli by sme sa tu hadat do sudneho dna, ale tolko casu nemam a určite ani ty. Preto ti davam cas aby si si to vsetko premyslel. Bud zbohom drahy bratranec. Budem od teba ocakavat tvoju odpoved.* rychlo sa od Viktora odtiahol aby ho už nemohol zastavit nijakou poznamkou a pokracoval v ceste k dveram veducim preč zo zahrady a aj z palaca. S rukou na klucke pozrel tym smerom kde sedela Shiroi. Svetlo prenikajuce okennymi tabulami sa jej lamalo na rozpustenych vlasoch a vytvaralo jej okolo hlavy auru. Bola rozhodne tou najpritazlivejsou zenou aku kedy stretol a nemienil sa jej vzdat len tak lahko aj ked bola Viktorovou asistentkou a pravdepodobne sa postavi na jeho stranu aj ked ako povedala ju ziadne intergalakticke politicke tahy nazaujimaju. * Ak by si si odpoved premyslel ovela skor budem v doku 45. Chvilu ešte potrva kym odletim na svoju planetu.* pritom ako to hovoril sa pozeral Shiroi do oci. daval jej tym nenapadne navrh aby za nim ešte prisla pred jeho odchodom. Rozhodnutie bolo len na nej tak isto ako ine rozhodnutie bolo na Viktorovi. Otvoril dvere a zmizol na chodbe ako prizrak, ktory sa zjavil len na malu chvilu a hned sa zase stratil tak rychlo a necakane ako prisiel. Chodbou zaznievala ozvena jeho krokov a každou minutou čoraz viac utichala až stichla celkom.*


/ dokelu tak toto som písala s prestavkami asi 2 hodiny!!!! lol! a inak tym listom sa akože može vysvetlit aj to prečo Odys zavraždil Viktorovych rodicov Wink ale je to len taky navrh:) /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 20:04

(( Niekedy ľutujem, že mi zdechol počítač s wordom Very Happy Počítať ručne to asi nebudem Very Happy lol! ))

*Pozorne pohľadom sledovala všetko, od najmenšieho úškľabku Raita až po slová víťazstva, ktoré Viktor tak zvesela chrlil. Mala dojem, že táto hra sa čoskoro ukončí a rozhodne sa, kto sa stane porazeným a kto odíde so spokojným úsmevom. Na chvíľu mala pocit, nemenný, stály, že títo dvaja stoja na pomyselných dvoch vežiach, týčiacich sa vysoko nad hlavami ľudí, ktorí im boli poddaní. Hladia na seba s nekonečnou, ľadovou trpezlivosťou, čakajú na nesprávny krok súpera, zatiaľ čo pod nimi sa hemžia zástupy, čakajúce na ich finálny krok. Ona je jednou osobou z tohto davu, ktorá mlčky sleduje, čo sa bude diať. Nebúri sa ako ostatní, ticho, pokojne pozoruje, analyzuje a skúma. Keď sa k nej dostal belasý papier, na ktorom sa leskol čierny atrament vo svetle, prichádzajúceho od vysokých okien, ktoré ponúkali pralesu aspoň trocha slnečnej žiari. Potom jej to všetko začalo pomaly dochádzať, všetky tie pakty, ktoré urobil Odys, všetky kroky, ktoré urobil ako Raito, tak aj Viktor. Nemo hľadela na text v jej rukách. Jej zamestnáteľ to mal priamo čierne na bielom. V duchu sa uškrnula. Raito naozaj vedel, čo robí a kam má udrieť. Dobre mierené rany, ktoré zanechajú trvalé, prípadne dlhé následky. Boli jedna krv, o tom niet pochýb. Iba jedna krv by vedela takto prekvapiť osobu ako ona niekoľkokrát za deň, až by zhodnotila, že je naozaj len nejaká hračka na nitkách bábkara a že si z nej robia kvalitne dobrý deň. Keď zamieril k dverám, cítila, ako jej nepríjemne zovrelo žalúdok. Tak ho už predsalen už nikdy...neuvidí? Opäť tu zostane s Viktorom, ktorý ju bude obdaruvávať ešte väčšmi posmešnými úsmevmi kvôli tomu, čo spravila. A just, nech aj... i tak jej to bolo už ľahostajné, toto. Lenže to, že sa jeho ruka dotkla kľučky dvier, ktoré viedli ďaleko od nej jej nebolo po chuti. Nedala to však najavo, ani nemihla brvou. Nemohla. Avšak keď prehovoril, ukľudnila sa. Vedela, kam mieri a vedela, že sa po tomto aj vydá tam, kde ju volá. Zviera do pasce, o ktorej vie. Nech... Sama nevedela, prečo sa tak rozhodla, ale mala potrebu ho opäť vidieť, opäť sa ho dotknúť a uzrieť úprimný úsmev na tejto tvári, ktorý videla dnes prvý krát asi zo všetkých živých bytostí. Keď zmizol ako tie§, uprela dlhý, zdĺhavý pohľad na Viktora, hodiac papier na sklenený stolík pred ňou.* Šach mat, princi... *Zašeptala a vstala, s kamenným výrazom mieriac preč. Nemala najmenšiu chuť tu viac zostávať. Aj keby dostala rozkaz, odíde. Má právo na voľno, keď už sa tak Viktor oháňal zákonom. A keďže je z krvi jej matky a otca, mala na to právo viac, než človek. Bola rovnocennou bytosťou Viktorovi. Vlasy jej zľahka vlali každým krokom, čo urobila honosnými chodbami. Ešte posledné Sayonara, zbohom, a potom sa kľudne môže venovať tomu, prečo vlastne všetko započala, celú vzburu a vzpor. Možno ani nie posledné...Kto vie. Musela preplávať oceán na to, aby uvidela oceán a nezmýliť si hviezdy odrážajúce sa na hladine jazera so samotným vesmírom.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 20:26

/ nikdy som v zivote nanapísal nic dlhsie lol! ty si moja inspiracia lol! a Viktor ty tiež lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 20:31

(( Trebalo by také začať písať normálne, ako príbeh, lebo ja sa potom v tom mori textu stratím lol! a na rozdiel od múz a inšpirácie kopeme decentne lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 20:38

/ to bolo len preto take dlhe aby Viktor nemal ako argumnetovat ale ako ho poznam tak zase niečo vyhrabe v tom zakonniku že Viktor? lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 20:43

(( To si už bude musieť mrmlať sám pre seba lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 21:07

/ alebo ešte za Raitom vybehne na chodbu a bude na neho jacat ako zmyslov zbaveny lol! Už si viem predstavit ten vyraz ked si toto vsetko bude citat lol! najprv ked zbada dlzku textu tak vyvrati oci dohora a povie: Dokelu kto ma toto vsetko citat?! . potom sa do toho pusti a preskoči polovicu textu lol! a nakoniec ma zmalti, že si z neho robim srandu:) ale zasluzi si lebo prezradil to s mobilom a pizzou lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 21:36

(( Ty si ho už udobríš, ja to viem lol! A ešte aj nakoniec privolí, inšpiruješ ho tiež Very Happy Nenechá sa zahanbiť predsa nejakým RAITOM Very Happy A bude rozpisovat tiež lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 22:10

/ však vytiahne zase zakonnik....nepochybne lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 22:23

(( Ešte ho do teba aj hodí a spadneš uprostred chodby lol! Mám to pred očami a Viktor taký výkrik "HOMERUN!", Shiroi povzbudzuje s tým veľkým palcom a kšiltovkou tímu lol! ))


Naposledy upravil dňa Ne január 13 2008, 22:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 22:26

/ prave som sa až musel chytit za brucho ako som sa zacal rehotat lol! tak toto nemalo chybu lol! musime niekedy urbit aj parodiu lol! ...no pockaj ale akeho timu???lol! mojho ci Viktorovho ? lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 13 2008, 22:58

(( Tak tvojho, prirodzene lol! Zmením sa na Hooligans a prizabijem Viktora lol! ))
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimePo január 14 2008, 09:49

/bože svami, na toto vam odpišem doma, nie na informatike...to bhy som asi nestihla. tomu ver že sa nevzdam...je mi fuk koľko podpisov tam maš, planetu mali viktorovi rodičia teda tie podpisy necham čo maju znamenať...po tejto hodine mam pravnu ,takže sa tešte Smile/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimePo január 14 2008, 10:43

(( Myslím, že sú tam odpisy aj tvojich rodičov, že všetko spadá Odysovy Very Happy A tj. následne Raitovi. Tras sa, Enesian, budeš plienený, všetko, čo môže zhorieť, zhorí ^^

Som zlá mwaahaha Very Happy ))
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimePo január 14 2008, 14:28

/to je kravina, prečo by to podpisali...nema to logiku...no nechjme to tak, hadka znikla, nebudem to riešiť Very Happy

inak s tým ako sa zatvárim si to vystihol, presne to som urobil. prevrátil očami, zasyčal kto to má čitať a polku textu preskočil Very Happy/


*nesústredene ho začal počúvať. nemienil sa s ním dohadovať a ten jeho "dôkaz" ho nezaujímal. jeho rodičia by ho nepripravili o planétu, na rozdiel od Odysa to neboli zlý a chladný manželia, ktorý terorizovali okolie. počul o nich veľa, najma od poddaných a vedel že toto by neurobili. ked konečne skončil ten svoj monolog, ani sa nepozol iba zdvihol obočie. ked vyšli von, pokojne zostal sedieť a na tvári sa mu zjavil nepríjemný úsmev. ak si myslel že sa niečo zmení, bol naozaj hlúpy. nemienil sa zvdať ani Enesianu ani podielu na Zemi,nech by mu tu tvrdil hocičo. pokojne vstal, prešiel k oknu a pozrel do diaľky. uvedomoval si že má aj inú robotu než sa tu s ním zaoberať a nemohl odísť a nechať ho tu. mlčky prešiel von z izby a zamieril spať k bazénu, akoby sa ani nič nedialoroo.and.hors
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimePo január 14 2008, 14:54

(( prečo...? Ked ti niekto drží 9mm zbraň s tlmičom pri hlave, hned si všetko rozmyslíš Very Happy))
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimePo január 14 2008, 17:27

/no záleži od človeka :Dbyť zabitý zbraňou je podla mna jedna z najrýchlejších smrtí Smile/
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimePo január 14 2008, 19:34

/ ešte sa tu kvoli tomu posekame aj v skutočnosti lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimePo január 14 2008, 19:41

(( Až také zlé to nie je lol! Ale pripomenulo mi to Punishera... Tam sa ako vydieranie pchala hlava do kyseliny a mlátil ksicht o záchodovú misu lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitimePo január 14 2008, 19:44

/ au lol! to by som radsej asi neriskovala lol! taky kyselinovy zabal lol! /
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zimná záhrada - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimná záhrada   Zimná záhrada - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zimná záhrada
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Enesian-
Prejdi na: