Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hl. mesto Telarionu

Goto down 
+20
Lee Marcus Monegen
Niekto
Nate Lawson
Anawel Eia
Ricardo Constantine
Admin
Meredith Black
Noehu Ritus
Eliot Rower
Alexandra Ling Xiaoyu
Cassian Scrad
Freya Leslie Ledon
Gerry Constantine
Drew Anderson
Gabriel Zedan
Torry Landon
Tessa Scrad
Shiroi Yagami
Yuki Yamihoshi
Thomas Lerm
24 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 33  Next
AutorSpráva
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimePo september 15 2008, 16:46

*Hned ako porozkladal svoje obrazy, pricom posledny jeden s morom, ktory mal nadych do impresionizmu polozil na pred nim trhlo ked zazrel ako dosla ta blondka.* Zdravim..ponukam vasmu priatelovi obrazy, ale vyzera dost neoblomne, a co vy? *Opatovne na ne ukaze,no uz si je isty, ze z neho nadsenie z cassa opada, uz mu v hlave rastie plan.* Alebo mozem malovat portet..vas..alebo vas..alebo spolu...*Zacal na nich nenutene ukazovat, pricom pokracoval.* Viete musim nejak zarabat a pokial sa nepredam sam, nemam sance..*oPAT DALSIA VETA PRAVDIVA UPRIMNA, AZ ZACAL byt zo seba viac ako vykolajeny. Zeby mal vydatne ranajky, ked neklamal ani nic?* Je to na vas...nie som az taky drahy..a som flexibilny...*POkracoval i ked po pravde ho to uz nebavilo, citil sa trapne, ked sa takto musel ponizovat pred cudzim,i ludmi, ale nieco sa vydrzat musi...*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimePo september 15 2008, 16:52

*Zvedavo hľadela na obazy a veselo sa usmievala. Predsa len mala dobrú náladu, po takom výdatnom popoludní s Cassom sa mračiť nedalo.* ten portrét nie je zlý nápad*povedala, zdvihnúc hlavu aby pozrela čo si myslí o tomto nápade Cass* ale oboch...* doplnila pre istotu, lebo sama sa teda nemienila nechať maľovať. Pridvihla sa na špičky a ticho začala šepkať Cassovi do ucha, tak aby to maliar nepočul*možno jeho život naozaj závisí len od toho čo namaľuje...tak by sme mu mohli pomôcť* dáva si pozor na to aby nezačul čo vraví, nechcela sa ho totiž nijako dotknúť, aj ked to sám povedal*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimePo september 15 2008, 20:25

* Namiesto toho aby hladel na obrazy, ktore pred nimi muz rozkladal ho ovela viac zaujali jeho slova a tak isto aj crty tvare. Skumavym pohladom sa snazil zachytit vyraz v jeho ociach a rozlisit v nich uprimnosť od klamstiev. Prilis dobre poznal ake to je ocitnut sa na ulici a nemat bezmala nic iba odhodlanie naplniť si zaludok a prezit tak dalsi den v mizernom svete a este mizernejsom zivote. Takí ludia boli schopní vsetkeho. Vedel to, pretože aj on bol donuteny k mnohym veciam, ktore by inak nikd yv zivote neurobil. No napriek tomu vsetkemu nemohol zabudnut na minulosť a muzove slova v nom vzbudili davno zabudnute spomienky, ktore zatlacil hlboko do uzadia svojej mysle. Bez slova odstupil od dveri aby muz mohol prejst a obdaril ho pokojnym pohladom. Nemu mu tak nazancil aby vstupil a zatial chytil Tessu za ruku aby si ju mohol zodvihnut k peram a pobozkat.* Vynikajuci napad.* zmurkol na nu so smiechom v ociach lenže iba ona mohla tusit že tato veta skor bola odpovedou na jej posepkane slova.*
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimePo september 15 2008, 20:42

Akoze zas..nie aby ste si mysleli ze som zobrak..*Zacal ich upokojovat, kedze vobec nebol.*Ja som len bohem, co si zaraba na dalsie cestovanie predajom obrazov...*alebo taktiez milovanim nadhernych paniciek, ktore ma zivia he he*Tak suhlasite?*Plesol natesene dlanami a zacal platna sikovne zierat na seba a pevne ich uchopil pravicou ako bol uz natrenovany. V momente ako mu uvolnili miesto prsuchol sa medzi nich nuchajuc moznost zarobku a hned ako vliezol dnu oprel maby vedla dveri o akysi botnik alebo nejaku komodu. Pocas toho ako sa zohol a polozil svoje diela nenapadne jeho oci poskakali po vsetkych moznych serepetickach pripominajucich majetok, ale aspon nejaku cennu vec. Viac ako spokojne sa uskrnul.Este nie... Upokojil hormon a poklepal si po taske s nastrojmi. Farbami samozrejme.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimePo september 15 2008, 20:51

My nič také netvrdíme*povedala pokojným hlasom, pohladkala palcom Cassovu ruku a potom spravila pár krokov ku kuchyni* dáte si niečo na pitie?* spýta sa ho s úsmevom. V zrkadle zachytí svoj výzor, pričom nadvihne obočie, ked vidí svoje strapaté vlasy, no nijako sa nad tým nezamýšľa, aj tak jediný pre koho sa snaží vyzerať dobre je Cass...ktorému zjavne jej strapatá hriva nevadí.* Cass prezlečieme sa do niečoho...ehm...vhodnejšieho?* pozrie na jeho odhalenú hrud a ušnie sa* vlastne ty ani nemusíš* žmurkne no ona ešte stále stála na dlážke iba v župane*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 05:51

* Podržal maliarovi dvere kym vsetky svoje malby, ktore predtym prozkladal pred nimi neodniesol dovnutra a zvedavym pohladom neprebehol po vnutornom zariadeny domu. Usmev, ktory vzapati vybehol na jeho tvar sa nedal nikam zaradiť no nebolo v nom nic, čo by maliara odsudzovalo. Ked sa od neho Tessa odtrhla sklamane si uvedomil, že opat prisiel o jej teplo no dostaotcne mu to vynahradil pohlad na jej telo oblecene v lahkom zupane a vlasy este stale rozstrapatene od jeho dotykov ked sa milovali. Sibalsky sa na nu usmial a mierne nadvihol obocie ked sa jej chystal odpovedať.* Ked sa nemusím prezliekať ja, tak potom nechcem aby si sa prezliekala ani ty.* vratil jej steklivu poznamku pricom mu bolo celkom ukradnute čo si o nich maliar pomysli. Nakoniec sa vsak predsa len obratil k nemu a zvedavo sa ho opytal.* Stále vsak neviem komu budeme moct byt vdacny za nas porter.* bolo zrejme že tym naraza na maliarovo meno, ktore im este stale nepovedal.*
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 12:58

*Hned ako zacal podvedome triedit vsetky obrazky domu ake jeho oci nacvakali skrz fotograficku pamat..zacal spriadat plan sledovat kamery a ba co viac nacuvat ich rozkosnym natahovackam. Popri tom sa stale hrabal medzi klasickymi pomockami az odrazu pochopil ze Cass hovoril na nho.* Ah..:*V momente sa vystrel oprsil ruky o nohavice.* Som Noehu, ja malujem klasickymi technikami..olej akvarel a rudky...neviem asi ma nepoznate v mode su uz len pocitacovy umelci..ja ale drzim klasiku nad vodou..*POkrcil ramena pri pravdivom vyleve a popri tom sa v duchu uskrnal.A som jeden z najlepsich zlodejov v krajine, kedze som odhaleny nebol a ani nebudem...muheheheh buheheehhe....No a kto by len neschopaka bral za zlodeja.Po pravde vacsinu casu hra neschopaka, len aby sa nepovedalo, ale to ze dokaze so sniperkou zasiahnut ciel na druhy krat skrz 4 kilometrovu vzialenost..alebo ze mlynske kolo dokaze bez ruk, len aby nepretal laser uz radsej z bezpecnostnych dovodov pravidelne zamlci.* taak ale kde to bude?*plesol rukami a pomadlil ich pricom mu mierne neschopne padla ciapka cez obocie.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 13:51

*Bola už na ceste k izbe aby sa obliekla, keď začula Cassovu poznámku. Takže chcel portrét v župane? však prečo aj nie, taká pekná fotka nad posteľou by vôbec nebola zlá* ako povieš zlato*ušknula sa a precupkala späť k nemu, všimnúť si že aj on popri obliekaní nohavíc zabudol na nepodstatné topánky* bude to zaujímavá spomienka...na...ehm...dnešný deň* dokončila veselo a ked už bola pri ňom, takmer nečujde dodala* a vždy ma pri tom aj tak napadne niečo iné...*žmurkla a ukázala na priechod do obývačky,kde bolo viacero miest kde sa dalo maľovať. Spýtavo zdvihla pohľad ku Cassovi, no potom pozrela na maliara* ked kreslíte portréty zachytávate aj pozadie, či len osoby?* nemala tušenia či treba vybrať miesto kde bude za ich chrbtami niečo pekné, alebo to bolo jedno*
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 17:15

*zasmeje sa* Teda... máš velmi milu mienku o nás... ako mužských potomkov.... Ale možem ťa ubezpečiť, že toto sa mi enstáva veľmi často.... Hlavne ked jem... Skoro vždy sa skor oblejem kávou *zakončí na oko vážne a zasmeje sa* Budem rád ked ma vyperieš * podpichol ju a hravo zodvihol obočie* možem ti povedať, že to vyznelo dvohjzmyselne.. Čo by si potom so mnou robila? *spýtal sa veselo a čakal na jej odpoved jediac svoj hot dog*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 18:10

*Nadvihne obočie a porkúti hlavou* pokial mi ešte pamäť slúži tak som povedala že ti to vyperiem...nie že s tebou budem niečo robiť...* ušknie sa ešte viac* ale tak...vždy som túžila vyskúšať pitvu zaživa* diabolsky sa usmeje a odhryzne si veľký kus z hotdogu, že ledva dokáže rozprávať s takými plnými ústami* takže...vpoho...rada si na tebe vyskúšam nejaké nové praktiky...*mykne hlavou až jej znovu prameň vlasov zletí do tváre, no teraz sa neunúva si ho zastrčiť za ucho* no jasne...prasiatko ako prasiatko...ale káva...nepáli ťa to potom...hlavne ak to letí na nohavice?* začne sa chechtať*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 18:39

* Takže Noehu. pomyslel si v duchu a kutikom oka sledoval každy jeho pohyb. Na lodi mal vyše tisíc chlapov a každy jeden z nich prešiel pohovorom v jeho pracovni, poznal každeho po mene a pamatal si o každom ak nie vsetko tak aspon to podstatne. Nemohol sa ted aubraniť tomu aby muža pred sebou nezačal hodnitiť. Vyzeral alebo sa mozno len tvaril celkom bezstarostne no vsimol si, že si dava dobry pozor na každe svoje slovo aj ked pohlad mu zabieha obdivne po zariedení vily. Len obdiv? Mozno.* Tessa ma pravdu miesto by ste mali zvoliť vy kedže teraz už viete čo budeme mať na sebe.* natiahol ruku k Tesse, ktora sa k nemu opat priblizila, pritiahol si ju k sebe a vtisol jej na pery rychli bozk.*
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 18:49

*Spracoval data a vystrel sa, lebo v tomto momente zacala jeho pohodova cast dna.*Taakze je to na vas...moze to byt spalne, mozete byt pri okne v kuchyni...moze to byt vtpne bez pozadia i s...mne je jedno rad sa inspirujem klientelou..*vychrlil zo seba lebo vzrusenie z malby vytlacilo vzrusenie z chute odcudzit nieco honosne a nadherne, momente vnimal uz len ich dvoch.* Ste vasnivy? mozete byt na niecom bordovom, cervenom..*Zakusol si do pery a zvrastil obocie.* A...alebo ak ste jemna dvojica, mozete na slnku, pri okne...*Zacal mimovolne klepkat po stehne a oci stiahol do akehosi uzkeho zliabiku.(A)* No...alebo klasicky portret v sede..je to na vas...ale ak to ma byt nieco na pamiatku tak by ste sa mohli tvaarit pohodovo ako to citite...*POkrcil nakoniec ramenami a opatovne si ich zacal premeriavat..Utla sexy blondka by sa hodila na postel rozvalena ako koketa no vo vsetkej pocestnost...no a on?...hm...na zemy a hladiac jej nohy? hm..nie to vyznie fetisisticky...hm.... Ked uz myslienkami preletel na kupelnu, zacal si suchat nos ako zakazdym kedmu to mysli naplne.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 19:06

jemná dvojica nie sme*povie s veselým úšknom na perách, ktorý si vedeli vysvetliť oni dvaja naozaj živými spomienkami na ich spoločnú minulosť* tá bordová nie je zlý nápad...* poobzerá sa čo v ich blízkosti je bordové alebo červené, no zelené oči jej zablúdia k oknu, v ktorých sa črtali kvety* lupene...kvety...*trochu nakloní hlavu do jednej strany a potom sa došikora usmeje* Cass...nebudem v župane...*opatrne na neho pozrie, lebo si nei je istá čo povie* mohli by sme si ľahnúť na lupene...teda ja by som ležala na Cassovej hrudi...* začala vysvetľovať* no a keby ste kreslili iba od pasa hore tak ja by som bola v spodnom prádle ktoré by som zakrila vlasmi, teda by to vyznelo že sme obaja nahý...*nevinne pozrela Cassovi do očí a zahryzla si do spodnej pery, zvedavá či bude protestovať nad tým že by sa ocitla pred neznámim len v podprsenke a pravdaže nohavicach...*
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 19:08

/seksy...a to akoze si kruta...opisuje aky je z teba paf a ty takto? sakra...ved pockaj ako ti to vratim!/
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 19:10

/čo sa ti nepači? Very Happy ved ti dáva šancu vidieť ju v spodnom pradle...čo by viac chcel Very Happy/
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 19:10

/praveze paci...ah/
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 19:25

* Prvé Tessine slová mu vyvolali usmev na tvari, pretože jej musle dať v duchu za pravdu. Neslo vylucne o jemnosť ani o vasnivosť. Skor by povedal, že v ich vztahu sa snubilo jedno s druhym a dokonale sa doplnalo. Usmev mu vsak pohasol a nahardilo ho prudko zodvihnut eobocie ked sa Tessa ozvala s navrhom, ktorý mu v prvej chvili vyrazil dych. Vrhol najskor rychly pohlad na nu akoby sa potreboval presvedcit či to co povedala myslela naozaj vazne a potom na maliara, ktoremu to v konecnom dosledku mohlo byt jedno. Určit euz maloval akty ibaže nie Tessine. Hlboko si idkaslal akoby mu v hrdle zabehlo prilis velke susto, ktore najskor musel predycht a potom straviť. Obraz namalovyny podla ich predlohy v zupanoch bol istejsi no napriek tomu aka vlna pociatocnej nevole sa v nom ozvala ..ked si predstavil Tessu leziacu na cervenych lupenoch kvetov ako jej zlatiste vlasy prekryvaju vrcholky prs a zelene oci sa zvodne usmievaju prebehla nim vlna ziadostivosti, ktoru musel v tu istu chvilu ovladnuť. Samozrejme na jeho velku nevolu. Radsej by si od maliara pozical vsetky stetce a namaloval tak Tessu sam aj ked by mu to pravdepodobne trvalo až do konca jeho zivota kedže kresli vedel rovnako uboho ako sa napriklad korculovať.* Toto ma byt pomsta za morsku vilu?* pripomenul Tesse o com zartovali ked este stali v mori a pozerali na na jeho daleku hladinu.*
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 19:31

*A sakra...to akoze co? heej je rozdiel malovat slapku v acapulku a nie kralovnu zien...bohatstvo ak ten chlap ci ona nieco vycitia som mrtvy muz.Namiesto tohto z neho vyletelo nieco taketo*Hm...*Pokrutil uznanlivo hlavou.*Ak suhlasite obaja.....*Pootocil hlavou ked si ich zacal predstavovat, pricom po pravde si predsatvoval iba ju.* No mozete sa ulozit a ja si rozmiesam farby...a nadobicko..*sakra ty idiot to znelo zvrhlo.Hned ako si uvedomil co povedal vytiahol pokojne bez naznaku dvojzmyselnosti olejovky, olejik terpentin paletu stojan a iny matros.Ved by som ta ja tam oprel o tu stenu az by si nechatmi malovku zoskrabavala..Pretalo mu myslou az sa musel uskrnut, no chvala bohu bol od nich chrbtom a ako tak cupel zazrel pod skrinkou pri ktorej cupel nejaky pecatny rsten, snad zlato, ci biele zlato. Oci mu v momente zaklipkali no poctivo pokracoval dalej.Si maliar! Uchylny..ale si!Nakazal si jednorazovo a zacal vytlacat farby.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 19:37

Morská víla? S tou jej plutkou by si si toho veľa neužil takže niet sa čoho báť* podpichla ho ked už zostali stáť aby sa pripravili* zbehnem si po oblečenie, kedže ty si na seba nohavice stihol nahádzať hned...ale môžeš zatiaľ zohnať tie lupene* končekmi prstov mu prešla po hrudi, vtisla na pery ešte rýchly bozk a rýchlo cupkala po chladnej dlážke do kúpeľky, pozbierať porozhadzované oblečenie. Hrebenom si prečesala zakudlené vlasy, nahádzala na seba oblečenie, teda až na tričko, dlhé svetlé vlasy si prehodila cez prsia, aj npariek tomu že podprsenka starostlivo skrývala čo mala. Vykukla opatrne von, trochu...trochu viac sa hanbiac...a ešte stále bosá sa rozbehla ku Cassovi, zistiac či už majú aj tie lupene*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 20:17

* Sibalsky vyraz v Tessinej tvári mu poskytol hned niekolko dovodov aby sa radsej hned rychlo vzdal ziarlivostných scen a nekompromisneho ukoncennia toho sice zvodneho aj ked nie celkom obycajneho navrhu aby sa nechali namalovat takmer nahi v zapalve lupenov. Ked mu Tessa sikovne vratila jeho poznamku s morskou vilou len sa nasiroko uskrnul a nevinne naklonil hlavu nabok. Nic na to sice nepovedal no ked sa Tessa stratila vo dverach spalne uz vtedy si zaumienil kde by sa ich spolocny portret vynimal najlepsie. Ano jeho kajut abude to prave miesto. Ticho sa zasmial popod nos a zatial co sa Tessa prezliekala so zaujmom kutikom oka pozoroval maliarove pripravy a vybral sa cez presklene dvere von do zahrady aby natrhal lupene, o ktore ho Tessa poziadala. Starostlivo vyberal tie s najtmavsim odtienom rubinovej cervenej a robil to tak zaujato že si na okamih prestal vsimat to co sa deje v obyvacke.*
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 20:25

*Idioti...V momente ako sa ta poondiata miestnost vyprazdnila sa strategicky poobzeral s cielom postavit dokonale stojan po kamerach, ktore zaazrel sikovne spod ciapky a pritom si bol isty ze oni jeho nie. Nasledne si cupol naspat k farbam , ktore si chystal aako brl do ruk tubovu zltu, drgol nenapadne do beloby, ktoru prenasal v konzerve. Ta akoby nahodou letela pod stolik.* Sakra som ja idiot..*Zavrcal a v momente s hranou zlostou strcil ruku pod stolik. Prsten nahmatal na prvy sup a ako trenovany kapsar ho v tej uzkej ulicke zasunul do rukva v ktorom mal n taketo uceli puzdierko: nasledne okorenil herecky vykon novymi nadavkami, pricom nalepil na stolik odpocuvacie zariadenie a nasledne vytiahol farbu k ostatnym. Mierne zapoteny sa povystieral, poutieral si zapotenu tvar a zaroven preglgol zapraseny prsten. Spokojne sa usmievajuc len cakal, ked zazrel vychadzat tu bohynu z kupelne. V momente ako preglgal prsten, preglgol opatovne, kvoli jej krase.*Uzasne..*Poklonil sa uznanlivo mladici a ako sa klanal laktom zacitil, ze nie je jediny, koho okuzlila. Miernym uderom na dane miesto situaciu napravil..hoc obetoval mnohe.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeUt september 16 2008, 20:32

*V obývačkne našla len maliara, čo ju priviedlo do rozpakov, lebo napriek tomu že išlo o jej nápad, nebola práve nadšená tým že takto pobehuje pred cudzím mužom.* vdaka* povedala krotko, no pohľadom už hladala Cassa. Žiarivo sa usmiala ked ho zbadala s lupenmi na ktorých budú ležať a odcupkala rovno za ním* našil si?* spýtala sa s úsmevom, zvedavá čo povie, teraz ked už svoj návrh splnila* len dúfam že ten obraz nebudeš nikomu ukazovať...* pohla kútikmi úst, pretože aj napriek zmiešaným pocitom z celého maľovania jej to prišlo smiešne. Tetovanie ktoré mala nedorovoľne na tele poctivo skryla za vlasy, takže ani maliar si ho nemohol všimnúť a vrátila sa späť do obývačky, aby nachystala priestor na ležanie*
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeSt september 17 2008, 15:47

*mal čo robiť aby sa dokázal vyhnúť kúskom rozhryzeného hot dogu čo jej vylietal z úst.* Chceš povedať, že by si toto tu..*položí si ruku na hrud* Chcela rozrezať???? Ty počuj nebol ten Hot dog otrávený?? Nebol to nejaký zelený koláčik?? *podpichoval ju veselo* neboj sa nemám si čo spáliť....*povie a zamyslí sa nad tým čo práve povedal. Začne sa hrozne smiať * Bože ja tu zo seba robím čím dalej tým väčšieho hlupáka...Dufam, že sa aspon bavíš* opýta sa veselo a zlizuje kečup zo svojich prstov*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeSt september 17 2008, 16:00

*Dostane kvalitný záchvat smiechu, až jej z kútikov očí stečú slzy, no nie od bolesti alebo smútku, ale slzy nekontrolovateľného smiechu* nemáš si čo spáliť?* zopakuje a prstami si zotrie čmuhu po tečúcej slze* tak to si potom môžem dovoliť aj to prezliekanie pred tebou a nemusím sa báť nijakej reakcie ani neslušných návrhov* rehoce sa ešte viac a nie je schopná si znovu odhryznúť, lebo by sa asi zadrhla, pri tom ako sa smeje* s tou pitvou sa asi presuniem niššie, nech zistím ako je možné že tam nemáč čo spáliť*nie je schopná sa prestať smiať, je rada že vôbec rozpráva dostatočne zrozumiteľne*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitimeSt september 17 2008, 16:43

Kaože teraz si rob srandu... Bože vieš akos a hanbím??*povie a skutočne celý očervenie* Tak aby som ti dokázal, že tam niečo mám.... *vstane a začne si rozopínať opasok* ved úpočkaj...Oči ti vypadnu z jamok..... *zaprisaháva sa a pomaly stahuje nohavice lsedujúc akos a smeje*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hl. mesto Telarionu
Návrat hore 
Strana 11 z 33Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Heliath, lesy Telarionu
» Mesto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: