Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vesmírna loď

Goto down 
+10
Melian Smang Fu
Kiara
Anoella
Admin
Thomas Lerm
Raito Yagami
Yuki Yamihoshi
Cassian Scrad
Shiroi Yagami
Tessa Scrad
14 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutorSpráva
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePo apríl 28 2008, 20:31

* Citil dotyk Tessinych pier na svojej pokožke ako palenie ohna. No ten bol nicim v porovnani s ohnom, ktory sa mu zapalil v slabinach až zacal uvazovat o tom ci to bol dobry napad priblizovat sa k Tesse takto blizko. Nespocetne vela noci o nej snival na palube Thanatosu a teraz ked bola naozaj s nim sa jej nemohol dotykat tak ako by chcel pretože ešte stale nebola dost silna a rameno ju stale bolelo co rozoznal v crtach, ktore sa skrivili bolestou ked nim nechtiac pohla. Zhlboka sa nadychol aby sa upokojil no jedine co by mu v tej chvili dokazalo aspon ako tak ucinne pomoct bola studena voda v potoku. Mal v umysle tam aj zajst len co dokonci to co zacal. Ta mala certica vedela ako mu rozprudit krv a odohnat pochmurne myslienky. Aj ked by mal v tej chvili skor mysliet na to, že Thantos je davno preč a asi ich povazuju prinajmensom za zajatcov myslienky mal rozlietane a nemohol sa sustredit. Ved kto by sa aj mohol keby mal v blizkosti taku nadhernu ženu...* Ešte par sust a myslim, že budes mat dovod stazovat sa.* chraplavo sa zasmial a z ryby odtrhol dalsi kusok masa a prilozil ho opat k Tessinym peram. Aby sa trochu rozptylil radsej sa ozval.* Myslel som si, že v zivote si už prežila vela zaujimavejsich veci ako byt vydana na milost a nemilost muzovi, ktory ti vobec nerozumie...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePo apríl 28 2008, 20:41

*prehltla kúsok ryby ktorý mala v ústach a začula jeho nádych. vedela čo ho spôsobilo a pobavene sa usmiala. spomínala si na noc ked mal narodeniny. hlavou je preletelo že možno ani nevie že to nebol sen a nebola si istá čo by povedal keby si to uvedomil. v každom prípade ona by sa červenala. mala vryté v pamati čo mu hovorila, čo robila a vlastne si pamatala každú seknudo od kedy prerkočila prah jeho dverí*a tie dôvody by mali byť aké?*spýtala sa ked sa preniesla z myšleinok spať do reality. ked zacítila rybu pri svojich ústach, znovu si ju vzala do úst a úplne umyselne zopakovala to čo predtým, no tento raz sa dotkla jeho prstvo aj jazykom. potom sa odtiahla aby prehltla kúsok masa a nedalo jej neragovať na jeho slová*hmm...zaujímavejších neviem či je vhodné slovo...zažila som kadečo ale nie na všekto sa dá spomínať v dobrom...ako na tie vlky...*povedala aj ked tým skôr narážala na jazvu na svojom bruchu, o ktorje on však vedieť nemohol.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePo apríl 28 2008, 21:01

* Tessa sa ho rozhodla mucit tym najkrutejsim a predsa najsladsim sposobom aky lem mohol byt. Keby nebola zranena už davno by prešli od slovnej kominikacie k tej neverbalnej. Mal svoje sebaovladanie no to bolo každou chvilou slabsie a slabsie až musel zataz zuby aby sa ovladaol a nenechal sa unsat svojimi vasivymi pudmi. Vedel, že riskuje, ale ho Tessa takto rafinovane zvadzala prečo by ju nemohol zvadzat aj on? Nechcel aby si myslela, že ho ma už uplne vo svoje moci aj ked by nebola daleko od pravdy. Aky pozicaj taky vrat...* S tymi vlkmi to muselo byt naozaj hrozne...* stisil hlas až takmer sepkal a trochu sa sklonil k Tessinu hrdlo pricom saon jemne obtrel perami.* Bala si sa že by sa ti mohol zahryznut do krku?* len co to dopovedal pobozkal Tesse jemnu pokožku na krku a obsypal ju bozkami až po usny lalocik, ktory zobral medzi zuby a jemne ho hryzkal.* Veru s vlkmi sa neradno zahravat pretože len malokedy sa pred nimi zachranis...* stichol hladajuc Tessine pery. Ked ich nasiel jemne ich rozvoril jazykom a pobozkal ju. Myslel si že dlhsie to už nevydrží. Ak nechcel aby ho Tessa zase povazovala za grobiana len s namahou sa od nej odtrhol a chraplavo dokoncil zacatu vetu.*...ak samozrejme neodidu sami od seba. * opatrne ju ulozil spat na lozko a vstal. Tessa sama mohla vidiet, že od nej odchadzal len nerad.* Ak ma ospravedlmite mylady pojdem sa trochu schladiť, obavam sa že dojest tu rybu budete musiet bez mojej pomoci.* prebehol po tesse lacnym pohladom no rychlo sa vytratil z jaskyne aby si svoj umysel ešte nerozmyslel.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePo apríl 28 2008, 21:14

*Nečakala že bude nejako reagovať, aj keď presne o to jej vlastne išlo. Keď zacítila jemný dotyk na svojom kruku, po tele jej prešli zimomriavky, ktoré však neboli ani zdaleka spôsobené zimou. nestihla sa ani spamatať a cítila, ako prechádzal s pomocou bozkou cez krk až k uchu a pootvorila ústa. Z hrdla sa jej vydral takmer nečujný vzdych no to už cítila jeho pery na svojcih. ak jej chcel ukázať túžbu ktorú cítil, darilo sa mu to teda vynikajaúco. no tak ako prišlo, tak odišlo. ked ju pustil, nesúhlasne si vzdychla a potom sa už nechala uložiť spať na pôvodné miesto*radšej počkám, samej by mi to bolo smutno jesť...a k tomu nemôžete hladovať*odvetila tiež vykaním a nechala rybu tak ako ju tam nechal. nebola jediná ktorá potrebovala jesť. bola hladná a vedela že on musí byť tiež.nechcela aby hladoval kvôli nej, potreboval nabrať sily možno viac než ona.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePo apríl 28 2008, 21:38

Ale možem...* odvetil ticho no to už Tessa nemohla pocut pretože si to ticho zasepkal pomedzi stisnute pery ked už bol na polceste k rieke, ktora predstavovala jeho spasu. Bolo až neuveritelne ako povzbudzujuco na neho vplyvala Tessina pritomnosť vo vsetkych smeroch až sa toho jedneho konkretneho smeru zacinal podvedome obavať. Nebol ziadne zviera ale Tessino chovanie v nom prebudzalo tie najnizsie zvieracie chutky, o ktorych existencii za poslednych par rokov ked sa ešte nepoznali vobec netusil...v mysli sa mu premietalo množstvo obrazov, v ktorych oni dvaja boli hlavnymi postavami. Dorazil až k brehu rieky a pohladom presiel po tmavej hladine vody, ktora odražala strieborny svit hviezd ako tajomne zrkadlo. Snazil sa vytlacit z mysle mucive predstavy a zacal sa vyzliekat pricom oblecenie zo seba až strhaval. Pokusal sa mysliet na to co ich ešte na Ar Sawraine caka. Hlavnym cielom bol odovzdat odkaz od Raita Liortusovi Grolanovi , potom už Cass nepochyboval, že im velitel umožni pokojny navrat domov.
Domov! To slovo mu rezonovalo v hlave zatial co sa ponaral do chladive prudu rieky a pokusal sa zo seba zmyť tuzbu, ktora mu zahalila zmysli do pavucinoveho zavoja.
Ked sa vratia domov...na Telarion on sa bude musiet vratit na Thanatos, tam bolo jeho miesto a Tessa...Tessa sa určite tiež nebude nudit ked bude Raitovi vysvetlovat kde cely ten týžden bola. Aj anpriek tomu ako lojalny bol Cass k Raitovi ani na malu chvilu nepomyslel že by sa mu mal priznat s Tessinym dobrodruzstvom. Celkom stacilo že z tych predstav co vsetko zazila bez toho aby o tom vedel už salel on...
Nakoniec jedine co sa mu zo seba podarilo zmyt celkom bol prach z cesty. Bol vsak už aspon pokojny natolko aby sa mohol vratit k Tesse do jaskyne. Ked vystupil z vody to tela sa mu zahryzol ovela ostrejsi chlad znasobeny studenym vetrom, ktory zacal viat zo severovychodu ohbajuc vrcholky blizkych stromov. Ohen pred jaskynou sa prudko roztancoval no nic nenasvedcovalo tomu, že by mal zahsnuť. Cass na seba rychlo nahadzal oblecenie, cestou prilozil do plamenov ešte par vacsich konarov a vstupil dnu k Tesse. Usmial sa na nu no kedže mu jeden studeny kupel za vecer celkom stacil radsej si sadol od nej o niečo dalej hned oproti aby mal dobr yvyhlad na jej tvar.* Tessa potrebujem niečo vedieť...*zacal pokojne a v jeho hlase nebolo ani stopy po hneve.*...Prečo si prisla na Thanatos?
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimeUt apríl 29 2008, 04:19

*Ked zostala sama, nepokojne sa pomrvila. Nemala rada samotu a už vôbec nie ked nemohla nič robiť, len ležať na zemi a čakať. ked začula kroky, otočila hlavu k vchodu jaskyne a sledovala ho ako si sadol oproti nej, no dosť daleko na to aby ho nemohla provokovať. ked vyslovil svoju otázku, slabo sa usmiala*čakala som kedy sa ma na to spýtaš*priznala a aj napriek tomu že to čakala, nepremýšľala nad odpovedou*vieš, ked sme boli na plese, udialo sa veľa vecí. hovorila som ti že som nikdy neopustila Talarion, až na túto výnimku. vždy som bola pod dohľadom, aj ked som bola v škole, proste som nemohla urobiť niečo také ako nasadnúť na lod a ísť kam som chcela. nevravím že som nemala voľnosť, ale nikdy som nemala šancu odísť.*vzdychla si a na chvílu sa odmlačala. pohľadom prešla k vchodu jaskyne a potom sa k nemu znovu otočila aby pokračovala*no a na plese, ked sme sa o tom rozprávali, napadlo ma že by nebolo zlé stráviť istý čas na lodi. nejako som nad tým nepremýšľala...ked si odišiel tak som odišla po tlačivo, zbehla za raitom a vymyslela si rozprávku o tom ako sa môj kamarát chce dostať na lod. nejako sa o to nezaujímal a podpisal mi to.*zahryzla si do pery a zahľadela sa na jeho tvár*nerozmýšľala som nad tým čo urobím po istom čase, ked bude čas ísť preč. vedela som že večne nemôžem byť schovaná za maskou muža, no vtedy ma ani nenapadlo že ma to bude nejako trápiť. myslela som si že jednoducho prídem, oznámim ti to, ty sa možno naštveš...teda určite naštveš a pôjdem preč. nijako obzvlášť ma nezaujímalo čo si o mne budeš myslieť, pretože som pochybovala o tom čo si o mne aj bez tak myslíš.*uhla pohľadom a pozrela na stop. zostala chvíla ticha a potom to mienila dokončiť.*no, lenže ked som už bola na lodi a začala tráviť čas s tebou, leem, bryanom a jackom, zistila som že nechcem aby ste na to prišli, pretože som sa bála že sa nahneváte. trávila som s tebou veľa času a čoraz viac som sa presvedčala o tom že nemôžem odísť tak aby si bol naštvatý. zmenila som celý názor na teba a predstava že odídem preč mi prišla neuveriteľne vzdialená. na tvoje narodeniny*začala a trochu sa začervenala*som už vedela naisto že ti to musím povedať. no nemohla som to urobiť ked si bol...hmm...opitý a tak som sa rozhodla počkať, aj ked...*chcela sa vyjadriť k tej noci no nakoniec to nechala tak*ked vypukol boj, tak som ti to ale povedať nemohla, pretože by si ma poslal niekam do kajuty. predsatava že sem pôjdeš sám mi však zvierala srdce a nemohla som ti to dovoliť. tak som išla s tebou a skončila tu. chcela som ti to povedať ked sme pristáli, no to už vieš čo sa stalo...*dokončila*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimeUt apríl 29 2008, 04:51

* Za cely ten cas co Tessa rozpravala sa Cass ani raz neozval aby ju prperusil. Na tvari mu sedel nepreniknutelny vyraz takže nemohla vediet na co mysli. No on myslel na mnoho veci, napadali mu stale nove a nove skutočnosti, ktore predtym nepokladal za vyznamne no akonahle sa z Jessona vyklula Tessa davali až sakramentsky vyznam. Ked stichla doplnil zamyslenym hlasom.*...Ano to už viem. * stichol lebo si potreboval usporiadat myslienky a venoval Tesse dlhy skumavy pohlad. Ked sa ozval druhykrat jeho hlas už neznel tak bezfarebne, ale sam by nevedel povedat cim je podfarbeny viac...ci obavami alebo obdivom.* Pozri Tessa možno to už vyzera že som sa celkom zmieril s tym co som sa dozvedel ale kym ma napadaju situacie, v ktorych si sa na lodi nemala ocitnut musim na to stale mysliet. Chcem vsak aby si vedela, že sa ti kvoli tomu nechystam odtrhnut hlavu ...aj ked keby si sa ma opytala pred par hodinami asi by som bol na pochybach.* uskrnul sa no pokracoval.* Vsetko sa zacalo tym plesom a musim povedat že na tom ako sa veci vyvinuli mam aj ja svoj podiel viny. Keby som ťa tak nespravodlivo neodsudil hoci som o tebe nic nevedel ...možno by ti nenapadlo dokazovat že sa mylim. Aj ked kvoli istym veciam nie som rad, že si sa rozhodla tak ako si sa rozhodla ...na druhej strane...si velmi odvažna žena Tessa, ktora si zasluzi obdiv...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimeUt apríl 29 2008, 11:50

* Hľadela ne neho uprene zelenými očami a so zatajeným dychom čakala čo povie. situacie v ktorych sa nemal ocitnúť tá veta spôsobila, že si spomenula na svojich spolubývajúcich. pravdepodobne narážal aj on na nich, teda aspon si to myslela. Nechala ho nech pokračuje a čoraz viac bola šťastná. ani len nedúfala že by to zobral až takto dobre a ešte jej aj povedal že si zalsúži obdiv. srdce jej silno búchalo a kedže za ten čas čo rozmýšľal sa snažila moc nežmurkať, konečne zažmurkala.*ja...neviem čo povedať*povedala nakoniec a naozaj nevedela čo mu má na to povedať.*ale ak...ak sa obávaš o to ako som bývala na izbe s dvomi mužmi, musím ti povedať že nebolo ťažké prezliecť sa tak aby si nič nevšimili...*povedala a na perách sa jej roztiahol úsmev. o tom že Bryanovi to stihla pred pár dňami povedať sa mu nechystala oznámiť, už len preto že to Bryanovi povedala. nemohla ho zradiť, mal by iba problémy, stačilo že mu zavesila na krk svoje tajomstvo*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimeŠt máj 01 2008, 18:58

* Cass si tlmene vzdychol a na malu chvilu zavrel oci. Hned ich vsak otvoril a uprene sa zadival Tesse do jej krasnych zelenych oci.* Tessa...* zacal varovne stisenym hlasom.*...ak nevies co na to povedat nehovor jednoducho nic a prosim nepripominaj mi to že si cely týžden bola v jednej izbe s dvoma chlapmi aj ked to bol Bryan a Jack...* nechcel ani len mysliet na to ako sa Tessa musela zatajovat pri prezliekani a kolkokrat jej pri tom hrozilo že ju niekto odhali. Unavene sa oprel rukami za chrbtom a trochu naklonil hlavu. Po chvili ticha sa ozval.* Zacal som spoznavat Jessona lenže neviem nic o Tesse. Teda...nie celkom no rad by som toho vedel viac. Povedz mi, a nemusis mat strach ako to zoberiem, kolko z toho co si mi povedala ako Jesson bola pravda?
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 04:17

*Ked začula stišeny hlas, zahryzla si do pery a nebyť toho ako sa tváril on, určite by sa zasmiala. Zjavne tá časť bývania s dvomi mužmi mu robila vačšie starosti než tomu prikladala on výnam.*dobre*odvetila pokojne a snažila sa neumiať, čo sa jej aj podarilo. potom sa však zamyslela nad jeho slovami. ani sama nevedela čo všetko mu za ten čas porozprávala*no ak narážaš na niečo konkretne tak sa spýtaj, lebo som ti toho porozprávala dosť ale tak...vačšinu z toho čo som hovorila ako Jesson som mislela vážne, aj ked som to musela prispôsobiť mužovi. a pravdaže Hanah ona je moja nalepšia priateľka...ked si s nou telefonoval tak ešte nevedela čo robím tak aj reagovala...no potom sme sa dohodli.*zostala ticho. netušila čo mu má vysvetlovať. za ten čas sa toho stalo tolko, nevedela čím začať, čo ho zaujímalo. chcela dodať, že s nijakým Jessonom nikdy nespala, ako si pôvodne myslel ked sa zastávala sama seba, no to si radšej odpustila, už len preto ked videla ako reagoval na Jacka a Bryana. pozrela na neho a čakala na čo sa spýta*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 12:58

*Chvilu zostal ticho a len si ju skumavo prezeral. Jeho oci bludili po Tessinej tvari, na ktoru dopadala tlmena ziara z ohna a osvetlovala jej len cast tvare. Tak isto ako jemu. Posunul sa blizsie pri skalnu stenu jaskyne aby sa o nu mohol opriet chrbtom cim sa svetlo z jeho tvare stratilo a zahalili ju nepreniknutelne tiene tmy. Ked sa vsak ozval jeho hlas bol pokojny a nic nenasvedcovalo tomu že by ho opat zacal chytat hnev.* Už viackrat si mi povedala, že si zila na internate a že si to tam nemala lahke...prečo Tessa? * trochu sa pomrvil a pohodlnejsie, ak sa to vobec v takych podmienkach dalo, sa usadil. * Určite to neboli len bezne hadky...muselo sa niečo stat ked ta niekto naucil ten trik s mecom.* stichol a cakal na odpoved. Velmi dobre si pamtal na to ako ho Tessa prezelecena za Jessona dostala svojim trikom s mecom hned na prvej hodine.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 14:08

*Zostala ticho. Mlčala hodnú chvíľu a nebola si istá čo mu na to povedať. mal vlastne pravdu, niekto ju to musel naučiť, a musel mať dôvod. sama sa mu sťažovala, a mala by to dokončiť. nebola si ale istá či mu chce tu jazvu ukázať. hanbila sa, bála sa jeho reakcie. slová chalnov z kúpaliska mala vryté v pamati akoby jej to povedali len pred malou chvílkou*Hanah má brata*začala*teda mala*opravila sa a pozrela sa na stenu nad sebou. chvílu mlčala a rozmýšala čím začať*no tak on...on ma naučil bojovať s mečom, pretože on mal viac než pestrý život*vzdychla si. nevedela mu to vysvetliť, pretože sama nevedela nikdy čo presne robil*neviem presne čo robil, no nech to bolo čokoľvek, zomrel pre to*pokračovala no po týchto slovách znovu zostala ticho. nadýchla sa a pokračovala*no...a jej brat, Jasson, bol môj prvý priateľ a vlastne jediný priateľ...chodila som s ním v čase ked sa zaplietol v tom čo robil do niečoho oveľa vážnejšieho než to čo robil dovtedy*povdzychla si. nebola si istá či pochopý ti ejej nesúvislé reči ktoré zo seba sypala*no a jedného dna ked som za ním išla, na ulici si ma odchytili akýsi muži...mali ma aby ho mohli vydierať...no....no on bol vtedy niekde preč a nestihol tam prísť na čas a oni splnili hrozbu a....*zostala ticho a podvedome sa dotkala rukou brucha, na miete kde mala jazvu*a uplatnili metody ktorými ma chclei vidieť trpieť*dokončila*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 14:33

*Tessa nemohla vidiet ako v tme zatal zuby až sa mu zvyraznili svaly na sanke. Dlho vsak v tieni neostal pretože sa prudko posadil a v ociach sa mu nebezpecne zalesklo. Len myslienka na to, že Tesse niekto ublizuje v nom vzbudzovala silnu potrebu ochranovat ju. Aj ked za poslednych par dni mu Tessa dokazala že nie je taka krehka krasotinka ako si to spociatku o nej myslel nemohol sa ubranit naliehavej potrebe niekomu rozbit usta a nielen to...postavil sa a par krokmi sa ocitol pri Tessinom lozku. Klakol si vedla nej a chytil ju jemne za bradu aby sa mu musela pozerat rovno do oci. *Co...co ti urobili Tessa?* ozval sa naliehavo pricom hlas sa mu chvel od potlacaneho hnevu.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 14:42

*bola by radšej keby sa mu nepozerala do očí pretože mala pocit že sa každú chvílu rozplače. málokedy len tak plakávala no táto spomienka v nej vyvolávala priveľa pocit, no ani jeden nebol práve príjemný*toto*odvetila a už sa jej leskli oči od potláčaných slz. chytila mu ruku a potiahla ju k jej bruchu. druhou rukou si potiahla tričko vyšie a položila mu ruku k jazve*toto*zopakovala a zasmrkala. tak veľmi sa bála čo na to povie, tie slová jej ozývali v ušiach ešte silnejšie...*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 17:23

* Hladel Tesse do lesknucich sa oci no ked mu chytila ruku a zacala ju viest k svojmu bruchu do jeho srdca sa zacalo vkradat strasne tusenie, ktore ho v prvej chvili celkom ochromilo. Sklonil hlavu a vsimol si dlhu jazvu, ktora sa tiahla pozdlž Tessinho brucha. Zatajil dych a koncekmi prstov presiel po tej dlhej cervenej cesticke, ktora sa už nikdy nemala stratit z Tessinho tela , ale mala jej navždy pripominat hrozy toho dna ked k nej prisla. Keby brat jej priatelky, kvoli ktoremu sa to vsetko Tesse prihodilo, nebol už mrtvy on sam by sa rychlo postaral prinajmensom o to aby ten clovek nepredstavitene trpel. Ako ju v tom mohol nechať? Ako ju mohol tak ohrozit? Tessine slzy v nom zanechavali len silnejsi pocit hnevu na tych, ktori jej ublizili.
Predtym než obratil svoj pohlad na jazvu vsimol si v Tessinych ociach obavu...bala sa ako prijme ten fakt. Este raz presiel koncekmi prstob po jazve no tentoraz odspodu nahor a modrymi ocami sa vpil do jej zelenych. Chlad v nich sa roztopil a vystriedala ho neha, ktorej hlbku si neuvedomoval ani on sam. Nechcel Tesse sposobovat bolest a tak sa pomaly ulozil vedla nej a upokojujuco ju objal.* Prepac Tessa...* ticho sepkal osprvadlenie a perami jej vysusoval slzy na licach.* Ktokolvek to už urobil zaplatil za to a ak nie tak ho to ešte len caka...* ruku mal stale polozenu na Tessinom bruchu a stale jej hladil poranene miesto.* Bala si sa ako zareagujem ked uvidim tvoju jazvu?
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 17:34

a potom, ked ich donútil aby ma pustili preč ho zabili...videla som to z auta*dokončila ale nehladela na neho. dotyk jeho prstov na svojej jazve zacítila ihned ako sa jej dotkol a po tele jej preleteli zimomriavky. pochybovala o tom že sa z toho niekedy spamatá. bol to už rok aj niečo a ona sa cez to nedokázala povzniesť. možno keby nevidela vraždu na vlastné oči a on by žil, možno by na to nejako zabudla, aj ked o tom pochybovala. na to sa nedalo zabudnúť. skoro nikdy neplakala, málokedy ju niečo skutočne dojalo k slzám, a málokedy plakala pre to čo sa dialo. snažila sa zachovať si aspon takú obranu okolo svojich citov, no táto spomienka ju vždy rozpalakala. či bola sama, alebo jej to pripomenula nechtiac Hanah, vždy sa jej oči zaliali slzami. tí muži žili. žili a keby čolen cekla, jej jazva by bola nič v porovnaní s tým čo by jej urobili. ked zacitila ako si k nej lahol a jemne ju obajal, ticho sa mu schúlila v náručí*áno*priznala potichu apomaly prestavala plakať. už nemala síl pre slzy. necítila sa unavená, aspon nateraz nie fyzicky, skôr psychicky.*nikto okrem Hanah nevie čo sa stalo a len jediný raz som vyšla s tou jazvou von, tak aby ju niekto videl...a....a....dali mi jasne najavo že ked budem najbližšie bez trička tak mám radšej zhasnúť*povedala napokon tichým hlasom a položila si ruku na tú jeho*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 17:55

*Ako len mohol niekto Tesse takto ublizit? Bolo to odporne a prizemne, nikto kto sa vedel co i len trochu vcitit do toho co musela prezit by jej takymi slovami neublizil. Tesnejsie si ju k sebe pritulil pricom sa oprel o laket aby jej mohol lepsie pozrie do ocí.* Si nadherna Tessa a pre mna vždy budes, ostatní nech idu do certa. Hroza z toho co si musela zazit sa určite neda popísat slovami..ja...viem ta pochopit aj ked si možno myslis opak...Viem že sa bojis...myslis si, že tie spomienky ta budu prenasledovat stale vždy ked si na ne spomenies lebo mas na tele jazvu, ktora ti to bude stale pripominat, ale Tessa...* stisil hlas no to nic nezmenilo na jeho doraznosti*...ty nemas ziadny dovod za niečo sa hanbit. nikdy.Kvoli tej jazve si ta vazim ešte viac nez predtym.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 18:18

*nehanbiť sa. to nedokázala. nedokázala vyjsť v plavkách ktoré jej odhalovali jazvu, nedokázala odlepiť oči od zeme. cítila sa ako nejaký vyhnanec, niekto na koho všetci civeli a šepkali si o nej.*nedokážem na to zabudnúť*zašepkala. nedokázala to. aj keby chcela, vždy sa stalo niečo čo jej to pripomenulo*dakujem*odvetila a už sa o tom nechcela rozprávať. hrozilo že sa znovu rozpalače a tak nakoniec prehovorila, odbočiac mierne od témy*no ako som vravela, môj život sa netočí okolo krížoviek a vyšívania*povedala a usmiala sa na neho. ani nevedel ako ju strašne potešil tými slovami. bola mu tak neuveriteľne vdačná že to ani nevedela vyjadriť slovami. často sa jej stávalo že nevedela ako reagovať, čo povedať aj ked vo svojom vnútri zažívala toľko pocitov. nakoniec sa svoje pocity snažila vložiť do úprimného úsmev a nežného bozku ktorý mu dala ked sa pridvihla*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 18:36

* Vedel presno čo tym Tessa myslela ke dpovedala, že na to nedokaže zabudnuť...len si prial aby už nikdy nic podobne v zivot enemusela prezit. Sam by radsej trpel za nu...No Tessa zmenila temu cim mu dala jasne najavo že už v tom rozhovore nechce pokracovat a on to respektoval. Aspon dnes vecer. No nebude mat pokoj kym si Tessa nebude celkom ista, že je v bezpeci a ze jej nic nehorozi. Sice nic nepovedal ale bol rozhodnuty že zisti co sa stalo a tiež kto boli ti muzi a potom ich jedneho po druhom pochyta a...*Povedal by som že sa vobec netoci okolo krizoviek a vysivania. Ak mam povedat pravdu bolo by to velmi zaujimave, po tom vsetkom co viem že dokazes, vidiet ta s ihlou v ruke robit farebne kriziky.* uskrnul sa a optavoval jej nezny bozk.* Neobsedela by si pritom ani minutu a asi by si si skor prisila prsty k latke...*dobromyslene ju podpichoval a zaboril si tvar do jej vlasov vdychujuc ich vonu.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 18:46

*slabo sa zasmiala. nádherene to vystihol. neobsedela by tam ani minútu.*a divíš sa? predsatav si tú nudu, sedieť na zadku a robiť do látky krížiky...*prevrátila očami na znak znechutenia už len pri tej predstave*kedysi ma to chcela Hanah naučiť, no ked som jej vyšila požadovaný kus, rýchlo som od toho ušla len aby ma s tym už neotravovala*požadovaný kus bola jedna neveľká kvetina ktorú musela vyšiť*ale nahodou by som to zvladla keby musím, ale tak zase kým nemusím tak to nemienim stvárať...kto by sa dobrovolne nudil k smrti*usmiala sa.*mám radšej niečo aktívnejšie než polihovanie s šitím alebo lúštenie, aj ked knihy sú výnimka*vysvetlila*myslím že ani ty nevykonávaš nejaké nudné činnosti ked máš motorku a môžeš si lietať vo vesmíre*povedala a v hlase sa jej zrkadlila zlepšená nálada. prepietla si prsty na ruke s tými jeho a trochu sa s nimi začala pohrávať*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimePi máj 02 2008, 22:21

*Bruskom palca Tesse zlahka prechadzal po dlani a hral sa s jej prstami. Pri tom co hovorila sa musel zasmiať, pretože mu predstava na smrt unudenej Tessy ako vysiva niečo na belostne platno pod prisnym dohladom svojej kamaratky prisla nadmieru zabavna. Bola to žena, ktora si v konecnom dosledku aj tak vždy urobila po svojom...* S Hanah by som sa rad zoznamil osobne. Rad by som stretol aspon jedneho cloveka, ktoremu sa podarilo nahovorit ťa na niečo tak priserne nezazivne. Ty moje chudatko muselo to byt strasne tolko premarneneho casu zatial co si mohla liezt na stromi v zahrade alebo sa ucit bojovať.* V doznievajucom smiechu pobozkal Tessu jemne na makke podajnne pery a potom sa jej zadival do oci. S uskrnom nadvihol obocie a hlasom napodobnil upateho cloveka s aristoktratickym povodom. Celkovy dojem, ktory vzbudzoval bol viac ako komicky* Madam neviem čo ste o mne predtym poculi ale ubezpecujem vas že lietat sem tam, krizom krazom cez vesmir vobec nie je taka zabava. V skutočnosti...* prilozil si ruku k ustam a tlmene si odkaslal.*...je to velmi unavujuca zalezitost. Clovek si ani poriadne nemože vychutnat krasu jedneho miesta a už musi odíst na ine. Niekedy je utechou že to je potom ovela krajsie ako to predosle.*na pery mu sadol uskrn a v tienoch jaskyne sa mu zaleskli biele zuby.* Jedine...* s predstieranou ulavou si vzdychol.*...co vie zachranit pred tym strasnym monotonym kolotočom je moja motorka. A kedže teraz už mam aj satku je zo mna pravy motorkar.* pretocil sa na bok tak že teraz bola jeho tvar len niekolko centimetrov nad Tessinou.* Tessa?* ozval sa zvodne a sklonil hlavu nizsie no stale sa jej nedotkol pier. Trochu ju naklonil tak že mu pramienok vlasov padol do cela a spod privretych viecok sledoval dokonale linie Tessinych pier.* Mas chut so mnou...* znova sa sklonil no stale daval pozor na to aby sa ich pery nestretli. *...urobit jednu zavaznu dohodu?* chlapcensky sa uskrnul a aj nadalej predlzoval tu až bolestne mamivu chvilu bozku. Natiahol viac hlavu až sa licom dotykal toho Tessinho, jemne sa on obtrel az pocitil hebkost jej pokozky a vabivo jej zasepkal do ucha.* Ty mi vysijes niečo pekne a ja ta za odmenu povozim na svojej motorke.* pootocil hlavu a pri pohlade do Tessinych oci mierne nadvihol obocie.* Alebo chces za odmenu niečo ine?* znovu sa sklonil a zacal Tesse laskat krk. Od usneho lalocika až po priehlbinku v mieste kde sa zacinala klucna kost. Daval si velky pozor aby Tese neublizil preto sa viac navazil na ruky takže na nej nelezal celkom, ale stacilo len aby trochu nadvihla boky a vysla mu v ustrety...to ako po nej tuzil, znova a znova, by zacitila sama. Trahane sa nadychol a pozbierajuc vsetko sebaovladanie, mysliac na nie vhodne okolonosti a situaciu v akej boli, vratil sa spat k jej peram a konecne ich pobozkal. Najskor jej po nich len jemne prešiel jazykom akoby to bol prvy krok k jej ochutnaniu a potom ju aj navzdory svojej velkej tuzba a vasni pobozkal dlhym neznym bozkom. Velmi pomaly sa od nej odtahoval.* Nemusis odpovedat hned. Premysli si to.* usmial sa a rukou pohladil Tessu po lici.* Dobru noc krasna Amazonka.* nadvihol sa až do sedu na patach a potom sa pomaly postavil prejduc k svojmu provizornemu lozku, ktore bolo hned naproti Tessinmu avsak o nielkom krokov vzdialene. Docerta! Za jedinu noc už druhykrat ocitol v situacii ked sa skoro neobladol a pokusil sa s Tessou milovať rovno tam, v jaskyni...S povzdychom sa vystrel na svojom lozku a ruky si zalozil pod hlavu. Veru, spraval sa ako nadržany somar. Ktohovie možno by mu voda v rieke znova pomohla lenže už nechcel Tessu rusiť. Potrebovala si oddychnut.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimeSo máj 03 2008, 08:20

*Pobavene sa zasmiala, pretože si spomenula na telefonát ktorý viedol s Hanah v čase, keď ešte nevedela čo robí. So žiarivým úsmevom mu na to odpovedala s naozaj pobaveným tónom*Ked s tebou skončím tak jej ťa určite nepožičiam* zasmiala sa. Veru, toľko premrhaného času na sedačke keď mohla robiť oveľa zábavnejšie veci.Ked zacítila jeho pery, prestala sa smiať a vychutnala si aspon ten krátky bozk. Potom sa jej však znovu roztiahol na bledej tvári široký úsmev, pretože výraz jeho tváre spôsoboval, že sa každú chvílu rozosmeje. Mlčky ho počúvala, snažiac sa zachovať vážnu tvár a až keď skončil sa zaškerila a oponovala mu*hmmm...ale ale...kto tu vraví o lietaní na celej bojovej lodi*uškrnula sa*mala som skôr na mysli niečo také ako stíhačka na ktorej sme sem prišli*odvetila no nemala čas na to nijako obzvlášť reagovať, pretože ju zaujal jeho tón hlasu. Ked ju oslovil, uprela na neho žiarivé zelené oči. Ked videla ako k nej sklonil tvár, trochu sa jej zrýchlilo dýchanie, pretože vedela že toto nebude krátky bozk ako ten pred chvíľou. Máš chuť so mnou...tento začiatok vety v nej vyvolal viacero myšlienok, no ani jedno dokončenie vety ktoré napadlo ju sa nezhodovalo s tým ktoré vyslovil on. Nepochybovala o tom že tak poskladal vetu aby ju napadlo práve to čo ju napadlo, no bolo to jedno, pretože keby otázka znela tak ako si ju dokončila ona, vedela presnú a jasnú odpoved. Len čo vyslovil čo chcel, prekvapene nadvihla obočie. To hádam nie, chcel od nej aby vyšívala. V hlave si rýchlo prehrala koľko času jej bude trvať kym by vyšila niečo čo by sa jej páčilo a nemusela by sa za to hanbiť aby mu to dala. Nepochybovala o tom že na tej motorke by ju povozil aj tak, no prečo nie. Jeho ďalšia otázka v nej vyvolala jasnú predstavu čo iné by si mohla želať. Zacítila dotyk na pokožke krku a popri hlbokom nádychu privrela oči, aby si vychutnala ten dotyk. Keď pokračoval, srdce sa jej prudko rozbúchalo, že by jej kľudne ušlo z vnútra a dýchanie len zrýchlilo. Kým sa on pohrával s jej telom, cítila napätie, túžbu ktorá v nej narastala pri každom dotyku. * pokiaľ viem tak od tvojich narodenín mám ešte sľúbený jeden bozk*precedila slabým hlasom pomedzi zuby, snažiac sa aby to nevyznelo príliš rozrušene, čo sa jej moc nepodarilo. Najma nie ked k nej konečne sklonil pery. Konečne – pomyslela si a až s neuveriteľno vášňou ktorú nikdy nezažila mu ten bozk opatovala. Nesúhlasne si vzdychla len čo od nej odlepil pery a s nadvihnutým obočím no so zvodným úsmevom sa na neho usmiala*chystáš sa spať? *spýtala sa a obdarila ho úsmevom*ak si si tým istý tak by si mohol spať aspon pri mne, ani ja nehryziem*uškrnula sa*a možnože nezneužijem situáciu*povedala pobavene aj ked si tým nebola taká istá. *
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimeSo máj 03 2008, 08:36

*Cass sa nahlas zasmial až sa jeho hlas zvonivo odražal od stien jaskyne. Pretocil sa na bok a hlavu si podoprel rukou pricom Tesse opatoval horuci pohlad.* Tessa, zlatko nebojim sa že by si mohla situaciu zneuzit ty pretože akonahle by som bol zase pri tebe tak by som tu situaciu okamzite zneuzil ja...* a potom už pokojnejsim hlasom dodal.*...nechcem ti ubliziť.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimeSo máj 03 2008, 08:46

vzájomné zneužitie?*spýtala sa a začala sa smiať.*o tom že by si mi ublížil pochybujem*dodala pobavene, ked sa prestala chechtať. bola by radšej keby spal pri nej, naž o hodnú kus dalej od nej*som si istá že by si to zvládol spať pri mne*pokračovala. ved to raz už zvládol, zaspal pri nej a ona potom spadla z postele.*a ktomu by som chcela vedieť kam sa tiahne to tvoje tetovanie*vycerila zuby a premerala si ho*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitimeSo máj 03 2008, 09:04

* Oblizol si pery,ktore mu zrazu vyschli akoby sa ocitol na pusti a uvazoval nad Tessinou lakavou ponukou. Dlho si ju premeriaval pohladom a popritom zhodnocoval svoje sily. Tessa bola od neho nizsia no jej telo bolo rovnako pevne ako to jeho. Vabilo a zzvadzalo ho svojimi dokonalymi krivkami ako zvadza svetlo nocne motyle aby k nemu prisli blizsie. A on bol...bezbranny nocny motyl, celkom pohlteny ziarou vasne, ktorej sa tak strasne tuzil poddať no ešte tu stale bola jedna prekazka...Nemohol sa s Tessou dnes vecer milovať, ale mohol pri nej aspon lezat a držat ju v naruci. Z hrdla mu unikol tlmeny chraplavy ston ked sa znova postavil a ukazal tak Tesse ako silno po nej tuzi.Rukou zachytil dolny okraj tricka a pretiahol si ho cez hlavu. * Si si celkom ista že by si to chcela vedieť?* s vasnou potemnenym pohladom trochu naklonil hlavu a roztiahol pery do vabiveho usmevu.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vesmírna loď - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 31 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 31 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: