Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningová hala

Goto down 
+11
Dreena Thall
Pomocník
Alteira Isinna
Nobodys Home
Einyleen Nentysen
Shiroi Yagami
Anders Jacobsson
Amyna
Anoella
Amacaraka Morgen
Admin
15 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
AutorSpráva
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:37

( Jjjj, už som si všimoooooool Very Happy som dal príspevok skôr než som si prečítal odpoveď :-[ ))
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:39

Nemala by si sa podceňovať. Vieš o tom, dúfam.* šepne potichu a chytí studenou rukou jej ruku.* Svet tam vonku na teba čaká. Tak sa ho chop. Kdekoľvek začneš, bude to nová etapa tvojho života.* Ukončí ticho a odhrnie jej záves, cez ktorý môže vojsť do sveta planét. On následne mizne v diaľke, kde jej prístup nie je povolený. A nikomu inému.*
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:43

Hmm...*Povie trocha nesmelo.Nepodcenovat sa.No to bude zaujimave.Trocha nou mykne ked pociti jeho studeny dotyk.Akoby ani zivi nebol.Sleduje ako jeho ruka odhrne zaves a mierne jej vyrazi dych co vidi.Mozno preto prisla najsko sem.Mozno sa bala toho, co bude za zavesom.No teraz niet ziadnych obav.*Vdaka.*Povie z usmevo a obzrie sa na Sprievodcu.No jeho uz niet.A preto len vykroci a jej postava zmizne za zavesom.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:44

(( Dreena sa pridala k vodným ľuďom... dobrá voľba Smile Napíš potom Szanii a dohodnete sa na niečom Wink ))
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:46

//na niecom?//
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimePi január 08 2010, 18:00

(( nejakú rpg a zapojenie sa do deja Smile lebo vodných ľudí hrá málo ľudí ))
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimePi január 08 2010, 18:04

//ok..idem jej teda napisat.vdaka za trpezlivost s novacikom.Smile//
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimePi január 08 2010, 18:34

(( to nič Smile rado sa stalo Smile ))
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 16:21

//Ahojte som tu nový celkom pomätení.Možem si tu niečo s niekým precvičiť ? Ďakujem Tréningová hala - Stránka 7 317145 //
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 16:24

(( Ahoj, Wishero, jasné že môžeš Smile Ovládaš aspoň trochu hru rpg? Smile ))
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 16:29

//Trochu áno //
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 16:36

(( Tak si začneme iba tak improvizovať a uvidíme kde robíš chyby a podobne Smile Táto skúšobná rpg sa absolútne netýka postavy, ktorú hráš, čiže tu si môžeš zahrať čokoľvek, nijako sa to neviaže na rpg, ktorá sa bude týkať postavy.. Ja napíšem a už sa iba pokús pridať))

*Keby sa mu zdalo, že by potreboval ísť za niekým tak hlúpym ako bol jeho brat, určite by za ním aj šiel. Lenže on potreboval vodku a red bull. Aspoň by sa odreagoval a zabudol na toho chrapúňa, ktorý ho obral o peniaze. Prisahám, bratríček, že ťa zato stihne vemi škaredý trest, pomyslel si znechutene a prvého panáka vodky do seba kopol.* Ešte jednu.* zahromžil na barmana a energitický nápoj už rovnako putoval v jeho žalúdku.*

(( Všimni si, že priama reč sa nedáva do hviezdičiek Smile Všetko ostatné áno Smile Myšlienky máme vo vzyku vyznačovať kurzívou, ale nikde nie je napísané, že to je potrebné- čisto iba sila zvyku. ))
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 16:42

//Tak to skúsim no.Príjmam aj kritiku Smile//

*Ako do seba nalial ten redbull,v hlave sa mu odohrávala scéna z rána.Vybavili sa mu v hlave odrazy ktoré však nechcel vidieť.Bol znechutený.Z myšlienok ho vytrhol barman ktorý mu doniesol druhú vodku.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 16:46

(( Neboj sa, ja som plne kritický... Nuž a hneď musím napísať, ako to, že hráš za mňa? Ja som písal o mojom imaginárnom chlapovi, ktorý pije a trápia ho problémy. Po tej stránke písania, si to dal dobre, ale ty nemôžeš hrať za mňa. To že som písal, že sa toto netýka tvojej postavy som tak myslel, že momentálne nemusíš hrať desať ročného Loriena Smile Ale hráš kohokoľvek, čiže ty si mal o svojej postave napísať že tam už buď sedí, alebo ešte len prichádza do baru. Vhodné by bolo napísať nejaké myšlienky, prečo sa tam ocitol. Kľudne si mohol hrať aj čašníka, ale nemal si písať o mne Smile Skús ešte raz Smile ))
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 16:50

//Som strašný debil//

*V tom do baru vkročil akýsi neznámy človek.Mal čierny kabát a cez pol tváre mal šatku.*Jednu vodku.*Povedal hrubým hlasom a zrak mal upretý na stôl.*Nech sa páči.*Barman mu posunul vodku priamo pod nos a on si k nej pričuchol.Vyzeral pri tom veľmi čudne.Zrazu mu zazvonil mobil.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 16:54

(( Vôbec nie Smile Pohoda, stávajú sa aj horšie Wink

Oka vidím, že píšeš o jednom mužovi, ale prečo nepíšeš slovami, ale aj tak mi to príde akoby si písal o niekom inom. Píšeš akože o svojej osobe? Lebo v onom prípade by si nepísal, že vošiel neznámy muž, keď už tak písal by si ako pozorujúci občan, že si videl niekoho takého vojsť. Cháp to tak, že ja som ten pijúci chlap, ktorý je nazúrený. Ty si niekto iný- dajme tomu ten barman. Tak napíš, že si ma videl prísť, že som si ja objednal a ty mi tú vodku podávaš a podávaš mi aj tú druhú.

Možno ťa iba zle chápem, ale naozaj mi to príde akoby si to písal zle, preto radšej hraj barmana, až som si istý, či robíš chyby Smile))
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 17:03

//Tak hrajem barmana.Som strašne hlúpy všetko robím zbrklo Sad//

*Podal som mu jeho alkoholický nápoj a rozmýšlal som nad jeho slovami ktoré pred chvíľou vyslovil.Nedalo mi to a spýtal som sa ho.*Čo sa Vám stalo?Máte nejaký problém?.*Potom mi však došlo že to vlastne nieje moja vec.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 17:08

(( Skvelé, už si si to osvojil, len malý dotazík- nepíše sa v ja osobe, ale v on osobe Smile Tak ako som to hore napísal Smile ))

*Opäť ďalšia vodka a on ju spláchol tou trochou energetického nápoja, ktorý mu ešte ostal. V hrudi cítil, ako mu srdce pumpuje čoraz viacej, no on si to nevšímal, lebo presne toto potreboval. Vzpružiť.* Problémy sú na každom kroku.* odvetil na barmanovu otázku, ktorá ho istým spôsobom prekvapila a zarazila. Nikdy sa s týmto nedostal do kontaktu, ale nebolo to až také zlé. Možno by mi aj dobre padlo vyrozprávať sa niekomu cudziemu, napadlo ho, keď rukou naznačil, že chce ďalší pohárik toho horko-ostrého nápoja.*

(( Teraz musím končiť, ale určite si tu potom nájdeš odpoveď Smile Večer tu budem, ale možno až niekedy neskoro ))
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeSt január 20 2010, 17:12

*Barman mu podal nápoj a prehovoril*Kľudne sa mi zverte nebojte sa.*Hlboko sa nadýchol a sadol si pred neho na stoličku.*

//Nie som si istý že či to mám dobre //
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeŠt január 21 2010, 01:08

(( Máš to úplne správne Smile Ale môžeš písať aj trochu dlhšie Wink ))

Zveriť sa? Pf a s čím?* vyšlo z neho, keď si uvedomil, že mladík prejavil záujem o neho. O jeho citové rozpoloženie sa veru ani jeho psychológ nestaral, tomu šlo hlavne o jeho peňaženku. Nieto ešte cudzí chalančisko za barovým pultom. Jedným okom podozrievavo na neho zagánil a dodal.* Prečo by ťa to malo zaujímať? Píšeš knihu o tom čo si sa podozvedal od pultu?* zavrčal na neho trochu nepríjemne. Niežeby mu to vadilo, ale prečo ho to zaujímalo čo sa mu stalo? Oňho sa nikdy nikto nestaral.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimePi január 22 2010, 14:53

*Barman ktorý sedel na barovej stoličke vedľa toho muža sa postavil a išiel za tmavo červeným pult kde si prezeral fľaše alkoholu otočil sa a a muža sa pozrel s dôverou v očiach a čakal že k nemu bude milší v tom zbadal že niekto vošiel do baru.Rýchlo poupratoval tie nedopité drinky toho chlapíka ktorý sedel oproti nemu a prehovoril k utrápenému chlapovi*.Nie knihu nepíšem.*Myklo mu kútikmy úst*.Chcem len vedieť čo sa stalo pretože sa nemôžem pozerať na to ako nejaký človek do seba nalieva jeden drink za druhým a ustarostene pri tom vzdychá.*Otočil sa k nemu chrbtom a začal ukladať jednotlivé fľaše s alkoholom a pri tom rozmýšlal že či pred chvíľou nebol až príliš vtieravý.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeNe január 24 2010, 11:22

/ aj ja mám chuť na pohárik Very Happy bude vadiť ak sa pridám? Very Happy /

* Potisne dvere dovnútra a akonáhle prekročí prah porozhliada sa okolo seba. Z tých ľudí, ktorí boli práve v bare nikoho nepoznal, a tak si s úľavou vydýchol. Nemal náladu platiť rundy svojim "kamošom". Pre istotu však vymenil svoj drahý, na mieru šitý oblek za obyčajné handry predtým než vystračil nos z domu. Bolo to možno trochu čudácke, ale len človek, ktorý má veľa peňazí vie akí sú ľudia otravní, keď to o ňom náhodou zistia. Prešiel k vzdialenému koncu baru a položil si omrznuté ruky na pult niekoľkokrát nervózne poklopkajúc prstami o jeho povrch. Len či so zobral dosť peňazí. Dnes sa chcel opiť a niečo roztrieskať. Skrčil sa na stoličke a obrátil tvár smerom od barmana, aby si ten náhodou nevšimol ako sa nedočkavo smeje. Vlastne yb to tu mohol roztrieskať už hneď teraz, ale keď si vypije bude sa mať na čo vyhovoriť. A ako prvému pošteklí nos tomu panákovi, s ktorým sa barman práve rozprával. Niečo ho na ňom nezensiteľne popudzovalo. Možno to, že ten chlap mal asi podobnú náladu ako on.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeNe január 24 2010, 18:17

* Barman sa skúmavo zahľadel na toho mladíka v hlave si povedal že to bude určite nejaký rozmaznanec ktorý sa tu chystá vysipať celú svoju peňaženku,no neskôr ho napadlo staré dobré porekadlo nesúď knihu podľa obalu.Prišiel k mladíkovi a spýtal sa ho čo si dá.V hlave sa mu prehrával ten minulý rozhovor z chlapíkom ktorý však pre hrubé vyrušenie nedokončil.Pri zapisovaný objednávky sa pozeral priamo tomu mladíkovy do očí a vyzeral pri tom akokeby tam niečo hľadal.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeNe január 24 2010, 23:08

(( Hehe krčmová bitka? Evil or Very Mad to sme tu ešte nemali ))

*Načúval tých pár slov, ktoré k nemu prenikli akoby z diaľky a iba usrkával z energetického nápoja, ktorý si doprial už s niekoľkým panákom vodky. Koľký to bol? Tretí, štvrtý? Už si ani nepsomínal. Hlavne, že účinky začínal pociťovať a to mu bohate stačilo. Ale odpovedať na reči barmana? Načo? Nuž, asi to od neho očakával, keď chvíľu, až do príchodu ďalšieho burana akým bol on sám, čakal či mu odpovie. Skôr než stihol čašník odstúpiť a prejsť na opačnú stranu baru, zavrčal.* Určite nie osm prvý ani posledný, kto sem prišiel zapíjať žiaľ, či neúspech.* Ale to už okom zachytil barmanov chrbát a tak iba tľochol jazykom súdia, že asi nič nezachytil z jeho odpovede. Chlapík, ktorý si prisadol k baru, ale nie našťastie k nemu, vyzeral dosť.... Vtipne, povedal by som. Dúfam, že to nebude jeden z tých chumajov, ktorí radi rýpu. Napádajú ho slová, ktoré by možno aj nahlas povedal, ale dnes túžil iba po jedenj veci. Poriadne a hlavne dobre sa ožrať!*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitimeŠt január 28 2010, 21:38

* Predtým ako barman nasadil na tvár masku profesionála a začal si ho skúmavo prezerať a akoby odhadovať jeho dosiaľ utajený potenciál výtržnictva, zachytil ten mierne podozrievavý pohľad aj z opačnej strany barového pultu odkiaľ ho sledoval neznámy panák, pravdepodobne rovnaký skrachovanec. Ignoroval ho a namiesto toho zodvihol tvár k barmanovi.* Čo máte najsilenješie? Na peniaze neprihliadajte. Zaplatím.* doplnil a z vrecka na plášti vytiahol guču mankoviek a nejaké drobáky, ktoré sa okamžite rozkotúľali po naleštenom povrchu pultu. Jednu z nich okamžite zacapol rukou až to zadunelo.* Prepáčte.* uškrnul sa na barmana s nevinným pohľadom.* Peniaze sa vám orzkotúľajú ani neviete ako.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréningová hala - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningová hala
Návrat hore 
Strana 7 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: