Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:04

http://klub-agilitak.wbs.cz/Parov_-_Stelar.mp3

Bolo pol jedenástej večer, a Viktor sa vracal do svojej izby. Bol znudený a podráždený. Nikde nemohol nájsť Odysa, ako vždy keď od neho niečo potreboval.
Rútil sa po kamennej dlážke až k svojej izbe a prudko otvoril dvere. Tam ho však čakal šok, na posteli mu ležala akási žena. Pohľadom preletel po jej odhalenom tele až k tvári, aj keď na tej sa dlho jeho oči nezdržali.

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Hotof

Cez hologram vytvorila akési umelé prostredie a skoro nahá, prikrytá len priesvitnou sukňou na neho čakala.
„Kto do čerta si?“ spýtal sa a prešiel k oknu. Pozrel von, smerom k záhrade, či tam neuvidí svojho strýka.
„Dievča“ odpovedala medovým hlasom.
Zdvihol obočie a pozrel na ňu.
„Čo tu robíš?“ spýtal sa chladne a do rúk chytil meč a prešiel prstom po ostrej strane, akoby jej chcel naznačiť, že sa s ňou nemieni zdržiavať.
„Čo myslíte“ nahodila ešte väčší úsmev a posadila sa. Zhodila zo seba aj to málo oblečenia a prstom si prešla po nahom tele. „Prišla som vás potešiť, pane“ odpovedala a kývla rukou aby za ňou prišiel.
„Teda štetka“ odpovedal znechutene a položil meč na stôl.
„Hovorte mi ako chcete“ povedala s úsmevom a zliezla z postele. Ladným krokom prešla až k nemu a dlhé prsty strčila do jeho vlasov.
Nehybne tam stál a ešte viac znechutene sledoval čo robí. Cítil ako rukami zlieza nižšie a nižšie a musel uznať že to bolo príjemné. Napriek tomu, keď rukami zliezla až k nohaviciam, ju chytil, a odvliekol k dverám.
„Si obyčajná štetka a nemáš tu čo robiť“ povedal a sotil ju von, tak ako tam stála. Neunúval sa jej podať nič, čim by sa zahalila, bola to predsa obyčajná predajná žena.

Tresol jej mohutnými dvoj dverami pred tvárou a zamkol.
„Pane, poslal ma váš strýko Odys!“ zakričala cez dvere.
Keď začul strýkovo meno, zarazene odomkol.
„Môj strýko neznáša ženy“ povedal jej a stál v dverách aby nemohla vojsť.
„Nemusí ich mať rád, no vie, ako sa s nimi zabaviť a uspokojiť svoje potreby“ odpovedala a stále nahá postávala pred dverami. Po chodbe bolo počuť blížiace sa hlasy a ona trochu s prosebným výrazom na tvári pozrela či ju pustí dnu.
„Môj strýko nežije so štetkami“ povedal. Jeho vtedy pätnásťročný mozog to nevedel stráviť. Jeho strýko, taký odporca žien, aby chodil za ženami ako ona...
„Nie, on ich len pretiahne“ odpovedala namrzene a pozrela na koniec chodby. Hlasy sa približovali čoraz viac a ona začala byť viditeľne nervózna. „Hádam mi len nechceš povedať že ma nechceš“ povedala a prešla si prstami po chudom brušku až po prsia.
„Koľko máš rokov?“ spýtal sa jej. Určite od neho bola staršia. Pochyboval že by bola taká vyspelá, keby mala len toľko čo on.
„Devätnásť“ odpovedala a priblížila sa k nemu.
Znovu prišiel pokus, aby ho vzrušila, no on nemienil zmeniť názor.
„Si len štetka“ povedal a už nadobro zavrel dvere.
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:14

Viktor de Cruer napísal:
http://klub-agilitak.wbs.cz/Parov_-_Stelar.mp3

„Nie, on ich len pretiahne“

... na nezaplatenie
Tak toto mi zlepšilo Silvester lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:15

tak to som rád že ťa to tak potešilo lol!
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:17

Potešilo? Very Happy Nie, len som dostala druhý záchvat smiechu v tento deň lol!
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:18

to nejako po malo že len druhy... lol!
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:21

Nie, vlastne tretí...Prvý bol o jednej ráno, keď sa so mnou mama stavila o 20 tisíc , že si tento rok nájdem chalana(neskutočne rýchlo zarobené peniaze)
Druhý krát keď som si prečítala príspevok, že pesničku Shut up and sleep with me chceš na odkaze a tretí pri tomto lol!
Btw, nie je sa s kým a na čom smiať, keď je človek na Silvestra sám Razz


Naposledy upravil dňa Po december 31 2007, 19:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:23

tak bež von, isto máte v okolí nejakú disku...

...s tvojou mamou sa stavim aj ja...o dačo...nie o to že si najdem frajerku...Very Happy

...a nahodou som bol slušnyyy
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:26

Ja a diska? ROTFLMAO lol! Nemysliteľné... Nereálne lol!

Aj minulý rok sa stavila... A prehrala, tentoraz znížila stávku pre istotu, milujem jej spirituálne pocity Very Happy

Dobre, beriem, bol si slušný Very Happy Naštastie alebo nanešťastie? XD
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:28

neviem či si chcela dake uchylačiny...nabuduce ti na želanie napišem jeho prvy sexualny zažitok Very Happy

čo sa smeješ...bež si zatancovať...takých bolo čo nechcelo isť na disku../že alex.../ a potom cely večer tancovali ...
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:30

*Pozrie sa spod Sheaspearovho Rómea a Júlie* Nie, len som na muža očakávala niečo...korenitejšie. Ale nemusíš sa s tým trápiť *Vráti sa k čítaniu.*

Nie je s kým a ja tancujem len zriedka, naozaj zriedka... lol. Bola som aj vychovaná nechodiť na takéto akcie Smile
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:32

VEr že aj alex, ale na imatrikulačnej diske bola Very Happy a tancovala aj ked najprv nechcela...

nemôžeš čakať že sem budem písať nejaké uchylačiny...zase aj muži sa vedia ovladať Very Happy
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:34

Tak na to by som šla z povinnosti Smile Ale inak inde nie

Dobre, dobre, česť výnimkám Very Happy
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:35

to si tak slušne vychovaná Smile
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:36

Aj z vlastnej iniciatívy Smile Už len keď prehodnotím, čo sa môže stať a keď si vypočítam pravdepodobnosť, že sa to udeje, tak si radšej vyberiem cukráreň, čokoládovňu alebo čajovňu Razz
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:37

bože matiku do toho radšej netahaj...čo by sa stalo...ak máš dosť rozumu /čo ja vždy nemám/ tak sa neožereš a neroší sprostosti Smile
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:41

Keď ju vieš, nemáš s tým problém ^_^

Som tvrdý abstinent a keď sa môj otec opil, mesiac som sa s ním nerozprávala

Think before you act, premýšľaj skôr než konáš, čiže sprostosti... Len keď mi naozaj švihne, alebo sa prejaví moje temnejšie ja Very Happy
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:42

Neviem Very Happy
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:45

Tak to si v riadnom bahne človeče Very Happy
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:45

my z toho nemame povinnu maturitu
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:47

Ani my, chválabohu... To by som sa radšej išla obesiť
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:48

Niežeby účto bolo milšie... lol!
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:55

Nebolo lol!

Lol, samovražda, ešte zo mňa bude EMO (pravdepodobnosť nulová) lol!


Naposledy upravil dňa Ut január 01 2008, 09:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:56

a učto mame na maturiet osemhodinovu skušku, s jednou päť minutovou prestvkou Very Happy
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 19:59

Dá sa prežiť, v podstate ťa to nezabije, skôr posilní Very Happy
A hlavne to nezmeníš, tak na čo vydávať drahocennú energiu prostredníctvom rozčuľovania a mrmlania, aj keď to nemá žiaden vplyv Razz
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitimePo december 31 2007, 20:00

šak ja som sa už zmieril s danou situáááciou loool
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...
Návrat hore 
Strana 1 z 5Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Viktor de Cruer
» De Cruer biblia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: