Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ošetrovňa

Goto down 
+13
Mark Aladron
Sebastián Hill
Kiara
Tiannia
Caffeé Latte
Mike Morgen
Chris Deniel Shered
Thomas Lerm
Camuel Beau Pre
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutorSpráva
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 14:05

*prevráti očami. už ho to unavuje celá táto debata*nemám na vás už naladu. hádajte sa tu dalej ale sestra, súhlasím tak trochu so Sheredom, aj ked je to pre mna divné porovnať sa s ľudmi. po tom všetkom čo som za posledné dni videl,*odmlčí sa a pozrie najprv na Melian a potom aj na Rijanu a Caffe a nakoniec aj na Kiaru pokračuje*si myslím že niektorí ľudia sú rovnaké červy ako aj niektorí z nás*povie tvrdo a potom si všimne že do miestnosti vošla Amacaraka*konečne niekto kto mi nechce ubližovať*po niekoľkých dnoch sa konečne úprimne usmial a potom vyšiel von z miestnosti*rád som ťa videl*dodá ešte*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 14:10

*s otvorenými ústami pozrie na odchádzajúceho Thomasa*to čo malo byť???
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 15:04

*zaklope hlasno na dvere a bez čakania na odpoved vojde. len čo vojde upriami zrak na množstvo ľudí ktoré vyzeralo podráždene, no nedá sa odradiť*Dobrý deň*pozdraví všetkých a pozrie na princeznú*Princezná Melian Sman Fu?Som tajný agent Sebastián Hill, vyšetrujem útek väzňov...*povie nahlas a zreteľne*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 15:37

*nechápavo pozrie smerom k odchádzajúcemu Thomasovi a len ticho šepne aj ja teba no má pocit že ju už nepočul... keď však Kiara otvorí ústa a prehovorí vrhne na ňu pohľad ako šelma a opäť sa k nej nebezpečne a zúrivo blíži..*tyyyy...*ticho sypí a pohľadom ju prebodáva... nevšíma si že dnu do miestnosti vošiel ďalší človek*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 16:41

*Keď vstúpi do knižnice, tľapne si po čele. Ako keby nevedela, kde je jej miesto.. Pomaly sa otočí zase späť k dverám, ktoré si otvorí a namieri so to do ošetrovne. Keď sa pozrie na otvorené dvere a nových ľudí v ošetrovni, prekrúti očami a vojde zase dnu.. Pomaly sa prikradne k Melian a nahne sa k nej* Čo sa vlastne deje, Melian? *spýta sa jej mierne šokovane... Nestíha sledovať posledné dni,ktoré sú na gyre... Všetko je zmätené*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 17:51

*pozrie sa na ruch a musí získať disciplínu*prosím o pokoj, hlavne vy slečna*pozrie na s vražebným pohľadom /amacaraka/*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 17:52

*vytiahne jedno obočie, keď zazrie novú tvár. Ale uškrnie sa pri jeho snahe nastoliť pokoj. Stane si za Melian a čaká od nej odpoveď, ale pri tom sa pohľadom dobre zabáva na sbeastiánovi... Aj keď nie viditeľne*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 18:11

*zavrči na neznámeho muža*do mňa sa nestarajte, pane.. ja mam vlastnu robotu a vy vlastnu.. zda sa vam ze pcham nos do vasich zalezitosti?*nahnevane reaguje na muza*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:02

*zamračí sa na nahnevanú ženu a vytiahne z vrecka papier*toto je oprávnenie. mám tu povolenie hocikoho vypočúvať, zatýkať a chodiť kam chcem. nikto nesmie protirečiť, je totu potrvrdené od senátu.*povie celkom pokojne*takže starať sa budem.
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:09

*Odfrkne pri tej poznámke, ktorú si povedal hneď na konci a zívne si. pritiahne si stoličku a sadne si na ňu, samozrejme blízko Melian.. Dala si predsavzatie, že od nej neustúpi ani na krok po tom všetkom, čo sa stalo*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Chris Deniel Shered

Chris Deniel Shered


Male
Počet príspevkov : 151
Rasa : človek
Vek postavy : 19.1.3992 23 rokov
Povolanie : nijaká

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:11

*prevráti očami a oprie sa o stôl. nemá chuť počúvať drísty nejakého agenta*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:17

* Melian citila, že toho na nu zacina byt trochu vela a určite nebola sama v miestnosti, ktora sa citila zmateno. Zhlboka sa nadychla na malu chvilu zatvorila oci aby si vycistila myslienky a ked ich zase otvorila jej pohlad bol jasnejsi a salal z neho pokoj a vyrovnanost. Pozrie sa na Rijanu a prekvapujuco sa usmeje* Vsetko ti velmi rada vysvetlim a Rijana...* stisi hlas aby ju mohla pocut len ona.* ...potom chcem prebrat problem ktory ta trapi, myslim že mam riesenie. Dufam, že vies kde by sa mohol zdržiavat tvoj sensej.* obratila tvar do miestnosti a rozhodnym hlasom ktoremu sa nedalo odporovat zvolala.* Dost! už to vsetko zacina byt smiesne! * vrhne pohlad na Amacaraku a Sebastiana , kyvne im na pozdrav hlavou no potom nekompromisne vyhlasi.* Myslim že obaja mate teraz doelzitejsie poslanie ako tu riešit co je koho zalezist a co nie. * obrati sa zase k Chrisovi* Nas rozhovor povazujem pre tentokrat za skonceny ak budte taky laskavy pan Shered mohli by sme si ho odlozit na nejake nudne popoludnie kedy zase dostanete chut sa hadat inak som skoncila.* vystražne na neho pozrela keby si chcel otvorit usta a niečo namietat.* otočila sa mu chrbtom a zadivala sa na Caffee. Chvilu akoby zostala v pomykove nevediac co povedat. Ticho vsak prerusil rychly prival slov ktory sa z nej zrazu vylial ako voda z pretrhnutej hradze.* Caffee , slova, ktore tu dnes odzneli z mojej strany nemožem vziat spat aj keby som niektore z nich najradsej nevyslovila. Si clovek, ktory nam pomohol, zobral na seba nebezpecenstvo a ja si to nesmierne vazim a velmi ti za to dakujem. Už vtedy ked si mi urobila napriek a nechcela si zliezt z toho stromu som citila že si celkom vynimocna, že nemas strach a dokazes vsetko co si zaumienis, nerada by som stratila tvoju doveru....prepac.* z jej hlasu bolo citit že to mysli naozaj uprimne no jej oci a vyzor tvare nadalej nic neprezradzal. Chvilku na nu skumavo hladela no potom sa opat prihovorila vsetkym v miestnosti.* Takže ...* vrhla pohlad na Sebastiana a Amacarku.*...my sa teraz presunieme do mojej pracovne spolu s Rijanou a tam mi každy z vas povie na co prisiel a kvoli comu prisiel. Ak budete taky laskavy a budete ma nasladovat pan Hill , Amacaraka* usmiala sa na oboch, otvorila dvere na osetrovni a kyvla rukou aby vysli z miestnosti.*


// tak toto bolo dlhe ale snad to vyriesi ten zmatok Very Happy Smile //
Návrat hore Goto down
Chris Deniel Shered

Chris Deniel Shered


Male
Počet príspevkov : 151
Rasa : človek
Vek postavy : 19.1.3992 23 rokov
Povolanie : nijaká

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:23

*konečne...prebehne mu hlavou a bez slova vyjde von z ošetrovne a zamieri dlhou chodbou čo najdalej*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:26

*prikývne a čaká kade pôjdu*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:27

*vytiahne obočie pri tej otázke azašepká jej späť zo stoličky* Myslím, že áno. Keď sa neodsťahoval na Mars, mal by byť niekde tu *zamrmle a potom sa postaví a ide za Melian. Postaví sa tesne pri jej boku* Počuj.. čo to má znamenať, Melian? Môj problém by sme riešiť nemuseli... Ja chcem vedieť, čo tento cirkus znamená *zavrčí, ale potichu, aby ju nikto nepočul, okrem melian*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:28

(Sakra smajl)
*čo --- to
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:31

*vyjde za dvomi ženami*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:31

*zamračí sa... nepochopila presne o čo ide, ale nechá to napotom. Vrhne skúmavý pohľad na toho agenta a prekrúti očami. Obráti sa zase k Melian a otvorí ústa, že čosi povie. No rozmyslí si to a kráča pri jej boku*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:32

* Povzdychne si ale odpovie.* co konkretne myslis? Nasho noveho znameho alebo ti mam vysvetlit vsetko od zaciatku?
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:33

Všetko *zamrmle a potom si ruky strčí do vreciek. S očakávaním vrhne pohľad na princeznú... A pri tom pohľade sa pousmeje...*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:41

* Vrhne skumavy pohlad na Sebastiana a odhaduje ako hlasno by mala hovorit aby ich nepocul.* Vies že moj brat sa mal ženit s princeznou Kiarou ale na poslednu chvilu ma vyhladala Amacaraka so spravou že Kiara by mohla mat dieťa, ktore ale samozrejme nie je Tomovo. To je velky problem a celkom nepripustne, tak pre to vsetko , a samozrejme aj preto aby sme pomohli mojmu bratovi prekazit nechceny sobas sme zahrali to divadielko s mojim zranenim. Mala som v plane vsetko mu to v pokoji vysvetlit ale dozvedela som sa že Alex ušla na zem a zobrala so sebou aj niekolkych vaznov.* odmlcala sa a pichlo ju pri tej predstave pri srdci no aj napriek smutku ktoy citila pokracovala dalej.* Tom bol celkom sokovany ked som vstala akoby mi nic nebolo, co vlastne ani nebolo a nahneval sa na mna, pohadal som sa s Chrisom kvoli ludom a nechtiac som nastvala aj Caffee. Pan Hill je tu z dvodu vysetrovania uteku a Amacaraka ma podla mna zaujimave spravy o dietati Kiari* odmlcala sa a dufala že Rijana porozumela vsetkemu čo tak narychlo zo seba vysypala.*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:46

No.. *pozrie sa do podlahy miesto Mel a pri tom sa snaží hovoriť asi tak ticho, ako Melian* Takže tá falošná ar... *odmlčí sa a odkašle si, ako keby nič nepovedala*.. By mohla mať dieťa? Čiže amaracaka ti chce povedať to? A henten šašo tu prešetruje Alexin odchod?? fíha... Pekne... *zamrmle a ruky si z vreciek vyberie. Najradšej by Melian zastavila a porozprávala sa s ňou, ale takto sa to neda, keď ich nasleduje aj ten agent* A teraz bude každého vypočúvať? *spýta sa otrávene, keď si spomenie na ten jeho monológ.. Nikto ho nepočúval. Možno*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeUt október 23 2007, 20:54

Obavam sa že otazkam sa nevyhneme.* utrpne si vzdychne.* Ale pravdaže pan Hill tu nebude mat dovolene vsetko ako si može omylom mysliet.* zaskripala zubami a pri predstave ako Sebastian sebavedome kraca rovno za nimi by bola celkom rada aby pocul jej poslednu poznamku.* Rozhodne nemienila dopsutit aby dochadzalo k zmatkom, chcela co najlepsie utajit pred ostatnymi vaznami čo sa za posledne dni odohralo a nie im poskytovat nadej že by sa z Gyra mohli niekdy dostat.* Ak bude prilis drzy mas moje povolenie poučit ho o medziach jeho posobnosti.* zmurkla na Rijanu a pokracovala v ceste.*

/ dobre moja ja už padaam dobru nooc Wink //
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeSt október 24 2007, 08:22

*ticho kraca za Mel a Rijanou.. a co najvoiac sa strani muza, lebo by mu najradsej asi rozbila nos... nafukanec jeden! co si o sebe mysli! ja som mala taku istu pracu a on tu bude na mna vyskakovat! ved ja mu este ukazem! nervozne premyslala a skaredo pritom hladela pred seba*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitimeSt október 24 2007, 11:10

*neubráni sa úsmevu a potom si zívne. Je unavená,ale to jej najmenej vadí. Pozrie sa na Mel* A ak bude príliš drzý, budem mať povolené jednu mu dať do nosa? prosím *zatvári sa ako anjelik a nahodí prosebný výraz* Už len jeho vyjadrovanie mi lezie na nervy, preto by som bola rada, keby som to mala povolené. Alebo skôr - keby na teba vyskočil *odkašle si*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Sponsored content





Ošetrovňa - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 18 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ošetrovňa
Návrat hore 
Strana 18 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: