Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione

Goto down 
+23
Max Royce
Cassian Scrad
Rowena de Amor
Ricardo Constantine
Anawel Eia
Eliot Rower
Imary Khei
Carlia Jessie Marino
Gerry Constantine
Szania Lanchestrova
Gabriel Zedan
Torry Landon
Admin
Melian Smang Fu
Dylan De Lima
Miyu Katsuki
Thomas Lerm
Mark Aladron
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Shiroi Yagami
Raito Yagami
Alexandra Ling Xiaoyu
27 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Next
AutorSpráva
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeŠt august 28 2008, 19:55

* Prechádzal sa už dlhé hodiny premýšlajúc nad všetkým čo sa udialo v posledných hodinách. Prišiel na to, že jeho hlava... Niečo mu je ale nechcel si to pripustiť. Všetko, celý jeho život, celá jeho kariera. Toto cele by mohlo zmiznúť v jedinom okamžiku. Nemohol však riskovať, jeho pacienti mu verili a on vedel, že tie tabletky mu dovoľujú normálne existovať. Mohol operovať a uzdravovať. Nemusel stále počúvať vlastne pulzovanie žily na spánku, ktoré ho prenasledovalo a spôsobovalo mu šialené muky.
Ocitol sa pred adresou o ktorej mu povedala Alex. Pri spomienke na ňu sa usmial. Bola mu veľmi sympatická a veril, že budú mať viacej spoločného. Vkročil dnu a zmätene sa poobzeral. Nevedel ked môže byť a ked okolo prechádzala žena v zástere stopol ju a prihovoril sa jej* Hľadám Alex, je to lekárka a má tu bývať.... Pomôžete mi?* žena sa na neho usmiala a rukou mu naznačila aby kráčal za nou. Prešli cez niekoľko dverí až sa ocitli pred tými, ktoré boli tie pravé* Tu... * povedala žena jednoducho a zmizla tak rýchlo ako sa objavila. Odkašlal si a hlasno zaklopal nervozne prestupujúc z nohy na nohu*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeŠt august 28 2008, 20:01

* Práve si nalievala do pohára čistej vody, keď sa strhla na zaklopanie. Nenapadal ju nikto kto by ju teraz priešiel navštíviť, teda určite nie z paláca. Kráľ sa určite venoval manželke a malému chlapcovi, budúcemu následníkovi a inak v paláci nebol nik s kým by trávila čas, aj ked s Markom si mali vyjasniť veci o jej rodine.* už idem* zakričala a odpila si pár dúškov vody, pričom jej pomaly dochádzalo kto bude za dverami. Uterákom si ešte osušila vlké vlasy a prešla rýchlo k dverám, aby Eliot nečakla zbytočne dlho. O ženách sa predsa vždy vravelo že im to nadmerne trvá, čo v tej chvíli bola aj pravda. Naozaj sa šišmala, aj keď po tej studenej sprche by mala priam sršať energiou, lebo ju to prebralo. Otvorila dvere a keď zbadala Eliotvu tvár, usmiala sa* takže som sa vás predsa len nezbavila* ušknula sa*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimePi august 29 2008, 18:44

*nepatril medzi trpezlivých mužov a mal čo robiť aby tie hnusné dvere, ktoré boli nekonečne dlho zatvorené, nevyrazil* neponáhľaj sa ja mám času dosť *zakričal zúfalo ked sa ozvala, pri predsatve toho v čom by mu mohla otvoriť sa uškrnul. Predstavil si ju v nejakom červenom negliže. Ked konečne otvorila prezrel si ju od hlavy k päte* A to by si chcela, Zbaviť sa ma? Teda zranila si ma * skríkol a dramaticky si priložil ruku na srdce* Dúfam, že si hladná ... *pripomenul jej večeru* Je mi však lúto, výber je na tebe pretože ja sa tu nevyznám * povedal ľútostivo a poobzeral sa okolo seba uvažujúc kde asi skončia*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimePi august 29 2008, 18:52

*Ako tak sledovala ako si ju prezrel, pobavene sa ušknula a mala čo robiť aby nepovedala nejakú štiplavú poznámku* keby som vedela že si ma budeš takto prezerať, asi by som si obliekla niečo iné* predsa len si neodpustila jednu poznámku. Mala na sebe čierne nohavice, biele tričko s decentným výstrihom a na tom čiernu bundu.* ale vieš...máš slúbenú jazdu na miláčikovi tak som sa podla toho obliekla...* ušknula sa* keby som sa ťa chcela zbaviť tak ti nedám adresu* podotkla a na krátku chvíľu si zahryzla do pery* do tej reštaurácie by som si asi mala obliecť niečo slušnejšie, nech nevyzerám ako nejaký grázel...* pozrela smerom do izby, podvedome sa prstami pohrávala s príveskom na svojom krku a potom sa otočila k Eliahovi* praješ si aby som sa prezliekla?* ušknula sa a zvedavo zostala stáť čo povie*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimePi august 29 2008, 19:37

Jedine ak sa budem môcť prizerať. Al kedže tuším aka bude tvoja odpoved myslím, že môžeš ostať aj takto.. Vlastne mi to ulahčíš.. Nemám chuť na niečo moc drahé a moje prázdne vrecká tiež nie *povedal zo smiechom a chytil ju za ruku* Hor sa na tú hrôzostrašnú cestu.... *povedal s usmevom predstavujúc si seba nalepenú na nej pri ceste na jej motorke*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimePi august 29 2008, 19:49

*Zasmeje sa a prikývnena na znak súhlasu* máš úpnú pravdu, tušíš veľmi správne že pozerať by si sa nemohol...jedine ak tak von oknom...*zavrela za sebou dvere a zamkla. Klúčik strčila do vrecka a prekvapene zacítila ako ju chytil za ruku. V prvom momente ju chcel avytrhnúť, no potom to predsa len neurobila. Nebola zvyknutá na dotyky nijakých mužov, iba ak Chrisov, no ten sa jej už nikdy netokne. Napadol jej aj Mikov vynútený bozk, no tá skúsenosť nebola rozhodne príjemná. * som celkom dobrá šoférka* usmiala sa a v duchu dodala že skôr šialená. Potiahla ho za ruku po chodbe, smerujúc do garáži, kde okrem princových aut boli aj iné, vrátane jej motorky.* olala* rozsvietila svetlá voľnou rukou a prstom namierila na čiernu motorku*

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 2007YZF-R6Black
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimePi august 29 2008, 20:59

(( O môj bože, to je krásna motorka *.* ))
Návrat hore Goto down
Carlia Jessie Marino

Carlia Jessie Marino


Female
Počet príspevkov : 20
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 22
Povolanie : športová inštruktorka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeSo august 30 2008, 10:00

* Prepalovala Jordana takým vraždenym pohladom, že ho určite muselo paliť na chrbte no zdalo sa akoby sa na nej aj tak dobre zabaval. Vždy to robil a jej to už pomaly ale iste začínalo liezť na nervy. Nemohla si však pomoct, pretože jeho blizkost bola taka vabiva a zmyselna akoby ten prekliaty chlap uzavrel s diablom zmluvu na neviditelne caro, ktore ho obklopovalo ako svetelna aura. Ženy sa na neho zlietali ako včely na med no ona im to nemohla zazlievať, pretože ich až privelmi dobre chapala. To bol dovod, prečo sa hnevala na Jordana a nie na Torry. Pokojne sa na nu usmiala akoby sa ani nic nebolo stalo a buchla Gabriela mierne po pleci akoby mu chcela dat najavo nech sa pri svojej odpovedi mierni.* Toto je filmova branža krasavec, tak si na podobne vystupy zvykaj ak chces aby ta tu Nigel nechal.* Len co to dopovedala zjavil sa za jej chrbtom rozlietany režiser a uz z dialky na nich maval scenarom.*
- Slečna Torry, slečna Torry! Už to mááám. – zatial ked dobehol až k ich malej skupinke a uctivo vlozil dievcatu do ruky hrubu vrstvu papierov. Potom sa pozrel na ostatnych akoby si až teraz uvedomil, ž etam su a nespokojne tľoskol jazykom.
- Milí moji nechem byť zlí, ale myslite že by ste nas tu teraz so slečnou Torry mohli nechať osamote? Potrebujeme doladiť par detailov nehovriac o tom, že by ju určite zaujimal obsah scenara...
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeSo august 30 2008, 10:17

*Nijako už na Jordanove slová nereagoval, nemal náladu na žarty. Najpr ich bláznivá herečka, aj ked celkom pekná, vytiahne dakam do trantárie kvoli záchrane kocúra z ktorej sa nakoniec vyklube nahrávanie nejakého filmu. Nebol nijaký filmový fanúšik, pozerel film a tým to pre neho končilo. AJ to musela hrať v tom filme aspon dáka pekná herečka, nech ked už na to pozerá niečo z toho aj má.* niečo z vás zjavne bude* pozrel na Torry a zastrčil si ruky do vreciek, snažiac sa tváriť pokojne a vyrovnane, aj ked by jej najradšej niečo odsekol že ako ochotne sa s tým šupákom bozkávala. Udržal sa ale a nekomentoval to. POzrel na ženu vedla seba a vzdychol si*radšej pri tom natáčaní ani nechcem byť* odvetil zamračene* budem tak ovela spokojnejší ked to nebude vidieť* pozrel na Nigela a pokrčil plecami* stretneme sa neskôr* kývol čiernovláske a pozrel na ženu*idete?
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeSo august 30 2008, 12:38

*Keď začula Nigelove vykríky okamžite sa k nemu otočila. Zobrala do rúk podávaný scenár a začala si v ňom len tak listovať. Vôbec jej nevadilo že scenar bol hrubý. Určite v ňom bol celý film a nie len pasáže v ktorých mala hrať ona.Vzapätí však zdvihla hlavu a pozrela na Nigela ktorý sa pokúšal všetkých odohnať aby sa s ním mohla kludne porozprávať* mate pravdu ten obsah ma naozaj veľmi zaujíma*povie a pozrie na Gabriela a Carliu* bola by som veľmi rada keby zo mňa naozaj niečo bolo *dodá s úsmevom na tvári. Nevedela čo sa Gabrielovi preháňa hlavou a už vôbec nie či mu vadi alebo nevadi že bude natačat film lenže jeho to zrejme netrápilo určite by bol radšej v spoločnosti peknej ženy ktorou bola teraz Carlia* tak teda neskôr *kývne obom a otoči sa k Nigelovi* tak teda čo my môžete povedat ako prvé *pozrie na neho no stále mysli na Gabrielov odchod*
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeSo august 30 2008, 18:30

*obdivne zapískal a so smiechom pokrútil hlavou* Už viem prečo to voláš miláčik, je to fakt kus ... * Poškrabal s ana hlave a najskôr si prezrel motorku a potom ju* Vážne váham či si s tebou na ten stroj sadnem. Dufam, že v prípade nehody mi poskytneš prvú pomoc pretože aj veru váhať nebudem*poznamenal so smiechom a žmurkol na ňu* kam pôjdeme ak tam dôjdeme?
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeSo august 30 2008, 21:42

*Prstami prešla po motorke a veselo sa zasmiala* v prípade núdze viem podať prvú pomoc...no ešte si premyslím či si ju zaslúžiš ked pochybuješ o mojich šoférskych schopnostiach* v hlave sa jej vynoril plán ako ho riadne vystraší. Tam kam ho chcela zobrať viedla dlhá cesta s tromi pruhmi a kto mal rád rýchlu jazdu, tam si prišiel na svoje* dozvieš sa ked nasadneš, dáš si prilbu a budeš sa milo usmievať a moc mi nekričať do ucha* zatvárila sa ako anjelik a hodila mu čiernu prilbu, takmer na vlas rovnakú akú si nasadila na hlavu ona*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 08:00

*chvíľu na nu hľadel a potom svoj pohľad presunul na prilbu* ehm, tu sú skutočne pekné vyhliadky do budúcnosti.* zahundral popod nos* musíš ale ísť po-ma-lič-ky * hovoril pomaly aby si to zapamätala. Nakoniec iba vytiahol obočie narazil si ju na hlavu a hrdinsky skríkol* Hor sa do toho! Ale ak ma zabiješ bude mnoho srdc, ktoré ma budú oplakávať *dodal s chichotom a opatrne nasadol*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 11:36

Bud chlap a nemrnči*podpichla ho a sadla si dopredu na motorku, otočila k nemu hlavu a kývla nech si sadne.* ja vždy idem vzorovo* prehovorila vážnym hlasom a v duchu sa smiala ako to bude vyzerať* ak zomrieme obaja tak mi to už bude štyry razy jedno, koľko tvári nezostane suchých* podotkla a ovládačom nechala otvoriť garážove dvere* ale budem sa snažiť nezlámať srdcia tvojim obdivovateľkám* zastrčila kľúč do ovládania a naštartovala, čakajúc kým si sadne*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 12:57

*pohodlne sa usalašil za jej chbtom a s rukami zostal stáť.* kam si môžem dať ruky aby si ma naschvál nestratila? *spýtal sa bezradne obzerajúc si motorku a Alex* Uvedomuješ si, že ja nechcem umrieť??? *naposledy jej pripomenul a mal čo robiť aby sa mu ruky neroztriasli od nervozity* cítim sa ako panic pred nejakou prostitútkou. Na toto asi nikdy nezabudnem však že? *hovoril skôr sám pre seba ako pre nu. už aj pred tým jazdil an motorkách ale nikdy nemal taký problem s ovládaním emocii ako teraz ked sedel za nou.*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 15:31

((jeeeeeeeeej Eliot je palaci <3...ja skapem xDDDD...vole, ty tam na mna musis jednoznacne pockat! xDDD ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Carlia Jessie Marino

Carlia Jessie Marino


Female
Počet príspevkov : 20
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 22
Povolanie : športová inštruktorka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 20:14

* Nemala chuť nijako zasahovat do vztahu medzi Gabrielom a Torry, ktorý bynezpreli ani keby ju o tom obaja skalopevne presviedcali. Po tom co vyviedol Jordan nemala naladu ani na dalsi rozhovor s hociakym muszkym. Preto ked sa k nej Gabriel otočil s otazkou len pokrčila plecami a obratila sa opacnym smerom akym sa chystal vybrat on.* Musim est eniečo vybaviť.* hlasla mu neurčito spoza pleca a rychlymi krokmi sa vytratila z luky.*


NIGEL

* Vobec si nevsimajuc vyrazy na tvarach pritomnych ludi mal svoj nos doslova zapichnuty medzi riadkami scenara a doladoval detaily. Bolo vidno, že aj nepriek tomu, že je režiser fušuje aj do prozaickejsej casti vyroby filmu. Spamatal sa až vtedy ked vsetci odisli a on mohol nerusene nadviazat rozhovor s Torry.* Moja draha viem, že toto tu...* chytil scenar v Torrinych rukach a rychlo prebehol jednotlive jeho stranky prstami.*... je velmi obsažny obsah.* zasmial sa svojmu vtipu a pokracoval dalej.* Preto by bolo odbre keby som vam vysvetlil iba vasu ulohu v tomto filme. Aby som bol uprimny predvcerom sa nam zranila jedna herečka, ktora mala hrat postavu Florence a vy ste prisli doslova ako blesk z jasneho neba aby ste ju zastupili. No to zase zachadzam do detailo takže... Florence je uspesna a hlavne talentovana mlada žena, ktora vo filme vystupuje len asi tristvrtinu z prvej sestiny filmu.* opat sa ozval jeho smiech no nepokusil sa svoje posledne slova nejao vysvetlit.* Je to spevacka, ktora pracuje v jednom podniku v meste a tam sa stretne s Cleyom, ktoreho hra Jordan. Stravi s nim jednu vasnivu noc, ale tym to hasne. Zatial rozumiete?
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 20:32

*Ako ho tak počúvala len prikyvovala hlavou* to som teda rada že budem hrat len v nejakej časti, cely film by som totiž nezvládla *Takmer však nadobro zmeravela ked povedal že sa ma vo filme vyspať s Jordanom.* ja ... mam spat s Jordanom? *spyta sa, no ked to povedal tak to potom musela byt pravda. Určite by si to len tak nevymyslel.* ja neviem či je to dobry napad, viete ja som ... *Bola síce slobodná a nemala žiadny važny vztah, tak že by jej to malo byt jedno ale aj keby nejaký mala hercom určite nevadi že sa miluju vo filmoch s roznymi ženami aj ked su pritom zadaný. Ona ale nie je herečka takže je tu predsa len niečo čo jej vadi.* nedokažem sa vyspat s niekym pritom ako sa na mňa väčšina ludi bude pozerať *vysvetli mu čo jej vadi a pritom len kruti hlavou*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 20:39

* Kráčal po chodbe s nepreniknuteľným vyrazom na tvari a rukami založenými za chrbtom, čo bol jeho typicky postoj. Ked vsak zbadal Rangiku zastal stat v polovici svojej cesty a uprel na nu chladny pohlad. Momentalne nemal nijaku naladu viesť zdvorilu konvezrzaciu s nikym inym ako so svojou ženou. Vlastne s tou nebol osmaote uz velmi dlhy cas, co mu tiez nepridavalo na dusevnej a fyzickej rovnovahe a pokoji. Tuzil ju vidiet rvnako ako svojho syna. Preto len mlcky pobavene sledoval ako ho Rangiku potlapakala po pleci a miernym pokrutenim hlavy ked ho obisla pokracoval vo svojej ceste. Polozil ruku na klucku detskej izby a potichu otvoril dvere bez slova vstupiac do maleho detskeho kralovstva, v ktorom dominovalo spúokojne stebotanie jeho syna Doriana a manželkin vesely smiech. Oprel sa chrbtom o dvere akoby nechcel odplasit krasny sen, ktoreho obraz mal pred ocami.*
Návrat hore Goto down
Carlia Jessie Marino

Carlia Jessie Marino


Female
Počet príspevkov : 20
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 22
Povolanie : športová inštruktorka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 20:57

Nigel

* Nemohol si pomoct no toto zlaté dieťa a jej neznalost ohladom pravidiel postelnych scen vo filme ho mierne dojala do atkej miery, že si musel zahryznut do jazyka aby sa nezacal uskrnať ako stary dedko pri pozeraní hambatých scen. Vlastne stary dedko uz bol, pomyslel si sebakriticky no rozhodol sa venovat teraz vyhradne celu svoju pozornost len mladej dievcine. pokojujuco sa na nu usmial a polozil jej ruku okolo pliec ekby anhodou mala miernu tendenciu utiect mu skor ako jej vsetko patricne vysvetli.* Nie moja zlata vy ste to nepochopili... samozrejme, že Florence sa s Clayom bude milovať, ale vy a Jordan to budete len predstierať.* druhou rukou uvolnene kyvol nabok akoby zahanal nejaku absurdnu predstavu.* Nemusite sa bať skutocneho sexu.* povedal stary reziser a ani sa nezacervenal.* Jordan bude mat trenky a vy nohavicky takže sa vsetko odhra pod perninou a v miere pocestnosti.* zmurkol na Torry a cakal co mu na to povie. Asi nebud etake lahke presvecit ju o tom, že sa nic nedeje. A jeho tak suril cas...*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 21:16

*Predstierat milovanie, to v živote nerobila čo ak to pokazí alebo sa stane niečo horšie.* v živote som nič nepredstierala neviem či to dokážem *povie pričom stále kruti hlavou. Ked však povie že vyzlečena uplne nebude tak nad tým opät zacne rozmyslat. Hrat s Jordanom tym slavnym hercom, ina žena ktorej by to ponukli by sa hned bez ziadneho rozmyslania chopila sance a ona tu teraz nad tym rozmysla* myslim teda ze by to nemalo byt az take zle takze *na chvilu este zmlkne a potom suhlasne prikivne* tak dobre berem to a budem sa snazit to zahrat co najlepsie *nechcela ho nechat dlho cakat na odpoved teraz uz bola rada ze bude vo filme*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 21:20

Prišiel som sem ešte pred vojnou.* zahlasi pravdivo aj ked nespomenie fakty, ktore ho prinutili na tuto nastevu. Nakoniec tu ostal, pretože Gyro už nemohol povazovat za svoj domov. Viazalo sa k nemu vela spomienok z jeho minulosti na to aby tam este dokazal ziť.* Mam tu nejaku pracu a tak som tu ostal.* dodal nevzrusene a otravene sa zahnal rukou po hlasno bzuciacej muche, ktora mu uz dlhsi cas liezla na nervy. Mucha urobila spiatocku a bleskovo sa uhla jeho ruke akoby s tichym vysmechom, že ju netrafil. Takmer nebadane pokrčil plecami a potom vrhol rychly pohlad na profil dievcata, ktore este stale sedelo vedla neho.* No nezda sa mi, že ty by si mola tunajsou klimou velmi nadsena.
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 21:24

(( Pfff, trápny film xDDD Srandujem ^^ ))

*Práve uložila malého Doriana do kolísky z bieleho dreva, tak ako všetok nábytok v miestnosti, aby si mohol dopriať poobedňajší odpočinok, keď sa ozvalo tiché vŕzganie dverí. Izba bola naozaj krásne zariadená a preplnená svetlom takmer celý deň, keďže tak bola postavená, čo ju robilo sviežou a útulnou po väčšinu času. Ani sama nerátala, koľko v nej bolo hračiek, plyšových medvedíkov, hrkáliek a iných malicherností, ktoré maličké deti viac než potešia. Dokonca na belasom strope, namaľovanom vo farbách samotných stien, plávali obláčiky a zopár vtákov, imitujúc tak jarnú oblohu. Čo by si viac mohol priať? Skvelých rodičov. Tých aj má. Dalo by sa povedať, že je teraz pravdepodobne najšťastnejším novorodencom pod slnkom - najedený, v očarujúcej izbe a práve sa chystá ku spánku. Niekedy by si to s ním aj vymenila... Ešte posledný krát ho pohladila po anjelskej tvári predtým, než sa zvrtla a chcela vyhnať votrelca ráznym pohľadom, v domienke, že je to zas pojašená Rangiku, ktorej by mal pravdepodobne niekto vysvetliť, čo je to význam slova "vypadni." To jej však bolo prekazené v momente, keď sa otočila. Opretý o dvere totižto stál Raito, čo sa odrazilo na jej tvári širokým šťastným úsmevom.* Práve som ho uložila. *Snažila sa povedať čo najtichšie a venovala rýchly pohľad zaspávajúcemu synovi, ktorý sa však hneď upriamil späť na manžela.*
Návrat hore Goto down
Carlia Jessie Marino

Carlia Jessie Marino


Female
Počet príspevkov : 20
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 22
Povolanie : športová inštruktorka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 21:27

Nigel

* Mohol len tusit, čo zmenilo Torryn nazor na postelne sceny tak presvedcivo rychlo, že si zahryzol do jazyka na ktorom mal uz prichystane dalsie zdovodnenia, že z nej bude určite skvela herečka a že jej neveri, že doteraz nic neprdstierala...aj keby len zatajovala pred rodicmi rozbitu vazu. Na perach mu zaziaril spokojny usmev ala slniečko na hnoji a coskoro ten usmev prerastol vo vesely smiech.* Vy ste jednoducho maňifik moje zlaté dieťa. Skvela, jedinecna, neopakovatelna, charizmaticka...* z vypocitavania Torrynich kladov ho zastavil prudky nalet vrabcov, ktorí vyplasene zleteli zo stromu a preleteli ponad ich hlavami zanechajuc patricne stopy na jeho siltovke. S tlmenou nadavkou si ju zlozil a vytriasol zo siltu biele smradlave prekvapenie.* Ach tie vrabce...* zasmial sa nervozne a vrhol est ejeden zamraceny pohlad smerom k oblohe.* Takže mohli by ste mi teraz niečo zaspievat... viete len tak...* ked k nej obratil tvar pery sa mu zase usmievali.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitimeNe august 31 2008, 21:42

* Pri Shiroinych slovach sa mierne pousmial no viac nez vyraz jeho tvare prezradzali jeho oci, ktore striedavo pohladzali jej tvar a male telicko ich syna, ktoreho Shiroi prave ulozila do kolisky. Po chvili ked nic nehovoril sa odlepil od dveri, o ktore sa opieral a par krokmi sa ocitol pri manzelkinom boku. Oprel sa rukami o kraj drevenej kolisky a sledoval ako jeho maly syncek spokojne spinka. Vedel, že ho nikdy neprestane fascinovat ten pohlad na jeho malicke rucky a drobne prstiky, ktore si v spanku prikladal k ustockam. Oci mu znezneli rovnako ako aj nepristupne crty okolo ust ked sa Dorianovi zrazu kychlo no dalej pokracoval v inak nerusenom spanku. Ani nevedel ako dlho sa na neho dival ked si zacal uvedomovať, že Shiroi est evlastne vobec nic nepovedal. Otočil sa k nej so zahadnym pohladom v ociach a ruky polozil na jej plecia jemne ich stisnuc.* A kto ulozi teba?* hlas mu znel nezne ked narazal na to aka unavena asi musela Shiroi byť. Sekundu jej este hladel do oci a necakajuc na odpoved sa k nej sklonil po bozk. Najskor sa perami iba zlahka obtrel o jej usta a potom bozk prehlbil pritisnuc si jej krehke telo k svojej hrudi.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 27 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione
Návrat hore 
Strana 27 z 42Choď na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Raito Yagami
» 16. 2. 2008, Raito Yagami, Hlas smrti

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: