Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vesmírna loď

Goto down 
+10
Melian Smang Fu
Kiara
Anoella
Admin
Thomas Lerm
Raito Yagami
Yuki Yamihoshi
Cassian Scrad
Shiroi Yagami
Tessa Scrad
14 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AutorSpráva
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeŠt apríl 10 2008, 21:30

* Pozorne sledoval ako Jesson robí vypad a ako naraba s mecom a vsimal si aj cely jeho postoj. * Vyborne Carter.* pochvalil ho a pristupil k nemu blizsie pricom mu chytil ruku a opat ju zodvihol do zakladnej polohy.* Ked držis mec nedrz ho tak krcovio pretože cim viac sa budes snazit aby ti ho super neyvrazil z ruky tym rychlejsie on prídes...to co si mi predviedol predchvilou, to s tou otočkou bolo skvele. Dostal si ma. Musis najst prave tu sikovnosť a obratnost.* opat odstupil a kyvnutim hlavy vyzval Jessona aby to zopakoval znovu.* Až dovtedy kym sa do toho nedostanes...sustred sa a nemysli na nic ine...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimePi apríl 11 2008, 04:05

*vy jeho slovách sa pousmiala a čakala čo chce urobiť, ked jej chytil ruku. tentoraz sa už nezačervenala, iba prikývla na súhlas a pokúsila sa uvolniť zovretie ruky, aby mohla napodoniť výpad s takým nadšením ako predtým. prestala myslieť na celý ich rozhovor predtým a zopakovala to znovu, tentoraz nie tak krčovito ako pred tým*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimePi apríl 11 2008, 05:19

Presne tak. * presiel okolo Jessona v sirokom obluku pricom pohladom ho stale sledoval. Videl jeho sustredenie a to sa mu pacilo. Ked ucil Jacka neslo mu to tak rychlo, pretože bol prilis nepozorny. U Jessona to bol presny opak...chcel sa naucit vsetko co mu Cass mohol ukazat a prave to bola jeho vyhoda. * Dufam, že si si to zapamatal, pretoze teraz ide dalsi krok.* opat presiel až vedla Jessona, zdvihol ruku s mecom pricom hrot jeho cepele mal na vzdialenost asi meter od svojich oci. Pomaly a plynulo zacal spustat ruku s mecom raz k svojmu lavemu boku, potom k pravemu a skaždym novym krokom akoby tak kreslil vo vzduchu nevitelne X. * Nacvic si toto a potom to vsetko zopakuj od zaciatku.
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimePi apríl 11 2008, 12:53

UPOZORNENIE - keďže na lodi sa odohráva viacero dejov, rozhodla som sa, že každý nech má svoj vlastný čas, aby sa nemuseli navzájom čakať. Teda v praxi to znamená, že napr. Cassian s Tessou môžu už mať neviem, za sebou tri dni ale aby nemuseli čakať na "rozlúčenie sa" Thomasa a Yuki tak u nich je ešte stále ten istý deň. Dúfam že ste pochopili čo som tým chcela povedať, lebo píšem ak manták Very Happy
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimePi apríl 11 2008, 14:18

Po vzájomnej dohode sme sa s Cassom dohodli že prešiel týždeň čo Tessa došla na lod. udiali sa tieto veci:

Cassov týžden

- pohádal sa s Drewom ohľadom toho že nerešpektuje príkazy...dal mu "dovolenku" kým sa nespamatá

- venoval čas výcviku Jassona, každé ráno majú tréning
-vačšinu voľného času trávi na mostíku


Jassonov týždeň:

- vzťah so spolúbývajúcimi sa nijako nezmenil, Jacky si stále robí srandu, s Bryanom v pohode

- Rowan vyhľadáva jeho spoločnosť a snaží sa ho "obchytkávať"

- lietanie ju začalo baviť, usilovne trénuje, ale aj tak jej býva ešte niekedy zle


--------------------------------------------------

*Tessa náhlivo vyšla z miestnosti a v rukách držala vyzváňajúci mobil. V kajute sa práve rehotal Bryan s Jackom, ktorý rozprávali svoje úchylné vzťahy. vyznáňajúci mobil ju zachránil, pretože ich pozornosť sa práve obrátila práve k nej. vyzvedali ako sa zoznámila s Hanah a rôzne iné veci, no našťastie práve ona jej volala*nerád vám kazím zábavu,ale práve mi volá*odvetila im a ušknrula sa pri pohlade na ich rehotajúce sa tváre*
- čo chceš zlato? - spýtala sa keď ju zdvihla.
- čo ty truľo, už mi konečne po týždni čo sa to z teba snažím vytiahnuť povieš kto je tan chlap? - spýtala sa jej Hanah podráždene.
-teraz ma počúvaj pretože ti to nebudem viac krát opakovať. - vzdychla si poobzerala sa či je na celej chodbe sama. - teraz som na istý čas niekto iný, s menom tvojho bračeka...-
-preboha?! ten chlap je gey tak si a prezliekla za MUŽA?
-Preboha nie! potrebovala som vypadnúť ty teľa a takto som sa dostala na vojenskú lod...
-lod plná chlapov ?-spýtala sa pobavene.
-som muž tak prestaň...
-je ten tvoj kapitán aspon pekný? inak vieš čo som mu minule...
-viem čo si mu ty truhla povedala...- vzdychla si - niečo som si už vymyslela...-
-neodpovedala si
-je
-hááá takže nejde o to vypadnúť...
-niekto ide, musím končiť - zložila jej rýchlo a vložila mobil do vrecka aj ked v skutočnosti chodba zívala prázdnotou*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimePi apríl 11 2008, 15:11

((Haleluja, začnem velebit samu seba Very Happy ))

*Chcela ho. Naozaj po ňom túžila. Túžila po jeho prítomnosti, bozkoch, dotykoch a aj ona samotná sa ho túžila dotýkať a bozkávať...Keď k nej zdvihol hlavu, zadívala sa mu hlboko do očí v ktorých mohla taktiež vidieť aj jeho túžbu. Už to nebola pokojná a slnečná hladina oceána. Boli tmavé, nespútané vášňou, rovnako ako jeho bozky. Pri jeho prvých slovách sa musela pousmiať. Sťa páperie, lahodne hladili jej dušu. S vďačnosťou a horlivosťou mu opetovala krátky bozk a keď zacítila jeho ruky na svojich bokoch, veľmi dobre vedela čo sa chystá spraviť. Prešla ňou triaška, no teraz to bolo čosi iné ako pred tým. Nevnímajúc jeho ďalšie slová sa nadvihla na lakťoch a pozrela na Thomasa. Nevedela čo sa to s ňou zrazu stalo, no pomaličky si to začala uvedomovať. Vášnivá túžba sa v okamihu kdesi vytratila a nahradilo ju niečo úplne iné. Oblial ju studený pot a zreničky sa jej zúžili. Dokonca sa jej na krátku chvíľu zazdalo, že nevidí Thomasa, ale Sata, ktorý sa nad ňou skláňa, aby jej urobil niečo hrozné. Počula jeho hlboký zlovestný smiech a cítila chladné ruky, ktoré sa zosúvali po jej bokoch s cieľom vziať si to svoje. Tie dotyky...Prerušovane vydýchla* Nie.. *Zašepká krátko. Hlas sa jej triasol, tak ako ona celá. V očiach sa jej odrážal strach, ktorý jej skľučoval celé telo. Prudko sa posadila a ani sama nevie ako sa vyšmyskla z jeho rúk. Začala sa na posteli posúvať dozadu od neho, až sa chrbtom oprela o čelo postele. Skrčila nohy a obíjmula ich rukami, akoby sa chcela schovať sama do seba. S neuveriteľným, ba až panickým strachom pozrela ponad kolená. *Nie... *Zopakuje stále potichu. Chcela kričať a nechýbalo veľa k tomu, aby sa úplne prestala ovládať.* Ne-nechaj ma... *V očiach sa jej zaleskli slzy. Bolo to silnejšie než ona. Nedokázala zadržať svoje spomienky, ktoré sa snažila celý život nechať pevne uzatvorené. No teraz sa akoby zázrakom dostali spod zámku, ktorý sa rozbil na tisíce maličkých kúskov. Vyvolané dotykmi, ktoré jej tak veľmi pripomenuli jej detstvo a všetky tie hrozné veci, ktoré jej Sato robil.*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimePi apríl 11 2008, 18:55

*Jeto narastajúca túžba po nej bola priam nekonečná a on ju horlivo bozkával. ked zvihla telo, prstami ktoré mu vytrčali spod jej oblečenia jej jemne prešiel po jemnej pokožke. už jej chcel dať posledný kúsok oblečenia dole, ked začul jej šepot. aj napriek tomu ako ticho to vyslovila, jej slovo bolo jasné a on nechal ruky tam kde ich mal. ked sa prudko posadila, chvílu na nu nemo hladel, nechápajúc čo to do nej vošlo. ked znovu začal slovo nie, rovnako sa posadil a nepokojne na nu hladel. túžba po nej v nom neutichala, no zostal sedieť, nechápajúc jej prudkú zmenu nálady. jej slzy v očiach v ňom však pochovali akúkoľvek ďalši predstavu o pokračovaní v tom čo začali a rýchlo sa pokúsil vschopiť*Yuki*oslovil ju ticho a nebol si istý či sa k nem môže priblížiť*neboj sa*zašepkal a potiahol prikrývku tak aby ju nou prehodil*ne_nechcem ti ublížiť*prehovoril a pohol sa k nej aby ju obial. mal pocit že v jej očiach vidí okrem strachu aj niečo iné, niečo čo si nevedel vysvetliť a aj napriek tomu po čom túžilo jeho telo, musel sa ovládnuť.*Yuki to je v poriadku, neurobím ti nič*povedal a potiahol jej plachtu tak aby zakryl aj zvyšok jej odhaleného tela.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimePi apríl 11 2008, 23:32

*Bol to už týžden co opustili posledny dok na neutralnom uzemi meteoritu kde sa konal ples a putovali vesmirom až k hraniciam Eqilibria. Cass prave sedel za pracovnym stolom vo svojej izbe zahlbený do písania kapitanskeho denníka...

12. 4. 4015
Aktualne suradnice: Ganom - ni ( Hranica pod správou Telarionskej vojenskej lode Xarif, 457 d.s.f. - 0.0.4.7.0, 23:54)

Konecny ciel: Ar Sawrain ( Telarionska kolonia za hranicou Ganom-ni. Suradnice - 469 d.s.f - 0.0.4.7.9 )

Ubehli už dva dni odvtedy ako ma telarionský velvyslanec na území Ar Sawrainu, Reus Di Gerona, požiadal o podporu pri opätovnom získaní poriadku a poslusnosti nad Arsawrainmi. V case bližiacej sa vojny medzi planetami Eqilibria by mohli byt vnutorne rozpory ovela vacsou hrozbou pre Telarion než priamy utok Enesianu a jeho spojencov, ktorí sa už zacali zbrojiť. Ar Sawrain je rodiskom Thanataosu, tam bola vytvorena aj jeho sestra, bojová lod Dájlona. Už odpočiatku bol Ar Sawrain preslaveny lodami, ktore vosli do historie planet poznaneho vesmiru bud ako nastroje skazy alebo pomoci. Co vsak robit ked rdiaci strom napadne pliesen? Aj s takouto otazkou sa na mna obratil velvyslanec Gerona po tom čo ma informoval, že medzi Arsawrainmi sa vytvorili radikalne skupiny, bunky odporu, patriace po spravu oraganizacie Mortus. Obávam sa vsak, že velvyslnec Gerona za tieto informacie zaplatil privysokou cenou rovnajucou sa jeho zivotu kedže už dva dni sa mi s nim nepodarilo obnovit spojenie. Od Ar Sawrainu už nie sme daleko a...


...na dvere Cassovej izby niekto zaklopal a vzapati sa ozval hlas jeho druheho dostojnika, ktory ho celkom vytrhol zo zamyslenia.
-Kapitan potrebujeme vas na mostiku. Xarif ziada o spojenie.-
Polozil teda pero na stol, zaklapol kapitansky denník a vlozil ho do zasuvky písacieho stola s myslienkou, že v zapise bude pokracovať neskor. Ked v nahlivosti vysiel za svojim druhym dostojnikom na chodbu ich kroky smerujuce k mostiku sa odražali od blizkych stien. Narovnal si ciernu uniformu s kapitanskym odznakom, ktory sa vynimal prave na tom mieste kde mal srdce a na tvar nasadil pokojny rozhodny vyraz. Prve co urobil ked vstupil na mostik bolo to, že pozdravil každeho z pritomnych clenov posadky, ktorí sa starali o navigaciu ci vypocet suradnic. Po jeho prichode vsak vsetci na malu chvilu prestali pracovať pricom na neho vrhli nesmele ale zvedave pohlady až Cass sa musel nevdojak uskrnuť. Ocividne ešte nikto z nich nezabudol na ten vystup s Drewom Andersonom, ktory so odohral pred troma dnami. Ked mal Cass povedat pravdu tak vtedy ked sa to stalo, sa v hneve nespoznaval ani on sam...Ked vsak spytavo nadvihol obocie a vydal prikaz aby ho prepojili komunikacnym kanalom s lodou Xarif opat sa zacali vsetci venovat tomu comu sa venovat mali.
- A kapitán Scrad. Aka to cest vas znova vidieť tentoraz už v takej vysokej hodnosti. Co vas sem privadza?-
- Potesenie je na mojej strane kapitan Lamego, ale neprisiel som sem viest spolocensku konverzaciu aj ked s vami je to vždy zazitok...- odvetil Cass zaloziac si ruky pevne za chrbat s ironicky nadvihnutymi kutikmi ust. Len par metrov pred ním sa vzanasal holograficky obraz kapitana Xarifu, Horacia Lamega, ktorý podobne ako on stal na mostiku svojej lode vzdialenej od Thanatosu dobrych 30 dlzok.
- ...Thanatos ziada o poskytnutie prechodu cez Ganom-ni...-
- Viete ake mam príkazy kapitan Scrad.- skocil mu do reči Lamego a ležerne si zacal prezeraz nechty na pravej ruke so spokojnym uskrnom, ktorým chcel Cassa ocividne provokovať.
- Vy mate svoje príkazy ja mam zase svoje a ulohou nas oboch je aby sa nekrižili takže kod 003.-
- Najprv obhliadka lode až potom vas pustim cez branu. V opacnom prípade...-Lamego sa chytal otocit a prerust spojenie no Cass nemal v umysle nechat sa zdrzovat tymto zadebnencom, ktory nedokazal zniest, že kapitanom na bojovej lodi takych kvalit ako bol Thanatos ma hlavne slovo ovela mladsi muz, ktory podla neho nemohol mat tolko skusenosti rovnajucim sa jeho.
- Ked dovolím prehliadku rozoberiete mi lod na suciatky a ja nemam tolko casu ani trepzlivosti aby som ju zase skladal naspať. Kod 003 kapitan Lamego, nechajte prejst Thanatos cez branu. Toto je bojova lod Telarionu nie žiadna vyletna šunka na naftovy pohon.- Cassovi sa každym vyrieknutym slovom o odtienok ochladzoval hlas až ho mal napokon ladovy a neuprosny.
- A toto zase nie je ziadna colnica, ale vojensky stražene hranice, ktore sa v case vojny uzatvaraju...nemate...- do holografu ku kapitanovi Lamegovi vstupil nejaky muz a niečo mu naliehavo posepkal do ucha. Po tom co odisiel sa vyraz na tvari kapitana Xarifu stiahol do kysleho usklabku.
- Thanatos, povolenie sa udeluje...možete isť.- Lamego sa vzapati rozplynul a spojenie sa prerusilo. Nastastie, pomyslel si Cass pretože neznesitelna Lamegova povaha a schopnost vsetko komplikovať len stazovali plnenie ich ulohy.
Thanatos pokojne preletel popri Xarife bez toho aby na nich vojenska lod zamerala svoje zbarne a vydal sa na cestu k Ar Sawrainu.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 08:12

*len čo vložila mobil spať do vrecka, zamierila do kajuty. bolo ešte skoro, nemala vlastne nič na práci a tak nebol dôvod sa niekam náhliť. vošla dnu a ľahla si na postel, pričom iba jedným uchom počúvala debatu ktorú viedli jej spolubývajúci. v hlave jej brázdilo viacero myšlienok, no hlavne to,že je už na lodi jeden celý týžden. aj napreik tomu že boli daleko od miesta kde teraz mala byť, obávala sa že Cass splní hrozbu a o týždeň ju bude chcieť ísť odviesť od Hanah. nechcela sa tým trápiť dopredu, no pravdou bolo že túžila zostať na lodi najdlhšie ako mohla, teda aspon kým nebude mať skutočný dôvod odísť, dôvod ktorý bude vyplývať z jej vlastnej vôle nie z odhalenia.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 09:15

Jack a Bryan

- Aha, zelenáč sa k nam zase vratil. - podpichol Jack Jessona len co sa ten vratil naspat do izby a lahol si na postel v ocividom zamysleni.
- Nechaj ho tak Jack určite je mu už smutno za Hanah. Aj mne by bolo keby som mal teraz nejaku priatelku...- schladil ho Bryan a nadalej sedel rozvaleny v kresle pricom si do vzduchu vychadzoval lopticku a zase ju chytal.
- To mi niečo pripomina...viem o niekom komu ženy vobec nechybaju.- nadviazal na rozhovor Jack a pozrel sa na Jessona aby mu to vysvetlil.
- Kapitan zije v celibate a podla mna už dost dlho. Vyvodil som to z toho co sa stalo takto minuly rok na jeho narodeniny. Pamatas sa na to Bryan?-
- Nikto nevie co sa stalo Jack. Nemožes doverovat predsa takej žene aj ked neviem prečo by klamala...-
- No to je jedno a nech to bolo ako bolo tak na Cassmanove narodeniny sme mu pripravili prekvapenie...ostatní teda pokial to neboli Andersenovi poskokovia sa k nam pridali ale napad s tortou z ktorej vyskoci...povedzme hmmm.sporo odeta dievcina bol moj napad. Stretol som ju v jednom z dokov ...samozrejme v podniku na urovni nie v nejakom pajzli ak vies kam tym smerujem zelenac.- Jack sa uskrnul a vyzyvavo nadvihol obocie. - Na druhy den ked som jej chcel zaplatit spustila krik, že nas kapitan je bud hmmm neschopny sa k niečomu dostat alebo opacne orientovany lebo celu noc su písal kapitansky dennik a ani k nej nezdvihol pohlad. A to vraj na sebe nic nemala...Ten krik by pocul aj diabol v pekle a prave ten sa z pekla zjavil- Anderson. Ani nie o dva dni už si o tom sepkala cela posadka ale samozrejme vždy ked kapitan nebol pritomny v miestnosti. Mali sme s Bryanom krusne casy pretože aj toto dokazalo vzbudit rozpor medzi posadkou, niektorí sa kapitana zastavali a druhi na neho kydali hnoj. Keby viem, že ta št...- zarazil sa ked si vsimol varvny Bryanov pohlad ktory neznasal nadavky a tak sa poopravil. - ...že ta zenska urobi taky krik tak by som ju do tej torty nikdy nestrkal. Tentoraz už budeme vedieť co mame robiť....zajtra....-
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 09:37

viem že som ti chýbal Jacky, ale tak Hanah má potrebu kontorlovať ma či ma tu netýraš*odvetila mu pokojne a uprela na neho z postele zrak. ked sa téma presnula k Cassovi, nedala na sebe nič poznať, no zbystrila pozornosť. o tom že by bol opačne orientovaný viac než pochybovala, skôr sa jej vynoril rozhovor z pred týždna, ked spomínal svoju snúbenicu. pochybovala že by od vtedy nemal nijakú ženu, no informácia že nespal s nijakou štetkou ju celkom potešila.*Cassman má zajtra narodieniny?*spýtala sa prekvapene a zdvihla hlavu z vankúša*čo ste na neho prichystali...dúfam že nie zase nejakú..*odmlčala sa a rozmýšlala ako to povedal on*sporoodetú ženu v torte*pousmiala sa bola zvedavá čo povei*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 09:56

Jack a Bryan

Po Jessonov otazke si Bryan prestal vyhadzovat lopticku vo vzduchu a zacal sa smiat na plne usta.
- Nie už nikdy viac jedna hysterka celkom stacila akeby mal Jacky ešte niekey taky streleny napad asi ho odstrelim ja. Keby kapitan vedel, že mi o tom vieme a že sme ti to ešte aj povedali...-
Jack, ktory už rezignoval a prijal svoju novu prezyvku, ktoru si v podstate aj sam vymslel len pokrčil bezradne plecami a pokrutil hlavou.
- Ja ti neviem zelenec, ale rozhodne to už nebude ani ziadna št...- povdychol si a hodil sa na svoju postel- ...ženska a ani to nebude pred celou posadkou. Lenže ja neviem vymslieť nic co by mohlo Cassmana potesit..svoje sukromie si strazi...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 10:05

*ani sa cassovi nedivila že si svoje súkromie strážil, viditeľne si toho už prežil dosť.*určite mu nebudem hovoriť že ste mi to povedali*odvetila a premýšľala nad tým čo by ho mohlo potešiť. spomenula si na červenú šatku čo kúpila den pred odchodom lode a spomenula si na jeho zálubu v motorkách*počul som že ma rád motorky, to je asi tak všetko*vzdychla si zamyslene. netušila čo by mohol dostať od nich, no bola rada že nijaká ženská to nebude, aj napriek tomu, že cass sa vedel zjavne viac než ovládať, ked nepodlahol nahej žene vo svojej kajute. hlavou jej brebleskla jedna myšlienka, no hned ju zamietla, pretože takú hlúposť by neurobila ani ona*kolko bude mať vlastne cassman rokov?*spýtala sa po chvíli mlčania*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 10:28

Jack a Bryan

- Dvadsatstyri.- rychlo odvetil Jack zatial co uvazoval nad Jessonovymi slovami ohladom motoriek. Mohol by to byt dobry napad...možno Lee by im vedel pomoct, v odbor emechaniky bol predsa majster nehovoriac o tom, že sa staral o Thanatos. Nikto nevedel opravit jeho poskodenia tak dobre ako Lee takže motorka by pre neho nemala by byt problem.
- Možno Lee by nam vedel pomoct...-
- Ako že by vyrobil motorku? Ty si sa zblaznil Jack?- ozval sa neveriaco Bryan a pohladom vyhladal Jessona aby mu dal z apravdu.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 11:04

*chvílu nad Jackovými slovami uvažovala. nebol by to zlý nápad spraviť mu motorku, no žeby to stihli 24 hodín? zdalo sa jej to krátko aj na najlepšieho mechanika na lodi*nie som si istý či by to stihol*povedala Jackovi a uprela pohľad na Bryana*Bryan a ty čo navrhuješ?*spýtala sa ho zamyslene*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:03

Jack a Bryan

* Bryan sa na chvilu zamyslene odmlcal, ale nakoniec len bezradne pokrutil hlavou .
- Ja neviem Jesson, aj ked pod kapitanom pracujem už nejaky ten piatok neodvazujem sa s presvedcenim tvrdit co by mu urobilo radosť...ale Lee by nam mohol poradiť pozna ho predsa najdlhsie z nas. - Bryan sa otočil tvarou k Jessonovi a spytavo nadvihol obocie. Jack nehovoril nic len civel do stropu s rukami zalozenymi na hrudi kyvajuc nohou, ktora mu ovisala cez okraj postele.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:08

Máte pravdu, Lee určite bude vedieť čo robiť*povedala a posadila sa*idem ho navštíviť, mám čas, takže to hádam niekde nájdem*vzdychla si a pozrela na oboch na znak toho, že ak chcú nech sa pridajú, teda ak nemali službu alebo niečo dôležité na práci*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:26

Jack a Bryan

* Jack zodvihol hlavu z vankusa a najskor si vymenil pohlad s Bryanom potom sa obaja pozreli na Jessona. Ocividne vsak ani jeden z nich nemal velku chut robit Jessonovi spolocnost aj ked nemali nic na praci.
- Chod tam ty zelenac , teba Lee neposle kadelahsie ako nas ked sme ho naposledy zhanali.- vysvetlil Jack ich nechut navstivit hlavneho lodneho technika. Už odvtedy ako sa Lee s Jessonom prvy raz zoznamil si ho nejakym zvlastnym sposobom oblubil a dokonca toleroval aj jeho pritomnost vo svojej pracovni kde mali ostatní vstup zakazaný pod hrozbou smrti. Mozno to bolo preto lebo aj Jesson bol Cassovi ovela blizsie ako on co Bryan. Cas Jessona trenoval nielen pilotovat Starlight, lietadlo prvej triedy o ktorom sa jemu mohlo len snivať ale zaroven ho ucil aj bojovať. Parkrat mal s Jeson zapas na mece aj on a musel uznat že Cass ho naucil vsetky svoje finty. Každym dnom ak nie hodinou sa Jesson zlepsoval. Snazil sa a to si kapitan cenil najviac.
- Jack ma pravdu radse chod sam a potom nam povies co si zistil...- Bryan sa na Jessona povzbudzujuco usmial a opat si zacal vyhadzovat lopticku. - My zatial budme premylsat tiež.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:31

*ušknula sa*už vás vidím ako budete premýšľať*zasmiala sa*určite tu budete len hlúposti rozoberať, no ale ako chcete*odvetila a vyšla von. kráčala pomaly k pracovni v ktorej Lee trávil vačšinu času a jemne zaklopala na dvere*Lee môžem ťa vyrušiť?*spýtala sa, dúfajúc že nemá nič dôležité na robote. zároveň však premýšľala aj nad niečím iným, čo si musela premysliť, pretože to chcelo viac než dobrý plán*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:46

Lee

* Na niecom prave pracoval no ked zacul spoza dveri Jessonov hlas hned stym prestal a isiel mu otvoriť.* Cau Jesson jasne pod...* rozvoril nasiroko dvere aby pustil Jessona dnu a ešte strategicky vykukol na chodbu ci ho niekto nesledoval, napríklad Rowanjen, ktora si už vybrala novu obet.* Prave pracujem na niecom prevratnom...* zodvihol vekolepo ruky do vzduchu a s nadsenim predniesol*...A.I. umela inteligencia. Zatial co Thanatos je dusou ja k nemu zostrojim aj telo...* strhol sa lebo si uvedomil, že Jesson od neho určite neičo potrebuje ked prisiel.* Ale o tom neskor co ta ku mne privadza.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 18:52

*usmiala sa. Lee bol naozaj génius, tie jeho nápady boli síce pre nu kilometre vzidalené, no rada počúvala čo rozpráva.*čo by tu bez teba robili*usmiala sa na neho čím naznačila svoj obdiv k tomu čo robí*máš pravdu, niečo by som od teba potreboval vedieť. s chalanmi sme rozmýšľali nad zajtrajškom lebo kapitán ma zajtra narodeniny a dospeli sme k záveru že ho poznáš najlepšie, tak že čo by ho potešilo*vysvetlila rýchlo a zvedavo prebehla čo sa zmenilo v jeho pracovni. málokedy vedela čo za vecičky to tam mal, ale aj tak ju to bavilo obzerať*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:31

Lee

* Pri tom ako pocuval Jessona podisiel k svojmu dlhemu pracovnemu stolu, ktory bol teraz prikryty plachtou akoby sa niečo pdo nim skryvalo, niečo co ešte nemal nikto vidiet. Oprel sa o okaj stola aby Jessona nenapadlo pozriet sa prave tym smerom a na chvilu sa zamysle. * Vies co by mu podla mna padlo prave vhod? * necakal na odpoved a dokoncil* Aby sa už raz konecne poriadne opil. Stale cuci nad tym svojim kapitanskym dennikom a na mostiku, jednoducho sa nevie uvolniť. Naco by mu bola velka oslava s celou posadkou ked tu ma nas? * Lee sa sebavedome usrnul a cakal co na to Jesson povie.* Myslim, že by sme ho mali opit. * zacal sa pochechtavat ale aj tak bolo vidnože to mysli vazne.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:36

*na chvíľu sa zamyslela. Lee vyriešil ešte aj jej problém a ani si to neuvedomoval. to čo si vymyslela mala naplánované už dlhší čas, no jeho narodeniny jej len nahrali do kariet a to že ho opijú v rámci oslavy ešte viac. sama však ešte nevedela čo presne mieni urobiť, no základ už mala vymyslený*myslím že je to skvelý nápad, je zvyknutý piť? máme zohnať veľa alkoholu?*spýtala sa po chvíli, no bola si istá že ona piť nebude. náhodou by zase vracala alebo sa na niekoho lepila a to by bolo už veľa. k tomu potrebovala byť triezva, teda aspon ona...*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:47

Pamatam sa ked sa spil takmer do nemoty a vela alkoholu kvoli tomu ani nemusel vypit. Ved vies...* uskrn na Leeho tvari pohasol tak rychlo ako sa tam zvykol objavvovať pretože narazal na tu cast Cassovej minulosti, ktora sa spajala s Ranien. Lee vedel, že on a Jesson su jedinymi ludmi, ktorym to Cass povedal a tak si pred Jessonom nemusle davat pozor na usta. Obcas to pri rozhovore zvykli spominať takže aspon Lee sa necitil nejako trapne pretože Cassa povazoval za svojho priatela a zalezalo mu na jeho dobre.* Zajtra vecer ked sa bude vracat z mostika pod nejkou zamienkou ho dostante sem lebo tu nas nikto rusit nebude...

Lee


Naposledy upravil Cassian Scrad dňa So apríl 12 2008, 20:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitimeSo apríl 12 2008, 19:52

*prikývla*niečo mu narozprávame aby prišiel...nemyslím si že by to bol problém dostať ho sem...*usmiala sa aj ked bola trochu prekvapená že Lee im dovolil prísť k nemu do pracovne, no tešilo ju že cass mal priateľa ktorý sem radšej pusti aj ludí ktorých posielal vždy preč, len aby mu spravil radosť.*pôjdem už za chalanmi vysvetliť im to, dúfam že nabudúce mi už ukážeš ten tvoj prevratný objav*usmiala sa a pozrela na stôl a plachtu. zvedavo po nej prebehla, potom žmurkla a zmizla za dverami. ešte aj po týždni mala výčitky že vedela niečo čo jej cass povedal s dôverou že je muž. bála sa čo by spravil keby vedel že to vie a je žena. nechcela zraniť jeho city, no teraz jej nezostávalo už nič len mlčať.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vesmírna loď - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 22 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 22 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: