Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vesmírna loď

Goto down 
+10
Melian Smang Fu
Kiara
Anoella
Admin
Thomas Lerm
Raito Yagami
Yuki Yamihoshi
Cassian Scrad
Shiroi Yagami
Tessa Scrad
14 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorSpráva
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeUt máj 27 2008, 20:24

*podla prvej vety usúdila, že to bude viac než príjemne využitý čas. vychutnávala si sladký bozk, pričom mu rukami jemne prechádzala po bokoch.*môžeš ak chceš, no ja som šikovná a možno to zvládnem aj bez opisu...*uškrnula sa a po tele jej prebehli zimomriavky. keby nemala oči už aj tak zavreté, určite by ich spokojne privrela.* ale ale*zasmiala sa*začínam sa tešiť*zasmiala sa ešte viac*chystáš sa...hmm...spraviť tú našu prestávku ku ktorej sme sa už nedostali?*usmievala sa a dúfala že odpoved bude kladná.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeUt máj 27 2008, 20:53

Len neviem ci si pocas tej nasej slubenej prestavky aspon trochu oddychneme. Mozno budes ovela viac vycerpanejsia ako predtym.* po takejto dvojzmyselnej odpovedi sa mu na perach objavil zmyselny usmev a zmyslenost presla aj do jeho hlasu.* Ja iba chcem aby si sa uplne uvolnila...* pomaly presunul ruky dopredu a prstami nahmatal prvy gombik na Tessinej koseli.*...a nechala ma dokoncit moj umysel.* sikovne ho rozopol, odhrnul okraje latky a zohnuc saperami sa zlahka dotkol priehlbinky na Tessinom krku. Jeho prsty sa posunuli nizzsie k dalsiemu gombiku a mucovo dlhu chvilu sa s nim pohravali až kym sa aj on nepoddal a neodhalil dalis kusok Tessinej alabastrovo bielej pokozky.* Spominas si este na tu legendu o zelenom ovocí? * Cass sa zohol nizsie a tentoraz pobozkal Tessinu poožku tesne nad nežnymi krivkami prs.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeUt máj 27 2008, 21:05

*Zachichotala sa ako malé dievčatko*niečo za únavu stojí*odvetila rovnako dvojzmyselne ako on.* som si istá že ta napadá ako to zariadiť*pokračovala ešte pobavenejšie. zacítila ako jej rozopínal košeľu a začínala sa tešiť ešte viac. mala chuť ho pobozkať, pretože srdce sa jej silno rozbúchalo. mala v živej pamati ako reagovala na každý jeho dotyk a už len pri tej spomienke sa zachvela vzrušením.*spomínam si že si mi spomínal že sa k nemu viaže nejaká legenda, no nespomínam si na nič konrétne*odvetila a jej pocity sa odrážali aj v chvejúcom sa hlase.*dúfam že mi ju povieš*povedala slabým hlaso*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeUt máj 27 2008, 22:31

* S perami prilozenymi k horucej Tessinej pokožke sa tlmene zasmial nad jej zvedavou odpovedou. * Ked mam byt uprimny je to skor taka rozpravka pre dospelych ako skutočna legenda. *Narovnal sa aby mohol Tessu pobozkat na pery no skor nez to urobil jej este zasepkal do ust.* Vies si predstavit cloveka, ktory sa boji dotykov?* rozopol treti gombik a zvedavymi prastami vosiel pod latku kosele až kym mu dlan dokonale nevyplnila krivka Tessinho prsnika. Jemne ho zovrel a placom zacal draždivo kruzit po vystupujucej bradavke. * Takychto napriklad alebo...celkom nevinnych ako je bozk.* konecne prilozil svoje horuce pery k tym Tessinym a zlahka ich pootvoriac vklzol jazykom do jej ust. Ten prvy dotyk bol nacisto ochromujuci a Cass tlmene zastonal ked sa ich bozk premenil na vzrusujuci tanec pier a jazykov, ktory mu zrychlil dych a prinutil krv v zilach kolovat rychlejsie. Pomaly sa od Tessi odtiahol a ked znovu pokracoval v rozprvani jeho hlas bol zachripnuty a miestami prerusovany trhanymi nadychmi. Už aj beztak mal problem nadviazat na predchadzajucu nit stekliveho pribehu.* Ten človek sa volal Melaran...presne ako to ovocie, ale ani zdaleka nebol na prvy pohlad taky odpudzujuci, prave naopak. * Cass sa pomaly posunul po Tessinom tele nizsie až kym pred nou neklacal na kolenea zaroven s tym ako rozprval pokracoval v rozopinani jej kosele. Pekne gombik za gombikom, slovo za slovom.* Možno by sa nikdy nestal taky znamy keby nestal na cele Arsawrainov ako ich vodca. A vodca...* stvrty gombik padol za obet Cassovym neunavnym prstom, ktorymi zaroven Tessu zlahka hladil po odhalenej pokožke hrude.*...musi mat dedica, ale bol tu ten problem s dotykmi. Melaran sa im vyhybal ako moru a tak nebolo možne aby splodil potomka kym sa nezbavi svojho odporu.* Cass sa zasmial a rozopol dalsi gombik.* Podla mna bol ten Melran blazon.* jazykom opisal kruh okolo Tessinho pupka a v drobnych bozkoch sa vratil o trochu vyssie.* Vsetci vedeli o Melaranovom nestasti, ale nikto o nom verejne nehovoril...ak nechcel prist o hlavu. ....Prave vo chvili ked si už vsetci kralovski radcovia nevedeli dat rady ako pomoct svojmu panovnikovi prisla ona.* Cass rozopol posledny gombik a jeho ociam bol naskytnuty nadherny pohlad na Tessine prsia, ktore sa jemne crtali pod volnou latkou už celkom rozopnutej kosele. Trvalo len chvilu kym si aj on zvliekol svoj plast a odhodil ho nabok.* Selia. Nikto nevedel odkial, nikto nevedel kedy, ale ked predstupila pred Melarona doniesla mu dar....zelene ovocie nie prilis vabneho zovnajsku.* Cass sa s usmevom postavil chytiac okraje kosele a pomaly ju zacal zosuchavat z Tessinych pliec zatial co jej bozkaval hodvabnu pokozku krku. Pritiahol si ju blizsie k sebe až sa jej prsia vtlacili do makkej latky bielej kosele na jeho hrudi.* Melaron bol spociatku znechuteny a odmietal ovocie ochutnat no zvedavosť...* rukami presiel po Tessinom chrbte až celkom nadol tam kde jej boky obopínali nohavice a prstami sa sikovne dostal po ich okraj.* ...je velmi silna vlastnosť, ktora Melarona uplne premohla. Ochutnal zelene ovocie a aj napriek tomu ako sa spociatku premahal mu ihned zachutilo. Dokonca až tak že sa na nom stal celkom zavisly ibaže to ovocie si so sebou priviezla Selia zo svojich ciest. Rozpravala Melaronovi o svojich dobrodrzužstvach, ktore na nich zazila a on jej zase o svojej krajine. Rozpravali sa a jedli zelene ovocie zo Selianinych zasob až kym neostalo posledne. Selia, ktora sa už davnejsie do Melarona zamilovala dostala napad ako ho zbavist strachu a nedovery po druhykrat. Poziadala Melarona aby si zaviazal oci...* Cass uvolnil zips na Tessinych nohaviciach, rozopol gombik a tie sa zosuchli nizsie takmer až k jej kolenam. Zakvaciac prsty o okraje Tessinych nohaviciek zacal jej ich pomaly stahovať.*...zobrala polovicu zeleneho ovocia a jeho stavou si potrela pery.* na chvilu zmkol aby mohol Tessu pobozkať a ked sa od nej nakoniec odtrhol presiel si po perach jazykom akoby aj on citil tu sladku korenistu chuť.*...Melaron nic nevidel...len citil tu nadhernu vonu a tak sa vydal po jej stopach. Bolo to prvykrat co sa jeho pery stretli v dotyku s inymi no chut ovocia bola taka vabiva že sa nemohol od Selie odtrhnut kym jej pery nezbavil poslednych kvapiek sladkej stavy a v dotykoch pokracoval aj dlho potom. Selia si postupne kvapkala stavu z melaronu na krk* zohol sa a pobozkal Tessu na každe miesto, ktore vymenoval.*..., prsia...brucho...Naucila ho milovat cele jej telo lebo do jej duse bol Melaron zamilovany uz davno. * zmlkol pretoze Tesse vyzliekol aj posledny kusok oblecenia až pred nim zostala stat celkom naha. Musel sa trhane nadychnut a silou vole si pripomenut, že vrhnut sa na nu nebol jeho plan. Pripomenul si cim vsetkym obaja presli a jeho tuzba dosiahnut aby si odpocinula sa stala o to nastojcivejsou. Nežne ju preto zobral do narucia a pomaly, velmi pomaly ju ulozil do vane s prijemne vonajucou teplou vodou. Vyhrnul si rukavy na koseli a davajuc pozor aby sa pohodlne usadila nabral do dlane vodu a zacal ju kvapkat na tie miesta Tessinej pokožky, ktore boli este suche.* Si nadherna.* vydychol obdivne a vtisol jej na plece nežny bozk.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSt máj 28 2008, 11:55

rozprávky sú predsa dôležité*usmiala sa. kedže povedal že ide o rozprávku o dospelých, usúdila že to bude viac než zaujímavý príbeh, nie práve vhodný pre detičky.*ani nie*zastonala ked jej vošiel rukou pod tričko. ľavou rukou sa ho chytila za plece, aby nestratila rovnováhu. bola rada že ju pobozkal, lebo kým ju pridržiaval, stála rovno na nohách, aj ked pri jeho dotykoch sa mu roztápala pred očami, ako čokoláda na horúcom slnku. Cass dobre vedel aké pocity v nej vyvoláva dotykmi a ona sa ani neskúšala zakryť túžbu po dotykoch a bozkoch ktorá v nej narastala pri každom jeho dotknutí, aj keby to bolo len jemné prejdenie po pleci. Len ťažko sa jej sústredovalo na príbeh ktorý jej rozprával, pretože kým mala zakryté oči všetko prežívala oveľa intenzívnejšie*vidíš*prehovorila slabým rozochveným hlasom*musela prísť tá pravá*zašepkala a cítila ako jej zosúva košeľu. bolo až zvlášnte že tentoraz na rozdiel od toho ako to bolo prvý raz ked si vyzliekla tričko necítila ostych. pokojne ho nechala nech si robí čo chce, aj tak ju príliš zamestnával dotykmi. dýchanie sa jej zrýchlilo a ked si ju pritisol k sebe a bozkával jej krk, z úst sa jej vydral slabý vzdych. prudko mu dýchala na ten jeho krk, cítiac ako sa jej zosúvajú nohavice, musela sa pousmia. cítila sa akoby horela, chcela vykríknuť nech sa ponáhľa, no neurobila tak, len čo zacítila že jej vyzlieka aj posledný kus oblečenia. okrem toho cítial dotyky po celom tele a mala pocit že sa už neudríž na nohách. akoby to už aj on vedel, cítila ako ju zdvihol do rúk. prvé čo ju napadlo bolo že ju nesie niekam k posteli, no len čo sa jej pokožka dostala do kontaktu s telúčkou vodou, na perách sa jej zjavil pobavený výraz*aj ja by som ti to rada povedala*usmiala sa*ale nevidím ťa*uškrnula sa ešte viac a otočila hlavou za jeho hlasom. vytiahla z vody mokrú ruku a váhavo ju natiahla, hladajúc jeho tvár. našla ju a mokrým palcom mu prešla po perách*aj sa ku mne pridáš?*spýtala sa a naklonila sa cez okraj vane, smerujúc k jeho perám*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 19:09

* Ruku, ktoru mala položenu na jeho tvari prikryl svojou a jemne si o nu obtrel lice. Trochu sa naklonil aby sa ich pery mohli stretnuť no prilis to Tesse neulahcil. Chcel sa s nou hrať a to prave aj robil. Ibaže to nebola ziadna hra pre male deticky. Naschval sa ustami iba obtrel o tie Tessine a nepobozkal ju. Natiahol trochu hlavu až sa jej horuce pery dotkli iba jeho lica.* Este nie...* umyselne Tessu natahoval so sibalskou iskrickou v ociach, ktoru Tessa samozrejme nemohla vidieť no horela mu aj v hlase.* Najskor sa pekne postaram o teba...tak aby sa ti to pacilo.* zvodne sa pousmial naklonil sa k druhemu kraju vane, tak, že sa ramenom obtrel o Tessine prsia a zobral do ruky makku hubku. Namocil ju do vody, druhou rukou opatrne Tesse zaklonil hlavu a hubku prilozil na jej hrdlo. Voda, ktora do nej nasiakla zacala v malickych pramienkoch stekať nadol Tessinym hrdlom až k prsiam, ktorych ruzove vrcholky sa stracali pod vodonou hladinou.* Taak, uvolni sa.* zasepkal jej do uska povzbzdujuce slova a na spanky vtisol nežny bozk.* Comu by si sa venovala keby si nenastupila na Thanatos ako Jesson Carter?* opytal sa odrazu so zaujmom no bool to tiež vynikajuci sposob ako Tessu draždivo umyvať a dozvedieť sa o nej zas eniečo viac. Ruku s hubkou presunul k Tessinej klucnej kosti až na plece, ktore zaroven obdaril bozkom.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 19:36

ešte nie?*spýtala sa a v jej hlase bolo cítiť úsmev, ktorý sa jej dorážal aj v tvári*mne by sa toho páčilo oveľa viac*odvetila a zasmiala sa. jeho úmyselné uťahovanie si, či hra, alebo ako by to nazvala v nej vyvolávali len väčšiu túžbu dotknúť sa ho, pobozkať ho a hlavne ho stiahnuť za sebou. ked zacítila slabý dotyk na prsiach, nadýchla sa ale nič nepovedala. * ale ja som uvoľnená...*povedala slabým hlasom a pri každom dotyku pomaly vydychovala vzduch. oblizla si pery a chvílu na jeho otázku nereagovala.*neviem presne*odvetila pokojne*bud by som išla naozaj za Hanah a pracovala, alebo by som bola v paláci...ťažko povedať...*povzdychla. odrazu si spomenula na Raita a predstavila si čo povie ked sa vratia. nevedela sa dočkať jeho vyrazu, hlavne ked mu povie pravdu.*ale môžeš byť rád že som prišla...teraz by si musel trpieť tie tvoje..."ťažké noci" a chodil by si ako mátoha*zasmiala sa a otočila k nemu hlavu*ale tie budem mať ja ak sa ku mne nepridáš*zaškeirla sa a natiahla ruku k jeho košeli. slabo ho za nu potiahla k sebe, bližšie k tvári*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 20:43

* Jej teply dych mu pohladil tvar a ucinkoval na neho lepšie nez akekolvek ine afrodiziakum. Nikdy by sa jej nemohol nabazit. Bola ako vzduch, ktory potreboval k dychaniu, ako jedlo a najcistejsia voda, ktora mu razom vratila bezstarostnu radost aku uz dlho nepocitil.* Aspon vidís ako velmi som sa musel ovladať.* zasepkal tesne pri jej perach, nahol sa blizsie presiel jej po nich jazykom a zase sa odtiahol.* Moje muky boli neznesitelne. Nic v porovnaní s tym co zazivas teraz ty. * ponoril ruku do vody a bolo mu srdecne jedno či si zamoci rukav. Pohladil vonkajsiu stranu Tessinho stehna zatial co druhou rukou sa zapieral o okraj vane aby ho nemhola stiahnut k sebe.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 20:52

* ked sa jej dotkol jazykom, trošku sa posunula s úmyslom pobozkať ho, no znovu jej to prekazil. naozaj ju chcel doviesť na kraj šialenestva. zacítila že vošiel rukou do vody a len čo pocítila dotyk na stehne, telom jej preletela dalšia vlana vzrušenia.* nechci aby som vstala a potiahla ťa sem* povedala trhane, pričom pustila jeho košelu, pretože jeho dotyky oslabili jej silu držať ho, hlavne ked vedela že nikam neujde*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 21:09

Si slaba ako vrabčiatko.* dobromyslene ju podpichol, posadil sa na okraj vane a zatial co jednou rukou stale hladkal Tessu druhou siahol po miske s ovocim.* To mi pripomina, že moje vranciatko určite este nic nejedlo.* odtrhol zo strapca purpurovocerveneho hrozna jednu bobulku a vlozil ju Tesse medz pery.* Co mi toto pripomina?* zasmial sa tlmene ked si spomenul na to ako krmil Tessu rybou v jaskyni, predtym ako prisli do Mesta nad jazerom. *
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 21:15

*nedalo jej aby sa nezačala smaiť*vrabčiatko?*smiala sa a jej smiech sa ozýval po kúpeľni*to slovo mi príde komické*prehovorial ked sa ukludnila*ja nie som slabá, to len ty si veľmi silný*vysvetlila veselo*no ja neviem*zatiahla pobavene, aj ked si spomínala ako ju krmil naposledy. a urobila presne to čo aj predtým. len čo sa dotkol jej pier, pery sa jej vykrivili do úsmevu a ona sa nimi zámerne dotkla jeho prstov. ak ju mohol pokúšať on, mohla to robiť aj ona. pri tom dotyku sa ho zámerne dotkal aj jazykom a potom sa odtiahla a prehtla hrozno, snažiac sa maskovať kriaviace sa pery*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 21:37

* Mal pocit, že Tessa vždy vie ako spravne udrieť na jeho citlivu strunu tak, aby bolo jeho sebaovladanie podrobene tažkej skuske. A vždy nad nim zvitazila. Nie on nebol vobec silny. Pri nej určite nie...bol len babkou v jej rukach a Tesa si to zacala už davno uvedomovať. Nemohol povedať, že by sa mu tento stav nepacil. V skutočnosti bol rad v jej moci. Chcel v nej prebudit tuzbu objavovat skryte tajomstva medzi muzom a zenou. Zobral si ju prvy raz ked bola este panna no aj teraz mal potrebu byt k nej jemny a trpezlivy. Ukaže jej cestu, ale necha na nu rozhodnutie ci nou bude kracat alebo si najde svoju vlastnu cesticku ako dosiahnut to po com tuzili obaja. * Takže ty si nedas povedať? Jesson Carter by ma psoluchol bez retpania.* zacal zartovne.* No kedže obaja sme najradsej vo vlstnej kozi budem to musiet vyriesit po svojom.* tak ako bol obleceny, vyzul si len topanky a vosiel do vane k Tesse. Chytil ju oboma rukami z b oky a potiahol k sebe, tak, že na nej spola lezal a prinutil ju aby sa chrbtom oprela o okruhly okraj vane. Prevesil jednu ruku cez okraj vane, odtrhol dalsi hroznovy plod a koniec si vlozil do ust. Naklonil hlavu trochu nabok a priblizil sa k Tessinej tvari krmiac ju svojimi ustami.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimePi máj 30 2008, 05:09

Jesson Carter*ušrknula sa*by tu s tebou zaručene nebol...iba že by som sa ti ako Jesson páčil*pery sa jej skrivili ešte viac. cítila že vliezol do vane s spokojne si zahryzla do spodnej pery.Počkala kým bude vo vnútri a ked zacítila jeho dotyk, uvedomila si že je oblečený*zvyčajne sa kúpeš oblečený?*zasmiala sa a rukou prešla po mokrom pleci. no ked zacítila dotyk na perách, jej pozornosť sa upriamila k nim. dotkla sa ho perami a vzala si bobuľu do úst, pričom ju ale jedla tak aby sa stále dotýkala jeho pier. až ked prehtla ho pobozkala, rukou na krku si ho pritiahla k sebe a druhou rukou mu trochu rozopla kašelu*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 08:50

Nie, zvyčajne nie to iba dnes som až prilis nedockavy dotykat sa ta.* odvetil Tesse spetom spola žartovne spola važne a optoval jej sladky bozk, ktorym ho obdarila. Tessa mu rozopla gombik na zmacanej koseli a jej prsty ho zlahka posteklili na pokožke hrude. Mal pocit, že s nohavicami to už nepojde tak lahko a to z jedneho dost vyrazneho dovodu...
Ruky, ktorymi predtym držal Tessu okolo bokov, podložil pod jej zadok, jemne ho zovrel pritlaciak tesnejsie k svojmu horucemu lonu a trochu sa s nou nadvihol aby si mohli vymenit miesta. Teraz na nom sedela zatial co on sa chrbtom opieral o stenu vane. Obopol prstami Tessine zapastia a odtiahol jej ruky od tela aby sa mohol nasytit pohladom na jej nahe telo o to viac že mohla iba citit kam jeho oci smeruju a nie vidiet ho. Povolil zovretie jednej ruky aby mohol z dna vane vylovit hubku, ktoru Tessu predtym umyval.* Prilozil ju Tesse ku klucnej kosti a pomalymi pohybmi sa posuval nizsie až kym sa nedostal k jej prsiam. Tu sa trhane nadychol a zo zovretych pier mu unikol tlmeny ston. Už len pocit, že Tessa je takto k nemu velmi blizko mu spalovali telo horucim plamenom tuzby nie ked sa jej ešte takto dotykal. No chcel aby ho ten plamen spalil na popol tak ako to už raz zazil. Spolu s Tessou. Iba s nou, pretože ona bola tym plamenom. Nadvihol sa do sedu a prejduc rukou Tesse po chrbte prinutil ju aby sa k nemu vyplala až tak, že mu stacilo len o trosku sklonit hlavu a a perami zlahka zovrel citlivy ruzovy pucik.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 10:30

*nad jeho vetou sa iba pobavene uškrnula*to je síce pekné*zaškerila sa*ale mal by si na mna brať ohlady*pokračovala pobavene*ešte mi ...to....nejde tak dobre aby si bol oblečený a ja mala zviazané oči*v jej hlase sa však odrážal smiech a nie nijaké výčitky. jeho nedočkave dotyky rýchlo zacítila, a aj napriek tomu že nevidela čo robí a kam smerujú jeho oči, len čo si ju posadil do lona, jasne cítila tú jeho nedočkavosť. nebránila sa ani netrhla zápastiami ked jej ich pridržal, nechala ho nech si s nou ročí čo chce. nech sa na nu díva koľko chce, nech sa jej dotýka kam chce, ved aj ona mienial urobiť to istý, aj ked mala zakrité oči. pri dotyku hubky sa vystrela a trochu zaklonila hlavu, aby mu umožnila lahší priechod po jej tele. no len čo sa dotkol hubkou jej pŕs, z úst jejvyšiel slabý ston. no nebolo to nič s porovnaním s tým, ked sa jej dotkol namiesto hubky svojimi perami. rakou zovrela kraj vane a zaklonila hlavu, pričom si už ani neuvedomovala že má zaviazané oči. nepochybne by ich zavrela aj tak. pootočila k nemu hlavu a perami mu prešla po krku, jemne ho pri tom bozkávajúc. no to nebolo všetko čo mienila urobiť. rukami mu prešla po mokrej košeli, chytila ju tam kde bol zapnutý gombičkami a prudko trhla, takže sa košeľa rozrhla až po spodok*trpezlivosť nie je cnosťou ani jedného z nás*povedala potichu a rukou mu prešla po hrudi*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 18:28

* Bol ohromený viac než by si za iných okolností dovolil pripustiť. Latka jeho kosele sa poddala sile Tessinej ziadostivosti a par odtrhnutych gombikov sa s jemnym cinknutim odrazilo od snehoveho povrchu vane. Z pootvorenych pier mu unikal taťžky, tuzbou zrychleny dych a pery sa roztiahli do nadmieru spokojneho usmevu. Nemohol sa tiež ubranit rovnako spokojnemu smiechu ked stiahol Tesse satku z tvare aby jej mohol pozrieť do jej jasnych zelenych ocí. * Ničenie mojho oblcenia ti ide naozaj skvele milacik. Odteraz mas na to moje vyslovne povolenie.* strhol Tessu na svoju obnazenu hrud a pevne ju objal svojimi ramenami.* Paci sa mi to.* zasmial sa do jej pier a potom ich pobozkal s takou zivocisnou ziadostivostou, ktora brala dych.* Myslel som si že budem jemny...ale ty ma prilis pokusas.* odvetil jej prudko lapajuc po dychu len co sa od nej odtrhol. Pristisol si Tessu este blizsie k sebe, jednu ruku jej podsunul pod kolena a postavil sa vo vani až z neho v drobnych i vacsich pramienkoch zacala stekat voda.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 19:12

Som predsa nejaká ta dračica*uškrnula sa, pri spomienke ako ju nazval ešte ked bola Jessonom. spokojne roztovrila oči, len čo zacítila že jej stiahol šatku z očí. pery skrivila do zvodného úsmevu*len by si skúsil povedať že sa ti to nepáči*uškrnula sa ešte viac a opätovala mu vášnivý bozk.*jemnosť si nechaj na inokedy, príliš dlho sme sa nevideli aby si sa krotil*odvetila tichým no napriek tomu zretelným hlasom. nechala sa zdvihnúť na ruky, no nechcelo sa jej opustiť teplú vodu*ale ked sme už pri tom pokúšaní...*naklonial hlavu a pozrela mu do modrých očí.* nemám chuť s tým ešte prestať..*z úst sa jej vydral slabý smiech. ľahko mu vyklzla z ruk, tak aby zostala stáť vo vani rovnako ako on.*neviem ako tebe...no mne sa tu zatiaľ páči*prehovorila a pritisla sa k nemu, rukami prechádzajúc od pliec až ku mokrým nohaviciam, kým bo žiadostivo bozkávala. ked oddelila svoje pery od tých jeho, z úst jej vyšiel vzdych no to mienila urobiť si mienila vychutnať aj pohľadom. rozopla mu nohavice a začala mu ich sťahovať. nebolo to také jednoduché ako si myslela. neponáhľala sa však a pokojne dávajúc pozor aby mu neublížila ich stiahla až po kolená*nemysli si že ty tu budeš oblečený a ja nie*pohľadom mu sklzla z očí oveľa nižšie a konečne sa jej naskytol pohľad na jeho nahe telo. tentoraz sa však nezačervenala ani sa neunúvala skrývať kam jej odbiehajú oči. natiahla sa plodom ovocia opradeným legendov a rozkrojila ho*tá legenda sa mi zdá viac než zaujímavá a nebolo by zlé si ju vyskúšať*žmurkla a zobrala jednu polovicu. stlačila ju v rukách pri cassovich perách, tak že šťava stekala nielen na jeho pery, ale aj ku krku. no tým neskončila. stlačila ovocie aj pri jeho hrudi, silnejšie než prdtým, aby kvapky tekutiny tiekli nižšie a nižšie. odložila ovocie na stolík pri vani a žiarivo sa na neho pozrela*ak budeš mať nejaké namietky, stačí povedať*prehovorila a posunula sa k nemu bližšie. perami sa jemne dotkla tých jeho bozkávajúc ho a popri tom si vychutnávať aj chuť z legendy. zámerne sa ho dotákala iba perami, ruky nechala pustené vedla tela a potom sa perami posúvala po šťavnatej cestičke ku krku. jazykom sa dotýkala jeho pokožky, bozkávajúc jeho krk, no tam sa nezastavila, tak ako ani šťava ovocia. perami chádzala nižšie, k hrudi až po brucho a tam zastavila. šťava sa tam nezastavila, no ona neisto zastala. no nie nadlho. zdvihla ruku a priblížila sa k nástroju jeho túžby. jemne sa ho dotkla rukou a potom si klakla do vody na kolená. zdvihla k nemu jedno očko no potom dokončila to čo začala. odtiahla ruku a nahla k nemu tvár. jemne sa ho dotkla perami a tentoraz sa jej už na tvári zjavil jemný rumenec. no neodtiahla sa, ale sa posunula bližšie k nemu, tak aby ho mala v ústach, pričom mu po nom jemne prechádzala jazykom.*

/K tomuto sa nepriznávam, ja som dnes pila...fakt sa hanbím Very Happy/
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 19:42

*To, čo nasledovalo ked sa mu Tessa vymanila z narucia ho už druhykat v ten den ohromilo tak, že nebol shopny ziadneho slova. No slova boli aj tak celkom zbytocne, pretože vsetko zatienili dotyky a to doslova. Modre oci mu potemneli ako morska hladina ked sa schyluje k burke a hrud sa mu otriasala prudkymi nadychmi. Ani keby prebehol tisic mil nemohol by mu tak dojst dych ako vtedy ked sa Tessa premenila na zvodkynu s horucim pohladom a este horicejsimi perami. Myslel si, že hori? Nie. Dovtedy nepoznal skutocny ohen akym bol ten, ktory ho spaloval ked sa Tessine pery rozhodli priviest ho na pokraj sialenstva a potom ho don uplne postrcit ked ho ochutnala. Zacal sa chviet na celom tele akoby mal triasku a ruky si zaboril do Tessinych zlatistych vlasov, ktore jej splyvali až na obnaženu pokožku pliec. Nemohol to už dlhsie vydržať. Bol na pokraji svojich sil a hrozilo že ak to milostne mucenie ihned nezastavi vybuchne ako sopka. Z hrdla sa mu vydral hlboky ston, ktory prekvapil aj jeho samotneho, odtiahol Tessu jemne o dseba a chytiac ju za plecia posatvil ju opat na nohy lahko ao pierko. Ihned sa vrhol na jej pery akoby bol clovekom, ktory bol na hranici smrti a potreboval jedlo a vodu aby ho uzdravili. Citil z nej svoju chut a to v nom len zvysilo mohutny prival tuzby a ziadostivosti. Nechcela aby sa miernil...teraz jej bol za to neskonale vdacny pretože aj keby chcel nemohol by sa zastaviť. Mysel mu uplne vypovedala sluzbu a na miesto nej nastupil cisty nefalsovany cit. Nielen tuzba ale predovsetkym laska, ktora tu tuzbu rozduchavala ako ked clovek fukne do iskricky a ona plamenom zachvati cely les. * Tessa, Tessa...* sepkal jej do pier neustavajuc v bozkoch. Ani nevedel ako zobral Tessu do narucia prekročil okraj vane a posadil ju na skrinku, ktora bola hned oproti zrkadlu zaberajucemu celu jednu stenu. Sklonil sa a rovankemu vasnivemu utoku podrobil aj Tessine prsia, ktorych bradavky zacal jemne hryzkať a draždit jazykom. Rukami roztiahol jej nohy a postavil sa medzi ne.*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 19:51

(( Mám taký strašne jetralalaný pocit, že som o niečo dôležité prišla, ale no...Zaujímavé xDD Way to go, guys! ))
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 19:54

/aký pocit Very Happy ...no či si o niečo prišla...záleží od toho koľko si toho čítala predtým Very Happy/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 19:57

(( Zoberme si, že vôbec nič, ale vydedukovala som si, že Tessa bola predtým "like a virgin" xD ))
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 19:59

/záleží od toho kedy predtým Very Happy niekolko strán pred tým ešte na lúke bola Very Happy /
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 20:05

*V tej chvíli sa nezamýšľala nad svojimi činnmi, vôbec nepremýšľala nad tým čo robí a či by sa za normálnych okolnosti neuveriteľne hanbila. Vždy ked si predstavila niečo takéto, iba pokrútila hlavou že by to nikdy neurobila, no napriek tomu teraz klačala vo vani a perami sa dotýkala niečoho, čo jej nepatrilo. ked si ju potiahol k sebe, cítila čo spôsobila svojim činom. Nebránila sa však, hlavne ked teraz cítila ako ju túžobne boskáva, ako si ju drží pri svojom tele. nechala sa zdvihnúť a ani si neuvedomovala kam ju to usadil, pretože ihned zacítila ako sa jej opláca za ten jej útok. hlasno zastonala a zaklonila hlavu dozadu, zvierajúc v rukách okraje skrinky. potom sa len nahla bližšie k jeho tvári, tak že sa svojim lícom dotýkala toho jeho a pery mala blízko jeho ucha*Cass ja sa z teba zláznim*zašepkala*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 21:38

((ajajaaaaj...to mi neskrotne pripomina kuchynsku linku lol! Shir asi vie na co narazam lol! ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitimeSo máj 31 2008, 21:41

/ale ja nie Very Happy o čom?/
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vesmírna loď - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 38 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 38 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: