Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vesmírna loď

Goto down 
+10
Melian Smang Fu
Kiara
Anoella
Admin
Thomas Lerm
Raito Yagami
Yuki Yamihoshi
Cassian Scrad
Shiroi Yagami
Tessa Scrad
14 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorSpráva
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 20:17

* Urobil ako Raito chcel. V konecnom dosledku aj tak by to v takom stave asi len tazko precital sam. Otvoril obalku a vytiahol z nej list. Sikovnym pohybom ruky ho roztvoril a zacal citat.*

Milý Raito,

nenapadá ma ako budeš reagovať keď ma tu nenájdeš a prečítaš si tento list, no risknem to. Teraz keď čítaš tieto riadky, som už ďaleko a nesnaž sa ma hľadať, aspoň nie teraz. Po tom čo sa dnes stalo si potrebujem utriediť myšlienky, čo by na Talarione nešlo. Potrebujem prázdnu hlavu bez Tvojej prítomnosti, bez tvojej snúbenice a bez všetkých, aby som si našla cieľ a bola samostatná. Odchádzam k jednej kamarátke, nemusíš sa tam o mňa báť. Dúfam že sa nebudeš hnevať, vrátim sa keď prídem na odpovede svojich otázok. Tessa

* zamyslene dokoncil a vrhol spytavy pohlad na Raita.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 20:25

* Ked si vypocul list len zatvoril oci a stažka pokrutil hlavou.* Tessa.* povzdychol si takmer bolestne. Ked oci opat otvoril vrhol na Cassa chladny pohlad, ktory takmer hranicil so zurivostou. Ked prehovoril hlas mal sice slaby ale už sa mu tak netriasol. Možno hnev v nom nacas potlacil ucinky choroby.* Prečo si na nu nedaval pozor? Vari som ta o to nepoziadal? Kde si nechal hlavu Scrad?* chcel vstat z postele ale zastihla ho dalsia vlna bolesti až sa musel skrutit na bok.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 20:31

* Vedel, že toto bude nasledovat, ale ani on nemal v tejto chvili chut Raitovi sa za niečo ospravedlnovať. * Mal by som byt k tebe ohladuplnejsi ked si na tom takto, ale pravda je taka, že nie si sam kto ma o nu strach!* zvysil hlas a zo stolika povedla postele zobral dzban s vodou. Nalial do pohara vodu a naklonil sa k Raitovi aby mu nadvihol hlavu a on sa mohol napit.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 20:35

*pohrávala sa s prstami a nervozne čakala čo sa udeje. ked počula ako čítal jej slová a ked začula raitovu reakciu, dostavili sa výčitky svedomia. kvoli jej úteku, no nie uplnemu ale predsa len uteku teraz raito kričal na Cassa akoby on mohol za to že v noci ušla. nemohol jej v tom zabrániť, teda pokial by nenocoval v jej izbe alebo za dverami. ked však začula cassove slová, prsty jej zamrzli v polohe akej boli a začudovane nastražila oči. nemohla dobre počuť, alebo že by sa o nu predsa len bál?*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 20:38

*Jeho zlost vybicovana bolestou a strachom o Tessu sa u neho spojila v ironickom smiechu, ktory znel ako skripanie nechtov po tabuli.* Povedz mi odkedy ta tak zaujima? Pokial si pamatam tak si z toho, že mas na nu davat pozor nebol prave dvakrat nadseny. * stichol až vtedy ked mu Cass prilozil pohar s vodou k peram. Hltavo sa z neho napil lebo si užzacinal mysliet že ak ho nezabije ta choroba tak určite ten smad. Nechcel vsak byt Cassovi vdacny. Zazeral na neho spoza okraja pohara a nakoniec odvratil hlavu na znak toho že už nechce.* Je to moja vina...* dostal zo seba nakoniec po dlhsom mlcani.*...velmi som jej ublizil. Posli po nu..je mi jedno koho no najlepsie aj to vybavis sam...chcem ju mat do vecera na Thanatose rozumies Scrad?
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 20:47

* Na Raitovu ironicku otazku radsej neodpovedal pretože by ho mohol ešte viac podraždiť a to v tejto chvili naozaj nepotreboval. Ked Raito dopil odlozil pohar spat na nocny stolik a zobral do ruky Tessin list aby si ho znovu prečital. Musel uznat že vcera vecer sa k nej ani on nespraval prave najmilsie a teraz ked mal pred sebou dokaz o tom ako velmi Tessa tuzila mat pokoj...zrazu ho prvotne odhodlanie najst ju za každu cenu aj napriek tomu ci by Raito naliehal alebo nie zacalo ochabovať.* Tu nejde o teba Raito, ale o nu...* veru s jeho hlavou sa asi od vcera vecera muselo nieco stat. Teraz sa jej ešte aj zastaval...*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 20:51

* Po tych slovach sa prudko otočil ku Cassovi co v nom vyvolalo novu vlnu bolesti no nemohol inak. S vynalozenim velkeho usilia sa oprel na laktoch a prebodol Cassa vražednym pohladom.* Ty nechces vykonat moj rozkaz?
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 20:54

*no vyborne, teraz nech sa kvoli mne rozhadajú... začínala rozmýšľať o tom že tam nabehne a vysvetlí im to. nechcela byť zodpovedná za nikoho hádky, nieto ich dvoch. raito zúril, počula to v jeho hlase a nebola si istá čo by mal Cass podľa neho robiť aby sa uľudnil*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 21:00

Do čerta aj s rozkazmi! Nemožes ju sem teraz dotiahnut pretože by som to musel urobit nasilím. Dobrovolne by nesla a to vies sam velmi dobre. Ak ti ide o to aby si ma potrestal za to že som na nu lepsie nedohliadal prosim, ale necakaj že prispejem k tomu aby teba aj mna ešte viac nenavidela. * Cass sa zacal nerovozne prechadzat po izbe a rukou si zahrabol do vlasov.* Suhlasim takto zmiznut nebol prave najlepsi napad, ale pozri sa na nas dvoch...pozri sa na seba teraz..kolki ludia vedia co ti v skutočnosti je? A pozri sa na mna...tiež stale utekam pred tym co ma trapi.
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 21:08

* Z polohy v akej lezal na posteli mal dobry vyhlad na Cassovo nervozne prechadzanie sa. Dlhsiu chvilu bol ticho jednak kvoli novej vlne bolesti, ktora ho znova prinutila zvlait sa tazkopadne do perin a zazaz zuby, jednak preto lebo do mysle opantanej chorobou sa mu opat zacalo dostavat trochu jeho typickeho triezveho uvazovania. Musel si priznat, že Cass ma pravdu. O jeho chorobe vedel len malokto a on sam sa s tym dokonca nepriznal ani svojej žene. Nechcel si ani pomyslieť na to ako by reagovala keby sa dozvedela, že jej manžel a buduci otec jej dietata zomiera. Sam sa za to preklinal. To co citila Tessa mohlo byt rovnake. Iba sa bala. Rovnako sa bal aj on, že strati tych ktorych najviac miloval a preto v nich chcel vždy vzbudit dobry dood na to aby ho opustili skor než by im stihol ublizit ešt ehoršie. * Som unaveny Cass. Na hadky budeme mat cas aj neskor...
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 21:11

* Ked pocul tie slova prestal sa prechadzat a pohladom vyhladal Raitovu tvar, ktora opat zapadla do perín. Vyzeral presne tak ako to povedal. Dokonca ešte horšie...* Som rad, že si to pochopil.* prvykrat po dlhom case mu v ten den na tvari opat zasvietil uskrn.* Už som sa zacinal bat že ma zabijes aj v takomto stave.
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 21:16

* Rezignacia mala vela podob a toto bola jedna z nich. Vedel, že Cass si to vysvetli správne. Prílis dlho a prilis dobre sa poznali na to aby od neho Cass cakal nejake dlhsie filozoficke uvahy.* Zabijem ta ak sa dozviem, že sa jej niečo stalo. Davam jej dva týždne potom idem za nou a je mi jedno ci s tebou alebo bez teba.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 21:17

*konečne si mohla vydýchnuť. raito sa vzdal svojho optimistického presvedčenia že ju nájde a privedie spať a ona sa nemusela prezradiť. znovu sa začala pohrávať s prstami, skopokojna so situáciou ktorá nastala, vediac že teraz to už je v suchu. stačilo cassovi spomenúž že sa pozná sama so sebou a že vie kde je tessa a ešte aj on mohol byť spokojný*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 21:23

Dva týždne.* suhlasil Cass s vaznou tvarou.* Ani o den viac to je moje cestne slovo a sam ti ju privediem.* ked si vsimol, že nema dalej zmysel zostavat pri Raitovi kyvol mu hlavou na pozdrav a otočil sa na odchod.* Viem, že sme sa dohodli, že ta takto nebudem rusit ale sem tam by som ta mal prist skontrolovať.* skor nez raito stihol na to niečo povedať alebo po nom ako jeho chovanicka smarit pohar stratil sa za dverami. * Jesson ani nevies aky som rad , že ta vidím.* vydychol si v ocividne lepsej nalade.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeUt apríl 08 2008, 21:27

*ked sa jeho tvár objavila vo dverách, nadšene si vydýchla*musím vám niečo povedať*začala a počkala kým nezavrie dvere*ked ste spomínali čerticu, netušil som že myslíte na Tessu, nepochválila sa že vám robila problémy*začala opatrne, a bol čas vyklopiť dobre premyslený plán*mali by ste vedeiť že to odporučanie vybavovala ona*priznala, aj ked tušila že týmto u neho skončila*včera som ju stretol ked odchadzala z mesta. nemusíte sa o nu báť, išla k hanah, oni dve sú kamarátky zo školy a bývali už spolu...*vysvetlovala pomaly, aby jej rozumel*pravdepodobne jej Hanah narozprava psychologické drísty aby sa netrápila a potom ju pošle spať...*dokončila, dúfajúc že ju za toto razom nevyhodí*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 05:18

* Pocuval Jessonove slova s vaznou tvarou pricom sa chrbtom oprel o zatvorene dvere Raitovej izby. Dlhu chvilu po tom co sa dozvedel nepovedal ani pol slova len sa na Jessona uprene pozeral akoby chcel odhadnut ci mu hovorí skutočne pravdu. Presiel si rukou po tvari a nechal si ju schovanu v sirokej dlani. Plecia sa mu zacali natriasat ako placi no toto nebol plac ako sa mohol Jesson cochvila presvedciť pretože ked Cass zodvihol k nemu tvar dusil sa smiechom.* Ty...ty hovorís, že Tessa...* vyrazal zo seba v prestavkach kym sa nadychoval.*...že Tessa je u tvojej priatelky Hanah u tej milej osobky, ktora si ma chce pozicať? Poviem ti...* znenadzadania sa prestal smiat a rychlo pristupil ku Jessonovi chytiac ho za golier pricom si jeho tvar pritiahol blizsie k svojej a stisil hlas.* Ak si jej pri tom pomahal a ona ti slubila za odmenu toto miesto...postaram sa aby si si ho naozaj zasluzil.* pustil Jessona tak rychlo ako ho schmatol a zacal mu narovnavat pokrcenu latku goliera.* Moja ..." Certica " * pouzil Jessonov vyraz* ..ma zvlast vyvinuty dar zaujat ludi pri prvej prilezitosti tym najvacsim a najsilnejsim kalibrom.* spomenul si ako ho vcere vecar Tessa pobozkala a pery sa mu ironicky vykrivili.* Nech už robi cokolvek ma na to dva týždne ani o den viac.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 05:28

*prekvapene sleodovala Cassovu tvár. on sa naozaj smial. smial sa na tom čo povedala. neveriacky na neho hladila a rozmýšľala čo povedať.*áno je u Hanah*potvrdila a radšej nereagovala na jeho poznámku, pretože sa jej ani trochu nepáčila. v tom však zacitila ruky na golieri a ani nevedela ako, ocitla sa tvarou v tvar svojmu kapitánovi. mala čo robiť aby sa prudko nestrhla, a nepokojne mu hľadela do očí, pričom sa jej prudko rozbúchalo srdce. s obavami čakala čo povie, no potom prekvapene zamračila tvár*nepomáhal som jej s tým*odvetila rozhodne*odporučanie mi mala dať, boli sme dohodnutý už dlhší čas, ale ked som ju stretol, tak vaša Čertica*vzdychla si a skoro sa až ušknrula* mala so sebou kufor s vecami. neviem ako dlho ju poznáte no ak aspon trochu, asi viete že odporovať jej by bolo zbytočné. povedal som jej aby sa vrátila, no ona nie, že ide k Hanah, že tam bude v bezpečí. dovolím si povedať že sa o nu nemusíte báť*pokračovala a spomenula si na to čo hovoril Raitovi o tom že sa o nu bojí a pokračovala*pravdepodobne budú spolu nakupovať, chodiť do kina a robiť takéto kraviny a potom ju Hanah donúti vrátiť sa. hlavne...*začala a to čo mienila povedať si iba teraz narýchlo premyslela aby sa vyhla komplikáciam*vaša čertica nesmie vedieť že to viete, lebo by mala pocit že je aj tak pod dozorom a niekam by odišla a radšej nech je tam v bezpečí ako sama niekde vo svete*dokončila napokon*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 16:29

*Musela sa uškrnúť nad jeho typicky mužskými slovami. Keď jej ruku priložil k okraju nohavíc, nemienila mu kaziť radosť a s úškrnom, ktorý jej stále pretrvával na tvári, sa pustila do neznesiteľne pomalého rozopínania. Keď si ju pritiahol k sebe, jednou rukou sa oprela o posteľ, aby si naňho úplne neľahla, ale zaistila aspoň ako-taký priestor medzi nimi a mohla sa stále venovať jeho nohaviciam, aj keď už len s jednou rukou. Využila situáciu a pobozkala ho, pričom cítila blúdiacu ruku na svojom chrbte a to ako jej šikovne rozopol zapínanie jej podprsenky, čo ju ešte viac presviedčalo, že v týchto situáciach nie je vôbec mimo. Nemienila a ani nechcela mu v tom brániť. Hneď ako skončila s rozopínaním, skúmavo mu dlaňou prešla po vnútornej strane stehien kadiaľ až dosiahla a pobozkala ho na ucho na znak, že svoje nasledujúce slová má brať s humorom a nadhľadom.* Nejako nemožem nič nájsť. Možno by si mi mal podať presné súradnice objektu. *Zašepká s úsmevom nadvezujúc na jeho predchádzajúce slová. No to už zacítila nátlak a opäť sa ocitla na chrbte, čo jej vôbec nevadilo. Teraz už aj s druhou rukou, ktorou sa teraz už nemusela podopierať mu znova zastokla palce za teraz už o čosi voľnejšie okraje nohavíc a potiahla ich, aj keď nie moc, pretože jej to dĺžka jej rúk a ani nevyhovujúca poloha nedovolovali. Jednu nohu prikrčila a keď sa Thomas rukami dotkol jej pŕs a keď sa čoskoro k ním začal približovať aj s jeho bozkami, pevne zavrela oči a pravou rukou zovrela plachtu postele. Svoje ba až kŕčovite zovretie nepovolila ani vtedy keď prehovoril, ani poriadne nevnímala jeho slová. Keď sa ústami dotkol jej bradaviek, z úst sa jej vydral hlasnejší vzdych zhrubnutý vzrušením a nechty druhej ruky zatínala do Thomasovho ramena.*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 16:34

/no tak teraz som mal taký záchvat smiechu že akože ma brucho bolí lol! ti dám také súradnice že rýchlo zistíš lol! /
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 17:32

((Dakujem, dakujem...som poctena *dakovne sa pokloni* xDDDDD Ja som vedela, ze sa na tom zacnes smiat xDDD))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 18:27

*zachytil jej úsmev a taktiež sa usmial. nechal ju nech sa pohrá s rozopínaním nohavíc sama, no vzľadom na to že si dávala načas bol čoraz viac nedočkavejší. práve preto aby sa ovládal a nepomohol jej sa radšej venoval bozkom, no keď zacítil že ich konečne rozopla a prešla mu rukou po stehnách oddeli od nej pery a z úst sa mu vydral slabý vzdych. nestihol si ani uvedomiť že sa dotkla jeho ucha, no jej slová začul až príliš dobre. nebol si istý ako ma na ne reagovať, trochu sa ho dotkli, aj napriek tomu že vedel že ho chcela iba podpichnúť.*ale ale...*zašepkal jej do ucha*kam by si to ty len chcela ruky pchať*zaškeril sa*vieš*pokračoval akoby nič*objekt*ušknul sa ked pužil jej slová*objekt sa nachádza presne na takom istom mieste*zasmial sa a nevedel ako vetu dokončiť *na takom istom mieste ako...*no vetu nakoniec nedokončil a ked si už vymenili miesta a bol na vrchu on mienil upresniť "suradnice"*mala by si hľadať niekde v takýchto oblastiach, konkretne viac do stredu*zašepkal a ako na nej ležal, pokrčil nohu v kolene a posunul sa vyšie tak aby sa kolenom jemne dotkol jej najcitlivejšieho miesta a potom nohu znovu vystrel*dúfam že súradnice sú už dosť jasné*zašepkal a znovu sa venoval bozkávaniu jej tela.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 18:58

Nemaj obavy Carter ked budem chcieť aby vedela o tom co sa mi prehana hlavou dam jej to vediet osobne...a to iste plati aj o jej navrate. Slečna Montenegrova ma jedno stastie a to, že Raito Yagami prave teraz nemože ist za nou sam inak by mala velmi kratky cas na tie...* ironicky sa uskrnul a o krok od Jessona ustupil* ...nakupy a ine kraviny.* otočil sa na odchod a kyvol k Jessonovi hlavou aby ho nasledoval.* Kde byva ta vasa Hanah? Nech mam tuto informaciu už vopred v zasobe..
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 19:05

*cítila že sa hnevá a vôbec sa mu vlastne ani nečudovala. ale bolo lepšie ak sa to dozvedel od nej a teraz, ako keby mu raito povedal z kade má odporúčanie.*nerád vám to hovorím pane*začala pomaly s váhaním*ale Tessa je dospelá a nemusí sa vrátiť ak nebude chcieť, môže zostať žiť kde chce a ským chce*dokončila a váhala či ma prezradiť adresu na ktorej sa teraz Hanah zdržovala*na talarione v dedine Lisbon*odvetila napokon.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 19:31

Vcera som mal možnost presvedcit sa o jej dospelom spravani na vlastnej koži alebo skor...na vlastnej uniforme...* odvetil a jeho hnev sa zacal obnovovať. Vedel že Jesson nemohol vediet čo mala znamenat ta poznamka o uniforme a ani by mu to nepovedal keby sa pytal ale ton jeho hlasu hovoril za vsetko.
Vari si ten mladik neuvedomuje ake nebezpečenstvo vsade hrozi? Tessa je navyse Raitovi velmi blizka a jeho bratranec alebo ktokolvek z jeho nepriatelov by sa nestitil vyuzit ju na svoje ciele. Popritom ako kracal smerom dalej od raitovej izby len pokrutil hlavou pretože potreboval mat jasnu mysel.* Nechajme to tak, teraz ked viem kde je...nebude problem o dva týždne zajst na mensiu zdvorilostnu navstevu pravda Carter? * rukou siahol po vojenskych znamkach a pruskym pohybom si ich strhol z krku. Vytiahol jeden a prilozil ho k panelu so skenom. Dvere do miestnosti vzdialenej 10 metrov od miesta odkial prave prisla sa otvorili. Bola to treningova hala kde prave teraz nikto nebol.* Povedali ste, že neviete narabat so zbranami...* zacal celkom inu temu a z blizkej steny ovesanej mecmi a dalsimi zbranami zlozil dve katany. Jednu hodil Jessonovi aby ju chytil z arukovať a druhu si sam nechal. * Myslim že najlepsie bude ked s vycvikom zacneme hned teraz kym ešte nemam vycitky svedomia. * vyzliekol si bundu a hodil ju na blizky stojan pri dverach. Svihol katanou vo vzduchu a jej ostrie rozospievalo vzduch.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitimeSt apríl 09 2008, 19:44

*radšej už stíchla, Cass bol zjavne podráždený len pri pomyslení na jej osobu alebo na večer ked na nu musel dávať pozor a bolo zbytočné ho teraz provokovať a zastávať sa samej seba. okrem toho teraz nebola tessa tak načo plytvať námahou a časom.*pravdaže nie, ale ak vás to poteší občas sa na nu spýtam...čo vy viete možno vám donesie aj darček*dodala dúfajúc že sa mu aspon trochu pozdvihne nálada*viete, ked už bude nakupvoať tie somariny....*dodala a zvedavo nakukla do miestnosti ktorú otvoril a zachytila katanu ktorú jej hodil. potešila sa, pretože to nebolo prvý raz čo držala takúto zbraň v rukách. teraz bola ešte radšej že Hanah mala brata, ktorý bol ochotný ju aspon niečo užitočné naučiť, teda okrem bozkávania. pokojne pozrela na cassa a čakala na jeho pokyny. v hlave sa jej medzi tým vynoril prvý bozk ktorý od Jassona dostala, no zrazu sa zmenil na ten, ktorý dala v noci Cassovi. prudko sa strhla aby zahnala podobné myšlienky a sústredila sa na kapitána*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vesmírna loď - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 20 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 20 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: