Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night

Goto down 
+10
Admin
Kiara
Raito Yagami
Melian Smang Fu
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Thomas Lerm
Anoella
Viktor de Cruer
Shiroi Yagami
14 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutorSpráva
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:32

/ Princa telarijskeho? lol! /
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:35

/ Páni jeden deň preč a už som mimo, ale vítam Yami lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:39

(( Mám to v pas lol! A cudzie slová mi firefox neopravuje lol! Totižto ono to neopravuje niekedy vôbec, čo ma dosť zaráža, hlavne, keď je to spisovné slovo a je gramaticky správne lol! ))


Nesiem kávu, prezentujem, vytváram diabolské plány na ovládnutie sveta spoločne s nadriadeným. Ako Batman mal svojho Alfreda, Sherlock zas svojho Watsna, ale tých určite nepoznáte. *Až v poslednej chvíli si uvedomila, že sa nerozpráva s niekym zo Zeme, ale s hercom, mimozemšťanom, ktorý týchto hrdinov filmu či literatúry zaiste nepozná.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:43

* Pokojne zostal pozerat na Cassa a ani sa neusmial. Potom pohlad obratil na neznamu ženu po jeho boku a chystal sa ospravedlniť že ich vyrusil no ona ho predbehla a sama odisla. Aspon mal prilezistost porozpravať sa s Cassom medzi dvoma ocami aj ked taketo tvrdenie bolo trochu relativne pretože okolo nich sa každu chvilu premielal nespocet hosti. Stisil teda hlas ked venoval Cassovi odpoved.* To je pravda, ale rad by som ta o niečo poziadal.
Návrat hore Goto down
yami

yami


Male
Počet príspevkov : 30
Rasa : Alien
Vek postavy : 9.6.3996
Povolanie : Movie star

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:46

Podcenili ste ma... Milujem literatúru zo Zeme. Hlavne z druhého a začiatku tretieho storočia. *usmeje sa, a do úsmevu mu skočí mobil*Prepáčte...*vstane a posunie sa kúsok bokom*Áno?*ohlási sa a počúva*Jasné, hneď som tam*povie a zloží. Otočí sa k Shiroi*Prepáčte mladá dáma, musím na moment odskčiť. Ak by ste sa chceli porozprávať o literatúre zo Zeme, milujem Adgara Elana Poea, keď som bol malý čítal som Rowlingovej Harryho Pottera a Eragona... kľudne. Príjemný zbytok plesu*usmeje sa a odíde*
Návrat hore Goto down
yami

yami


Male
Počet príspevkov : 30
Rasa : Alien
Vek postavy : 9.6.3996
Povolanie : Movie star

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:47

/dakujem Yagami... inak mal si chybu v preklade mena Very Happy nakolko DN mam vedla seba prvych 8 volumov po japonsky, nedalo mi to ne to neupozornit Very Happy/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:51

(( Meno a význam som hľadala ja, čiže to nie je Raitova vina Smile A ja mám... One piece aaa... Denník pána démonov aaa... Královnin rytír, Chobits a prvé dva volumy Naruta xD ))
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:52

***Shiroi ty máš denník pána démonov?Moja sestra má tri části! Very Happy***
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:54

(( 3 časti plus ostatné 4 v angličtine, čo som si doobjednala Smile ))
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:55

* Takže pekný večer je za mnou. pomyslel si pesimisticky. Anoella odišla tak rýchlo že nemal ani prilezitost cokolvek jej povedat ani vysvetlit. A vedel, že po Raitovej odpovedi už asi nebude mat dalsiu priležitost ocitnuť sa opat v jej spoločnosti. Trochu ho to rozladilo aj ked navonok nedal nic najavo. Len tam stal pricom svoj upaty postoj už zmiernil a zalozil si ruky na hrudi.* Je to na Thanatose. Nemam ti pri sebe pretože som myslel, že si na to myslel ty. * nasilu sa uskrnul a pozorne si prezrel Raita ci nezbada priznaky...*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 19:57

/ lol! ja som so svojím menom spokojny lol! ale vdaka lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 20:00

((Bože, ja som sa teraz uvedomila! xD Promiiiň Raito, ja to hneď opravím. Bože, ja som maximálny kretén lol! OMG, ešte z Vika urobím princa Gyra a dovidenia lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 20:06

/ lol! to niiič ved si vlastne povedala pravdu lol! do buducnosti lol! /
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 20:13

Nehraj sa so slovičkami Scrad. Ešte to nepotrebujem a pre každy pripad...* zodvihol ruku a prilozil si ju k vrecku na smokingu pricom velavyznamne nadvihol obocie.* Ten skumavy pohlad si setri na neskor. Potrebujem aby si dal pozor na Tessu.* stichol a sivymi ocami sa uprel do Cassovych modrych. Vedel co teraz bude nasledovať a už sa pripravoval na to aby jeho odpovede boli dosť jasne, ale tiež aby nepovedal vela.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 20:16

* Ked mal pravdu povedať tak niečo taketo skutočne neocakaval, a preto dal volny priechod svojmu prekvapeniu.* Ty odo mna chces aby som ju sledoval? * zasmial sa akoby to, čo prave Raito povedal bol najlepši vtip aky dnes vecer pocul.* Nezda sa ti, že Tessa je už dost stara na to aby si dala pozor sama na seba? Myslis, že jej chyba za chrbtom moj tien?
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 20:31

Je na damskych toaletach.* pokracoval vobec si nevsimajuc Cassove otazky a ani ton jeho hlasu, ktorým sa mu snazil dohovoriť, že to o čo ho prave poziadal je cista zbytocnosť.* Pockas na nu niekde pobliz a ani na sekundu ju nespustis z oci. Neviem ci sa bude chcieť s tebou rozpravat, ale...* ozval sa ohlusujuci potlesk, ktorý ho prinutil zodvihnut hlavu a pozornjesie sa porozhliadat po sale. Uvedomil si, že masy ludi okolo nich zredli a vsetci sa presunuli do prednej casti velkej miestnosti kde stalo vyvysene podium. Stihol si ešte vsimnut ako z neho zostupuje neznamy muz, pravdepodobne nejaka celebrita, kedže vsade kam sa pohol sa isla najma ženska cast osadenstva za nim priam potrhať. Musel sa uskrnut ked si vsimol namahu maleho plesivejucho muza udržat pri sebe svoju mladsiu a atraktivnjesiu manzelku.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 20:40

* S nevôlou, ktora sa mu zacinala pomaly zračit aj na tvari pocuval Raita a chystal sa mu skocit do reci dalsou otazkou ked aj jeho zaujalo dianie na opacnej strane saly. Crty tvare sa mu ako sibnutim carovneho prutika vyjasnili ked spoznal muza, ktorý vyvolal ten rozruch.* Asi ťa na chvilu opustím zbadal som svojho oblubeneho herca.* siahol si rukou do vrecka na kapitanskej uniforme a vytiahol z neho bielu vreckovku.* Nemas pero?* vrhol rychly pohlad na uskrnajuceho sa Raita a chystal sa vypariť bez ohladu na to aku odpoved od neho dostane.*

/ Zdravím Yami lol! tuším máš dalšieho obdivovatela Smile /
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 20:45

Cass!* zvolal pricom ton jeho hlasu ako aj vyraz na jeho tvari nadobudol opat typicky ladovy pokoj premiesany so stipkou lahostajnosti.* Dobry pokus, ale nevysiel.
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 20:48

*Nečakala na odpoveď Kiari a vstala z kresla.*Nemusíš odpovedať.Len sa pôjdem trochu poprechádzať.*Odišla ku stolu s jedlami a zobrala si jeden zákusok.Dala si ho na tanierik a zakusla si doňho.Dávala pozor aby nejedla neslušne lebo nechcela si na seba nanosiť hambu.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 20:50

* Už sa pomaly chystal vykrocit vpred a blahorecil osudu, že mu posktyol taku uzasnu prilezitost zbaviť sa neprijemnej povinnosti ked ho zastavil Raitov hlas. Utrpne si vzdychol a otočil sa naspat k nemu.* Dočerta, čo si zase urobil?* nezdržal sa a vreckovu si zacal opat strkať do vrecka. Na podpis si bude musiet ešte chvilu pockať.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 21:03

* Na chvilu uprel na Cassa zamysleny pohlad akoby uvažoval, čo mu ma povedať. S rovnakym zamyslenim kývol jemne hlavou a prešiel ku kamennemu stlpu, ktory podopieral plafon z kraja tanecneho parketu. Oprel sa on chrbtom a ruky si rovnako ako Cass pred chvilou zalozil na hrudi.* Dobra otazka a nepochybne ma aj celkom dobre vystihuje no sam vieš, že na niektore otazky sa len tažko davaju odpovede. Nežiadal by som ťa o to keby som sa o celu zalzitosť mohol postarať sam no moja pritomnost momentalne nie je ziadana.* trpko si povzdychol a opat sa mu vybavil v mysli cely rozhovor, ktory sa odohral medzi nim a Tessou. Utešovalo ho jedine pomyslenie, že pokoj, ktorý sa mu tak dlho vyhybal najde v Shiroinej blizkosti. Tuzil ist za nou hned teraz no rovnako si chcel byt isty, že Tessa bude v poriadku.*
Návrat hore Goto down
yami

yami


Male
Počet príspevkov : 30
Rasa : Alien
Vek postavy : 9.6.3996
Povolanie : Movie star

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 21:10

*po dlhšej pauze sa vráti z porady uňho v sídle do Sály na ples, s evidentne lepšou, komunikatívnejšou náladou. Sadne si do "svojho" kresla a začne piť "svoj" drink.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 21:14

* V prvej chvili nemohol uveriť, že mu krk ešte nestlacaju Raitove prsty za tie unahlene slova, co z neho vyleteli. Cakal aspon zablesk hnevu v jeho ociach alebo posklbavanie svlau na lici no nič z toho sa nestalo. Aj ked sa poznali už roky a ich vztah by sa dal oznaciť za priatelsky kvoli tomu vsetkemu cim už obaja spoločne presli, aj napriek tomu si musel davať pozor na hranice, ktoré nemohol prakrociť. Obcas na to pri podpichovani zabudal no hned mu to bolo pripomenute. To, čo sa stalo medzi nim a Tessou muselo byt teda naozaj vazne.* Dobre, tak po ten podpis si pojdem neskor.* snazil sa zmiernit napatie, ktore ich obklopovalo ako husta hmla a bez dalsieho slova sa zvrtol na odchod aby pohladal Tessu.*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 21:17

*Nestihla sa ani s touto hviezdou filmu ani rozlúčiť a hneď sa jeho postava vytratila v hustom dave, ktorý zapĺňal skoro celú rozlohu sály. Niektorí len sedeli a so zaujatým pohľad sledovali svoje okolie. Určite len dávali pozor, či ich nepriatelia neurobia nejaký chybný krok, ktorý by potom mohli vo svojich špinavých hrách urobiť. Aj pri kartách je to také isté. Čím viac protivníka pozorujete, tým sa o ňom viac dozviete. Celkom kľudne môžete spozorovať, že ak má Váš nepriateľ fullhouse, nenápadne sa začne hrať s prsteňom na pravej ruke, ale zatiaľ čo podvádza, hrá sa s pramienkom vlasov. Takto často porazila svojho otca. Pri tejto spomienke sa akosi nostalgicky pousmeje, pretože takto trávila nespočetne veľa večerov a naučila sa v otcovi čítať ako v otvorenej knihe. V celom tom zhone uvidela Raita, ako sa zhovára so svetlovlasým neznámym mužom. Nechcela ich rušiť, pretože tušila, že je to niečo dôležité. Z hrdla sa jej vydral povzdych a pokračovala vo falošnom usmievaní sa na tých, ktorí ju spoznali, i keď ona si pri väčšine ani nepamätala, že ich kedysi stretla.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitimeNe február 24 2008, 21:22

*Keď zjedla zákusok opatrne položila tanierik z porcelánu a uvidela Cassiana ako sa rozpráva s mužom ktorý k nemu prišiel.Cassian potom odišiel a ona si len ticho povzdychla.Tak a sme na začiatku...Hovorila si v duchu pre seba a pozrela na ľudí ktorý sa bavia o všeličom.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night
Návrat hore 
Strana 11 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: