Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione

Goto down 
+23
Max Royce
Cassian Scrad
Rowena de Amor
Ricardo Constantine
Anawel Eia
Eliot Rower
Imary Khei
Carlia Jessie Marino
Gerry Constantine
Szania Lanchestrova
Gabriel Zedan
Torry Landon
Admin
Melian Smang Fu
Dylan De Lima
Miyu Katsuki
Thomas Lerm
Mark Aladron
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Shiroi Yagami
Raito Yagami
Alexandra Ling Xiaoyu
27 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Next
AutorSpráva
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeSo august 23 2008, 23:31

*Takmer sa zlakla muža ktorý sa vystrčil z koruny stromu. Zobrala do ruky kocúra a pomocou rebríka sa dostala opäť na zem. Chytila sa neznamej ruky a potom jej podala kocurika* dakujem vám.. ale som ešte trochu mimo *pozrie na režisera* nakrúcate film ? alebo len niečo skúšate ? *obrati svoju pozornosť na neznamu ženu*.. a so šatami si nerobte problemy v skrini ich mám ešte ... dosť *povie nie dosť presvedčivo.* som Torry a to je Gabriel *ukaže prstom na Gabriela* poviem vám nachvílu ste my nahnali veľký strach.
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeNe august 24 2008, 12:39

*Asi mu to mierne nedochádzalo, alebo sa tam toho udialo viac než jeho ubolená hlava stihala zvládať. Zo ženy hovoriacej francúzskym prízvukom sa nakoniec vykľula nejaká herečka alebo čo. Musel ale uznať, že jej obaja naleteli a hrala viac než presvedčivo*išlo vám to naozaj skvle* pripustí a pozrel na Torry či bezpečne zliezla dole* teraz ked už sme sa vám predstavili, mohli by ste nám vysvetliť o čo tu vlastne išlo?* nezamračil sa, bolo by to celkom zábavné keby nebol unavený. oprel sa o strom a pokojne si počkal, kým nespustia vysvetlenie*
Návrat hore Goto down
Carlia Jessie Marino

Carlia Jessie Marino


Female
Počet príspevkov : 20
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 22
Povolanie : športová inštruktorka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeNe august 24 2008, 15:44

* Ked Torry zliezla po rebríku dole na zem milo sa na nu usmiala a ospravedlnujuco kyvla hlavou ked od nej prijala kocurika. Pritulila si ho k tvari a nežne poškrabkala za usami po jeho lesklej čiernej strsti. * Ja som Carlia Jessie Marino a ten blázon tam hore v korune stromu je Nigel Berns.* prebehla skumavym pohladom po Torry aj mužovi menom Gabriel, ktory sa trochu nezucastnene opieral o kmen stromu, po ktorom Nigel prave zliezal po rebriku nadol.*
- Som režiser Nigel Berns moji zlatí.- zakričal postarsi muz v siltovke a so zelenym salom omotanym okolo krku. Zostavali mu prejst už iba tri priecky rebrika no on nepockal a svizne zoskocil na zem.
- Nigel ja som im ta už predstavila.- vyvratila Carlia oci dohora a kocur v jej rukach tlmene zamnaukal akoby sa aj on zasmial roztržitemu režiserovi.
- Ale nepovedala si že som režiser!- odskeol naooko urazene Nigel a nevsimajuc si Gabriela pobral sa rovno k ženam. Carliu pobozkal na lice a ked sa otočil k Torry uprel na nu uveliceny pohlad.
- Viete dostali sme povolenie natocit v palaci jednu scenu z mojho pripravovaneho filmu...- zodvihol velkolepo ruky do vzduchu a dokoncil. - Boj srdca.-
- Skor Boj blaznov.- opravila ho skepticky Carlia a uskrnula sa na Torry, ktorej sa Nigel skutočne mohol zdat ako blazon. Sedive vlasy mu vykukali spod ciapky ako paperie a sal povieval za nim vo vzduchu ako zastava. Zdalo sa, že je Torry prilis zaujaty a nedokaže od nej odtrhnut pohlad.
- Nevsimajte si ju moja draha, ste rovnako dobra ako ona... vidím vo vas velky talent. Povedzte už ste niekedy hrali vo filme?-
Carlia sa na Torry povzbudzujuco usmiala a zdalo sa, že sa kvoli reziserovym slovam vobec nenahnevala. Namiesto toho sa radsej presunula niekolko rokov od dvojice a klakla si na kolena aby pustila kocurika pobehat si.*
Návrat hore Goto down
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeNe august 24 2008, 16:36

Vyliezli by ste prosím z toho jazera?- ozval sa trochu rozpačity hlas mladého dievčaťa, ktore držalo v naručí dlhý čierny župan pritiskajuc si ho na prsia ako jedinu ochranu pred mužom v jazere. Ten sa na nu len šibalsky pousmial a vzdialeny len niekolko metrov od brehu ponoril sa opat pod hladinu. Jeho pevne vysportovane telo splynulo s vodou akoby bolo jeho sucastou a dievca si až zahryzlo do pery ked sa muž nahle pretocil na chrbat a zacal plavat dozadu pretože z tohto uhla pohladu bolo celkom jasne vidiet, že je uplne nahy. " Pán Berns prečo ste ma sem len poslali?" vzdychla si takmer utrpne v duchu a citila ako sa jej lica aj v takom chladnom vzduchu zapaluju cervenou. " Prečo len tento blaznivy chlap kašle na všetko čo mu pán Berns nakaže? Meška už hodinu a zda sa, že mu to je celkom jedno! " v hlave ju prenasledovali vlastne zmatene myslienky, ktore sa jej rozutekali este viac ked sa muž nahle vynoril tesne pri okraji jazera a celkom ako keby sa nedialo nic zvlastne sa postavil do mazlaveho bahna na dne. Voda mu siahala prave po kolena takže nic nezostalo fantazii na dotvorenie, ale skutočnost bola este zaujimavejsia muselo uznať dievča ked sa jej nohy zacali chvieť a hrozilo, že sa jej každu chvilu podlomia. Este viac ju vsak rozculoval mužov pohlad, v ktorom sa jasne znacilo pobavenie. Bolo iste že si vsimol ako od neho nedokaže odtrhnut pohlad a tato skutočnost sa tomu diablovi zaiste pacila.
- Urobím všetko čo len chceše ked mi povieš tvoje meno.- zmurkol na nu a pomaly zacal vyliezať z vody. Dievca si ani neuvedomilo ako vyplestilo oci no nie zo strachu, ale od udivu. Ten chlap nemal v sebe ziadnu hanbu no čo by clovek mohol cakat od herca, nahota mu nerobila ocividne nijaky problem. Naopak zdalo sa akoby sa vyzival v jej horiacej tvari a ohni v jej ociach.
- Ja..ja...- zacala habkať a mimovolne sklonila hlavu dole no to nemala robiť, pretože muž už stal pri nej s rukami založenymi v bok. Ihned k nemu zodvihla lavu a vsimla si jeho spytavy pobaveny usmev a zvodne ziariace oci, ktore este pridavali jeho muznosti.
- Katie?- opytal sa nakniec no svoj postoj nezmenil ani si nevypytal svoj cierny zupan, ktoru mu priniesla.
- A-ako ste to vedeli?- ozvala sa po chvili nechapavo a civela na herca, ktoremu chlad zrejme vobec neprezkazal. Dokonca ani jeho...ehm.. a to jej kamaratka Carlia vždy tvrdila, že mužom sa tó...ehm... vždy akosi scvrkne ked im je zima.
- Paci sa mi tvoje tricko.- odvetil herec namiesto odpovede a ona si ihned uvedomila, že si v ten den zabudla dat podprsenku lebo ju robota surila. Sklopila pohlad na svoje prsia a potom si ich zhrozene prikrila rukami. Zupan jej vypadol z ruky na zem. Subežne s tym si aj uvedomila, že cely cas mala menovku pripnutu na hrudi.
Muz sa len zasmial a pokrčil ramenami akoby sa nic nedialo.
- Nemusis sa hanbiť za to, že ti je zima.- urobil dost jasnu naražku na to ako sa jej spod latky tricky vykreslili obrysy bradaviek, čo sposobil chlad. Naprazdno preglgla a aj ked si dovted ymyslela že jej rozpaky nemožu byt vacsie teraz zistila že sa mylila. Muž, teraz si spomenula že Carlia ho nazvala Jordanom, sa zohol k jej noham akoby sa jej uklanal no v skutocnosti si len zobral svoj zupan chvilu ho este oprasoval v ruke akoby jej chcel dat poslednu prilezitost vidieť jeho telo a potom si ho obliekol. Okolo uzkych bokov si previazal pas latky takže teraz mal odhalenu len hrud. Katie sa zrazu strhla pretože Jordan sa k nej priblizil este viac, vlastne tak blizko k nej est enestal nijaky muz a uz vobec nie taky ako tento tu. Odvazila sa zodvihnut k nemu opat pohlad a vsimla si že sa jej uprene pozera na pery.
- Ďakujem Katie si velmi mila rad by som sa ti nejako odmenil.- skor nez si stihla uvedomit co sa vlastne deje Jordan sa sklonil akoby ju chcel pobozkat no nakoniec sa len perami obtrel o jej lice. Srdce jej zamrelo v hrudi a nohy jej uz teraz vypovedali sluzbu. Mierne sa zapotacala no nastastie Jordan tam uz nebol aby to videl. Stratil sa za krikom s palcom jednej ruky zastrceny za okraj pasu na zupane.*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeNe august 24 2008, 18:04

*Všetko udialo tak rýchlo a chaoticky, že nestíhala okamžite reagovať na situáciu v ktorej sa nachádzala. Muž ukrývajúci sa v korunách stromu, ktorý ju takmer vyľakal na smrť a žena s francuzským prízvukom ktorá pred ňou a Gabrielom perfektne zahrala vážnu situáciu, pričom išlo len o milého kocúrika. Urovnať si toto všetko v hlave jej predsa len chvílu trvalo.* som rada že vás spoznavam *pozrie na Carliu a Nigela. Teraz keď už vedela že len nakrúcali nejakú scénu, v hlave sa jej znovu dalo všetko do poriadku. Nevšímajúc si Carline narážky na film, počúvala pozorne Nigela* pááni .... je my cťou spoznať režiséra, žiadneho totiž osobne nepoznám *Mala rada filmy. no rodičia ju vždy tahali na divadelné a operné predstavenia, takže na ich pozeranie nebolo dosť času. Ona si ho však aj tak vždy tajne našla. Zbožňovala hercov, režiserov a iných ktorý sa podiela na tvorbe filmu. Vedela že vytvoriť film je namahavá práca, násjť vhodných hercov, dobre zostrihať film a natočiť jednotlive scény ... to neni zdaleka všetko. Spraviť skvely film dal zabrať aj tým najlepším režisérom. Síce mala prehlad vo filmovej brandži o Nigelovi Bernsovi ešte však nič nepočula.* Ja .... v živote som nikde nehrala *zasmeje sa nad jeho otázkou* ani nemám v úmysle nikde hrať. Som skôr spevácky typ, nie herecky *povie s úsmevom na perách a pozrie na Gabriela*
Návrat hore Goto down
Carlia Jessie Marino

Carlia Jessie Marino


Female
Počet príspevkov : 20
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 22
Povolanie : športová inštruktorka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimePo august 25 2008, 19:55

* Zdalo sa, ž eNigel Berns sa v Torrynej pozornosti a skrytom obdive v jej hlase citi ako ryba vo vode. Hrdo nadvihol bradu a lica sa mu vyduli pychou akoby prehltol na obed dve tučne knedle a doteraz ich nedokazal normalne pozuť. Brnkol si do siltovky aby mu nezavadzala na ociach a pozornejsie sa prizrel mladej žene, ktora ho tak zaujala. Ked zahlasila, že je skor spevacky typ takmer sa zvalil z noh od samej radosti, ktora ho prestupila ako luce slnka cez skleneny pohar.* O, ale moja draha to je este lepsie nez keby ste povedali, že viete len hrat. Lebo viete zlatičko hrat sa mož enaucit každy kto ma len trochu talentu ale spievať...* vyznamne sa odmlci a zacne si napravat sal na krku.*... to vedia len vyvoleny.* zmurkne na Torry a kutikom oka pozrie na carliu, ktora sa bezstarostne hrala s kocurom.* Bude to vedlajsia postava, ale aj tak by ma nesmierne potešilo keby ste to zobrali... dam vam nejake hodiny alebo este lepsie Jordan.* vyhrkol zrazu lebo sa mu zazdalo že medzi krikmi zazrel jeho cierny zupan. * Konečne...* povedal takmer s ulavou a usmial sa na Torry.*
Návrat hore Goto down
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimePo august 25 2008, 20:00

* Predral sa krikmi no aj tak sa nedalo povedať, že by sa nejako zvlast ponahlal. Bosy naslapoval na studenu zem no zdalo sa akoby mu chlad vobec neprekazal aj ked už cas leta davno skoncil a po jeseni bude nasledovat zima. Akoby si vychutnaval každy jeden prudsi zavan vetra, ktory mu strapatil nezbedne vlasy teraz este mokre od vody v jazere. Ticho si popiskoval jemu znamu melodiu jednej piesne ked sa odrazu ocitol na luke. Zapískal este raz no tentoraz uz vyjadrujuc prekvapenie.* Uprimnu sustrast.* ozva sa siblasky len co dosiel na uroven tmavovlasej dievciny. Nigela a Carlie, ktora sa ocividne venovala svojej druhej najoblubenejsej zabavke.* Takže uz aj vas sa snazi chytit do siete?* podisiel blizsie k dievcine ked si vypocul posledne reziserove slova a kutikom oka zabludil k muzovi ktoreho si dovted yvobec nevsimol.* Zupan odhaloval cast jeho hrude po ktorej est estekali male kvapky vody no nezdalo sa ž eby mu to prekazalo. Pozitkarsky vtiahol nosom chladny vzduch a nadalej sa usmieval na vsetkych, na ktorych mu prave padol zrak.*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimePo august 25 2008, 20:39

*Bola nesmierna rada Nigelovov ponukou že ju nemohla len tak odmietnuť.* veľmi rada by som si zahrala v nejakom filme i keď len na chvílku *povie nadšene* lenže nie som si istá či mam na to talent *Spomenula si na kamarátku z detstva ktorá sa túžila stať herečkou a nikdy sa jej to nesplnilo. Určite by si želala aby bola teraz na jej mieste. Zo spomienok ju vytrhli nejake hodiny od nejakeho Jordana * ale ja toho muža vôbec a nemyslim si že ... *nestihla dopovedať keď zrazu zbadala muža v župane ako sa k nim blíži. Takmer odpadla na mieste ked ho uvidela. Bol to Jordan Jaime Diez, slávny herec filmove plátna. Nevedela ako sa ma tváriť keď sa k nej priblížil.* vy .. ste ten .. *začala mierne koktať čo ju privádzalo do menšej hanby* ten ... slávny herec ... videla som všetky vaše filmy *povie začervenane a radšej uhne zrakom na Nigela* nie nikdo sa ma nepokúša nikam chytiť *usmeje sa a obráti sa k Jordanovi * len .. sa ma pokúša nahovoriť na jednu scénu ale zrejme by som ju nezvládla *pozrie na jeho odhalenú hruď a ešte viac sa začervená. V živote sa jej to nestalo, sama nechápala prečo práve pri ňom, žeby preto že bol slávny herec a ona nevedela či nesprávi alebo nepovie niečo čo sa nepratrí*
Návrat hore Goto down
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimePo august 25 2008, 20:57

Všetky boli samozrejme prepadaky...* zhodnoti sebakriticky ženinu pochvalu no aj tak bolo možne v jeho tvari vycitat potesenie, ktore sa vsak snazil maskovať. Nerad sa nechval uniest slavou hoci z nej vlastne tažil vsetko na co si len pomyslel. Nevsimajuc si Nigela, ktory ocividne chcel este niečo povedať chytil žene ruku a zodihol si ju k peram. Ked uz to vyzeralo tak, že ju pobozka na jej vrch otocil ju dlanou nahor a prilozil pery na makke miestecko tesne pri zaciatku zapastia. Zo skusenosti vedel, že prave to je to miesto, ktore ženy rozochvieva ked na nom pocitia dotyk pier. To jedine si mohol teraz dovolit no nenapadne prejduc pohladom po jej tele zistil, že by nebolo skoda zistit aj dalsie ženine tajomstva. Pre zaciatok aspon jej meno.* Nigel sa vo vybere hercov zvacsa nemyli a ak hovori, že by rad do svojho filmu obsadil vas tak potom vam rad pomozem s doladovanim niektorych detailov...* pustil žene ruku no vzapati zvedavo nadvihol obocie, ktore vytvorilo na jeho tvari takmer nezbedny vyraz spolu s veslym usmevom.* Aj ked by som rad najskor vedel ako sa volate...
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimePo august 25 2008, 21:21

*Usmiala sa nad jeho slovom prepadáky ale niečo jej vravelo že to tak určite nemyslel. Už sa s ním chcela baviť bez koktania no keď jej zdvihol ruku k svojim perám a pobozkal ju na miesto o ktorom vedel že ju tam ma pobozkať, celá sa v tej chvíli zachvela. Srdce sa jej na moment zastavilo a teraz sa s ním opäť nedokázala rozprávať normálne. Keď jej pustil ruku, trošku si vydýchla a pozrela mu do oči* so..m... *Tak ju ten chlap vyviedol z miery že nedokázala povedať ani svoje vlastné meno. Určite si o nej teraz myslel že nedokáže ani poriadne hovoriť a preto by nebolo dobre ju do nejakého filmu zapojiť. Prišlo jej to lúto a preto sa rýchlo spamätala* tak ešte raz *usmeje sa naňho* som Torry Landon, viem hrať na klavíri a spievať *povie milým hlasom*
Návrat hore Goto down
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimePo august 25 2008, 21:40

Tak to viete potom viac než ja Torry Landon. To znamena, že by som sa mal ucit ja od vas nie vy odo mna.* zasmial sa veselo a podvedome si zasiel rukou do vlasov aby si ich zhrnul z cela a aby mu neprekazali vo vyhlade. Celkom rad by sa s Torry pozhovaral pri vacsom sukromi ked uz sa zdalo, že si spolu zahraju v tom istom filme no stale tu bolo dost ludi, ktorych nemohol len tak poslať dokelu. Prinajmensom nie Nigela, ktory uz cely bez seba preslapoval na mieste a pozeral na nich ocami zasnivaneho rojka. Pravdepodobne si uz predstavoval ako by on a Torry vyzerali spolu na platne. Vedel, že v scenari je postava jednej spevacky, ktoru ma hrdina pribehu zviesť. Zabludiac pohladom k Torrynym peram predstavil si na okamih ake by to bolo keby jej jednoducho chytil tvar do dlani a priblizil si ju svojej aby sa ich pery mohli spojit v bozku. Ktovie ci by boli rozochvene ako jej prvotne slova ked ho uvidela alebo vasnive a odohodlane zapytat si viac. Sam si musel zahryznut do pery pretože predstava zacinala naberat konkretne crty. Najma co sa tykalo dolnej partie jeho tela. Uskrnul sa a ovladol chvilkove vzburenie sa svojich zmyslov. Muza, ktory sa opieral o strom a pravdepodobne tu bol snou a ani Carlia ho vobec netrapili. Aj ked sa v poslednom case jeho herecka partnerka spravala dost zvlastne nikdy to nekomentoval. Namiesto toho sa vyzival v tom aby ju mohol podpichovat a zobudzat v nej spiaceho draka zakazdym ked sa mu zdalo, že jej zaujem na ich vzajomne prekaranie chladne.* Nigel tusim uz viem, prečo ťa Torry tak zaujala.
- Samozrejme.- usmial sa blažene režiser a akoby chcel narusit to puto omamenia aspon z Jordanovej strany postavil sa medzi nich a potlapkal Torry jemne po pleci.* Ak budete taka dobra, moja draha víla z krajiny snov potom by som vam mohol ukazat scenar alebo tuto Jordan.- obratil sa na Jordana a zaklipkal nahle ocami akoby mu do nich padla nejaka smietka.
- Ach uz zase moja alergia na vodne rastliny!- odvrkol mrzuto a strčil si ruky do vreciek na karovanej bunde hladajuc vreckovky. - Jordan ty si bol zase v tom prekliatom jazere!- postazoval sa Nigel hoci vedel že mu je to nanic platne,
- Zvyk je zelezna kosela Nigel ved to vies.- zasmial sa Jordan a zmurkol na Torry poza reziserovo plece.
- Kvoli tvojej hlupej zeleznej koseli si musim ist teraz po vreckovky.- zakvilil Niel takmer placlivo no ocka sa mu hned nato rozziarili.
- Ale aspon možem ist rovno po ten scenar a ty zatial mozes Torry povedat niečo o filme.- nepockal na odpoved, ktory by aj tak z Jordanovej strany bola kladna a stratil sa v krikoch smerom k palacu.
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimePo august 25 2008, 22:13

*Bez zásahu do ich rozhovoru ich len pokojne počúvala. Počas rozhovoru sa pár krát usmiala na Nigela ale aj Jordana. Obaja sa jej zdali veľmi vtipný. Čím bližšie bola k hraniu scény tým viacej bola nervoznejšia. Nechcela nič pokaziť a ani sa nijak strápniť. Stále jej nešlo do hlavy ako môžu neznámu ženu ktorú dobre nepoznajú obsadiť do filmu. Chcela sa ísť už vyhovoriť no keď sa Nigel vybral po scerár nič nepovedala. Vlasy ktoré mala mokré po spoločnej sprche s Gabrielom jej už uschli a tak mierne zaklonila hlavu a pohodila vlasmi na jednu a druhu stranu. Šaty mala zašpinene a trochu aj natrhnuté od lezenia strome, no to im zrejme nevadilo ju obsadiť v týchto šatách. Možno že jej dajú nejaké iné oblečenie, zaleži na tom čo bude hrať, no to ešte vôbec netušila. Preto pristúpila bližšie k Jordanovi* mohli by ste my teda povedať niečo o tom filme, vôbec neviem čo v ňom budem robiť *pozrela naňho dúfajuc že sa dočka odpovede i keď jej to nemuseli prezradiť až kým by neprišla ta scéna*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimePo august 25 2008, 22:42

* Ticho v pracovni by sa dalo krájať nožom. Dokonca akoby sa zastavil aj tikot nástenných hodín zavesených na stene, ktorú okrem nich zaberali už len vysoké police do posledného miesta zaplnené koženými chrbtami kníh. Všetko sa prispôsobilo zvláštnej ponurej nálade majiteľa tejto inak prepychovej a svetlom prežiarenej miestnosti.
Od udalosti na bojisku a potom v stane na ošetrovni uplynuli už dva dni. Beh času sa aspoň jemu, Raitovi, zdal príliš rýchly a chaotický aby sa dali opísať všetky emócie a udalosti, ktoré sa v uplynulých 48 hodinách odohrali a vpísali nezmazateľne do pamäte. Sále nemohol všetkému uveriť akoby to bol len sen, z ktorého sa mal každú chvíľu zobudiť. No aj napriek tomu ako neuveriteľne to znelo a ako rád by sa teraz pravdu nikdy nedozvedel fakty zostávali faktami. Už sa ani nenamáhal sklopiť pohľad do lekárskych záznamov, pretože už veľmi dobre vedel, čo tam nájde. Opäť len dalsie potvrdenie jeho nocnej mory. Ano nocnej mory, pretože si nedokazal predstavit ake nasledky bude mat pravda, ktoru pred nimi odhalila žena menom Amalia de Cruer. Žena, ktora sa vydavala za matku nielen jeho, ale aj Viktora...
Nastasie dostal teraz čas popremyslat a nechat si ulezat v hlave vsetky tie neuveritelne a predsa sa zdalo, že pravdive informacie.
-Á, tak som vás predsa len našla pán Yagami.- z myslienok ho vyrusil hlas postarsej ženy, ktora po miernom zaklopani vstupila dovnutra jeho pracovne.
- Zdá sa, že vas to nesmierne tesi vazena pani senatorka.- presiel nic nehovoriacim pohladom po senatorkinej tvari a kyvol hlavou k stolicke oproti jeho pracovnemu stolu, za ktorym sedel.
- Dakujem.- prijala ponukane miesto a neskryto prebehla nielen po Raitovej tvari ale aj po jeho hrudi spola odhalenej bielou lahkou koselou, na ktorej si nechal rozopnuty vrchny gobik.
- Myslim, že sa nemožete cudovat ked som bola tak dlho preč a potom ste sa aj vy odrazu kamsi vyparili.- zasmiala sa odhaliac svoje jasno biele zuby v zachovanej tvari, ktora sa este stale vyznacovala znacnou davkou niekdajsej krasy a naruzivosti. Raito len pokrčil plecami a ležerne si oprel hlavu o operadlo kresla. Privrel oci a spod privretych viecok pozoroval senatorkinu tvar.
. Možno ste boli preč až prilis dlho Beatrice.- sucho poznamenal a dalej trpezlivo cakal s akymi tromfami na neho senatorka vyrukuje, pretože neveril, že by nebola dostatocne dobre informovana o udalostiach v palaci aj mimo neho.
- Dufala som, že na to kvoli comu som sem teraz za vami prisla pridete aj sam. Vlastne mohli ste to ocakavat.- uskrnula sa takmer diabolsky a presla si prstom po silno naruzovanych perach vo vyzyvavom geste.
- Ach, ano mate na mysli moje manzelstvo nemam pravdu?. Nezmenil polohu len sledoval ako sa senatorka anhle zodvihla zo stolicky a presla okolo stola k nemu. Posadila sa na bocnu opierku jeho kresla a natiahla ruku k jeho licu aby ho po nom mohla pohladkat. Neurobil nic cim by jej v tom zabranil aj ked na perach mu svietil pobaveny uskrn.
- To sa vam nepodari... Beatrice.- doplnil jej meno s akymsi tichym vysmechom a zadržal jej ruku, ktora sklzla pod okraj jeho kosele.
- Jedine, že by ste ju tam poslali sam.- Beatrice si vytrhla ruku z Raitovho zovretia a s urazenymi naspulenymi perami vyskocila z kresla akoby sa popalila.
- Nebudem svoju manželku nikam posielat a uz vobec nie na to blaznive miesto draha pani senatorka.- ani nemusel zvysit hlas, jeho ucinom bol este ladovejsi.
- Potom necakajte že vas syn...- ani nestihla dopovedat ked sa Raito natiahol k jej ruke a stiahol ju rovno k sebe na kolena. Beatrice ticho zapistala no podla jej prudko sa zdvihajucej hrude a lesku v ociach bolo mozne vidieť, že sa jej zvrat situacie paci.
- Viete, že ste velmi neodbytna ked niečo chcete?- ozval sa sepkajuc pri jej uchu ked sa prstami dotkol jej hrdla a vyvratil jej ho mierne dozadu. Celkom lahucko a ona sa vobec nebranila .
- Presne ako vy.- zasmiala sa tlmene a jazykom mu prešla po palci, ktory nahle spocinul na jej perach. Zacitila ako si ju k sebe Raito tesnejsie privinul a pritlacil na svoju hrud až mu celkom bezvladne spocinula v naruci. Cakala že ju pobozka no on sa stale nemal k cinu. Až zrazu to vyzeralo, že sa uz dockala. Raito priblizil svoju tvar k jej no na jej prekvapenie jeho hlas bol ladovy a dotyk jeho pier na jej perach strateny tak v nedohladne.
- Ale zabudate na to, že ja v tom mam uz dlhsiu prax a hlavne skusenosti.- zrazu ju pustil a prudko sa postavil tak, že sa mu zosuchla po tele na zem a spadla na zadok.
- Moja žena mi možno nepovie, že st esa jej vyhražali no ked to zistim a budte si ista že ja to zistim vasa najblizsia dovolenka bude este dlhsia nez tato posledna. Mozno sa uz nikdy nevratite na Telarion...- obisiel ju akoby bola vzduch a zabuchol za nou dvere na pracovni
- Prekliaty chlap! Myslis si že si lepsi ako ja, ale potom si est enic nevidel.- zasmiala sa ladovo ked ju presiel prvy napor hanby a zachytil napor hnevu a zurivosti.
- Znicim tu tvoju idealnu rodinku akoby ani nic nebola....-
Návrat hore Goto down
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimePo august 25 2008, 23:30

* Vsimne si Torryn pohlad, ktory bol asmerovany k jej dotrhanemu obleceniu no ani sa nemusel pytat co sa asi stalo, pretože to odhadol podla Carliinho kocura Armanda a rebrika, ktory bol est estale oprety o strom o ktory sa opieral aj tmavovlasy chlap.* Dal by som vam svoj zupan Torry, ale neviem ci by sa vam hodil taky silny odtien ciernej... vasa plet je ako stvorena na vesele farby.* usmial sa sibalsky ked si prst na jednej ruke zastrcil pod okraj opaska a posunul ho tak chtiac ci nechtiac trochu nizsie naco sa zupan otvoril est eviac a odhalil kusok z jeho vysportovaneho hrudnika smerom dole k bruchu.* Chcete to ted avedieť?* opytal sa nevinne a zatavril sa tak akoby v duchu opat cital cely scenar a vyberal z neho pasaže, ktore mali byt určene posatve, ktoru mala znazornit Torry.*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimePo august 25 2008, 23:34

-Matsumoto, vysvetlite mi láskavo, čo tu do pekla robíte? Jej rázny hlas sa odrazil stenami detskej izby a malý Dorian sa díval do tváre svojej matky s akýmsi údivom a zvedavosťou. Nemal síce tušenia, čo hovorí, ale určite vycítil tón v jej hlase. Zatiaľ čo k nemu sa prihovárala s neuveriteľnou a nadpozemskou nežnosťou, ktorá prislúchala každej matke, k ostatným sa správala odmerane.
-Aaaale no taaak, Shiroi-chaaaan! Prišla som pozrieť toho maličkého ušľachtilého chrústika! A samozrejme teba! Takmer zapišťala prsatá svetlovlasá žena a tanečným krokom sa od dverí premiestnila k Shiroi, ktorá v rukách driemala svojho syna. Mala niekoľko možností: buď to jej vynadá a pošle ju niekam do teplých krajov, alebo ju nechá na chvíľu tak, aby jej spravila radosť. No už len fakt, že ju nazvala s príponou "chan" bolo nanajvýš iritujúce. Nebola žiadna jej priateľka! A možno aj bola, ale nechcela si to priznať. Rangiku bola... jednoducho príliš priateľská, príliš vtieravá a príliš dobrácka na to, aby ste ju nemali radi.
-No čo, ty šibal, z teba bude raz celý ocko! Teta Rangiku ťa naučí všetko, čo správny chlap musí vedieť! Odvetila hravo a urobila komickú opičku. Malý reagoval len miernym naklonením hlavy na bok a pohľadom svojich svetlých očiek.
-Matsumoto! Zagánila na ňu, keď začula, aké plány má s jej čistým, nevinným jediným synom.
-Preboha živého! Je taký mladý a vy už hovoríte podobné veci! Automaticky sa na ňu oborila. Čo si to tá ženská vlastne predstavuje?!
-Pardooon, pardooon, Vaše veličenstvo! Zatiahla. Z recesie zdvihla látku šiat a mierne sa uklonila. Shiroi po nej vrhla nervózny pohľad.
-Von, a okamžite. Dorian si musí pospať. Odvetila, chváliac sa v duchu za to, že vymyslela dokonalú výhovorku, aby sa jej na chvíľu zbavila. Aspoň na ten čas, aby sa pripravila na jej výpady. Ona si tu jednoducho príde, s polovičkou služobníctva a šéfkou ochranky v pätách, vtrhne tu, akoby sa ani nechumelilo a ešte aj plánuje, že "naučí jej syna, ako byť mužom". Pohroma. Katastrofa. Apokalypsa. V peknom obale. To bola Rangiku Matsumoto - jej kedajšia "dvorná dáma".
-Ako si želáš... Teda želáte. Keby niečo, som v kuchyniii! S týmto entuziazmom opustila detskú izbu a ona si konečne mohla vydýchnuť. Uprela pohľad na malý uzlík vo svojom náručí.
-Neboj sa, mamička ťa nedá žiadnej perverznej bosorke. Neha v jej hlase sa opäť vrátila. Nemohla nič iné, než obdivovať to malé stvorenie, ktoré držala. Ten malý zázrak, talizman, nesúci neskonalú radosť a šťastie. Úsmev na jej tvári sa ešte väčšmi rozšíril pri pohľade na jeho črty. Ten de Cruerovský nos by spoznala aj na míle. Pri tejto myšlienke zaletela k udalostiam pred dvoma dňami. Žila. Raitova matka, Dorianova babka a jej svokra. Historka, ktorú pred nimi vylíčila bola takmer k neuvereniu, ale DNA testy klamať nemohli. Snažila sa byť svojmu manželovi v tejto dobe čo najväčšou podporou. Možno to tak lepšie prekoná... Ten prvotný šok a prekvapenie. A problémy s tým spojené... A hlavne to, že jeho bratom je Viktor...

-Raitooooo! Ooo, Raito! Veselo zvolala na celú chodbu Rangiku, keď uvidela, ako sa k nej blíži Telarionský kráľ.
-Máš utešeného syna! Tak si toho ceň, chlape! Ženušku máš v detskej izbe. S týmito slovami ho priateľsky a so širokým úsmevom potlapkala po pleci a opäť s tanečným krokom bezstarostne pokračovala vo svojej ceste.
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeUt august 26 2008, 06:29

*Snažila sa nepozerať na jeho hruď plnú tehličiek, no to sa jej nedarilo. Hruď mal naozaj dobre vypracovanú, ktovie či aj ostatnú časť tela ktorú skrýval pod županom mal takú skvostnú. Nakoniec posúdila že ma vyšportovanejšie telo ako Gabriel. Teraz sa už pokúšala naňho pozerať bez hanby a hovoriť s ním konečne už normálne.* nie dakujem vám, aj tak žiadny župan nepotrebujem *usmeje sa a očami skĺzne nižšie po jeho tele tak rýchlo aby si to nevšimol* pravdaže by som rada vedela čo budem hrať v našom.. ehm .. teda vo vašom filme *Bola veľmi rada že dostala takúto ponuku a preto ak by to bola aj scéna milostnejšieho charakteru s radosťou by ju prijala. Pravdaže by to urobila len kvôli tomu aby hrala vo filme, pretože hranie ju veľmi fascinovalo, ale možno aj pre slávneho a pekného Jordana.* takže *pozrela mu už konečne do oči* čo teda budem hrať? *spýta sa pričom pohladom neuhne*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeUt august 26 2008, 18:08

*Po dvoch hodinách cesty bola znovu v paláci kráľovskej rodiny. Pred pár mesiacami by sa zasmiala tomu, kto by jej tvrdil, že sa poteší. No teraz sa tešila. Už nemala kam ísť, okrem návštevy Melian, no tam sa neponáhľala. Bola predsa na Enesiane u Viktora, no aj keby bola na Gyro, asi by sa tam nevrátila už pracovať. Apon nie teraz. Bola rada že teraz sa tam stala lekárkou Amacaraka, rovnako ako to, že Mike v nej našiel lásku. Zabila tak dve muchy jednou ranou, aspon tie z minulosti. Nemusela sa báť Mika tak ako predtým, rovnako ako odchod z Gyro znamenal, že nemala na očiach miesta kde bol Chris. Na Talarione mohla začať žiť bez spomienok na čokoľvek, nikto nepoznal skoro nič z jej minulosti. Aj ked princ vedel že sa stalo niečo zlé, z toho čo rozprávala ked omdlela si určite vyvodil len obrysy toho čo ju trápilo. Pomaly prechádzala po štkovitej cestičke a slabý vetrík jej povieval vlasy. Bol skoro obed a ona netušila kedy chce Eliot prísť. Vlastne nevedela či vôbec príde. Bez toho aby vyhľadala kohokoľvek z ľudí s ktorými sa zoznámila odišla do izby, hodila si studenú sprchu a unavene sa prezliekla do niečoho teplého.*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeUt august 26 2008, 19:21

Noo...* zatiahne lenivo ako mačka, ktorá sa len pred pár minutami vyhrievala na slnku a teraz sa chysta pochutit si na chutnej smotane. *... nie je to vobec zložité a myslím, že nám dvom to spolu velmi dobre pojde.* usmial sa este viac a vzapati uz stal pri Torry tak blizko, že nemohla cuvnut nikam inam. Držal ju mocnymi ramenami blizko pri svojom tele a pomaly sklanal hlavu aby ju pobozkal. Keby chcela hlavu otočiť pridržal jej bradu palcom a ukazovakom a jeho pery sa zlahka, akoby ani nepatrili jemu, ale vabivemu krehkemu motylovi, dotkli tych jej. Spociatku ju bozkaval len tak nevynechajuc nijake miesto na jej ustach ani rozkosne kutiky, ktore ho na Torry najviac fascinovali. Nakoniec jej vsak perami usta zlahka otvoril a jazykom vklzol dnu. Bola taka horuca a chutila mu tak sladko až sa mu hlavou zacali prehanat myslienky ci je aj zvysok jej tela taky horuci a chuti tak vynikajuco. Skumavo presiel spickou jazyka po podnebi jej ust a potom ho pomaly vlozil do zvodnej hry, akehosi tanca, ktory nacisto omamil jeho zmysli. Vedel sa vsak ovladat aj keby v tej chvili bol s Torry najradsej na inom mieste, a preto sa od nej so smutnym povzdychom odtrhol.* Myslím, že práve toto bola scena z nasho spolocneho vystupu na strane 48.* usmial sa sibalsky a naklonil hlavu trochu nabok.* Chceli by ste vedieť este niečo z toho co si pamatam zo scenara?
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeUt august 26 2008, 20:28

*Povačšinu času ani nevnímal čo sa deje naokolo. Nijaké natáčanie filmu v nom nemohlo vzbudiť záujem, nech by tam hral ktokoľvek. Torry zjavne herca poznala, no on len s ingoráciou sledoval čo sa deje naokolo, neunúvajúc sa reagovať, či niečo urobiť. Nepochyboval o tom že čiernovláska by to zvládla, zahrať či zaspievať, no on sa do toho nemienil starať. Unavene iba zívol, snažiac sa sledovať o čom ten film má byť, no nejako sa to nespomenulo a ak hej, on to teda nepočul. Ked všeak herec prikorčil k Torry, okamžite sa prebral a vystrel do svojje plnej výšky. Sprvil dva kroky dopredu a zastavil pri žene ktorá predtým hovorila s francúzskym prízvukom* čo sa tu k čerty deje...* zavrčal na nu, nevenujúc pohľad hercovi s čiernovláskou.*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeUt august 26 2008, 20:50

*Stála pri ňom čakajúc na odpoveď ohľadom hrania vo filme, keď zrazu pocítila jeho pery na svojich. Bola prekvapená s jeho nečakaného činu, nič také ako jeho bozky teraz vôbec nečakala. Bozk od herca sa jej však veľmi páčil a preto sa od neho neodtiahla. Keď jej jazykom vkĺzol do úst, zľahka prechádzala jednou rukou po jeho vypracovanej hrudi. Bozk mu opätovala keď sa svojím jazykom dotýkala jeho. Zabudla na všetkých ktorý tam stáli a určite si všimli čo robia. Keď sa od nej odtrhol, zložila ruku z jeho sexi hrude ktorá bola taká mužná že pri dotyku sa jej mierne triasla ruka* radšej sa nechám prekvapiť *povie s úsmevom* ale ak chcete môžete my niečo povedať *Nechcela vedieť dopredu čo ju čaká, ešte by s toho nakoniec vycúvala alebo by to nezvládla*
Návrat hore Goto down
Carlia Jessie Marino

Carlia Jessie Marino


Female
Počet príspevkov : 20
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 22
Povolanie : športová inštruktorka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeSt august 27 2008, 20:03

* Pokojne sa hrala s kocurikom zatial co sa Torry rozprávala s Nigelom no jej pokoj sa zacal pomaly vytracat ked sa z krikov nahle vynoril Jordan a navyse iba v ciernom zupane, ktorý viac odhaloval ako zakryval. Ten odporný úchyl. zavrčala v duchu a dalej sa tvarila nevsimavo aj ked si vsimala každy Jordanov krok, každe jeho gesto ci vyraz tvare. Subezne s tym ako sa v nej zacala vynarat sialna tuzba siahnut po niečom tvrdom a dostatocne ťažkom na to aby to tomu sliziakovi ublizilo zistila aj, že sa predsa len nedokaže mracit. Stalo ju vela hereckeho talentu aby sa ovladla a neprezradila ake su jej skutocne city voci Jordanovi. Tlmene zalapala po dychu ked si vsimla ako sa oblizuje s Torry nov jeho podani to nebolo nic vynimocne. Typicky chlap... pomyslela si ustipacne a ani si nevsimla, že kocur Armando jej zatal pazuriky hlbsie do makkej kože na ruke. Vykstrovať a nechať si ich ako otrokov by bolo malo... zahryzla si do pery až pocitila kovovu chut krvi z malej rubinovo cervenej kvapky, ktora sa jej rozpila medzi perami.* Nebojte sa nič, čo by sa neudialo aj po tom ked sa zapnu kamery...* posepka ustipacne ciernovlasemu muzovi menom Gabriel do ucha ked k nemu blizsie pristupi.*
Návrat hore Goto down
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeSt august 27 2008, 20:14

To už by nebolo ono ako sa hovorí. Radšej mám veci naostro...* uškrnul sa a vyzývavo prešiel Torry palcom po perach. Chvilu jej este hladel do oci no jeho tvar neprezradzala nic viac ani sa nezdalo, že by ho to , čo sa stalo medzi nimi pred chvilou ktovieako trapilo. Práve naopak, zdalo sa, ž ema velmi dobru naladu a tak ani prvykrat nezaregistroval, že mu oprety o kmen stromu sa od neho konečne odlepil. Asi sa musí dlho rozcvičovať kym sa vobec pohne. Takým sa najlepsie kradnu ich krásne spoločnicky. pomyslel si ironicky ked zlozil ruku dole a lenivo sa otocil k spotiacemu muzovi.* Ste sštasny muž.* odpovie mierne pobavenym tonom hlasu a vrhne horuci pohlad cez plece rovno na Torry tak jasne aby si to muz vsimol.*
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeSt august 27 2008, 20:25

*Zamračene si vypočul slečnu vedla seba a jeho výraz sa zmenil ešte výraznejšie. Nejaký cudzí chlap bozkáva čiernovlásku a ona mu to ešte aj dovolí.* mám taký pocit že po zapnutí kamier pôjdem radšej preč...* povedal znechutene a pozrel na muža ktorý mu niečo povedal* ked myslíte...* odvetil a mal chuť sa zvrtnúť ešte skôr než sa kamery zapnú. Netúžil zízať na to ako sa s ním bude oblizovať a ktovie čo ešte všetko...film...pripomenul si, no veľmi mu to k uludneniu nepomohlo.*
Návrat hore Goto down
Imary Khei

Imary Khei


Female
Počet príspevkov : 151
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 28 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeSt august 27 2008, 20:43

* Láska je taká sladká ked je este v plienkach. pomyslel si pobavene hladiac na muzov mierny slovny vystup. Ako vsetky deti... * Nemyslim ja to viem dolezite je len to aby st eto vedeli aj vy.* kyvol muzovi hlavou vrhnuc pohlad na carliu, ktora sa ocividne pridala na jeho stranu. Vyslal k nej vzdusny bozk a zasmial sa jej pobavene rovno do tvare.* Neskor by som sa s tebou rad pozhovaral o nasej poslednej scene.* prehovoril k nej a potom sa otočil k Torry. Pokojne sa na nu usmial a s lutostou musel ozeliet bozk na lice, ktory jej chcel este dat predtym nez odíde. Jej ziarlivynapadnik by to psychicky nemusel prezit.* Je mi luto, že nemožem zostat dlhsie v spolocnosti takej krasnej a...* usmial sa est eviac*...talentovanej ženy ako ste vy , ale musím sa ist pripravit na anatacanie. Velmi vsak dufam, že vas este uvidím... ked si to nerozmyslite...* kyvol hlavou na pozdrav aj ostatnym a potom sa stratil tak rychlo ako sa objavil.*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitimeSt august 27 2008, 21:05

**Pozorovala Gabriela a Jordana ako si vymenili zopár slov. Nechcela im zasahovať do rozhovoru a tak nič nepovedala. Pozorne však sledovala Gabriela, teraz keď si spomenula že tam stál aj on a ona pobozkala Jordana všetko by najradšej vrátila späť. Možno mu to však nevadilo určite to čo sa stalo medzi nimi bral ako chvílkove rozptýlenie a on jej to len nechcel povedať.Keď sa s ňou Jordan rozlúčil a pobozkal ju, teraz sa ho už ani nedotkla len sa naňho usmiala* dakujem za kompliment a ohladom hrania vám nič nemožem slúbiť *povie ešte predtým ako odišiel.Teraz obrátila svoju pozornost na Gabriela, nič mu však nepovedala len naňho uprene hladela*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 26 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione
Návrat hore 
Strana 26 z 42Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Raito Yagami
» 16. 2. 2008, Raito Yagami, Hlas smrti

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: