Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hl. mesto Telarionu

Goto down 
+20
Lee Marcus Monegen
Niekto
Nate Lawson
Anawel Eia
Ricardo Constantine
Admin
Meredith Black
Noehu Ritus
Eliot Rower
Alexandra Ling Xiaoyu
Cassian Scrad
Freya Leslie Ledon
Gerry Constantine
Drew Anderson
Gabriel Zedan
Torry Landon
Tessa Scrad
Shiroi Yagami
Yuki Yamihoshi
Thomas Lerm
24 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 33  Next
AutorSpráva
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeUt august 26 2008, 19:20

* Pri Tessinych prvych slovach mu perami presiel rychly usmev, ktory vzapati vystriedalo zamyslenie. Chybal jej no to ako ona chybala jemu a aky mal o nu velky strach, vlastny aky ma o nu este stale strach....sa nedalo vyjadrit slovami. Zdržal sa urobit prvy krok a pobozkat Tessu na pery aj ked po tom nesmierne tuzil no nechcel aby si jeho dotyky spajala s dotykmi toho sviniara. To by nezniesol. Nezniesol pomyslenie, že by mal sam cez svoje dotyky a bozky Tesse ublizovat a pripominat jej to na co určite chcela zabudnuť aj ked nadej na to bola mizivá. Už len pre to tetovanie...
Prvy krok vsak urobila Tessa a ked sa jej pery letmo dotkli jeho ust spadol mu obrovsky balvan zo srdca akoby sa mu z hrude odvalil tažky kamen a on sa mohol konecne po prvykrat poriadne nadychnuť. Predtym nez odpovedal Tesse na otazku sklonil hlavu a trochu ju od seba odtiahol aby mohol na jej pery vtisnut bozk. Spociatku ju bozkaval len jemne, zlahka no potom jej presiel jazykom po perach, nežne ich otvoril a prehlbil bozk, v ktorom vsak stale odznievala neznost aj ked jeho potlacana vasen sa nedala zakryt. Po dlhych minutach sa odtiahol a s usmevom pozrel Tesse do oci. Ruku v sadre zodvihol k jej tvari a palcom jej presiel najprv po vrchnej a nakoniec aj po spodnej pere akoby sa snazil vstepit si do pamate ich zamatovu jemnost a krehkosť.* Ale to je tajomstvo pirátov a ty musís najskor zlozit piratsku prisahu.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeUt august 26 2008, 19:29

*Ked si uvedomila že si ju k sebe pritiahol a dal jej oveľa hlbší bozk než mu dala ona, spokojne mu jeho nežnosť a zároveň vášeň opatovala. Tak predsa ju nepobozkal lebo sa bál že jej tým ublíži. ON však nebol ten kto by jej mohol takto ublížiť. Trošku sa pohmýrila aby sa k nemu tesnejšie privinula. Mala pocit že by sa o tom mali porozprávať teraz, pretože nechcela aby medzi nimi stála spomienka na Andersona* nemyslím na toho bastarda keď sa ma dotýkaš* povedlaa úprimným hlasom a zahľadela sa mu do očí* aj keď nedokážem zabudnúť na to čo sa stalo a ani na to....tetovanie...* pri tom slove sa zamračila a pozrela k moru* nič to nemení na tom že ťa ľúbim a aj budem...niajký Anderson mi ťa zo srdca nedostane, nech by sa snažil akokoľvek...* ...keby ešte žil...dopovedala si v duchu, lebo neverila tomu žeby ho Cass nechal na žive, a keby aj hej, uhorel v tom starom zrube* a čo je to za prisahu?* usmiala sa a zvedavosť sa jej zablysla v očiach*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeSt august 27 2008, 21:57

*Cakal Tessinu zvedavu otazku ohladom piratskej prisahy no neprekvapilo ho ani to ked zacala najskor rozprávat o tom, co sa odhohralo v ten den. Mal pocit akoby to bola nocna mora spred niekolkych rokov a nie skutocnost dnesneho poobedia. Vypocul si ju bez toho aby jej do slov zasahoval aj ked mal velku chut niekedy ju prerušit upokojujucim bozkom. Namiesto toho ju len nežne pohladil po chrbte a zacal hladkat vlasy nad jej lavym spankom. Vyraz na jeho tvari nic neprezradzal, ziadne pocity ked bola reč o Andersonovi, ale akonahle odzneli z Tessinych ust tie dve zazračne slovka akoby sa mu tvar sibnutim carovneho prutika vyjasnila a prvykrat po tom, čo Tessa prehovorila sa usmial.* Ty si ako ohen..nikto ti nemože ubliziť, pretože len ty mas tu moc rozhodnut o tom co sa stane tvojou sucastou... strach aj bolest možes spaliť no moju lasku k tebe nemoze uhasit ani Andersenova nenavist...* dotkol sa ukazovakom Tessinej brady a jemne ju na nej posteklil.* Uz od prevj chvile ako som ta stretol som si uvedomil niečo s cim sa vacsina muzov len tazko vyrovnava. Si velmi silna a odvazna žena Tessa a ja som sa prave preto do teba zamiloval. * jemne sa usmial a presiel pohladom po jej tvari.* Len ty dokazes po mne hodit vazu s takou eleganciu a jednym dychom ma pobozkat tak vasnivo, že by som si sam rozbil o hlavu est ejednu vazu len keby mi to zarucilo tvoju pozornost...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeSt august 27 2008, 22:12

*Cass vždy vedel čo povedať, aby jej dodal silu, aby rozbúchal jej srdce a zároveň ju upokojil, nech by sa stalo čokoľvek. Každé jeho slovo sa dostávalo pod jej kožu, nielen pre význam slov ale preto, že to čo povedal myslel úprimne a nie preto aby ju upokojil. Videla že sa mu rozžirila tvár a ked žiaril on, nemohla nežiariť aj ona.* to s tou vázou nebolo zámerné...ty moje strašidielko* pohladila ho rukou po miete, kde dopadla váza a vtisla mu na líce bozk. Pamatala si ako skončil na zemi, aj to ako to len predstieral a jedným pohybom ležala na zemi ona.* náš prvý bozk teda nebol ktovie čo...* skonštatovala, no hlas mala veselý. Nebyť toho bozku, možno by na ňu na lodi ani nemyslel a ona by tu teraz nebola v jeho náručí.* som rada že nepatríš k mužom ktorý sa nevedia vyrovanať s predstavou silných žien* zašpkala aj ked pri nom sa cítila tak krehká, akoby bola motýl s lahkými krídelkami. Pred ním sa nemusela hrať na ženu, ktorá odbije každého kto jej niečo povie, také čo ju urazí...pri ňom bola ako malé mačiaktu, neustále túžila byť v jeho objatí, túžila po jeho dotykoch len aby vedela že je pri nej*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimePi august 29 2008, 17:09

Podľa mňa bol náš prvy bozk celkom vynimocny.* uskrnul sa pri spomienke ako ho Tessa pobozkala po tom co ju k tomu viac menej vyprovokoval.* Aj ked sme ho vtedy nedotiahli uplne do konca.* nedalo mu aby Tessu nepodpichol so sibalsky ziariacimi ocami ked chytil jej volnu ruku a preplietol si s nou prsty. Bruskom palca jemne hladil jej hanky a prechadzal po pokožke dlhych stihlych prstov zakoncenych elegantnymi poloblucikmi nechtov. Sklonil sa nahol hlavu trochu nabok a pobozkal Tessu do oboch kutikov ust pricom nakoniec bozk prehlbil a ked sa po chvili trochu odtiahol pery mal roztiahnute v neznom usmeve.* Mimochodom ked sme uz pri vazach...* uskrnul sa este viac.*... ako ti isli prípravy na svadbu? Dufam, že som ti pri vybere spravnych príborov, tanierov a inych doplnkov velmi nechybal.* pobozkal Tessu na nos.* Pravdepodobne by som ti iba pílil usi s obruskami s motívom Hviezdnych vojen takže mozes byt rada, že si ma nemala pri sebe.* dodal žartom jednym dychom aby aspon ciastocne zmazal spomienku na to ako velmi každy den myslel na to čo asi robi jeho mala certica a lutoval, že nemože byt s nou. Ani nenechal aby Tessa na to niečo povedala ked nahle vstal a zodvihol Tessu na ruky odnasajuc ju k moru, ktore sa k nim v pravidelnych intrvaloch neustale priblizovalo a vzdalovalo.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimePi august 29 2008, 17:18

Prvý bozk bol teda naozaj výnimočný, najme to zakonečenie nemalo chybu...* uškrnala sa, pretože si pamatala ako sa jej naskytol pohľad na jeho telo už v den ich zoznámenia, aj ked vtedy išlo skôr o potrebu prezlieť sa ako o zámerný čin.* či si mi chýbal?* zopakovala si otázku a oči jej zažiarili pri zmienke svadby šťastím. Konečne bol tu a všetko čo kvoli vojne odložili sa mohlo uskutočniť* radšej by som ťa počúvala...ako chceš obrúsky s motývom hviezdnej brány či vojny či čoho to...* usmievala sa ešte viac* než to ako to bolo...vieš čo to bolo zase spávať samej v posteli...*ušknula sa a žmurkla* mohla som sa chúliť akurát tak k perine....* pokrútila prostestne hlavou, no ked ju zdvihol tak sa zasmiala* nevedela som že sa chceš kúpať...*ruky mu ovinula okolo krku aby sa ho lepšie pridržala, no po chvíli jednu uvolnila a pramenom vlasov ho pošteklila na nose*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimePi august 29 2008, 21:46

Takže k perine.* zahlasil vrhnuc na Tess rychly pohlad, v ktorom sa snazil predstierat ziarlivost.* Staci, že žiarlim na vankus a ty mi k tomu este pridas aj perinu.* vzdychol si utrpne no kutikmi ust mu posklbavalo ked sa snazil premoct smiech. Každym krokom sa coraz blizsie dostaval k santivemu okraju mora a nezastavilo ho ani Tessino premyslene steklenie na nose pramienkom svojich vlasov. So smiechom pokrčil nosom no svoj krok nezmiernil.* Aby som si to s tymi servitakmi este nerozmyslel.* pohrozil zartom a len co sa mu clenky noh stratili v prilive bielej morskej peny, ktoru hnalo coraz dalej na pobrežie postavil na nohy aj Tessu. Naklonil sa k nej no namiesto toho aby ju pobozkal jej len zasepkal zmyselne do ucha.* Raz sa mi snivalo o morskej vile... velmi sa na teba podobala, ale mala hnede vlasy a inak vonala. Myslel som si, že sa mi vybavi jej tvar ked ta postavim do vln* uskrnul sa zosiroka a cakal na Tessinu reakciu vopred pripraveny na odpor jej malych rucok, ktore sa popri jeho celkom stracali.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimePi august 29 2008, 22:00

*Zasmiala sa nad jeho poznámkou o žiarlivosti.*ty a žiarlivý? * spýtala sa s úškrnom a pokrútila nesúhlasne hlavu* nepamätám si na jediný prípad...kedy si ty žiarlil... * zatvárila sa zamyslene, no skutočne si nepamätala na nijaký prípad kedy by žiarlil, možno iba keď ju Jack pobozkal, no ani vtedy nevyzeral žiarlivo* na svadbu nám chýba ešte miesto* dodala zamyslene* mohol by to byť Thanastos, ale neviem čo na to povie kapitána* zaškerila sa a zacítila vodu pri svojich členkoch. Keď začal rozprávať o nejakej víle, trošku sa zamračila* odkedy v snoch cítiš vône? *spýtala sa uštipkaným hlasom a zahnala sa rukami k jeho hrudi* vieš že si na mňa zlý? Ja tu spomínam perinu a ty začneš o nejakej morskej potvore...
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeSo august 30 2008, 11:07

* Musel sa zasmiať nad Tessinou prvou otázkou, v ktorej sa ozval jej neveriaci ton hlasu. Tak samozrejme brala samu seba ani si neuvedomujuc svoju nesmiernu krasu, že ani nevnimala ake chlipne pohlady na hadzali chlapi za tie tri mesiace, ktore stravili spolu na Telarione. Nechcel jej to spominať no raz si musel s jednym dotieravcom trochu podiskutovať, pretože sa mu zdalo, že jeho snubenici venuje až prilisnu pozornost. Vsetko nastastie vybavil svojim marzivym pohladom, ktory dost jasne naznacoval chlapovi jeho miesto len co Tessa zasla do nejakeho obchodiku a on na nu zatial cakal pred vchodom. Vtedy nom ziarlivost doslova vrela ako voda na rozpalenej panvici. Alebo vtedy ked este boli na Ar Sawraine a on premyslal o tom aky bude mat Tessa zivot ked ju necha ist. Teraz bol stastny že taku hlupost neurobil a deti, ktore sa im v buducnosti narodia budu mat jeho a Tessine crty. Vsetko, čo chcel povedať v nom vsak zrazu zatienil silny pocit vdaky. Nikdy by si nemyslel, že ho može v živote stretnuť tolko stastia a že mu ho prinesie jedna jedina žena.* Myslim, že kapitan prave celkom stratil reč...* laskyplne sa zahladel Tesse do oci nevediac, či jeho buduca manželka vie aku velku radost mu svojim rozhodnutim urobila. Thanatos predstavoval cast, velku cast jeho zivota a spomienok a tiez to bolo miesto kde sa zacal odvíjať jeho novy život. Doposial si ani neuvedomoval ake je pre neho dolezite spojit tieto dva svety a co by mohlo byt lespie ako keby sa svadba konala na Thanatose? Nežne si privinul Tessu do narucia a chvilu tam s nou len tak stal vychutnavajuc si ten uzasny pocit. Konečne k niekomu patril, konecne uz nebol sam. Mal ženu, ktoru chcel milovať a starať sa o nu až do konca svojich dní...*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeSo august 30 2008, 11:58

*Jeho smiech v nej vyvolal zmiešané pocity. Mala to brať ako znak, že je žiarlivý? Naozaj taký pocit nikdy nemala, možno práve pre to že nemala potrebu obzerať sa po nejakých cudzích mužoch, keď po svojom boku mala toho najúžasnejšieho. Nikdy nemala potrebu ho provokovať nejakým flirtovaním s inými, úplne jej stačil pohľad do tých modrých očí a bola inde, nie v paláci, meste či kdekoľvek práve stáli. Akoby sa premiestnili niekde, kde boli sami, na lúku bielych tulipánov, na miesto, ktoré si nikdy z hlavy nevymaže. Pamätala si to akoby to bolo len včera, čo sa mu prvý raz oddala, aj keď od vtedy uplynulo veľa času a ona s ním odvtedy prežila oveľa viac takých chvíľ.
Po jeho veselom smiechu však musela svoj názor prehodnotiť. Naozaj žiarlil? Nepamätala si na jediný raz čo by jej to nejako naznačil. Nezdalo sa jej že by sa tváril tak kyslo ako ona, keď si ju doberal, nedajbože viedol nejakú hlbšiu konverzáciu s pekným dievčaťom a veselo sa zabával. Vtedy priam sliedila očami po danej žene, či sa o niečo nepokúša a či sa od neho drží v dostatočnej vzdialenosti. Nikdy by si nedovolila a ani nechcela spraviť takú hlúposť ako hysterická scéna, to by si potom vyčítala a ešte by tak znemožnila Cassa aj seba. Cass vedel že je žiarlivá a tak ako aj teraz s tou morskou vílou, robil si z nej srandu, lebo vedel že bude odporovať. Aj napriek tomu že mu verila a nikdy by neuverila nezmyslom že by ju mohol podviesť, neznášala ženské v sukničkách ktoré sa okolo neho motali, od normálnych dievčat ktorým sa zapáčil po zlatokopky bažiace po jeho peniazoch. Až kým za ten krátky čas nezačali plánovať svadbu ani netušila, že práca kapitána je taká výnosná. Pre ňu to nebolo nijako podstatné, aj tak odmietala na svadbu míňať len jeho peniaze. * Kapitánov tvár hovorí aj za neho* usmiala sa, pretože v očiach videla že je šťastný výberom miesta. Aj jej sa to páčilo, bolo to miesto kde s ním strávila veľa času, miesto kde sa zamilovala, dala mu prvý bozk. Tesne sa k nemu pritúlila a s úsmevom hľadela na more navôkol nich*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeNe august 31 2008, 22:06

Kapitán nevedel, že je taký čitateľný.* pokračoval žartujúc v tretej osobe no po chvíli sa jeho tichý smiech rozplynul v záplave Tessiných vlasov ked si oprel bradu o temeno jej hlavy a pozrel tym istym smerom akym hladela aj ona na sire more, ktore akoby sa obzorom pokračovalo do nekonecnej dialky. * Tessa?* opytal sa potichu no v hlase mu jasne bolo citat pobavenie.* Dufam, že sa takto nesnazis vyhnuť tej priratskej prisahe.* uskrnul sa a zlahka ju posteklil na chrbte.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimePo september 01 2008, 05:08

*Veselo sa usmiala* záleží od toho kto mu chce z tváre čítať* odvetila mu hladiac stále do dialky. úsmev sa jej ešte zvačšil ked zacítila že si položil bradu na jej hlavu a silnejšie sa k nemu privinula.* niečomu takému podstatnému by som si nedovolila sa vyhýbať* prehovorila navonok vážnym hlasom, aj ked bolo jasné že má rovnako dobrú náladu ako on*kedy si sa stihol pridať k pirátom?* spýtala sa už viditeľne pobaveným hlasom* na to ťa zlanárili určite naši traja mušketieri* šťuchla ho pod rebro no následne ho pohladkala rukou po chrbte*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimePo september 01 2008, 19:40

* Pri Tessinej otazke o piratoch sa sice usmial, ale ten usmev bol trochu krčovity na to aby sa dal povazovat za uprimne pobaveny. Bolo tu totiz niečo co Tesse este nepovedal a urobil tak z jedneho jedineho dovodu... bola to jeho davna minulost, ktoru nechal daleko za sebou rovnako ako spomienky na jeho nevydarene zasnubenie s Ranien.* Nooo...* zatial pomaly a jeho objatie ttrochu povolilo aby mohol Tessu od seba o niečo odtiahnut a pozriet jej do oci. Nevedel ako zareaguje na to, čo sa jej práve chystal povedat le velmi vrucne dufal, že to nijako nezmeni jej nazor na neho.* ... ked mam byt uprimny bolo to uz velmi davno. Este predtym nez som sa spoznal s Raitom. Vlastne vtedy sme sa prvykrat stretli a ja som mu zachranil zivot...* uz sa neusmiaval, ale zvedavo cakal na Tessinu reakciu.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimePo september 01 2008, 19:54

*Ak si myslela že si s tými pirátmi robí srandu, teraz si to už nemyslela. Vycítila že nejde o žart a pozrela mu do modrých očí. Naozaj bol pirát...ak si myslela že pozná ako tak jeho minulosť, tak sa veľmi mýlila* zlatko a jazdili ste normálne na takých veľkých lodiach ako sú vo filmoch...čierna perla a podobné?* usmiala sa a dala mu tak na javo, že tento fakt ju nijako nerozladil. Nevidlea na tom nič až tak zlé, aj ked netušila čo robil ako pirát* nevedela som že raitovi si zachránil život* podotkla a rozmýšlala nad knihami čo čítala s pirátmi.* bol si obávaný pirát?*spýtala sa, pretože slovo zlý nechcela použiť. Keby bol zlý, nezachrnánil by Raita a neverila tomu že by Cass mohol byť niekedy nejaký krvilačný vrah alebo niečo také ako čítala.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimePo september 01 2008, 20:32

* Na tvari sa mu viditelne odrazila ulava, ktora ho zaliala po Tessinom usmeve, ktorým mu bez slov dala najavo, že to co jej práve povedal ju sice sokovalo a zaujalo zaroven no stale si ho chce este zobrat. Pri tejto myslienke sa musel mierne pousmiat a pohladit Tessu palcom po lici. Chcel tuto kapitolu svojho zivota navždy uzavriet predtym nez vsupi do noveho.* Chapem dovod prečo sa s tym Raito prilis nechvali. Vies predsa ako nám mužom zalezi na vlastnej neohrozenej povesti.* uskrnul sa a po chvilke ticha, ktoru mu zabral nadych na dalsie slova pokracoval.* Po tom co bola znicena moja planeta som sa musel o seba nejako postarať a bol v tom trochu aj vzdor, ktorým som sa snazil presvedcit sam seba že na niečo mam a že nie som ten ubohy chudak, ktorý bohatým nesiaha ani po clenky.* hovoril bez vycitiek a bez akehokolvek sarkazmu akoby rozprával príbeh cloveka, ktoreho poznal len zbezne.* Zacal som sluzit na jednej vesmirnej lodi no cim dlhsie som tam bol tym viac som mal pocit, že kapitana nenavidí cela posadka. Nemozem sa im cudovat pretože som na vlastne kozi pocitil aky velky blazon sa z neho stal. Zil akoby vo svojom svete plnom konspiracnych planov kde sa ho stale snazil niekto zavrazdit aj ked mu boli jeho muzi verni. Aspon dovtedy co si to neodniesol Henry...* tu sa na chvilu odmlcal a pohlad sa mu zatrel spomienkami akoby to o com rozprával prezil len vcera. Parkrat si musel odkaslat aby sa zbavil hrce co sa mu medzcasom usadila v hrdle. *... ten chlapec mal len strnast ked ho kapitan zmlatil tak, že o niekolko hodin potom podlahol zraneniam. Vtedy sme sa vsetci obratili proti nemu a nechali ho na jednej vzdialenej planete. Ak est ezije určit eje tam no vobec ma to nemrzi... neskor sme sa rozhodli prepadavat zasobne lode no nikoho sme nikdy nezabili a brali len to co sme potrebovali. Ked je clovek hladny nezalezi mu na sposobe ako sa k obzive dostane...* zmlkol a pohladom sa vpil do Tessinych oci. Potreboval vediet či ho neodsudzuje za jeho zlociny spachane v mladosti. Rozhodne nbeol taky uzasny ako sa jej mohlo zdat a chcel aby si to uvedomila. Aby si ho neposatvila na piedestal ako nejaku sochu hrdinu, pretože na nom nebolo nic hrdinske a nechcel ju sklamať tym, ž eby jej o sebe klamal. Tuzil po uprimnosti a tiež aby ho Tessa brala takeho akym je so vsetkym dobrym aj zlym...*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeUt september 02 2008, 11:42

*Nikdy by nečakala že Cass mal až tak zložitý život. Vedela kde vyrastal, vedela o tom prečo má tetovanie aj o jeho bývalej snúbenici, ktorá mu zlomila v mladosti srdce, mala pocit že toho vie dosť, no znovu ju presvedčil že má ešte čo odhaľovať z jeho života. Ani nevedela prečo, no to čo jej vravel ju nevystrašilo. Aj keby jej nepovedal že nikdy nikoho nezabili, nemyslela by si to. Verila že ľudia sa môžu zmeniť, no neverila že keby bol v mladosti chladnokrvný vrah, dokázal by byť teraz takýto. Neuhýbala mu pohľadom keď na ňu pozrel, pretože necítila nič čo by ju nútilo odstúpiť od neho alebo ho odsudzovať. Skôr ju zaliala ľútosť, že kým ona mala čo len chcela, na čo ukázala prstom, on si svoj život vytrpel, nielen od Ranien a stratou rodnej planéty, ale aj potom. Videla mu v očiach že sa obáva toho ako zareaguje, ale ona mu nechcela ublížiť ani ho za to odsudzovať. Urobil čo musel aby prežil, rovnako akoby sa zachoval každý, no popri tom nezabil nikoho* Cass nič sa vo mne nezmenilo, len ma mrzí že kým si ty musel toto všetko prežiť, ja som si žila ako princezná* prehovorila úprimne a chytila ho jemne za ruku. Vôbec sa mu už nečudovala že ju považoval za rozmaznaného pracka, podobnému Ranien a jej podobným. Opatrne ho potiahla von zvody lebo už nebolo leto a začali ju oziabať prsty a naskočila jej husacia koža. * Urobil si len to čo bolo nutné aby si prežil, nevyčítala by som ti to ani keby som ťa nemilovala, nieto teraz* prehovorila znovu keď ostali stáť v piesku* ako si zachránil Raitovi život...prepadli ste aj ich loď? * spýtala sa pokojným hlasom a stále ho držala za ruku, aby nepochyboval o tom, že čo vraví myslí vážne*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeSt september 03 2008, 19:01

* Hľadečl na Tessu a cakal na jej slova no uz skor ako sa ozvala si z vyrazu jej tvare a pohladu cistych smaragdovozelenych oci uvedomil, že sa nema coho obavat, že ho chape a nevidi v nom nic zle, aj ked ju svojou spovedou ocividne ohuril. Nechal sa nou potiahnuť spat na plaz a ked uz citil ako sa mui prsty na nohach zabaraju do jemneho piesku este trochu rozohriateho od poludnajsieho slnka chytil jej aj druhu ruku a preplietol si s nou prsty. Ked prehovoril jeho hlas znel rozhodne akoby sa snazil Tesse jemne dohovorit.* Nie Tessa teba nemusi nic mrzieť, nikomu by som taky zivot nezelal a práve naopak som stastny, že tvoje spomienky su plne pokoja. Aj ked...* pevnejsie sa jej zahladel do oci a neuhybal pri tom pohladom.*... viem, že ani tvoj zivot nebol v nietorych chvilach ako prechadzka ruzovou zahradou. Každy z nas si musi niečo pretrpieť ...* uvolnil si jednu ruku a prilozil ju dlanou na Tessino brusko prave na to miesto kde bola pod latkou dlha jazva od noza. Vždy ho pri tom dotyku pichol pri srdci bezmocny hnev, že tomu nemohol zabarnit hoci vtedy Tessu vobec nepoznal.*...aby mu to bolo stokrat vynahradene stastim.* dodal po chvilke mlcania a pohladil Tessu po lici pricom jeho pery sa za kratky okamih na to strteli v neznom bozku s jej perami.* A co sa tyka tej Raitovej zachrany... porozpravam ti o nej ked budes pekne v teple vo vani a ja ti budem umyvat chrbat.* zasepkal jej do ucha a pre tentokrat nemal v umysle nic ine ako dopriat Tečsse dostatok oddychu a pohodlia.* Co by povedala na masaž noh?* uskrnul sa a mierne sklonil aby mohol zobrat Tessu do narucia a zamierit s nou k plazovemu domčeku alebo skor mensej vilke, ktoru im na par dni prepozical Gerry Constantine.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeSt september 03 2008, 19:11

*Jazva. Mátala ju dlhé roky, obávala sa ju niekomu mimo Hanah ukázať, no keď na ňu Cass položil ruku, nezacítila strach z toho čo bolo ani necítila chuť zalieť pod zem. Od prvej chvíle ako to zranenie Cass zbadal vedela, že nikdy nepovie niečo také ako chalani na kúpalisku a vedela že mu to na nej nijako neprekáže. Teraz ju skôr trápilo to tetovanie, pretože to ukazovalo na niečo, čo si bude musieť znovu starostlivo skryť do mysle a nejako to potlačiť. Nebola si však istá čo sa stane ked ju teraz Cass vyzlečie a dotkne sa jej tela, to tetovanie, tie jasné iniciálky ukazovali na osobu, ktorú z duše nenávidela pre to čo už urobil aj pre to čo chcel urobiť.* ideme sa kúpať?* spýtala sa a ako ju niesol do domčeka ho pobozkala* ja mam ešte v živej pamati ako to naše "kúpanie" dopadlo naposledy* zvýraznila slovo kúpanie a v hlave sa jej vynorila spomienka na vanu aj to čo nasledovalo po nej, Cassove telo, zrkadlo a milovanie. Veselo sa usmiala a v očiach akoby jej žiarilo na čo myslí*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeSt september 03 2008, 19:55

* Vsimol si ako jej na kratky okamih prebehla tavrou nerozhodnosť a hned si aj vedel vysvetlit jej pricinu. Vobec to nebolo kvoli tomu, že by sa pred nim habila byt naha, pretože sa spolu milovali uz tolkokrat, že by vedel naspamat vymodelovat jej telo z poddajnej hliny no hanbila sa pre to co jej urobil ten bastard. V duchu si predstavil jeho tvar takmer rozmlatenu na kasu jeho pastami no ani tato myslienka mu nperiniesla do duse pocit uspokojenia. Nemohol tvrdiť, že tie incialky na Tessinej koži v nom nic nevyvolali ale určite to nebol odpor k jej telu co k nej samotnej. Chcel jej to dokazat aj tym, co mienil urobiť. Predtym nez vsak stihol akokolvek odpovedať si vsimol huntcutsky zablesk v jej ociach a okamzite si aj on psomenul na ten poslednykrat co sa spolu kupali. Nemohol si pomoct aby aj jemu na perach nenaskočil rovnaky nezbedny usmev plny lenivej zmyslenosti ked si spickou jazyka nalvhlcil pery.* To viem veľmi dobre aj ja srdiečko a od toho casu lutujem, že sa tak s tebou nemožem kupat každy den.* zasmial sa tlmene ako ked selma ticho spokojne zapradie po dobrom obede.* No tentoraz uz na to nepojdem tak rychlo to ti slubujem...* uskrnul sa este viac a nohou otvoril privrete dvere, ktore tak nechali aby dnu prudil cerstvy vanok od mora. Mohol sa tak rychlejsie a lahsie dostat tam kam potreboval a teda do kupelne. Tentoraz uz nezaviazal Tesse oci takže mohla jasne vidieť čo sa s nou chysta robiť. Polozil ju zlahka na vyhrievane bledomodre obkladacky kupelne nežne ju pobozkal na nos a potom ju rychlo obisiel aby zatial mohol pripravit vanu. Otocil kohutimi a vzapati sa do nej zacala liat prijemne tepla voda, pre istotu jej teplotu este skontrloval tak, že do nej ponoril ukazovak s prostrednikom. Mal pravdu uz to chcelo len nejaku prisadu. Namiesto peny si zvoli morsku sol pretože pena by dost marila jeho plany nadcjynať sa Tessinymi dokonale tvarovanymi krivkami. Mimovolne zacal rozprávať snaziak sa tak rozptylit jej prípadnu nervozitu pretože ked sa k nej vratil a pohladom sa upokojujuco vpil do jej nadhernych oci chytil zaroven zapínanie na mikine a pomaly ho zacal tahat nadol.* Mohol som mat tak devatnost rokov ked som sa s raitom stretol prvykrat. Nebolo to na Thanatose, pretože tu lod by sme prepadli len velmi tažko vlastne je to nemožne...* uskrnul sa no na tvari mu bolo badat hrdost. Nezaprel v sebe terajsieho kapitana tejto bojovej lode. Zips v jeho rukach poddajne vydaval kovovy zvuk a na konci celkom lahko povolil. Mikina bola preč, niekde v nedohladne za jeho chrbtom kam ju s bezocivym zmurknutim odhodil. * Mali sme nejaku poruchu a tak sme sa zastavili na Iliwane dokupit potrebne suciastky. Poviem ti pravdu nechcel by som na tej planete zit ani keby mi ponukli vsetky casti serialu Andromeda...* siblasky naklonil hlavu a zmyselnym pohladom sklzol pohladom až k Tessinym peram, ktore sa vsak est enechystal pobozkat. Namiesto toho zastrčil palce oboch ruk pod okraj Tessinych nohavic a mucivo pomaly ich zacal stahovat dole pricom sa tvaril tak akoby sa celkom sustredil na slova, ktore hovoril aj ked opak bol pravdou. Bolo coraz tažsie nachdzat ich ked sa uz jeho teplo spojilo s teplom Tessinej jemnej pokozky.* Je to ponure miesto a zije tam vela nebezpečnych ludi aj mimozemstanov...* klakol si pred Tessou stale jej hladiac do oci aby sa ubezpečil si sa jej jeho dotyky pacia. Cestou sa bradou obsuchol o jej prsnik a slastne privrel oci pricom mu z hrdla unikol spokojny ston.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeSt september 03 2008, 20:20

*Bolo až zvláštne že pri tom o čom vlastne viedli dialóg sa nezačervenala. Plne si to uvedomovala, lebo mala v živej podobe, akej farby mala líca, keď si prvý raz pred Cassom vyzliekla tričko a ako sa cítila keď ju videl nahú. Teraz keď aj vedela že o chvíľu sa ocitne nahá rovno pred jeho očami, len sa usmievala a pozorne mu hľadela do tváre. Potrebovala vidieť ako sa zatvári keď zdvihne tričko a uvidí tetovanie, pretože si spomínala ako sa tváril v tej starej chatrči, ktorá už teraz rovnako ako Anderson neexistovala. * ja ľutujem že s tebou nerobím oveľa viac činností* bola si vedomá ako dvojzmyselne to znie, no naozaj za tie tri mesiace si plne uvedomovala, aké to je zase byť sám. * nikto nevraví že sa mi to vtedy nepáčilo... * žmurka na neho, lebo dobre vedela ako ho nehanebne provokovala a práve preto ich kúpanie dopadlo úplne inak ako Cass pôvodne plánoval* a k tomu viem že si chudiatko musel spávať tri mesiace sám...aspoň teda dúfam* zasmiala sa a popri tom sledovala ako jej potiahol pomaličky nohavice k členkom. * bola by som rada keby si sa okúpal so mnou, nemusíš sa báť, zbytočne by som ťa neprovokovala* usmiala sa, no potom počúvala čo jej rozprával, pretože bola zvedavá ako sa Cass zoznámil s Raitom. Bolo však ťažké sústreďovať sa na dej toho čo jej hovoril, keď zároveň jeho jemné ruky behali po jej tele, a najmä keď zacítila ako sa o ňu obtrel. Na chvíľu sa nadýchla a popri tom privrela oči. Ako veľmi jej chýbal, bolo to až neuveriteľné že teraz bola taký kúsok od neho a dbala na to aby ho zbytočne nepokúšala. Stále mala nádej že do vane nepôjde len ona, ale sa k nej pridá aj on. Zdalo sa jej to oveľa príjemnejšie, pretože by si tak mohla vychutnať aj kúpeľ, Cassove dotyky no aj pohľad na jeho telo. Bola zvedavá na dokončenie príbehu, rovnako ako čakala na ďalší jeho dotyk, že si ani neuvedomila, že tričko ešte mala na sebe. Tričko ktoré zakrývalo to čo ju teraz trápilo. *
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeŠt september 04 2008, 18:58

*Tlmene sa zasmial ked sklonil hlavu a perami sa zlahka pritisol k horucej Tessinej pokožke pri vrchnom okraji nohaviciek, ktore sa jej vyzyvavo crtali na bokoch a par centimetrov pod pupkom.* Tessa, miláčik, nechcem ti kaziť nádeje, ale pravda je taká že už teraz ma provokujes. Tvoja vona...* obtrel sa spickou nosa o Tessino brusko a rukami jej sklzol na stehna, ktore zacal nezne hladkať až kym sa postupne nedostal k malemu pevnemu zadocku a zovrel ho v dlaniach.*...tvoja chut ...* sepol ticho a vzapati jazykom ochutnal Tessinu pokožku pricom prstami zasiel k jej bokom a pomaly jej zacal stahovat nohavicky až kym nespocinuli na rovnakom mieste pri jej clenkoch ako nohavice.*...tvoje teplo.* zodvihol pohlad nahor a uprel ho so zmyslenou malatnostou do Tessinych oci. Potom hlavu sklonil a dotkol sa jazykom vnutornej strany Tessinho stehna postupujuc nahor. Svaly pod pokožkou sa mu napli od rozkose ked sa dostal až k najcitlivejsiemu miestu Tessinu tela a vklznuc cez makkucke ruzove lupene poctil na jazyku jej horucost.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeŠt september 04 2008, 19:13

*Pri jeho odpovedi sa len usmiala, lebo tejto provokácii by nedokázala zabrániť aj keby chcela, čo aj tak nechcela. Ako sa jej pomaly dotýkal, mala pocit že sa vzďalujú od kúpania čím dalej tým viac, niežeby jej to vadilo.Ked pocítila ako jej stiahol nohavičky a jazykom prechádzal po jej stehne, vedela kam príde a srdce akoby sa pohlo v jej vnútri. Len čo zacítila jeho dotyk, z úst sa jej vydral slastný vzdych až si myslela že nevydrží stáť na nohách. Ruku položila na jeho rameno a pevneho zo zovrela, aj keď vedela že takto za chvílu sklzne na kolená k nemu a na nijaké kúpanie si ani nespomenie* kto koho pravokuje?* zašepkala a stisla mu rameno ešte pevnejšie* ešte si mi stále nedorozprával príbeh* zašepkala rovnako tichúčko, snažiac sa ho zamestnať iným ako svojim telom, lebo nedokázala stáť a nezapojiť sa ak by pokračoval*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeŠt september 04 2008, 19:54

* Tessine slova k nemu prenikli akoby z velkej dialky a ked si omameny jej chutou uvedomil ich vyznam zadržal v hrdle sklamany ston a namiesto toho opat zdvihol pohlad nahor do jej oci, v ktorych si vsak vedel prečitat na akom tenkom vlaksu visí Tessino sebaovladanie rovnako ako aj jeho. Presiel si jazykom po perach vychutnavajuc este posledne kvapky z jej horuceho tekuteho medu a na perach sa mu objavil lenivy usmev.* Mas pravdu ty moja mala čertica skoro by som zabudol na to co som mal povodne v umysle no este predtym...* postavil sa jemne no zaroven pevne chytil Tessu zdravou rukou okolo boku a trochu ju nadvihol aby sa jej nohavice uvolnili z clenkov. Potom so zatajenym dychom chytil okraj jej tricka a prevliekol jej ho cez hlavu. Nemohol si nevsimnut dve incialky vytetovane na jej pokožke len niekolko centimetrou nad krehkou ruzovou bradavkou. V ociach sa mu na okamih zjavil tien hnevu ked si spomenul na Andersona no rychlo sa vyparil pri myslienke toho ako Tessa musela trpiet.* Śšš.* prilozil jej ukazovak cez pery keby chcela niečo povedat a po chvili sklonil hlavu. Perami sa nezne dotkol toho citliveho miesta a prechdzajuc Tesse dlanami zlahka po chrbte jazykom obkreslil pismenka, ktore v konecnom dosledku nic neznamenali. Tessino srdce a laska patrila jemu a to bolo jedine skutocne dolezite.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeŠt september 04 2008, 20:05

*Len ťažko dokázala vykúzliť úsmev, pretože ona sa nechcela ovládať, no v tej situácii jej to prišlo lepšie. Predsa len sa nikam neponáhľali, v paláci už vedli že sú v poriadku a oni si mohli užiť voľné dni kým sa vezmú. Ani Thanatos ešte neprišiel, teda mali času až až* čertica je zvedavá* ušknula sa no úsmev jej zmizol, len čo zacítila ako jej vyzliekol tričko. Tvár jej viditeľne zbledla, a nebiť Cassovho gesta aby nič nevravela, určite by niečo povedala, pretože do očí sa jej začali tlačiť slzy. Tetovanie...iniciálky mena toho bastarda...Privrela oči aby zahnala slzy a nebola si istá čo má spraviť pri Cassovej reakcii. Vedela že nadšení nie je, ale rovnako vedela že mu to nebude prekážať. Ona si však nebola istá či by sa toho tetovania mal dotýkať, aj ked takto si aspon nepripadala tak zvláštne. Zhlboka sa nadýchla a dakovala bohu že našla takéhoto muža. Zdvihla mu bradu a pozrela mu do očí a až potom k nemu pritisla nahé telo aby ho objala.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitimeŠt september 04 2008, 21:10

* Vsimol si ten pohlad v Tessinych ociach ked mu chytila bradu a zodvihla ju tak aby sa mu mohla pozriet do tvare. Videl tu bolest, hnev miesajucu sa s lakou, o ktorej vedel, že patri jemu. Bez slova ju objal a mocne pritisol k sebe akoby ju uz nikdy nechcel postit zo svojej naruce. Netusil ako to vie no bol si isty, že to co citi k Tesse bude rovnako citit aj o niekolko rokov a že nikdy jeho laska nebude slabnut a nestrati sa ako sa to stavalo po case vo vacsine vztahov. Ich spajalo cosi viac nez len niekolko stretnuti pri kave a zakusku v rozhovore s neobsažnymi vetami. Nepamatal si na to kedy by spolu neperžívali niečo co ich spojilo este viac. Najprv ich prve stretnutie na plese ked si isli takmer oci vyskriabat, potom ked zistil, že Tessa bola cely cas s nim na lodi prezlecena za Jessona Cartera, na Ar Sawraine a nakoniec dnesny den s Andersonom. To vsak uz bola minulost a dolezit aje len sucastnost, pretože len v tej naozaj zijeme plnohodnotnym zivotom...* Milujem ťa Tessa.* zasepkal jej ticho do ucha hlasom plnym citu. Este chvilu ju takto držal a potom preniesol k vani a opatrne polozil do prijemnej teplej vody pricom si trocu namocil sadru na ruke no vobec mu to neprekazalo.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hl. mesto Telarionu
Návrat hore 
Strana 8 z 33Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Heliath, lesy Telarionu
» Mesto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: