Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vesmírna loď

Goto down 
+15
Niekto
Wargan Nathrin
Lexie
Bryan Nicholas Ledon
Alexandra Ling Xiaoyu
Miyu Katsuki
Ryan Lombardi
Anawel Eia
Thos
Freya Leslie Ledon
Max Royce
Shiroi Yagami
Admin
Cassian Scrad
Tessa Scrad
19 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorSpráva
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 15:50

Chcel som tvoju mienku poopraviť.* zašepkal ticho keď si vychutnal Tessin bozk, ktory ho hladkal na perach ako dotyk motylich kridel.Chvilku sa este vpijal pohladom do jej nadhernych zelenych ocí a potom akoby si uvedomil, že ma pre nu prichystane ešte jedno prekvapenie, odtiahol sa prikrocil k ruhu stola aby mohol odkryt pokrievku na jednom z velkych tanierov, ktore boli na stole. Len co to urobil zacalasa okolo nich vznasat lahodna vona jedla.* Viem, ž eto nie je tradičná kuchyňa na takuto udalost, ale je to tvoje oblubene jedlo tak som si myslel, že ti bude chutit viac ako tunajsie morske priserky na víne.* zaskeril sa sibalsky a usadil sa na svoju stolicku oproti Tesse. Zobral do ruk pribor a odkrojil kusok pizze napichnuc ho na vidličku. Priblizil sa s nou k Tessinym ustam a pockal kym si ho nezoberie.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 16:01

aj sa ti to podarilo*usmiala sa a pohľadom prešla na stol, len čo zacítila známu vôňu najúžasnejšieho jedla aké mohlo byť. na tvári sa jej zjavil úsmev ktorý prezrádzal ako sa neuverieteľne potešila tomu čo videla. ani si nepamatala kedy mala naposledy pizzu v ústach, čo v nej len stupnovalo chuť sa do nej hned zahryznúť*Cass*začala s úsmevom*nemohol si pripraviť už hádam nič lepšie*prehovorila úprimne a pozrela mu do očí, v ktorých sa nedala skryť nedočkavosť. nahla sa k vidličke a s chutou si zobrala kúsok do úst. aj ked mala pred sebou ešte celú pizzu, ten kúsoček si vychutnala akoby mal byť posledný*Cass ty si taký úžasný*povedala ked prehltla a znovu sa na neho zamerala*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 16:17

* Zasmial sa a pokrutil nesuhlasne hlavou.* Nie iba sa tak snažím tvariť kvôli tebe, pretože skor ci neskor prides na to že som v skutku neznesitelny a celkom obycajny. Nechcem ta stratit.* doplnil už celkom važne a odkrojil pre Tessu dalsi kusok. Mala to pre neho obzvlast velke potešenie pretože sledovať Tessine hodvbane pery ako si beru zo striebornej vidlicky jedlo na neho posobilo ako kuzlo zvadzania.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 16:27

*Nad jeho slovami len pokrútila hlavou*Nestratíš ma...*prehovorila vážnym hlasom a potom sa jemne uškrnula*neznesiteľný...no o tom by sa dalo polemizovať...ale obyčajný určite nie*usmiala sa a zobrala si do úst další kúsok a s plnými ústami prehovorila*aj ty by si sa mal najesť, ved si ani neobedoval*tentoraz zobrala do rúk aj ona príbor a odrojila mu kúsok pizze, natiahla k nemu ruku aby si aj on zobral*nebudem predsa rozprávať s plnými ústami len ja*usmiala sa*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 16:37

* Na perach sa mu rozlial siroky usmev ked sa nahol blizsie k Tesse a zobral si jedlo z vidličky, ktoru pred nim držala. Vobec vsak nevnimal chut jedla pretože pohlad na nadhernu Tessu ho celkom zamestnaval a necitil hlad. Iba ak po jej bozkoch a dotykoch.* Nikdy by som nepovedal, že krmiť sa navzajom može prinasat naraz tolko potešení.* ozval sa ked prehltol svoje susto a odkrojil dalsie pre Tessu.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 16:44

*usmiala sa a prikývla*to ani ja*prehovorila skôr než si znovu zobrala do úst kúsok jedla. odkrojila aj jemu a natiahla sa k nemu s dalším kúskom*ale dúfam že aj s takými plnými žalúdkami si spolu ešte zatancujeme*usmiala sa ešte viac*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 16:57

* Nevsimal si ruku, ktoru k nemu Tessa natiahla ale hladel jej uprene do ziariacich ocí. Chytil jej ruku s vidlickou a trochu ju odtiahol nabok aby si urobil miesto. Natiahol sa ponad stol chytiac jej bradu medzi palec a ukazovak.* Mohol by som vari odmietnuť tvoje sladke želanie? * s pohladom stale upretym do Tessinych ocí priblizoval sa pomaly k jej tvari a ked už bol blizko jej pier privrel oci a pobozkal ju dlhym bozkom.* Tessa musim sa s tebou o niečom porozpravať.* zasepkal jej do ust ked sa trochu odtiahol.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 17:03

* ked jej odtiahol ruku, trochu prekvapene zažmurkala. ked však pochopila čo chce urobiť, úsmev sa jej vrátil akoby nikdy nezmizol. opatovala mu dlhý bozk, vychutnávajúc si chuť jeho bozkov a potom na neho s úsmevom pozrela* no tak spusť...ak sa teda budem môcť po takom bozsku sústrediť* nedalo jej nedodať*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 17:09

* Usmial sa no do toho usmevu sa mu vkradlo trochu nervozity, ktoru pocitoval už odvetdy ako zacal pomyslat na to čo sa chcel teraz Tessy opytat. Co ak ho odmietne? Vobec by jej to nezazlieval lebo by vedel, že to neurobila preto, že by ho nemilovala, ale koli inym okolnostiam stojacim im v ceste. Jeho povolanie, Raito...to bol len zlomok z toho, čo mu sposobovalo chmary na cele. Napriek tomu sa vsak ovladol a o svojom rozhodnuti nepochyboval. * Možno by sme sa mohli prejsť.* navrhol a necakal kym sa Tessa postavi. Vyskočil zo stolicky až ju skoro prevratil ale nastastie sa len nebezpečne zapotacala a zostala sta na mieste. Ospravedlnujuco sa usmial a zobral Tessinu ruku do svojej.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 17:13

*Pri jeho slovách mala pocit že akosik znervoznel. Začala sa báť ich rozhovoru, ak by to nebolo nič dôležité určite by jej to povedal tam pri stole. Už len ten prudký pohyb ktorý skoro zvalil stoličku bol jasným znakom že sa niečo deje, niečo čo nevedela identifikovať. jemne mu stisla ruku ktorú jej chytil a vstala* môžeme* odvetila hľadiac mu do očí, davajúc si pozor aby nezachitil obavy s jeho zvláštneho správania*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 17:23

* videl jej na tvari, žej u svojim nervoznym spravanim vystaršil a nadavajuc si do hlupakov snažil sa opat navodit prijemnu atmosferu. Len co sa Tessa postavila ovinul jej ruku okolo pasa a pritiahol si ju k svojmu boku. Druhou rukou ju objal okolo pliac a pritulil si ju k sebe. Ani nevedel ako, ani z aaky cas , priviedol Tessu dole k znamemu jazeru, nad ktorym sa rozkladalo mesto. Na rozdiel od inych jazier toto malo piesocnate brehy takže skor pripominalo morske pobrežie ktoreho piesok bol est eprijemne vyhriaty od slnka. Cass sa zrazu zastavil, pohladom prebehol po nadhernej nocnej scenerií a otočil si Tessu k sebe. Pohladkal ju rukou po tvari a chvilu jej hladel do stmavnutych ocí, ktore muteraz pripominali trblietajuce sa hviezdy na oblohe. Hladal odvahu ako začať. Nikdy by si nebol pomayslel, ž epoziadat o ruku ženu, ktoru miluje bude pre neho taka tažka skuska.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 14 2008, 17:36

* aj napriek tomu že vonku nebola zima a ona necítila chlad, Cassov dotyk v nej vyvolal príjemné teplo. ruku mu ovinula okolo pásu tak ako držal on ju a kráčala vedla neho, snažiac sa nemyslieť na to čo jej chce povedať. na chvílu na to skutočne zabudla, ked jej do očí udrel pohľad na krásne trblietavé jazero, pri ktorom zastavili. prekvapene pozrela do cassovej tváre, ked si ju k sebe otočil a čakal čo chce povedať, pretože zatial neprehovoril. vychutnala si dotyk na tvári a usmiala sa na neho, akoby ho chcela povzbudiť, nech začne*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeNe jún 15 2008, 12:22

* Chytil Tessine ruky do svojich a pozrel sa na ich prepletene prsty. V mysli mu virilo tisíce a tisíce slov, ktore chcel Tesse povedať no vedel, že povedať všetko, a tak aby to davalo zmysel, bude pre neho naročne. Tak dlho sa vyhybal akymkolvek citom, zahrabaní vo svojich povinnostiach na Thanatose a potom prisla Tessa...znova ho naučila ľubiť. Tentoraz, ale skutočne lubiť, nie iba povrchne ako to bolo prvykrat s Ranien.* Chcel by som ti toľko toho povedať Tessa...* začal uprimne a zodvihol pohlad na jej krasnu tvar, ktoru postriebroval mesiac svojimi snovými lučmi.* Ked som ťa stretol prvykrat na tom plese nikdy by som si nebol pomyslel, že sa potom stane toľko vecí. Vstupila si do mojho života ako čerstvý zavan vzduchu, ktorý ma prebral zo sveta vsednosti opat do sveta plneho farieb. Najskor som ti nespravodlivo vyčítal niečo , čo nebola pravda, lebo som bol zaslepený tym, čo sa mi predtym stalo s Ranien. Myslel som si, že mam pred sebou len dalsiu namyslenu mladu žubrienku, ktorá nevie nič o skutočnom živote...* Cass sa mierne pousmial a dalej pokracoval vo svojej spovedi.* Ale pravdu si mala ty, nie ja. V skutočnosti som ja sám nevedel o živote ešte mnoho no teraz ked mam teba začínam poznávať, že život nie je iba praca a povinnost voci tym, ktorý nam vladnu...je to aj šťastie, radosť, láska. O tejto oblasti života som vedel len velmi malo a este pred niekolkymi tyždnami by som ta bol nechal ist vlastnou cestou, daleko odo mna a od života, ktory vediem. Nechcel som ťa k sebe priputat pretože ja nikdy nebudem ten muž, ktorý zostane nečinne doma, na to mam prilis nepokojnu povahu a prilis si cenim Raitovu pomoc ked mi ukazal niečo čo som predtym takmer stratil, vlastnu sebauctu a domov, zmysel a tuzbu pre niečo žiť a za niečo bojovať.* stichol a pevnejsie stisol Tessine ruky vo svojich sirokych dlaniach.* Lenže čím dlhšie ťa poznám a som s tebou, nevnimajuc tie dni, ktore si stravila na Thanatose ako Jesson Carter a za ktore ta velmi obdivujem, moja láska rastie každym dnom ak nie aj minutou. Nikdy som si nemyslel, že niečo dokaže byt take silne a zaroven take krasne, opojne ako víno a čiste ako priezračna voda. Tessa som sebecky čoraz viac, pretože ťa milujem a už by som nezniesol pomyslenie na to, že si odo mna daleko a ja by som nemohol byt s tebou. Hladiet do tvojich nadhernych ocí, dotykať sa tvojich hodvabnych vlasov a opajat sa spoločnymi bazkami. Ten týžden bez teba, ked som si myslel, že som ťa navždy stratil bolo ako byť v pekle kde človek neustale preživa svoje nočne mory a nezensitelne muky.* hlas mu stichol a naplnil sa bolestou ked si znova spomenul na tie dni.* Už len to vedomie...len to vedomie...* zachripel a odkaslal si aby mohol pokracovat, pretože mu v hrdle narastla velka hrča.* Život je privelmi vzacny a trva len okamih...* zrazu si pred Tessou klakol na koleno zdola jej hladiac do ocí. Rukou si z praveho vnutorneho vrecka na obleku vytiahol malu krabicku a otvoril ju ( http://photobucket.com/image/ring/dsnmsu/85.jpg?o=186 ) * ...a ja by som rad prežil ten okamih s tebou. Vzdám sa všetkého, lode, povinnosti, služby...vzdam sa toho všetkeho len ak mám potom vačšiu nadej, že mi povieš ano, preto sa ta teraz pytam ...vezmeš si ma Tessa Montenegrová?
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeNe jún 15 2008, 13:05

*Cítila ako ju chytil za ruky a pozorne sledovala jeho tvár, ktorú na chvíľu uprel na ich prepletené prsty. Mala zmiešané pocity, nevedela čo má čakať od tejto chvíle, bála sa a zároveň si hovorila, že keby sa malo stať niečo zlé, neprpirpavil by pre ňu takéto prekvapenie, nepripravil by pre ňu nádherný večer, ktorý bol prekrásny už len pre to, že ho trávila s ním.
Keď začal rozprávať, v mysli sa jej vynárali spomienky, aj z večera, keď sa tak ostro hádali, prvý bozk ktorý mu dala, obsah jej žalúdku na jeho peknej uniforme, aj obraz jeho tela ktoré v ten večer videla keď si vyzliekol uniformu...no aj spomienka ako vydesene stála nad jeho telom keď vzduchom preletela lampa a zasiahla cieľ. Každé jeho slová v nej zanechávali stopu, či už vyvolávali spomienky alebo v nej vyvolali nejaký pocit, mlčala a neprerušila ho. Pri slove žubrienka sa jemne usmiala, a keby sa ho rozhodla prerušiť, určite by sa ho spýtala, kedy sa premenila z vrabčiatka na žubrienku. No úsmev bol jediné čo urobila, pretože chcela počuť čo má na srdci, bez prerušovania a bez toho aby jej musel na niečo odpovedať. Pri spomienke na posledný týžden dobre vedela o čom hovorí. Pre ňu bol mrtvy len chvíľu, no on musel trpieť celučičký týždeň kým sa dozvedel pravdu. Ona vedela že žije a napriek tomu ju bolel už len fakt, že bol od nej preč, a musel trpieť pre Ranienine klamstvá.
Zreničky zelených očí sa jej rozšírili od prekvapenia, keď ju pustil a kľakol si na piesok, vyťahujúc malú krabičku. Až vtedy jej skutočne dochádzalo čo sa deje, čo sa jej chce spýtať a prečo bol taký nervozny. Po vyslovení najkrajšej otázky akú sa jej mohol spýtať jej prešlo mysľou toľko vecí, no ani jednu myšlienku si nevšímala, v tej chvíli sa jej oči aj myseľ upierali len na Cassa, ktorý na ňu hľadel a čakal na jej odpoved. Nedokázala tam stáť a dívať sa na neho zvýšky. Nadvihla si zelené šaty a kľakla si k nemu na piesok, pričom neprerušila spojenie ich očí.*Nemusíš sa vzdávať ničoho*prehovorila s trasúcim hlasom*moja odpoved bude stále rovnaká, či budeš kapitán lode, alebo nie...zamilovala som sa do teba, vediac aký život vedieš, vediac aké máš povinnosti a nikdy by som už nebola schopná odísť od teba a tváriť sa že toto všetko sa nestalo, že som nikdy nestrávila život na Thanatose, že ťa nemilujem...pretože opak je pravdou...milujem ťa Cass...a nedokázala by som sa otočiť a odísť, nikdy viac necítiť tvoje bozky a dotyky, nepočuť tvoj hlas...dala som ti svoje srdce a nechcem to skrývať...áno Cass, chcem si ťa vziať
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 17 2008, 03:56

* Mal pocit, že srdce mu vynechalo par uderov a dych sa zasekol v hrdle ked cakal na Tessinu odpoved. Bola to ako cela vecnosť hoci v skutočnosti to nebolo ani par minut, Tessa si klakla oproti nemu a s pohladom upretym do jeho oci vyslovila tie krasne slova, na ktorych zavisel cely jeho zivot a buducnosť. Trhane sa nadychol akoby uz nemohol dlhsie zadrziavať dych a z pier sa mu vydral uprimny sťastny smiech, mozno aj vydych ulavy. Strhol Tessu do svojho narucia a zasypal jej tvar bozkami potom ju od seba o trochu odtiahol a vybral z krabicky snubny prsten. Chytil Tesse ruku do svojej a pomaly jej nasadil prstienok na prst. CHvilu sa nan dival a zdalo sa akoby crty jeho tvare už ani nemohli byt tak vyrazne sfromovane stastím. Priložil si Tessinu ruku na svoju hrud aby mohla citit ako rychlo mu bije srdce a sklonil sa aby jej venoval jeden z tychz najnežnejsich bozkov.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 17 2008, 05:22

*Sledovala zmenu v Cassovej tvári a jej tvár sa tiež zmenila do úsmevu. Len čo jej na prst nasadil prstienok, prešla po nom obdivne pohľadom, no potom zdvihla pohľad znovu ku Cassovým očiam a vychutnala si sladký bozk ktorým ju obdaroval. Rukou ktorú mala priložená na jeho hrudu cítila rýchly tlkot jeho srdca, a jej srdce akoby sa chcelo prispôsobiť tomu jeho, tlklo rovnako rýchlo. Oddelila ich pery ale tvárou zostala blízsko tej jeho a neodtiahla ju ani ked prehovorila tichým hlasom*hádam si sa len nebál že by som odmietla*usmiala sa a pohladila ho rukou ktorú držala na hrudi*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 19 2008, 09:23

Naročky som ťa odviedol k jazeru aby si po mne ako prejav nesuhlasu nemohla hodit pribor.* zasmial sa tlmene a ukradol si z Tessinych pier dalsi bozk, ktoreho sladkost mu brala dych. Rukami jej sklzol na boky a jemne ju prstami hladil cez latku siat, ktora jej dokonale priliehala k pokožke. Stacil jediny pohlad nadol, do toho vabiveho okna do neba a uz mu zilami namiesto krvi prudil cisty ohen. Opajal sa myslienkou, že Tessa suhlasila a zoberie si ho. Po ničom inom tak netuzil ako po nej a po domove, ktory si spolu s nou chcel vybudovať. Zrazu sa postavil a drziac Tessu okolo pasa zodvihol na noh yaj ju. Potom sa o trochu odtiahol a zacal si ropinať gombiky na saku. Odhodil ho do piesku a urobil krok dozadu pricom si so sibalskym umsevom zacal rozpoinat aj koselu.* Nemas chut zalavať si? Pretože mam taky dojem, že ak sa ihned neschladim dnes si už s tebou nezatancujem tak ako by si mozno chcela.* natiahol k nej ruku zatial co si z liec zhodil koselu.* Nemusis sa bať moje umysli su cisto neciste.* nevine zmurkol na Tessu a ukazal rad bielych zubov, ktore mu odhalil vesely usmev.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 19 2008, 11:37

*Ked tak sledovala situáciu v ktorej boli, začínala mať pocit že k tancovaniu sa tak skro nedostane, skôr ho preskočia a vrhnú sa na ten dezert, ako to Cass nazval. Ani nevedela ako sa ocitla na nohách a pery sa jej vykrivili do úškrnu, ked si hodil sako na zem. už ho chcela podpichnúť, ked začula jeho otázku a uškrnula sa ešte výraznejšie.* škoda vyzliekať si také krásne šaty, no že si to ty*usmiala sa a predtým než si ich začala vyzliekať, prešla k nemu a rukami mu prešla po hrudi. Postavila sa na špičky a dala mu nežný bozk, no skôr než by si ho stihol nejako vychutnať, ustúpiala dozadu a začala si rozopínať šaty.*aj ked sa teším na ten spomínaný dezert, rada by som si predtým ešte naozaj zatancovala, lebo myslím že potom už nebudem vládať*žmurkla a zosunula si z pliec šaty. Ruky natiahla k zipsu a rozopla ho.*či by si už nemal ísť do tej vody*podpichla ho a potom zosunula šaty až na piesok. zostala pred ním stáť iba v spodnom prádle a so spýtam výrazom na neho pozrela*v čom sa chystáme kúpať?
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSo jún 21 2008, 22:54

* Miloval sposob akym mu Tessa vracala jemne naražky, ktore boli pritom celkom jasne a zrozumitelne. Jej zvadzanie sposobilo, že srdce mu sialenou rychlostou tlklo v hrudi akoby sa chcelo prebiť von a padnuť do piesku k Tessinym noham. Zahryzol si do spodnej pery a jazykom si navlhcil suche pery. Ten ohen, ktory salal z Tessinych ocí v nom palil aj tie najmensie zvysky triezveho uvazovania. Nechal sa nou zlhaka pobozkať a ked sa odtiahla len nespokojne zmrastil tvar, že mu tak rychlo unikla. No ked zrazu pred nim ostala stat len v spodnom pradle, ktore inak len podciarkovalo plnost a ladne tvary kriviek na jej tele, dych mu zamrel niekde v plucach.* Pod ku mne a ja ti to posepkam do ucha.* zamrmlal a vyhladovanym pohladom hltal každy kusocek zamatovo hladkej pokožky a zaplavu zlatistych vlasov. Urobil krok dozadu, k pokojnej hladine jazera, a natiahol k Tesse ruku snaziac sa ju privolat k sebe.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeNe jún 22 2008, 11:27

*zvodne sa usmiala a jazykom si prešla po perách*no neviem či to mám riskovať*ušknula sa a pravou rukou sa pohrávala s jedným voľným premeňom svojich vlasov*ale aby si si nemyslel že som nejaký bojko...myslím že nemám na výber*zasmiala sa a ladnými ale hlavne pomalými krokmi prešla až k nemu. Zastavila telom pár centimetrov od neho, pričom sa ho nijako nedotýkala a naklonila k nemu hlavu, pričom mala svoje líce nebezpečne blízko toho jeho*tak?*zašepkala tichým hláskom tak blízko, že mohol na svojom uchu cítiť jej dych*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 24 2008, 04:43

* Z ust sa mu vydral chraplavy smiech ked pochopil, že Tessa sa ho rozhodla zvadzať a islo jej to priam vynikajuco. Este nikdy ju netuzil tak strhnut do narucia ako teraz, ale ovladal sa. Zalezalo mu na tom aby si Tessa tento vecer velmi dobre zapamatala, a preto nechal ruky zvesene pozdlz tela, zatinajuc ich v past aby nahodou nepodlahol pokuseniu. Otocil hlavu k Tessinej tvari a prekrocil tu nepatrnu vzdialenost, ktora ich od seba delila. Jemne sa obtrel svojim licom o jej a rovnako ako ona pred chvilou tiez jej zasepkal zvodne do ucha.* Nemyslim si, že to bude stacit na taky druh ukažky aku mam na mysli srdiečko.* trochu sa odtiahol a pobozkal Tessu jemne na viecka. Potom sklonil hlavu nizsie a predtym ako ju pobozkal na pery este vrhol horuci pohlad do jej nadhernych oci. Bozkaval ju pomaly a krocik za krocikom cuval k hladine jazera až kym don nevstupil a voda mu bola po pas.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 24 2008, 11:58

*nadvihla obočie a zaklonila hlavu na jednu stranu, pričom na neho spýtavo pozrela*nie som istá či to chápem dobre*uškrnula sa, pretože vlastne ani neklamala, nebola si istá čo tými slovami chcel povedať*nebude to stačiť...ako tá vzdialenosť ktorú som k tebe prešla alebo nebude stačiť a mám si vyzliecť aj zvyšok*žiarivo sa usmiala a zošuchla jedno ramienko podprsenky z pleca dole. snažila sa zakryť radosť z toho ako ho môže provokovať, ked vedela ako sa snaží odolávať. problém bol v tom že si nebola istá ako dlho bude odolávať ona sama*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 24 2008, 20:26

* Pozoroval Tessu tuzobnym pohladom spod privretych viecok a ked si z pleca zosuchla ramienko podprsenky oci mu este viac potemneli a z vyrazu jeho tvare sa vytratila lahkost zartovania. Nahradila ju prudka vasen, ktora sa ho zmocnila ked si predstavil ake tajomstva ukryvaju jemne zahyby takmer priesvitnej latky. No mal Tessu kde ju chcel mat a preto sa ovela viac vyzival v myslienke na to akym ocarujucim sposobom sa z Tessy stala zvodna čertica.* Myslim, že sama poznas odpovede na obidve otazky. Alebo ti na ne radsej odpoviem sam.* usmial sa lenivym zvodnym usmevom a urobil posledny krok k Tesse tak, že sa ich stehna navzajom dotykali no nielen to. Tessa mohla na vlastnej kozi pocitit, že jej zvadzanie ma pozadovany ucinok a to obzvast na jeho dolnu partiu, ktora sa už ocividne dozadovala pozornosti.
Cass sa sklonil akoby mal v umysle Tessu pobozkat na usta no v poslednej chvili si to rozmyslel a o jej pery sa len slabo obtrel pobozkajuc namiesto dvoch rubinovo cervenych lupenov mucivo sladku oblinu Tessinho pleca. Obsypal ho drobnymi bozkami pricom jednou rukou si privinul Tessu blizsie k sebe chytiac ju zlahka okolo pasa a druhou vosiel pod ramienko podprsenky, ktore este bolo na svojom mieste, co sa Cass chystal nalezite pozmeniť. Pomaly jej ho stahoval nadol a každy kusocek odokrytej pokožky odmenil horucim prilozenim svojich pier, ktore sa uz zacinali chviet v nemej nedockavosti na dalsie tryznivo sladke dobrodruzstva. Ruku, ktoru dovtedy držal na Tessinom pase zacal posuvat nahor až kym pod prstami nezacitil zapinanie podprsenky, ktore vzapati povolilo a vyslobodilo zo zajatia plnost jej prs. Najskor jeden a potom aj druhy prsnik sa mu odhalil pred dravym tuzobnym pohaldom, ktorym hltal oba ruzove puciky. Uvolnena podprsenka dopadla na hladinu jazera a roztancovala ju v malych kruhoch, ktorym vsak vobec nevenoval pozornost. Obdiv sa mu zracil na tvari pri pohlade na Tessino dokonale telo, ktore jej jazva na bruchu vobec nespatila, ale naopak pridavala mu o to vacsiu krasu a neopakovatelnost. Unasal ho pocit slasti ked sa mohol sklonit a zlahka fuknut na citlivu pokožku okolo Tessinych bradaviek.* Paci sa mi co s tebou dokazu urobit moje dotyky.* zamrmlal ticho a ustami sa prisal na jednu z nich.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 24 2008, 20:49

*Pravdaže poznala obe odpovede, no bolo zaujímavejšie počuť ich od neho...a nielen to...bolo to aj príjemnejšie, hlavne ked to bolo takmer bez slov. Videla ako k nej približuje pery a s úsmevom čakala na bozk, no toho sa na pery nedočkala. Ked však prešiel perami plnými bozkov po jej pleci, privrela oči a ruky si spojila zajeho chrbtom, pričom ho jemne hladkala. Pri tom tesnom dotyku cítila veľmi jasne, po čom v tej chvíli túžil, a dobre vedela že tenec si nechajú na neskôr. Nebolo jej to ľúto, dezert bol dostatočne lákavý aby si ho nedala. Nerozmýšlala nad tým či sa tam môže ktokoľvek objaviť, v tej chvíli jej bolo jedno úplne všetko, až na Cassa ktorého mala pri sebe a ktorý dobre vedel ako bude reagovať na jeho dotyky. celá sa zachvela, len čo sa zohol k jej prsiam, aj ked sa ich ešte nedotkol*aj mne sa páči čo so mnou robíš*usmiala sa, no jej hlas znel ticho, pretože z úst sa jej popri tom vydral aj slabý vzdych, len čo sa pery dotkli jej pokožky. ruky zostali na jeho chrbte nehybné a rovnako ako zvyšok tela sa slabo chveli. chcela aby sa aj on cítil tak ako ona, no zatiaľ nedokázala urobiť nič poriadne. trochu sklinila hlavu, tak aby on nemusel zdvihnúť hlavu a perami sa mu dotkla pokožky krku. jemne ho na nej bozkavala a popri tom začala hladkať na chrbte*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 24 2008, 21:28

* Vychutnaval si Tessino nežne hladenie popritom ako sa sam venoval vasnivej hre s dvoma ruzovymi malinkami, ktore sa pod horucostou jeho jazyka zacali nalievať a pevnieť akoby ona bola urodnym stromo celym obrastenym chutnym ovocim a on slnkom, ktore sposobovalo dozretie plodov. Maznal sa s jednou bradavkou a hned zase s druhou jemne ich sajuc a prechdzajuc po nich jazykom. Rukami sklzol k Tessinym bokom a pevnejsie si ju pritiahol k sebe až mohla na bruchu pocitat, že nie iba on v nej doakže rozduchať take spalujuce plamene tuzby. Nevedel sa dcokat kedy pociti nežne teplo jej tela, kedy sa zabori do tej hodvabnej makosti akoby mal ustlate medzi lupenmi mamivo vonajucich ruzi. No viac ako to si zelel pocut Tessine vykriky slasti ked si ju bude brat, znova a znova až kym ho nezovrie v navaloch rozkoše aku može clovek prežit len pri vyvrcholeni spojenia dvoch tiel. Ale bolo v tom aj viac. Citil Tessu nielen svojim telom, ale vnimal aj jej osobnost, jej nezbedneho a ulicnickeho ducha, ktory ho nikdy nenechal na pochybach, že prave tuto zenu miluje pre jej nezlomnu volu a zaroven bezbrehu neznost spojenu s krehkostou aku si ani ona sama nepriznavala. Bolo to ako držat v ruke jemny porcelan a pit z neho sladky caj. Pekne pomaly...až do dna kde uz nie je nic len zaciatok konca a zaroven aj zaciatok noveho pozitku. Zrazu sa odtrhol od svojej vasnivej hry aby sa vrhol do dalsej o nic menej uspokojivej a zaroven mucivo drazdivej. Sklonil sa viac a v drobnych bozkoch, z ktorych každy si na par sekund vychutnal, presiel udolim Tessinych prs po plochej krivke brucha až k okraju jej nohaviciek. To uz bol skrceny vo vode tak, že mu jej hladina siahala po plecia a zubami jemne zachytil okraj latky. Ponoril sa a zlahka sa dotykajuc piesocneho dna jazera pomaly stahoval po Tessinych stehnach posledny kusok jej spodneho pradla velmi rafinovanych a hlavne nezvyklym sposobom. Ked sa opat vynoril v ruke už zvieral jemnu tkaninu latky, postavil sa a hladiac Tesse do oci ju ledabolo odhodil k brehu. Vzapati strhol Tessu k sebe do narucia a polozil sa s nou na hladinu jazera tak že s aspola mohla opierat o jeho hrud. ržal si ju blizo pri sebe a jazykom jej nastojcivo vnikol do ust v dlho odialovanom bozku. Skumavo nim bludil za branami Tessinych pier a citil sa ako objavitel na svojich vzrusujuich vypravac, ked prave nasiel strateny raj za dvoma pavucinkovo jemnymi zaclonkami z cerveneho hodvabu.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 3 z 40Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Vesmír-
Prejdi na: