Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hory a les

Goto down 
+19
Nobodys Home
Mark Aladron
Gfm. von Lukatsch
Melian Smang Fu
Pomocník
Shiroi Yagami
Anoella
Rijana Emurssie Amadi
Viktor de Cruer
Saffron Isidar Mithrim
Tiannia
Imary Khei
Amacaraka Morgen
Admin
Chris Deniel Shered
Caffeé Latte
Mike Morgen
Thomas Lerm
Alexandra Ling Xiaoyu
23 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorSpráva
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeŠt január 17 2008, 09:59

* Len tam stal a prvotne obavy vystriedal zmatok z toho čo sa pred chvilou odohralo. V jednom momente videl Anoellu lezat v mlake krvi ako bez zivota a v druhom už stala na nohach akoby sa nic nestalo. Oci mu spočinuli striedavo raz na mlake krvi raz na Anoelle a mal pocit akoby si z neho vystretlila. Nahnevane zavrcal a vyceril rad belostnych ostrych zubov. Ked Anoella opustila jaskynu zanechajuc pre Saffron odkaz na kusku papiera zvrtol sa a zamieril do lesa. Bolo by už nacase aby sa Saffron vratila lebo sam nevedel ci sa bude aj nabuduce tak ovladat ked z neho jej sestra urobi blazna.*
Návrat hore Goto down
Gfm. von Lukatsch

Gfm. von Lukatsch


Male
Počet príspevkov : 35
Rasa : človek
Vek postavy : 40,10.11.3975
Povolanie : vojak

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeŠt január 17 2008, 19:04

*Velmi dobre* povedal s uznanim a uctivo kyvol hlavou. *Tak zaklad by uz bol ale potrebujem cas aby som si to mohol prezriet a uvidim co sa bude dat urobit. Kolko casu mi mozes dat na prezretie a planovanie?* pozrel na nu spytavym pohladom. Bolo mu jasne ze tuto noc uz spat nebude. Musi si to co najskor prezriet a poradit sa s ostatnymi. V takychto vaznych veciach nikdy nerozhodoval uplne sam vo vsetkom. Dve hlavy vedia predsa viac ako jedna. Preto ho mali jeho muzi radi. Vzdy bral do uvahy aj ich nazor a aj preto nemali medzi sebou vztahy ako velitel a podriadeni. V prvom rade boli jeden tim. Vzdy to tak bolo a aj on ich bral ako seberovnych a preto vedel ze by s nim isli aj za hrob keby bolo treba.
Návrat hore Goto down
http://darklegion1988.spaces.live.com
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeSo január 19 2008, 18:48

*Prišla do jaskyne no nikto tam nie je.*Kde len Saffron môže byť?Možno zháňa ludí na stranu zla.Napríklad možno je u toho Gfm. von Lukatscha...*Položí svoju ťažkú zbraň a oprie sa o ňu.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeSo január 19 2008, 20:06

*čakala už velmi dlho a tak povie.*Možno Saffron vážne je u toho Gfm. von Lukatscha.Pôjdem sa tam pozrieť.*Zdvihla svoju zbraň a odišla ku Gfm. von Lukatscha.Ked dorazila pred jeho dom zastala pred oknom a uvidela Saffron.Ostala tam tak aby ju Saffron mohla vydieť.Preto nezaklopala lebo ju nechcela vyrušiť.*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeSo január 19 2008, 23:47

/ Anoella nerada ti kazim radost, ale Saffron ti predsa napísala, že ty ako Anoella nemožes vediet kde je skryte ludske mestecko a teda ani kde je Gfm von Lukatsch lol! ale co už...cakaj kym Saffron neodpíse.../
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeNe január 20 2008, 07:36

//OK.//
*Zistí že je na zlom mieste a pleskne si na hlavu.*V poslednej dobe som trochu mimo.V jaskyni Saffron sa rozprávam s nikým a teraz toto.Sice neviem kde som, nejak sa už domov d6stanem...
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeNe január 20 2008, 07:38

//dostanem//
Návrat hore Goto down
Saffron Isidar Mithrim
mrtvy/a
Saffron Isidar Mithrim


Female
Počet príspevkov : 136
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 14.8. 3995
Povolanie : žiadna

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeNe január 20 2008, 09:22

* Pozrela sa Thomasovi do oci a v duchu uvazovala nad jeho otazkou. Bola by najradsej keby na komplex zautočili co najskor, ale musela sa riadit zdravym rozumom a nenechat sa strhnut nedockavostou. Vsetko sa muselo premysliet a rozobrat do najmensich detailov pretože prave od nich zavisel uspech celej akcie.* Týžden.* odvetila kratko. Chcela kut železo za horuca. Princeznina zranitelnost im teraz tiež hra do kariet. Necakane pootocila hlavu do okna pretože sa jej zdalo, že tam niekoho zahliadla. Na chvilu zovrela pery do prisnej rovnej ciary no vzapati ich hned zase uvolnila. Vstala z pohovky, na ktorej donedavna sedela a vrhla na Thomasa rychly pohlad.* Hned sa vratim, nemusis sa nicoho obavat.* par krokmi sa ocitla pri dverach a ked ich otvorila jej tušenie sa potvrdilo. * Anoella co tu robis?* zavolala na nu prekvapene a cakala kym jej to sestra nevysvetli.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeNe január 20 2008, 10:09

*Začula známy hlas sice už chcela prejsť na druhú ulicu no otočila sa a uvidela Saffron.*Chcela som ti len povedať že náš plán nevyšiel a nedostala sa znova do armády.Nechcela som ťa vyrušiť...*Chystá sa prejsť cez cestu.*
Návrat hore Goto down
Saffron Isidar Mithrim
mrtvy/a
Saffron Isidar Mithrim


Female
Počet príspevkov : 136
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 14.8. 3995
Povolanie : žiadna

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeUt január 22 2008, 06:39

* Prejde tych par krokov, ktore ju delili od sestri a zastane rovno pred nou. Chyti ju za ruku aby ju zastavila a crty tvare ma celkom pokojne dokonca sa jej pery roztiahnu do mierneho usmevu, ktory sa vsak hned rychlo stratil.* Na tom už nezalezi sestricka, ak chces bojovat ponukat ti možnost...* hlavou mierne kyvla k dveram domu, z ktorych len prednedavnom vysla na ulicu.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeŠt január 24 2008, 11:12

*Išla za sestrou a trochu sa usmiala.*
Návrat hore Goto down
Gfm. von Lukatsch

Gfm. von Lukatsch


Male
Počet príspevkov : 35
Rasa : človek
Vek postavy : 40,10.11.3975
Povolanie : vojak

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimePi január 25 2008, 09:34

*Ostal sediet a cakal na Saffron kym sa vrati. Prebehol ocami po izbe a a myslel pri tom na to ako a kedy sa stretnut so svojimi aby sa spolocne poradili a vymysleli ako uskutocnit ten sialeny plan...
Ani nedokoncil tu myslienku a uz videl Saffron vo dverach ako sa s niekym vracia.*
Návrat hore Goto down
http://darklegion1988.spaces.live.com
Saffron Isidar Mithrim
mrtvy/a
Saffron Isidar Mithrim


Female
Počet príspevkov : 136
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 14.8. 3995
Povolanie : žiadna

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeSo január 26 2008, 09:45

* Zostala stat pred Thomasom a na perach jej zasvietil jemny umsev aj ked oci jej nadalej zostali chladne.* Chcela by som ti niekoho predstavit.* Pokynula rukou aby k nej Anoella podisla blizsie a potom prehovorila* Toto je moja sestra Anoella. Bojovala v kralovskom vojsku a jej skusenosti by ti mohli byt prospesne.* zakoncila a vrhla pohlad smerom k svojej sestre.* Anoella toto je Thomas von Lukatsch a povedie utok proti komplexu.* oci jej zasvietili odhodlanim a spokojnostou.* Je to nas priatel.* zdoraznila posledne slovo.*
Návrat hore Goto down
Gfm. von Lukatsch

Gfm. von Lukatsch


Male
Počet príspevkov : 35
Rasa : človek
Vek postavy : 40,10.11.3975
Povolanie : vojak

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimePo január 28 2008, 17:45

*Trochu zaskocene si premeral si Anoellu pohladom ale po chvili prehovoril*Tesi ma* Obom pokynul aby sa usadili a pritom nespustal oci z Anoelly. Ked tak obe urobili hned smeroval otazku na Anoellu.*Takze co presne si robilaa vo vojsku?*
Návrat hore Goto down
http://darklegion1988.spaces.live.com
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimePo január 28 2008, 17:48

*Sadla si a potom odpovedala.*Bola som normálny vojak nič iné.No možno normálný vojak nie.Zabila som dosť veľa nepriatelov a to veľmi bezcitne.
Návrat hore Goto down
Gfm. von Lukatsch

Gfm. von Lukatsch


Male
Počet príspevkov : 35
Rasa : človek
Vek postavy : 40,10.11.3975
Povolanie : vojak

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimePo január 28 2008, 17:51

*Tak to bolo vystizne*zasmial sa. *A preco tam uz niesi?
Návrat hore Goto down
http://darklegion1988.spaces.live.com
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeUt január 29 2008, 11:01

No...Asi kvôli Melian.No ale takysto ma potom poslali preč z armády lebo som mala dosť tažké zranenie.
Návrat hore Goto down
Gfm. von Lukatsch

Gfm. von Lukatsch


Male
Počet príspevkov : 35
Rasa : človek
Vek postavy : 40,10.11.3975
Povolanie : vojak

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeSt január 30 2008, 11:14

*V poriadku. Ak ti to zranenie nebude branit v tom aby si s nami mohla bojovat tak nemam nic proti.* Znova sa otocil k Saffron.*Ak chce ist do toho s nami, v poriadku. Kazda pomoc je teraz vitana.
Este k tym dokumentom co si mi dala.Potrebujem si ich tu nechat a prestudovat. Este dnes vecer zvolam ostatnych a aspon priblizne zostavime nejaky plan. Nechcem vas zdrziavat tak ked mate este nieco dolezite na praci tak v pokoji mozete ist. Ja sa dam hned do prace.*po tychto slovach ostal chvilu ticho a cakal co na to odpovie.
Návrat hore Goto down
http://darklegion1988.spaces.live.com
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeSt január 30 2008, 12:39

To ranenie mi nebrani.Kľudne môžem bojovať.
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeSo február 02 2008, 14:52

Ja musím ísť lebo mám lístok na nejaký ples.Ahojte!*Odíde.*
Návrat hore Goto down
Saffron Isidar Mithrim
mrtvy/a
Saffron Isidar Mithrim


Female
Počet príspevkov : 136
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 14.8. 3995
Povolanie : žiadna

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeUt február 05 2008, 07:19

* Prekvapene sa pozrie na sestru a zachmuri sa. V poslednom case stale niekam odchadzala a ona ani nevdela kam. Bude sa s nou musiet porozpravat. Obratila svoju pozornost zase na Thomasa* Pokojne si tie plany nechaj. Vratim sa o dva dni.* vstala z pohovky, prehodila si cez plecia plast a zapla si ho pod krkom. Podisla blizsie k Thomasovi a rukou sa mu jemne dotkla pleca.* Spolu ziskame to o čo sme boli pripraveni. Spravodlivost.* vyhlasila pevne a usmiala sa. Prehodila si kapucnu plasta cez hlavu a podobne ako jej sestra pred chvilou, aj ona vysla dverami von na ulicu.*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeSt február 06 2008, 18:19

(Ja sa veľmi.. Veľmi, veľmi veľmi ospravedlňujem, že som tu toľko nebola, ale učenie mi strašn eveľa času zabralo... neviem, čo všetko som zmeškala, ale naozaj sa strašne sopravdlňujem, ľutujem to, prepáčte :-()
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Gfm. von Lukatsch

Gfm. von Lukatsch


Male
Počet príspevkov : 35
Rasa : človek
Vek postavy : 40,10.11.3975
Povolanie : vojak

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeŠt február 07 2008, 15:10

*Podisiel so Saffron k dveram a otvoril jej. Poslednykrat jej pozrel do tvare*Vdaka za doveru. Urobim vsetko co bude v mojich silach* Nic neodpovedala len mierne prikyvla. Vzapati sa otocila a vykrocila na ulicu.
Zavrel dvere a jeho prve kroky viedli do pracovne. Vzal zo stola tasku s dokumentmi a prehodil si ju cez plece. Potom presiel do predsiene odkial si z vesiaka vzal plast a prehodil si ho cez plece. Este raz pohladom prebehol po miestnosti aby sa uistil ci este nieco nepotrebuje a hned vyrazil za svojimi.
Návrat hore Goto down
http://darklegion1988.spaces.live.com
Saffron Isidar Mithrim
mrtvy/a
Saffron Isidar Mithrim


Female
Počet príspevkov : 136
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 14.8. 3995
Povolanie : žiadna

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeUt február 19 2008, 09:22

***********************************************************************************

* Odvtedy ako odišla z dediny ukrytej v horách uplynuli sľúbené dva dni, a tak sa opäť tou istou cestou, ktorú poznal len málokto vybrala za Thomasom. Dufala, že všetko je už pripravené a nič im už nebude stáť v ceste. Plánovala Thomasovi oznámiť niečo, čo ho zaiste poteší a dosť im to uľahčí ich odhodlanie zmocniť sa komplexu.
Po tom ako ju pri bráne skontrolovali stáže vykročila smerom k jeho domu a trikrát zaklopala na dvere.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitimeUt február 19 2008, 09:26

*objavi sa na kraji lesa cakajuc na Marka.. cestou sem sa este zastavila doma, aby si zobrala so sebou uplnu vystroj ktoru pouzivala na svojich vypravach*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hory a les - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 23 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hory a les
Návrat hore 
Strana 23 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: