Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Dvor

Goto down 
+6
Amacaraka Morgen
Tiannia
Rijana Emurssie Amadi
Melian Smang Fu
Caffeé Latte
Alexandra Ling Xiaoyu
10 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutorSpráva
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 19:04

*zahladi sa jej do očí*tak vidíš aká si tvrdohlavá...si schopná zomrieť len preto že sa ti niečo nevydarí alebo nepáči...ak chceš ísť tak chod a nechaj tu princeznú samu ak chces...aspon vidis...nedospela si...si nezodpovedná a stále tvrdohlava...v nasich zivotoch musi byť chlad a nie takéto detinske spravanie*povie chladne*už si si to mala všimnuť
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 19:15

*este viac sa zamraci*bola som chladna kym som ta nestretla*povie tvrdo*a princezna ma skvelu ochrankinu.. Mel som pomohla ked si tu nebol TY! JA som tu bola, JA som nad nou sedela a varila jej odvary, nie TY.. myslim si, ze jej posluzim aj mimo planety..*povie zatato a odstupi od neho na niekolko krokov*nedokazem pochopit, ked ma tak velmi lubis ako to tvrdis, ako sa mozes takto ku mne spravat.. obaja sme urobili chybu ze sme sa spolu zaplietli, ale ta chyba sa uz neda napravit* uzavrie a sadnes si na lavicku*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 19:18

*porkuti hlavou*mylis sa, da sa opraviť a prave to robim*povie*nenechám sa citovo vydieťať...bola si jediná ku komu som prejavil city, no tomu je koniec...nemá to význam...ak si myslis ze inde ti bude lepšie tak rob co chces...no budeš to lutovať a nikdy nevyrastieš...mozno si jej vyrila odvary no ani netušíš čo som zažil ja aby žila*povie prudko*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 19:53

*Pomalými nečujnými krokmi výjde na dvor s Mikom a zvedavým pohľadom sa poobzerá a na jej tvári sa objaví úsmev.* Tu?
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 19:56

*prikyvne na znak suhlasu a ponahla sa do jedneho kuta dvra kde stal sud s daždovou vodou. naklonil sa nad okraj a ponoril do studenej vody vody ruky. Nabral si do nich vodu a vysplechol si ju na tvar. Po d nosom mu zahral potmehudsky usmev ked sa otočil a vysplechol trochu tej studenej vody aj na Fye.*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 19:59

Nezbedník! *Zvolá so smiechom a hned pribehne k sudu. Zoberie trocha vody do spojených dlaní a hned to vyšplechne do Mika. Rýchlo si naberie ešte jednu plnú dávku a pretrie si ňou tvár. Hned vyzerá sviežejšie a lepšie, optimisticky.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:03

* veselo sa zasmeje. Už dlho sa tak nezasmial odkedy prisiel na tuto planetu. Pristupi bližšie k sudu a opat si naberie do ruk vodu teraz vsak skloni hlavu a vysplechne si ju dozadu na krk. Celkom ho to preberie ked mu kvapky vody stekali dolhu po chrbte.*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:08

*Ked uvidí vodu v jeho dlaniach vystrašene cúvne o pár krokov a skrčí sa ako divoká šelma čakajúca útok. Všimne si, že ho čaká zbytočne, preto sa vystrie a pomalými krokmi zamieri k sudu a zahľadí sa na Mikovu tvár.* Ešte tu... *Pristúpi k nemu a zotrie mu krv, ktorá sa opäť obnovila a bolo možné ju zotrieť.* To je lepšie... *Povie hrdo obzerajúc si ho s úsmevom na perách.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:13

Ale počkaj.* zamyslene sa s usmevom pozrie na Fyeino lice.* Tuším aj ty tam niečo mas.* zaskeri sa a za chrbtom si zacne do ruky naberat vodu.*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:14

Hmmm... *Povie zádumčivým hlasom a dlaňou si pretrie celú tvár, a hľadá potencionálne záškodnícke veci na jej tvári.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:18

*usmeje sa ešte viac, ale zmeni povodny plan utoku a vytiahne ruku spoza chrbta natiahne ju pomaly k Fye a zotrie jej z lica mensi krvavy flak.* Tak teraz je tu už v pohode.* usmeje sa*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:20

Ty si mal nekalé plány! *Povie teatrálne a uškrnie sa, kedže asi vie, o čo mu išlo. Ledva ho zvalí do mäkkej trávy a obročmo na ňom sediac mu pridržiava ruky a škerí sa naňho nevšímajúc si kvapky vody, ktoré stekajú z jej vlasov a dopadajú na jeho tvár.* Toto už nerob. *Povie s úsmevom skláňajúc sa nad ním.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:28

Ja a nekale plany?* zatvari sa iba naoko urazene a usmev sa mu prediera na tvar.* Tak to ani nahodu .* zasmeje sa a prsty na ruke, ktore mu Fye držala za hlavou si prekrižil. Zatvari sa ako anjel.*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:29

Ty si samozrejme zjedol všetku nevinnosť galaxie, že? *Spýta sa so sarkasitckým podtónom a pevnejšie mu zovrie ruky, lebo ucíti pohyb.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:34

Nie polovicu som ešte nechal pre teba.* zasmeje sa, napne svaly a jednym rychlym pohybom si s Fye vymeni miesta. Teraz sa on sklanal nad nou a vitazoslavne sa usmieval.*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:36

Snaží sa vzpierať no je to zbytočné, je proste silnejší. Nechá to tak a jedným pohybom hlavy si odrhnie vlasy z tváre.* Čo teraz so mnou mieniš urobiť? *Pozrie sa so spýtavým pohľadom do jeho očí.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:41

*pohlad jej opatuje a jeho oči hovoria, že Fye nechce ubližit, preto povolil zovretie.* Necham ta slbodne letiet motylik* usmeje sa a povoli zovretie ešte viac.*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:43

Ešte trošku poprosím. *Nevinne sa usmeje a zaklipká očami. Keby mala svätožiaru, určite by jej teraz svietila na celé kolo.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:47

* s nedvoverou hladi na jej nevinny vyraz, ale urobi ako ho žiadala a pusti jej ruky, ale pre istotu ich necha položene v trave za jej hlavou*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:49

Sakra... *Zamrmle a snaží sa ho prekrútiť na zem, čo sa jej aj po chvílke námahy podarí.* Ha! *Vybafne naňho s úškrnom.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimePo jún 11 2007, 20:52

Motylik sa tuším zmenil na certa* tvari sa utrapene a bezmocne a caka na svoj osud.*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimeUt jún 12 2007, 05:43

*Pomaly sa začne tvárou skláňať k tej jeho. Dáva si riadne načas. Zhlboka dýcha a neustále upiera zrak do jeho výrazných modrých očí. Ked zacíti jeho horúci dych a voňu jeho pokožky je len pár centimetrov od pier. Nosom sa zľahka dotkne Mikovoho. Pomaly privrie oči, no nezavrie ich. Zrazu sa strhne. Vyskočí, ako nejaké divoké zviera a hravo sa posadí pár metrov od neho. Usmieva sa zvláštnym úsmevom a pár pramienkov tmavých vlasov jej lemuje opálenú tvár, z ktorej jej žiaria len dve oči pripomínajúce morské dno na Zemi. Opierajúc sa oboma rukami o mäkkú trávu naňho stále upiera zrak a nechávamu užívať si právom zaslúženú voľnosť.*


Naposledy upravil dňa Ut jún 12 2007, 13:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimeUt jún 12 2007, 11:01

*skaredo sa zasmeje na jeho reciach*mne tu hovor nieco o mojej vyspelosti.. nevies ani ty cim som prechadzala a cim prechadzam teraz..*oddychne si, lebo pociti palavu v bruchu* ale ako chces*povie nakoniec*bude po tvojom... no vedz ze az toto vsetko prejde, ziskam si ta... teda... aspon dufam..*povie a prudko sa postavi.. v tom si vsak uvedomi ze urobila chybu*aaa*vykrikne od bolesti a zosunie sa s rukou prilnutou v bruchu*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimeUt jún 12 2007, 13:42

*zamraci sa*chod do ošetrovne lebo ma len presvedcis ze si fakt ak malá
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitimeUt jún 12 2007, 16:26

*hodi na neho nenavistny pohlad*ja tam nechcem iiiiist*povie naschval umrncanym hlasom*to je uz aj tak jedno.. *fuci pomedzi slova*gulka bola zasiahnuta jedom.. a pochybujem ze Alex ma liek.. nechcem jej prirabat problemy.. *na chvilu sa odmlci a potom tackavo sa postavi*ja pojdem pekne domov a tam sa dako obviazem, osedlam si cierneho princa a pojdem sa pytat ku princeznej o povolenie na odchod..*zase sa odmlči..*no nechcem odist pohadana.. uzavrime to v mieri... prosim
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dvor - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dvor   Dvor - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dvor
Návrat hore 
Strana 14 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: