Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Prednášková miestnosť

Goto down 
+6
Rijana Emurssie Amadi
Imary Khei
Melian Smang Fu
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Alexandra Ling Xiaoyu
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
Meredith Black

Meredith Black


Female
Počet príspevkov : 11
Rasa : človek
Vek postavy : 23 rokov a 5.9.1985
Povolanie : ...

Prednášková miestnosť - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Prednášková miestnosť - Stránka 7 Icon_minitimePi október 10 2008, 15:27

*Keď sa film skončil postavila sa,uhladila si nohavice.*Tak..ja už musím ísť.*zamrmlala a obzrela sa.*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Prednášková miestnosť - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Prednášková miestnosť - Stránka 7 Icon_minitimePi október 10 2008, 16:18

//sorry že som tak dlho neodpísala, ale mala som veľa RL povinnostíSad//
*započuje Meredithin smiech aj s poznámkou o tichu, no potom už naozaj nastane ticho - samozrejme, okrem dialógov (prípadne monológov) z filmu. Pozerá ho možno menej sústredene, ako by mohla, a pointa jej akosi uniká, no dá jej to aspoň dve hodinky, cez ktoré mohla relatívne nerušene popremýšľať o veciach okolo seba*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Prednášková miestnosť - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Prednášková miestnosť - Stránka 7 Icon_minitimeNe október 12 2008, 09:01

No, ja sa idem poprechádzať do mesta. Keď vám to nevadí šéfka. *Slovo šéfka naschvál zvýraznila, žmurkla a odišla.*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Prednášková miestnosť - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Prednášková miestnosť - Stránka 7 Icon_minitimeNe október 12 2008, 10:16

*pomaly vstane z kresla, nad Anoellinými vetami sa iba pousmeje, má pocit, že povedať "nevadí" by bolo zbytočné, a okrem toho by sa dalo považovať aj za niečo ako obmedzovanie... aj keď v tomto prípade by to bolo len povolenie. Jednoducho nepovie nič, vymotá sa zo spleti vlastných myšlienok. Tuším sa pôjdem najesť... tie pukance a zmrzlina ani náhodou nenahradili poriadne jedlo, aj keď boli dobré... pomyslí si* A ja idem do jedálne... *zamrmle ticho viac-menej pre seba, vystrie chrbát a rýchlym krokom sa pohne z miestnosti von, na chodbu a potom do jedálne*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prednášková miestnosť - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Prednášková miestnosť - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prednášková miestnosť
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: