Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningová hala

Goto down 
+11
Dreena Thall
Pomocník
Alteira Isinna
Nobodys Home
Einyleen Nentysen
Shiroi Yagami
Anders Jacobsson
Amyna
Anoella
Amacaraka Morgen
Admin
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorSpráva
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeŠt február 21 2008, 10:02

*spokojne sa usmeje a dalej sa poobzera vokol seba... vykroci vpred a cim dalej idu tym viacej vidi stopy kadial dieta slo.. az kym sa nezastavia pred velkym masivny starym dubom, ktory ma v pni velky otvor..*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeŠt február 21 2008, 11:50

*Pristúpi k otvoru a počuje tichý plač.Pozrie na ženu.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 26 2008, 12:06

*ona sa na nu usmeje a ukaze rukou aby dnu siahla*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 09 2008, 20:02

*Pôjde bližšie a siahne dnu.Po pár sekúnd pocíti detské, dlhé vlásky a započujetichí, vyľakaný krik.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 09 2008, 20:16

*žena sa spokojne usmeje a povie*tu máte vašu dcéru*povedala, otocila sa na odchod a hned za stromom, tak aby to mlada zena nevidela, zmizla v slabom opare vzduchu..*

/myslim ze trening mozeme uspesne ukoncit.. Smile gratulujem zvladla si to Smile/
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 09 2008, 20:23

Vďaka!*Povedala a odišla s dcérou.*

//ďakujem! Smile//
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 09 2008, 20:26

/prosím Smile rado sa stalo/
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 07 2008, 20:20

*Stála a čakala, či ju niekto nájde* Tu som! *Zvrieskla od strachu, že ju nikto nezachráni*
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 07 2008, 20:21

/Som rada že si sa rozhodla si rpg precvičiť, takže si s tebou zahrám Smile/

*Sofia kráčala úzkymi uličkami starého mesta, všade bola tma a ticho. a vtedy začula ako nejaký ženský krik preťal hrobové ticho*kde ste?*zakričala do ulíc*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 07 2008, 20:33

/Ďakujem Smile /

*V čiernej tme a obrovskom tichu bolo zrazu počuť kroky, niekto išiel priamo smerom k nej. Sofia zostala mlčať, rozbehla sa ale kroky bolo počuť stále, dokonca ich tempo sa zrýchľovalo. Niekto bežal za ňou* Pomóc! Nechajte ma! *Zakričala na svojho prenasledovateľa*


Naposledy upravil Alagriel dňa St máj 07 2008, 20:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 07 2008, 20:40

/chyba rpg :sofia je moja postava ktorá k tebe kráča Smile takže ty nepíšeš čo robí ona Smile/

*začula hlas neznámej ženy a rýchlymi krokmi zamierila za jej hlasom. mala prižmúrené oči a snažila sa niečo rozoznať*nebojte sa, nájdem vás*zakričala a vstúpial do širokej ulice*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 07 2008, 20:47

/Ou,pardon. Myslela som, že hovoríme o tej istej Embarassed /

*Sofia teda zrejme kráčala oproti nej, ale asi nebola sama, pretože tempo krokov nebolo rovnaké a bolo ich viac* Sofia? Si to ty? Si sama? *Nič nevidiac, v hustej tme a tichu kládla otázky*

/A to už bolo dobré, či nie..? pale /
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 07 2008, 20:51

/bolo to už dobre Smile to je vpohode, rpg je niečo čo sa časom každý naučí ked to hráva, takže chyby ta odnaučíme Smile no ešte jedna vec. postavu môžeš osloviť menom ak sa už poznaju, teda keby sa nepoznali tak ju nemôžeš osloviť sofia, ale dajme tomu že sa poznaju Smile/

*konečne zaregistrovala pohyb pred sebou*Alagriel!*vykríkla ked zistila kto na nu kričal*som sama*zakričala a rozbhela sa k nej aby objala svoju priatelku*čo sa ti stalo?
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeŠt máj 08 2008, 20:05

/Inak prosím ťa vyber si nejakú rasu nech ti môžem prideliť farbu Smile/
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimePo jún 30 2008, 16:41

Sofia, som šťastná, že ťa vidím! *Objala ju* Nesadneme si? *Sadla si na neďalekú lavičku a kývla na Sofiu* Poď.

/Snáď nevadí, že tak neskoro?! Embarassed /
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimePo jún 30 2008, 16:42

/počuj nechceš už zapojiť do nejakej rpg?/
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimePo jún 30 2008, 16:43

/Ja by som bola rada Wink , len neviem aký je rozdiel medzi jednotlivými rasami/
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimePo jún 30 2008, 16:46

/ok napišem ti do pošty a dohodneme sa Smile/
Návrat hore Goto down
Amyna

Amyna


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : ľudská ...
Vek postavy : 30 . 3 .3994
Povolanie : ........

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 15 2008, 19:58

*prechadzala sa po uzkej lesnej cesticke ................ rozmyslala nad zivotom a zapocula hlasy ......odzrela sa a videla niake dve zeny .....*
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 15 2008, 20:04

/myslím že amacaraka ta bude trenovať, takže stačí počkať Smile inak odporúčam čítať knihy, vynikajúco sa pri nich naučíš opisovať veci, teda budeš mať pekne a dlhe prispevky Smile/
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 16 2008, 08:57

/uz lezem Smile


nuz teda Smile najskor.. ked chces niekomu nieco napisat takto ako som si teraz pisala ja s adminom, tak to das do tychto lomitiek, ano? zacneme len tak uplne odveci.. pripojim sa k tvojej nacatej hre tu/

dakujem, ze ste ma sprevadzali*povie neznamej zene, ktora s nou isla az doteraz a teraz odchadza prec.. pozrie sa smerom k mladej dievcine a prihovori sa jej*dobry den

/nikdy nemozes pisat za druheho, to si zapamataj.. ale ako je mozne ze ja som za tu zenu napisala ze odchadza? lebo je vymyslena.. pri pomocnych postavach, ktore si vymyslis, mozes napisat za nich hocico.. dajme tomu, ze budes hrat a vymyslis si, ze ta bude niekto zly hladat, tak mozes spomenut ako siel a aj odisiel, rozumies? dalej.. rozpravanie dejove davas do takychto hviezdiciek** zacnes ho nou a aj skoncis.. preco pri mojom na zaciatku nebola hviezdicka? lebo tam bola priama rec.. tu nedavas do hviezdiciek.. cize priklad-*sla tmou*ale mi je zima*ticho sepla* rozumies? ak aj budes koncit a nebude tam priama rec, ukoncis to* niektori to robime aj tak, ze to napisu takto- *sla tmou*ale mi je zima*ticho sepla... mala by som sa poponahlat, pomyslela si*je to jednoduchsie.. priamu rec oddelis tym ze ju zvyraznis nahrubo a co si si pomyslela das do kurziva... ale nesmies zabudat na **** tie su dolezite... zatial aspon trochu rozumies? Smile/
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 16 2008, 09:09

/btw este jedna vec.. bude dobre ked vsade ukoncis svoju rpg.. ked si v treningu, mohla by si urobit len zmatok.. Wink ukonci to v stane ci kde som ta to videla... ako ukonci-zatial tam nic nepis, len sem, prosim.. a este jedna drobnost, nemozes hrat na viacerych miestach, ano? Smile/
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimePi júl 18 2008, 09:15

nuz teda.. zahrame sa na doktorku a setricku suhlasis ? lol! nuz zacinam

*vosla do ambulancie ako furia.. cela cervena a od zlosti ju az triaslo*mna asi porazi*vykrikla od zlosti*ze mi pomozes*sepla ticho na alagriel, sovju zdravotnu sestricku*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimePi júl 18 2008, 09:18

/Eh, súhlasím. Smile /

*Bez slova prikývla, len aby sa jej doktorka nezosypala pri nohách* Tak, o čo ide? *Opatrne sa spýtala a s neistotou na ňu pozrela*


Naposledy upravil Alagriel dňa Pi júl 18 2008, 09:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitimePi júl 18 2008, 09:21

/pred tym bez slova prikyvla mala ist * Smile tvoja veta mala vyzerat asi takto:

*bez slova prikývla len aby sa jej doktorka nezosypala pri nohach*....

dalej to uz bolo dobre ://

JE VOJNA!*zufalo vykrikla a potom sa slabo zosunula na stolicku*budeme musiet ist do stanov liecit zranenych*vysvetlila potichu sepkajuc*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréningová hala - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningová hala
Návrat hore 
Strana 2 z 17Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: