Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitimeSo február 28 2009, 13:55

*zasmeje sa nad jeho totálnou dezorientáciou a pokrúti neveriacky hlavou. Nikdy totiž nestretla muža, ktorý by si pripustil, že zablúdil. Dokonca aj jej manžel nebol taký*Viem kde to je, len neviem ako sa to tam volá. Nezabúdaj, že som tu krátko. Určite ale viem, že sa musíme vrátiť naspäť a odbočiť doľava hneď v prvej uličke.*usmeje sa a vykročí dúfajúc, že ju Dwayne bude nasledovať*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitimeSt marec 04 2009, 09:18

Wayne

*Vedel si predstaviť, čo jej teraz blúdi hlavou. možno že je moták, alebo sa na tom baví. V samej podstate to bolo zakorenené v jeho minulosti, jednoducho jeho orientácia sa už nikdy nezmení, alebo skôr pamäť, no nejako si s tým hlavu nelámal* no dobre, svoj osud na chvíľľu budem musieť zveriť do tvojich rúk* ušknul sa a vykročil za nou* ale nie na dlho, dosť mi záleží na slobode*žmurkne a už bez rečí ju nasleduje*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitimeSt marec 04 2009, 13:39

*usmiala sa na Dwayna a odhodlane kráčala do najbližšej uličky*Byť tebou tak to nerobím. Možno to časom aj dosť zneužijem.*neudrží sa a rozosmeje sa v domnienke, že si Dwayne o nej nepomyslí, že je šialená.*Vieš, predtým než som sa presťahovala sem, som mala u nás doma povesť strašnej manipulátorky.*opäť sa zasmeje a napäto sleduje Dwaynov výraz*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitimeŠt marec 05 2009, 18:09

Wayne

*podozrievavo si ju premeria od hlavy po paty a potom vykrivý kútiky pier dohora do úškabku*aleba...a ako by si ma chcela zneužiť? nie každý spôsob by bol zlý...*odpovedal dvojzmyselne a pobavene sa začal chechtať* manipulátorka a ako si manipulovala s tvojim okolím? há?* začal vyzvedať s výrazom malého chlapca ktorý práve zachytil niečo zaujímavé*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitimeŠt marec 05 2009, 18:19

*zavetrila jeho zvedavosť a tak ho ešte chvíľku nechala tápať v tme*No všelijako. Ale vždy som dosiahla to , čo som si aj zaumienila. *zasmiala sa šibalským úsmevom*No to sa ešte uvidí v čom si dobrý.*odpovedala na jeho dvojzmyselnú otázku dvojzmyselnou odpoveďou*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitimeŠt marec 05 2009, 18:22

*Zvedavo čakal na odpoved no niako hlbšie mu neodpovedala a tak pokračoval vo vyzvedaní* a čo si napríklad dosiahla ked si si to zaumienila?* nemohol to nechať len tak, musel rýpať* no ja som dobrý v kadečom, v čom by si chcela aby som bol dobrý?* spýtal sa pobavene* ani vybavenie nie je zlé* začal sa smiať ešte viac*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitimePi marec 06 2009, 10:02

*neudržala sa nad jeho poznámkami a začala sa poriadne smiať , až musela zastať, aby sa trochu upokojila.*No napríklad som presvedčila manžela, aby dielňu nechal na mne a on sa venoval lietaniu.*zasmeje sa a pokračuje ďalej*No tak na tom v čom by si mal byť dobrý ešte popracujeme, ale zatiaľ o tom porozmýšľaj*nechá ho tápať v tme*A čo sa týka toho vybavenia*zasmeje sa* to musí posúdiť niekto, kto je s ním oboznámený.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitimeSo marec 07 2009, 17:12

*zahral vyplašený pohľad a skrížil prsty akoby bola diabol* nechaj ma ty hrozná manipulátorka!* dlho mu ten "herecký" výkon nevydržal ked sa začal smiať* no pekne, si ho takto chudáka ošklbala o dielnu...* zaškeril sa a pri jej dalšej odpovedi sa musel smiať ešte viac* prečo myslíš že vybavenie je mužského rodu? s ním...no neviem na čo si narážala...na čo si to narážala?* vyceril provokatívne zúbky*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitimeSo marec 07 2009, 21:35

*urazeným pohľadom odpovedala*Manžela som o nič neošklbala. Len som vedela zabrúsiť na tú správnu notu a to je rozdiel*uvoľní sa a opäť prepadne smiechu*No myslela som na ... to je jedno..skrátka som myslela*vo vnútri sa zožiera, že sa nechala takto rýchlo nachytať*ak si múdry dáš si to dokopy sám.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitimeŠt marec 12 2009, 22:27

(už sa môžeš po tom seku pridať na Lorien ak chceš Wink )
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Enesian-
Prejdi na: