Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningová hala

Goto down 
+11
Dreena Thall
Pomocník
Alteira Isinna
Nobodys Home
Einyleen Nentysen
Shiroi Yagami
Anders Jacobsson
Amyna
Anoella
Amacaraka Morgen
Admin
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
AutorSpráva
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeUt jún 30 2009, 07:52

/ Okey Annika Smile s radosťou môžem povedať, že si ukončila tento svoj malý tréning Smile chcem ti povedať, že v normálnej hre najskôr funguje že keď budeme takéto niečo chcieť urobiť, tak sa dohodneme s dotyčným človekom, aby sme mu nejak citovo neublížili Smile ale v tréngoch je samozrejme všetko dovolené.. čiže tvojapostava je nedotknutá a zrelá hrať rpg Smile o ďalšom pokračovaní sa môžme dohodnúť cez poštu a niečo určite vymyslíme Wink /
Návrat hore Goto down
Einyleen Nentysen




Female
Počet príspevkov : 41
Rasa : Člověk
Vek postavy : 11 let

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeUt jún 30 2009, 16:21

/ Jo jasně. Dík za tréning Smile Wink /
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeŠt júl 09 2009, 21:05

/strašne ma mrzí ,že som nepokračoval, lebo som tu nebol. vidím ,že anika úspešne dokončila tréning gratulujem. no ja by som si ešte rád trochu precvičil rpg tak nobodys pls ak máš čas môžeme si ešte zahrať??/
*Pomaly otvára oči, cíti ako bolesť prichádza zo zadnej časti jeho hlavy. Rozmýšľa: Išiel som pre zbraň aby som pomohol tej dievčine a potom...... potom som spa *TO DIEVČA!!* vykríkne v panike a rýchlo sa ponáhľa ku oknu, no vonku nikoho nevidí. Chytí zbraň a beží na námestie. Pozrie sa raz na jednu stranu raz na druhú, no nikde nič. Zrazu uvidí na zemi stopy krvi, ktoré vedú preč z námestia. Neváha ani minútku a beží ,kam ho tie stopy vedú.*
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimePi júl 10 2009, 15:15

/Félix, ja som počula, že si nemohol skôr prísť, tak preto sme pokračovali.. tak to je v poriadku Wink okey... napojím sa na teba/

*Bolo vždy ťažké sa zbaviť tela. A hlavne, keď to bola taká mladá a pekná žena. No nakoniec tak urobil. Tak, aby ju v blízkej dobe nenašli. Nebola to jeho zvyčajná stratégia, ale teraz nebol vôbec pripravený. Nečakal, že si ešte dnes nájde obeť! A kto to aj mal čakať? Veď bol iba na pár pohárikoch a zrazu sa tu zjavila ona.. Z jeho dumania nad hrobom dievčiny ho však vyrušil dupot.. Niekto bol blízko a smeroval k nemu. Musí sa schovať. Tma bola jeho tromfom. Preto zašiel za pár kríkov, ktoré boli asi tak 20 metrov od hrobu.. Uvidíme kto nám sem ide.. Dnes už mám pokrk nečakaných mŕtvol.. Tuším s tým musím prestať.. A začnem piť!!*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimePi júl 10 2009, 21:11

/dik za pochopenie/
*Bežal ako o život ,keď tu si všimol, že stopy končia. Pomaly si nabíjal zbraň, zatiaľ čo jeho oči hľadali v hustej tme známky života. Náhle si všimol čerstvo zasypanú zem a vtedy mu došlo ,že dievčaťu už nepomôže. Také mladé dievča a ja som mu nestihol pomôcť. pomyslel si. Zrazu ako blesk sa na neho zvalila lavína pocitov - ľútosť nad dievčaťom, výčitky ,že ho nemohol zachrániť, no i strach z toho ,že vrah tu ešte niekde blízko musí číhať, keďže stopy boli ešte čerstvé. Teraz však nemohol stratiť koncentráciu ,tak si dodal odvahy. Zaostril zmysli a snažil sa len myslieť na nepriateľa.*
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeSo júl 11 2009, 06:34

*videl, že muž spozornel. Nemal už náladu, aby sa s ďalším hral.. Musel rýchlo premýšľať.. Rýchlo uvažovať.. Jeho myseľ bola pre neho výhodou.. Ale on musel rýchlo konať.. Tak, aby ho prekvapil.. Napadla mu jedna vec, ale to bolo dosť nebezpečné, keďže muž bol ozbrojený.. On mal iba nôž.. No vedel ním dobre hádzať.. A preto konal.. spoza kríku sa zahnal a hodil nôž tak, aby ostrá čepeľ sa hlboko zabodla do stehna*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeSo júl 11 2009, 11:08

*Ako tak kráčal zrazu z húštiny na neho vyletel nôž. Letel tak rýchlo, že sa nestihol uhnúť a nôž sa mu zaryl do ľavého stehna. Vykríkol od bolesti ,no i cez tú bolesť sa prekonal a vystrelil tri rany tým smerom ,z odkiaľ vyletel nôž. Padol na kolená ,stonal od bolesti a snažil sa vybrať si nôž zo stehna. Sám pre seba si povedal - raz ,dva ,tri a na tri si vytiahol nôž. Tento raz zreval ešte hlasnejšie než pred tým. Zbraň namieril dopredu ,akoby čakal ,že sa na neho z tmy ešte niečo vynorí.*
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeNe júl 12 2009, 08:44

/omg, aby nam to trenovanie hned neskoncilo, dame rozhovor/

*Mal šťastie aj nešťastie.. Mlady ho trafil do ramena.. Neprijemne to stipalo a on nemal chut sa prezradit.. ze je raneny.. Mlady predsa nemoze mat este vela nabojov v hlavni.. preto si sadol do krikov a potichu zasepkal, no zaroven tak, aby ho chlapec pocul* ta noha ta musi neprijemne boliet, co?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeNe júl 12 2009, 11:40

*Ten šepot ho vystrašil. No okrem strachu pociťoval aj hnev.* Neboj sa ošetrím si ju, hneď čo ťa pošlem pod zem!* Snažil sa pôsobiť navonok pokojnejšie, lenže jeho vnútro také vôbec nebolo. Nevedel ,či ten vrah nemal ešte nejakú zbraň a to ho znervózňovalo. Hoci už vedel presnejšie ,kde sa vrah nachádza, netrúfal si znova vystreliť, aj keď mal ešte 6 striel ,nechcel ich zbytočne minúť bez toho, že by vedel , viac o polohe nepriateľa a preto vyčkával, pokiaľ vrah spaví nejakú chybu.*
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 13 2009, 16:33

*Pod zem? Prudko vybuchol smiechom a zovrel v ruke kameň, ktorý vedľa neho ležal na zemi..*Aký si len hlúpy mladý muž.. Choď pekne domov a ja ťa nechám žiť* Vedel, že muž bude očakávať ďalší útok a teraz by nemusel mať toľko šťastia s tým, že ho opäť trafí IBA do ramena.. Preto ako zostal sedieť šmahol rukou dozadu a kameň letel priamo k mužovi, tak aby ho prinajmenšom ohrozil alebo iba vyľakal*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeSt júl 15 2009, 17:49

*Ten smiech ho rozzúril do červena. Už sa chystal niečo povedať ,keď zrazu oproti nemu vyletel kameň, no tento raz sa mu vyhol. Rozmýšlal ,prečo práve hodil kameň, chcel ho len vystrašiť? A prečo toľko rečí okolo toho, keď je taký nebezpečný ,prečo sa s ním hrá? *Nie..* ,povedal *..teraz ťa už nenechám ujsť. Buď ja alebo ty!* Postavil sa na nohy a kríval so zbraňou namierenou dopredu oproti vrahovy s tým ,že pri najmenšom pohybe vystreli.*
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeŠt júl 16 2009, 19:00

*Bolo to pre neho veľmi unavujúce, keď sa musel s chlapcom rozprávať ako s dieťaťom. Netušil, že voči nemu nemá absolútnu šancu. Vzal do rúk ďalší kameň a teraz sa už rozhodol nehrať* Dúfam, že nebudeš ľutovať svoju voľbu*zasypel do vzduchu a ľahol si na zem. Chlapec by určite strieľal, keby sa postavil a hodil kameň. nech by bol akokoľvek rýchly, bolo by to ťažké urobiť tak, aby ho opäť nezasiahol. V ruke cítil nesmiernu pálčivú bolesť, ktorá ho nútila konať. Pevne chytil kameň v rukách a cez kríky hodil kameň. Silou, akou ho vymrštil museli konáre spomaliť, no aj tak to musel byť silný úder, lebo sa zázrakom trafil. Síce mieril na chlapcovu hlavu, no trafil zbraň, ktorú mu prudko vyrazil z rúk. Keď neprší aspoň kvapká, pomyslel si zatiaľ čo ako strela vyrazil a prudkým nárazom päste zrazil chlapca k zemi.*Tak čo, moja ponuka ešte platí*zavrčal keď nad ním stál a teraz mieril hlavňou chlapcovi na čelo. Jeho vlastnou zbraňou.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimePi júl 17 2009, 08:09

/ak si ma odzbrojila Very Happy/
*Bol to pre neho šok ako ho ten vrah rýchlo odzbrojil. Teraz mal hlavneň pri hlave. Keď mu niečo vrah povedal, bolo cítiť ten nechutný alkoholový srmad z jeho úst. Musel niečo vymyslieť a to hneď. Mohol ešte použiť vrahovu dýku, len trebalo udpútať jeho pozornosť. Ucítil ako na neho dopadajú kvapky kvry, ktoré vychádzaly z nepriateľovho ramena.* To rameno musí poriadne bolieť, čo?* zľahka sa pousmial, keď si spomumenul, že vrah mu povedal niečo podobne.*
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeSo júl 18 2009, 20:16

/na teda! ja byť špina Smile)/

zažil som už aj horšie*odvetil a pritom lenivo mykol plecami. Na chvíľu sa mu na tvári zjavil bolestivý výraz, čo si uvedomil, že nie je dobrý nápad mykať plecami, ale tak do budúnosti vedel. Na oplátku položil opäť takú istú otázku ako pred tým*Aj teba noha, čoo* a pri poslednom slove zdvihol nohu a pritlačil bagandžou na oblasť rany na mužovej nohe*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeNe júl 19 2009, 17:32

*Zaťal zuby od bolesti ,ktorú mu spôsobovala vrahova nôha na jeho rane. Ta bolesť bola neznesiteľná. Náhle ho posadla zúrivosť, odsotil vraha úderom rúk do jeho ramien, načo sa prevrátil na chrbát. Nepriateľ pustil zbraň, lebo ho k tomu prínútila bolesť prichádzajúca z ramena. Všetko sa to zohralo v jednom krátkom okamihu. Keď bol vrah na zemi, mladý nevyužil čas na to, aby zobral zbraň, no vrhol sa na neho a päsťami ho udieral do tváre. Nechal sa načisto ovládnuť hnevom.*

/dúfam že som to neprehnal ak hej tak môžem edit ??/
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeNe júl 19 2009, 20:21

/Nuž tu je s tým menší problém. Zasiahol si do mojej osoby a napísal si čo cítil môj muž. Je dobré ked chceš napísať niečo také, aby si to pekne obišiel... Tvoj zápisok by som napísala takto nejak:

*Zaťal zuby od bolesti, ktorú mu spôsobovala vrahova noha na jeho rane. Tá bolesť bola neznesiteľná. Náhle ho posadla zúrivosť, odsotil vraha / to do ramien by som nepísala, lebo tvoja postava predsa leží a nemá dvojmetrové ruky Wink/ načo sa stal on pánom situácie a prihliadal nato, ako jeho úder odhodil útočníka na zem a pritom mu zbraň vyrazil z rúk. /toto je síce tiež zasahovanie ale je to v miere/ Všetko sa to zohralo v jednom krátkom okamihu. Keď bol vrah na zemi, mladý nevyužil čas nato, aby zobral zbraň, no vrhol sa na neho a päsťami ho udieral do tváre. Nechal sa načisto ovládnuť hnevom.*

Ten zápisok nebol celkovo zlý, ale tam nesmieš napísať priamo, že moja postava pustila zbraň kvôli tomu, že ho bolí ruka. Keď chceš spomenúť niečo také tak to napíš v domnienkach. Napr že azda pustil zbraň kvôli rane na ramene, ktorá vyzerala bolestivo dobre? Smile Tak obídeš všetky danné pravidlá. Smile A napíšem ti to už teraz, ale keď sa potom zapojíš do rpg tak takéto veci sa vždy plánujú s osobou s ktorou hráš Smile tu v tréningu je všetko povolené, no keby si s niekým hral a dajme tomu, že chceš jeho zraniť, kontaktuj "majiteľa" poštou Smile A teraz skús napísať nový príspevok. Tento nechaj tak a napíš nový Smile /
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 20 2009, 12:18

/jasne že sa poradím s tým čo hrám o takýchto veciach Smile ,dik za radu..............tak to zmením/
*Tá bolesť čo spôsobila vrahova noha bola ukrutná. Zaťal zuby a rukami pevne chytil trávu ,až sa odtrhla.* Si ubožiak! Bodaj by ti to rameno zhnisalo, aby ti amputovali ruku! Ty.... *vyprskol na neho a sypal nadávky jednu za druhou. Bol zúfalý. Potreboval nejako ukončiť tu bolesť. Z rukami by nestihol zaútočiť, lebo vrah by mal viac času reagovať. Musel teda použiť svoju druhú nohu. Napol svaly a kopol Vraha do medzinožia*

/dúfam že je to lepšie...... s tým medzinožím ,dal som ho tam preto, lebo je to najzanitelnejšie miesto, na aké mohol zaútožčiť Very Happy/
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeSt júl 22 2009, 09:33

/Okey Félix Smile ak súhlasíš, tak by som rada tréning buď ukončila, alebo prerušila, lebo mám v počítači vírus a nemôžem nejak často chodiť k netu. Ak chceš, tak sa už niekam zaraď do hry Wink kľudne aj do knižnice, alebo počkaj kým budem mať pc v priadku, však ako chceš Wink/
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeŠt júl 23 2009, 10:16

/ok chalan vs. vrah -remíza ..... Very Happy /
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeŠt júl 23 2009, 15:25

/súhlasím Smile poď k nám do knižnice ak chceš Smile/
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeSt december 02 2009, 14:03

Já ještě nikdy žádnou RPG nehrála...
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeSt december 02 2009, 14:30

Smile To je v poriadku Smile Náš pomocník čo zauča prvákou si s tebou určite rád zahrá nejakú rpg, len čo príde na internet (asi niekedy podvečer to bude Smile )
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeSt december 02 2009, 17:44

áno, áno hlásim príchod Smile Nuž teda Smile najskôr taká veľmi dôležitá vec Smile Rozumieš slovensky, alebo je potrebné, aby som písala česky? Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeSt december 02 2009, 19:16

Já myslím, že není nutné, abys psal slovensky, to důležité ti budu rozumět. Možná, se někdy najde pár slov, kterým nebudu rozumět, ale to si nějak domyslím. Very Happy Ale nějak nevím, co je to empatia.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitimeSt december 02 2009, 19:27

Okey, pozri, keď nebudeš vedieť, ktoré slovo čo znamená, tak napíšeš a ja ti to vysvetlím Smile Empatia je schopnosť cítiť pocity iných.... väčšina ľudí vie takéto veci vycítiť šiestym zmyslom, ale je pár výnimočných u ktorých empatia je schopnosťou a vtedy to nie je o šiestom zmysle, ale o iba o tej schopnosti Smile

Nuž teda rpg.. píše sa v hviezdičkovej forme, kedy priama reč sa do hviezdičiek nedáva... Iba text ktorý je k tomu písaný na opis okolia, pocitov, situácie sa dáva do hviezdičiek.. čiže to vyzerá asi takto:

*Prechádzala sa po uličkách Gyra, kde prechádzala okolo komplexu budov v ktorých sídlil senát a všetci významní mimozemšťania na vysokých postoch. Ako si tak potichu vykračovala, niekde ďaleko v zadu za ňou začula ako niekto, alebo niečo donútilo, aby konár možno na zemi, či v korune na strome, praskol. Otočila sa dozadu, pričom si pritískala kabár na prsia a povedala.*Je tam niekto?*No žiadna odpoveď k nej neprichádzala.* Haló?

Všimni si, že všetko čo nepatrí pod priamu reč je na začiatku aj na konci s * Smile Iba priama reč sa do hviezdičiek nedáva.. Preto ani napríklad som na konci nedala *, lebo text končil priamou rečou Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréningová hala - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningová hala
Návrat hore 
Strana 5 z 17Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: