Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningová hala

Goto down 
+11
Dreena Thall
Pomocník
Alteira Isinna
Nobodys Home
Einyleen Nentysen
Shiroi Yagami
Anders Jacobsson
Amyna
Anoella
Amacaraka Morgen
Admin
15 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorSpráva
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 12:09

Ale ja??? A pokúšať?* zasmeje sa od ľadničky a s plnými rukami prejde k stolu kde už čaká s nachystanou stoličkou. Spýtavo zdvihne obočie, no nebráni sa. Sadne si a začne sa venovať rýchlemu predjedlu. Z ovocia smotany a ostatných kalorických bômb.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 12:17

*Sadne si oproti nej.Chytí do ruky šálku a rýchlym dúškom si odpije jeden glg.Vzápätí vypľuje kávu späť.* Oóó.Toto teda nie.*Zabudol,že káva je teplá a teraz má obarený jazyk.Jazyk vyplazí von,aby mu vzduch uľavil bolesť.* Mohla si ma upozorniť.*
Zašušle z jazykom vyplazeným.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 12:25

*škodoradosť najlepľia radosť.* ty si ju varil nie ja.* smeje sa a napriek smiechu pracuje na ovocnej drobnosti. Všetko to výjde akurát. Táto pochutinka bude čoskoro a mufiny sa práve dopečú. No keďže je Andrew šikovný, tak ich dá najprv ochladiť.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 12:32

No a čo,že som ju robil ja.Ja by som ťa upozornil.Pravda len vtedy ak by som si na to spomenul.*Jazyk vráti do úst.Nevie či si pre bolesť bude môcť plne vychutnať muffiny*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 12:44

Bebebebebe.* zasmeje sa a vyplazí mu detinsky jazyk. A vari je to jej vina? Veď si ani nevšimla, že ide nejakú kávu piť. A pochopiteľne, čakala by že si ju pofúka. No to je teda podarený chlap.* A netreba ti potom aj pripomenúť, aby si to prežúval až bude jedlo hotové?* opýta sa podrývačne, aj keď na tvári hodí anjelský výraz.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 12:48

Mohla by si mi to pripomenúť.Predsa by si nechcela,aby som to prehltol celé a potom sa zadusil.Alebo nie?Vieš co?Radšej neodpovedaj.*Myslí,že vie aká by bola odpoveď aj keď v skutočnosti by to tak nemyslela.Lenže prejstotu to počuť nechce.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 16:26

A kto povedal že by som to nechcela?* usmeje sa a vloží si do úst kúsok mandarinky. Ticho naruší cinknutie trúby a ona sa so žmurknutím postaví. S rukami v chňapkách vyberie horúce pekáče a položí ich na drez, čo najďalej od Andrewa. Vezme pripravenú ovocnú zmes a naloží mu trochu do misky.* Kým mufinky ochladnú, pekne spapaj ovocie. A nezabudni prehĺtať zlatíčko.* hovorí s ním ako s malým chlapcom a preto mu aj tak postrapatí vlasy.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 16:35

*Zamračí sa.* Ďakujem mami.Asi som sa pokakal mala by si mi vymeniť plienku.Zlostne do seba pchá ovocie a viditeľne prežúva.Studené ovocie mu chladí jazyk.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 18:27

Si sa nemal posrať.* usmeje sa a nato sa pustí taktiež do jedenia ovocia. Pri jeho takejto protivnej nálade si môže byť istý že mu ten obchod pokazí.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 18:44

*Ploží pred seba prázdnu misku a usmeje sa.* Čakám na druhý chod.Sem sním.Potom by si sa pomaly mohla začať obliekať.Určite ti to bude trvať dlho.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 18:47

No to ma ešte nepoznáš. A navyše mufiny sú horúce, si si istý že si ich zvládneš fúkať?* opäť raz si do neho rýpne. Tento postoj sa jej začína fest páčiť. A cíti sa v ňom ako doma.* Navyše mi zatiaľ objasni ako sa mám obliecť. Ako moc sa vyfintiť?
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 19:45

Najlepšie ako vieš.Hlavne si nedaj niečo čo by ti mohlo zakryť výstrih.Potrebujeme upútať.Hlavne ty.*Uškrnie sa.On si plánuje dať len oblek,ale očariť musí ona.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 19:55

Najlepšie ako viem? * opýta sa skôr sama seba.. no to je veľmi široký pojem, ale určite tam nájde nejaké šaty.* A kto zaručí že ty sa budeš môcť sústrediť?* doberá si ho ako starého priateľa.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 20:16

Budem sa môcť sústrediť.Niektoré slová mám v hlave tak hlboko zakorenené,že aj keby som nad tebou slintal dokážem ich odrecitovať hneď.O mňa sa neboj.Ty hlavne očar.Keď mu poviem,aby sumu zvýśil na dvojnásobok nach prikývne.*Vyzerá to,že ju zneužíva ale on to skôr berie ako pomoc.Ak mu obchod vyjde nijako jej to oplatí.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 20:32

Ach do čoho som sa to zaplietla.* zalamentuje a prejde radšej k horúcim mufinkám. Vyloží mu zatiaľ jednu na tanier a keď mu ju dá pred seba ešte zašepká:* Pozor je horúca, fúkaj si ju.* A potom prejde na svoje miesto, kde si taktiež dá jednu mufinku. Takto sa prežierať hneď z rána. Beda!*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimeUt júl 27 2010, 20:53

*Pofúka mufinu a hodí si ju do úst.S plnými ústami ju pochváli.* Vynikajúce.*Vezme si ďalšie dve.Keď ich zje pozerá či si môže dať ďalšie.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimePi júl 30 2010, 18:40

*Iba ďakovne kývne, predsa čiastočne ani nič iné neočakávala, aj keď pochopiteľne ju to potešilo. Nedávajúc pri tom najavo radosť sa mlčky postavila na odchod a zamierila do šatníka. Najvyšší čas si na seba niečo skromné a zároveň zvodné vybrať. Ibaže čo?*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimePi júl 30 2010, 19:18

*Keď odíde,pchá do seba jednu mufinu za druhou.Potom smutne pozerá na prázdne miesto po nich.* Som ja ale neskutočne pažraví.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimePi júl 30 2010, 20:05

Som rada že ti chutia.* zakričí mu zo šatníka a rukou sa prehrabne medzi zavesenými šatami. Tieto nie, tie sú moc vyčačkané, tieto tiež nie, tie sú na inú príležitosť.... Zastaví sa však pohľadom pri šatách, ktoré ju hneď na prvý pohľad oslovia a predsa má pocit akoby si ich nemala brať. Čierne, s výrazným výstrihom a pomerne krátkou sukňou. Ale aj tak dokonale elegantné.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimePi júl 30 2010, 20:09

*Postaví sa a prejde pár krokov za ňou do izby.* Ako to ide?*Sleduje pohľadom jej šaty.Pár kúskov je viac než skvelých.* Takže čo si si vybrala?
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimePi júl 30 2010, 20:18

*So zubami zakusnutými do spodnej pery sa otočí k nemu tvárou.* tieto?* opýta sa potichu, lebo vôbec netuší či jej výber nie je prehnaný. Absolútne netuší ako moc slušne sa obliecť, lebo ona osobne na jednania chodila iba v blúzke a sukni pričom cez plecia mala večne prehodené sako.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimePi júl 30 2010, 20:22

*Chvíľu premýšla a nakoniec nadšene prikývne.* Tento klient sa chystá dosť peňazí vyvaliť za môj tovar takže teraz budú tieto šaty potrebné.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimePi júl 30 2010, 20:26

*Iba na neho pochybne pozrie a pritom s prísnym pohľadom sa zahľadí na šaty. Sú saténové, čiže budú príjemne chladiť... Hlboký výstrih aj v predu aj v zadu bude priedušným a ona sa určite v nich nebude cítiť zle.* Dúfam len, že ten tvoj lient nebude rovnako nechutný ako ten muž včera.* zašomre a rezignovane si ich nachystá na stoličku. Ešte vytiahne topánky a môže sa pustiť do prezliekania sa.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimePi júl 30 2010, 20:28

*Otočí sa aby mala súkromie.Neodíde.Chce dohliadnuť na to,aby jej to dlho netrvalo.Tak jeho klient je určite slabý odvar toho čo videli v bare.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitimePi júl 30 2010, 20:32

Tvoje mlčanie veru nie je ničím povzbudivým.* zašomre potichu, no stále tak aby ju počul. Pootočí hlavu k nemu, aby sa ubezpečila že sa nedíva a stiahne zo seba tričko a nohavice. Poobzerá sa v zrkadle či jej spodná bielizeň je vhodnou pod ony šaty a opäť zašepká.* Ani ma len nechceš ubezpečiť, že to nie je tak?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréningová hala - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 15 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningová hala
Návrat hore 
Strana 15 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: